ko jūs darītu šādā situācijā?

 
Reitings 2
Reģ: 01.04.2015
Sveiki! :) tātad man ir tāda situācija, ka man ir 27gadi un man ir vīrs kuram ir 31gads, dzīvojam mazpilsētā, un mums ir divas meitiņas vienai ir 4gadi un otrai 2, un mans vīrs man vispār neļauj lietot kosmētiku, taču es gribu, lai viņš saprot, ka esmu nevis tikai māte un sieva bet arī sieviete, bet viņš to nesaprot, un man ir apnikusi viņa greizsirdība, viņš pat neļauj man vilkt svārkus līdz celim, es nezinu ko darīt, kā runāt ar viņu. Uzreiz kad uzvelku svārkus vai kaut ko īsāku, viņš uztaisa tādu scēnu, bet es tomēr gribu izskatīties skaisti, tāpēc lūdzu jūsu padomu ko jūs darītu šādā situācijā! varbūt man kaut kā parunāt ar vīru? bet ko man viņam teikt?
01.04.2015 16:24 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
kādēļ jāprec tādi vīrieši, nesaprotu..


+++

Diez vai viņš mainījies PĒC kāzām. Tu to redzēji arī iepriekš, visdrīzāk. Bet laikam domāji,ka varēsi viņu mainīt. Nu, Tev nesanāca.


Buutu priecaajusies, ka Tu savam viiram patiic bez kosmeetikas un ka vari geerbties eertaas dreebees nevis satraukties vai iisie svaarcinji piesegs to ko tiem ir jaapiesedz.



Nepiekrītu! Sieviete pucējas ne tikai vīrietim, bet arī sev. Ja viņai gribās minimālu make-up, ne vulgāru indiāņu krāsojumu, tad neredzu problēmu. Bet te problēma nav tāda (vidrīzāk), ka sieviete mālējas nenormāli, bet fakts ka vīrietis nevis iesaka nelietot, bet aizliedz, ierobežo sievas brīvību. Tas nav normāli!

Neviena nesaka, ka svārki līdz celim nav smuki, bet, ja meitenei gribās pārmaiņas un uzvilkt ko īsāku (ne katastrofāli īsi), bet viņa zina, ka nedrīkst, jo būs scēna. Lūk, tas ir bēdīgi..
01.04.2015 17:59 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Sieviete pucējas ne tikai vīrietim, bet arī sev.


Sieviete kraasojas, lai izkonkureetu citas sievietes, lai izskatiitos labaak par citaam gluzhi taapat kaa viirieshi konkuree ar citiem viirieshiem tiecoties peec iespeejami labaak sabiedriskaa staavoklja, labaaks peljnas utml. It kaa tas ir sev, bet tajaa pashaa laikaa arii prieksh citiem.

Imho, lai liek kaut indiaanju makeup, man vispaar patiik makeups arii spilgts un kraasains, bet te ir probleema ka viiram nepatiik un ar otraas puses vedokli ir jaareekinaas. Kaa juus justos ja viirietis vilktu kaut ko taadu, kas jums dzilji riebtos, piemeeram, zekjes sandalees vai beebiishu rozaa kreklu?
01.04.2015 18:27 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Sieviete kraasojas, lai izkonkureetu citas sievietes, lai izskatiitos labaak par citaam gluzhi taapat kaa viirieshi konkuree ar citiem viirieshiem tiecoties peec iespeejami labaak sabiedriskaa staavoklja, labaaks peljnas utml. It kaa tas ir sev, bet tajaa pashaa laikaa arii prieksh citiem


Nu, nav tā. Diez vai viegla pūdera kārta + tuša palīdzētu izkonkurēt kādu, ja Tu vīrietim nepatīk. Bet.. tieši tā.. nav pat svarīgi, kāds make-up, bet fakts, ka vīrietis uzvedās despotiski. Pašlaik ir make-up un drēbju šķirošana, vēlāk kas cits. Tā ir rakstura, nevis kosmētikas/drēbju problēma.

Kaa juus justos ja viirietis vilktu kaut ko taadu, kas jums dzilji riebtos, piemeeram, zekjes sandalees vai beebiishu rozaa kreklu?


Pilnīgi divas atšķirīgas lietas.
01.04.2015 18:30 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Pilnīgi divas atšķirīgas lietas.


Piekriiti vai nepiekriiti, bet psihologi uzskata savaadaak. Puuderis ir siikums, bet tusha liek izskatiities par galvas tiesu skaistaak.

Shii buus tuvaak?

01.04.2015 18:34 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
pati tādu situāciju esi pieļāvusi, ja jau no pirmsākumiem ģērbtos kā vēlies, lietot kosmētiku tagad neko nespētu iebilst.
01.04.2015 18:35 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
Te nav runa par tušu, pūderi, svārkiem. Sieviete var vilkt visu, ko vēlas, lietot tik kosmētikas, cik uzskata par nepieciešmu. Vīrietim atliek vien izvēlēties būt kopā ar tādu sievieti vai meklēt citu.
01.04.2015 18:38 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Piekriiti vai nepiekriiti, bet psihologi uzskata savaadaak. Puuderis ir siikums, bet tusha liek izskatiities par galvas tiesu skaistaak.


Piedod, bet psihologu domas nav vienīgās pareizās. Tu mani tagad gribi pārliecināt, ka manam viedoklim nav svara tikai tāpēc, ka psihologi domā kaut ko citādāk? Nu, tas ir viņu darbs - domāt un laist apgrozībā savas domas, jo nu darbs pieprasa.

Un gan zeķēm sandalēs, gan vulgāram make-up komplektā ar mini svārkiem pamatā ir bezgaumība. Var rast kompromisu, ja ir telpa kompromisa rašanai. Ja kompromiss nav pieejams apriori, par ko tur runāt? Ja sieviete krāsotos vulgāri un vilktu miņukus, tad kompromiss būtu krāsoties dabīgāk un vilt garākus svārkus. Be šajā gadījumā (vismaz autore runāja par kosmētiku kā tādu, nevis papagaiļa krāsojumu), sievai šīs dzīves aspekts kā kosmētika vispār ir liegta slimās greizsirdības (un turklāt nepamatotas) dēļ.
01.04.2015 18:41 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Te nav runa par tušu, pūderi, svārkiem. Sieviete var vilkt visu, ko vēlas, lietot tik kosmētikas, cik uzskata par nepieciešmu. Vīrietim atliek vien izvēlēties būt kopā ar tādu sievieti vai meklēt citu.


+++

Kā punkts uz "i"
01.04.2015 18:42 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Beerniem ir tiesiibas uz pilnveertiigu un saskanigu gimeni. Viirietis un sieviete neatrod sev paari ar kuru nesaskanjas nav neiespeejamas, bet kopdziives laikaa viens otram iet pretii ar kompromisiem.

Te nav runa par tušu, pūderi, svārkiem. Sieviete var vilkt visu, ko vēlas, lietot tik kosmētikas, cik uzskata par nepieciešmu. Vīrietim atliek vien izvēlēties būt kopā ar tādu sievieti vai meklēt citu.


Kaut ko tik nozheelojamu lasu pirmo reizi. Kaa Tu saviem beerniem paskaidrotu kaapeec teetis aizgaaja? Taapeec, ka tu gribeeji staigaat taados svaarkos kaados gribeeju un kraasoties peec savas gaumes? Nozheelojamiibas kalngals.
01.04.2015 18:44 |
 
Reitings 26
Reģ: 22.03.2015
Lasu un rodas sajūtas,it kā par sevi lasītu šo rakstu.
Man bija šāda situācija. PIECUS gadus man bija šādi jādzīvo. Es piekrītu arī viedokļiem par garajiem svārkiem,blūzēm un saules iedegumu un skaistiem matiem! Protams,tas ir arī ļoti skaisti un pievilcīgi.
Bet man bija jau līdz apātijai,kaut kādai aizgājis viss. Man bija jāpamet vēderdejas,jo tās esot ''vulgāras'' un ''pārāk atkailinātas'' dejas.
Vasarā nedrīkstēju vilkt šortiņus,pat ja ārā bija elles karstums. Nevarēju vilkt topiņus ar dekoltē izgriezumiem,un-peldkostīms! Peldkostīms vispār bija aizliegtais auglis manā dzīvē! Peldēties ja devāmies,tad tikai vēlu vakaros,bet ja pa dienām tad izskatījos pēc ķēma,vai arī bija jāstaigā ar dvieli apkārt un NEKĀDA sauļošanās. Nevarēju vilkt vieglās vasaras kleitiņas,šortus,tunikas ar šortiem-neko tādu.
Tad nu mocījos mocījos,un vienkārši noriebās!Mamma,draudzenes,kolēģes jau sāka man ''skalot'' smadzenes,ka tas nav normāli! Sajutos,kā musulmane,vai kā sultāna sieva. Es vienkārši nostādīju viņu fakta priekšā,sāku vilkt,ko gribu,sāku gērbties brīvi un ērti.Man nekad nav paticis ģērbties tā,lai viss krīt laukā,tāpēc es uzskatīju,ka ģērbjos atbilstoši savam statusam,figūrai un laikapstākļiem. Tamdēļ tev iesaku-uzdrīksties arī Tu parādīt,ka Tu arī esi sieviete! Tu nēsāji viņa bērnus,tu sevi tērē tā jau daudz kam! Tev ir tiesības arī reizi pa reizei sapucēties,kā Tev pašai ir ērti! Pretējā gadījumā arī Tev viss aizies tik zemu,kā bija man. Nenovēlu to!
Ceru Tev viss izdosies! (l)
01.04.2015 18:46 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
Kaut ko tik nozheelojamu lasu pirmo reizi. Kaa Tu saviem beerniem paskaidrotu kaapeec teetis aizgaaja? Taapeec, ka tu gribeeji staigaat taados svaarkos kaados gribeeju un kraasoties peec savas gaumes? Nozheelojamiibas kalngals.


Es pateiktu, ka tētis neprata novērtēt to, kas viņam bija. Un tici man, ja būtu pašpietiekama sieviete, ātri uzrastos jauks un mīļš patēvs bērniem. ;-)

Nekad neatbalstīšu uzskatu, ka sievietei ir jāpielāgojas un jāizdabā vīrietim visos iespējamos veidos, lai tikai to noturētu blakus. Pašām vajag mācīties, strādāt, lai varētu atļauties GRIBĒT vīrieti sev blakus, nevis vīrietis būtu obligāta vajadzība izdzīvošanai.
01.04.2015 18:49 |
 
Reitings 26
Reģ: 22.03.2015
CTN - +
Gluži manas domas.
01.04.2015 18:54 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Piedod, bet psihologu domas nav vienīgās pareizās. Tu mani tagad gribi pārliecināt, ka manam viedoklim nav svara tikai tāpēc, ka psihologi domā kaut ko citādāk? Nu, tas ir viņu darbs - domāt un laist apgrozībā savas domas, jo nu darbs pieprasa.


Konkreetajaa gadiijumaa par to ka sieviete kraasojas sev vienkaarshi iebilstu, jo uzskatu, ka profesionaaljii, kuri analizee cilveeka psihologiju zina labaak. Ikdienaa cilveeks par savas riiciibas dziljaakajiem motiiviem reti aizdomaajas.

Vispaar teema ir par kaut ko citu un mees te visu laiku novirzamies. Kaada starpiiba, vai sarkanaa luupu kraasa tiek lietota sev, skropstu tusha citiem viirieshiem un acu eenas citaam sievieteem. Te der veelreiz zilasiit ko rakstiija teemas autore. Vinja prasiija kaa citas riikotos.

Es perosoniigi shaados briizhos mekleju kompromisu- saku lai viirities man iedod naudu un dod noraades kaadu apgeerbu uz mani veelas redzeet. Peec taa vienmeer seko dziljs klusums un es varu turpinaat neesaat to kas man patiik. Aciimredzot konkreetu padomu nav un negeerbjos tik necieshami, lai dotu naudu liekiem teerinjiem. Esmu arii teikusi, lai nopeerk man dreebes kaadas vinjam patiik. Arii bez rezultaata, izmeeru neprot nopirkt.
01.04.2015 18:54 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
ātri uzrastos jauks un mīļš patēvs bērniem


Patēēēēēvs? Nopietni? Tev galvaa kaut kas vispaar ir? Tev beerni ir vai tikai muti virini?
01.04.2015 18:58 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
Es perosoniigi shaados briizhos mekleju kompromisu- saku lai viirities man iedod naudu un dod noraades kaadu apgeerbu uz mani veelas redzeet. Peec taa vienmeer seko dziljs klusums un es varu turpinaat neesaat to kas man patiik. Aciimredzot konkreetu padomu nav un negeerbjos tik necieshami, lai dotu naudu liekiem teerinjiem. Esmu arii teikusi, lai nopeerk man dreebes kaadas vinjam patiik. Arii bez rezultaata, izmeeru neprot nopirkt.


Šis izskaidro viedokli. ;-)
01.04.2015 18:58 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
quince, man atkal liekas nenormāli nožēlojami, ka tu uzskati, ka izskatīties labāk grib tikai tās, kas sacenšas ar citām sievietēm. Sataisoties es jūtos pašpārliecinātāka, atvērtāka, jūtos uz viļņa! Ja pats jūties labi savā ādā, lietas labās sokas un padodas, arī ar citiem komunikācija rit raitāk. Kur tu izrāvi to, ka sievietes krāsojas tikai, lai sacenstos ar citām ? :D Kurš profesionālis tev to pateica? Zini, ārsti strīdas par to vai gaļu cilvēkam būtu jāēd vai nebūtu.... psiholoģija nav nesik citādāka. Cik cilvēku, tik viedokļu.

Kaut kā aizliegšana ir cita cilvēka esamības apspiešana.
01.04.2015 19:00 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
Patēēēēēvs? Nopietni? Tev galvaa kaut kas vispaar ir? Tev beerni ir vai tikai muti virini?


Un Tev makā kaut kas pašas pelnīts vai, atvaino par rupjību, tikai kājas virini? :-D
01.04.2015 19:00 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Šis izskaidro viedokli.

Kaapeec lai es par sevis nopelniito naudu pirktu dreebes peec viiriesha noraadem? Ja viirietis grib lai es velku to kas vinjam patiik, lai pats par to maksaa. Kaapeec man par to jaamaksaa?
Tev tieshaam galvaa nekaa nav.
01.04.2015 19:01 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
Kaapeec lai es par sevis nopelniito naudu pirktu dreebes peec viiriesha noraadem? Ja viirietis grib lai es velku to kas vinjam patiik, lai pats par to maksaa. Kaapeec man par to jaamaksaa?
Tev tieshaam galvaa nekaa nav.



nav gadījumā tā, ka tev pašai nav galvā nekā? :D kādēļ vispār būtu jāvelk kaut ko, ko kāds cits grib, lai tu velc? Pērk vai nepērk, kāda starpība? :D
01.04.2015 19:03 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
kādēļ vispār būtu jāvelk kaut ko, ko kāds cits grib, lai tu velc?



Cik sapratu, par to tiek maksāts. :D Tad jau viss ok. :D
01.04.2015 19:04 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits