Kosmētikas jaunumi APRĪLIS 2015

 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Jauns mēnesis, jauna tēma! :) Dalāmies ar saviem jaunumiem!
01.04.2015 12:24 |
 
Reitings 1304
Reģ: 29.01.2009
Favel
kads Tev ir adas tips?
Vichy zila linija manuprat vairak jutigai adai. Un tavs izveletais Avene Cleanance Micellar udens ir domts taukainai ada. Varbut biji domajus njemt Avne micellar lotion cleanser (nevis Cleanance) , kas ari domats jutigai adai. Un Cleanance bij slikta reakcija, jo par stipru? Tik tads minejums.



Esmu lietojusi Avene micellar lotion cleanser, un tas ir bijis pagaidam labakais ko esmu lietojusi, labi veic savu darbinu. Bet protams tas loti individuali.
Ja un Vacija tiesam aptiekas nezelojas ar paraudziniem tiesi kosmetikas zimoliem.
12.04.2015 13:29 |
 
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
truedeee, reiz jau aprakstīju savu apkaunojošo momentu cosmo.
Diena, kad nācās skriet pa galvu, pa kaklu. Biju uzvilkusi pogājamo blūzi. Skrēju uz aptieku ar visu meitu rokās. Tā nu viņa man prasījās visu laiku rokās un šādi trinoties laikam atsprāga visas pogas dekoltē zonā. Neko nejutu un pati nemanīju līdz brīdim, kad jaunais farmaceits, aci miedzot, man uz to norādīja :D (s)
12.04.2015 11:41 |
 
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
Ak, aizmirsu pierakstīt nosaukumus.
Pirmajā bildē sākot ar kreizo pusi:

No Latvijas tika atvests Dzintars atsvaidzinošais minerālūdens ar aloe vera ekstraktu. Pēc pirmajām izmēģinājuma reizēm, jāsaka, ka patīk. Tā kā man ir mūždien karsti, tad konkrēti šo spreju atstāšu mašīnā, lai braucienu laikā var sejas ādu nedaudz atsvaidzināt un palutināt.

Allpresan intensīvais pēdu krēms-putas, kas domāts arī diabētiķiem. Tā kā mans iemīļotais pēdu krēms bija uz to brīdi izpirkts un nepieciešamība pēdas sakopt bija kā nepieciešamība, tad ķēru to, ko aptiekārs ieteica par labu esam. Lietoju pēc dušas vakaros. Jāsaka, ka ļoti patīk. Putas iesūcas ļoti ātri, pēdas paliek mīkstas un maigas arī pēc vairāk kā 24h.

Just Just cavalli smaržiņas man tika vestas no Tax free zonas pēc mana lūguma. Nu tāds pavasaris pudelītē! (l)(l)(l)

Lierac ķermeņa pieniņš sausai ādai. Pērku atkārtoti. Tā smarža, zīdainā āda, lieliskās uzsūkšanās spējas. Super!

Avene termālais ūdens. Lielais flakoniņš mājām, mazais- somiņai. Jāsaka, ka sprejs ir daudz vienmērīgāks kā Dzintaram, bet protams, cena arī ir augstāka. Pagājušā nedēļa pie mums bija dikti saulaina, tā nu aktīvi lietoju šo termālo ūdeni sejas atsvaidzināšanai. Nesaprotu, kāpēc neiegādājos jau agrāk? :D

Avene micerālais ūdens. Ņēmu vērā reiz sugar teikto, ka micerālais ūdens ir jānoskalo no sejas pēc lietošanas. Par laimi, atcerējos teikto, citādāk produkts būtu nokļuvis miskastē. Micerālo ūdeni nenoskalojot, man jau nākamajā dienā parādījās sāpīgas pūtītes. Kopš paeksperimentēju un sāku līdzekli no sejas mazgāt nost- pūtīšu reāli nav!
(un, jā, pudelītei korķis man saplīsis, jo pie mašīnas nejauši nometu maisiņu. Ups! :D)

Vichy zilās līnijas losjons/ toniks. Lietoju nu jau 1,5 nedēļas. Patīk! (un, jā, arī te man korķis saplīsa kritiena rezultātā)

Pinimenthol ēteriskās eļļiņas vannai pret saaukstēšanos. Lieliska relaksācija un inhalācija saauskstēšanās laikā.


Otrā bilde (testeri):

Esmu tikusi pie 5 Lierac HYDRA-CHRONO+ sejas serumiem un Lierac HYDRA-CHRONO+ sejas balzāmiem.
Kā arī 3 testeriem no Louis Widmer- sejas mazgāšanas gēls, sejas attīrošais pieniņš un sejas toniks.
Un testeri no DERMASENCE- 2 vieglie gēlkrēmi sejai ar zinku, un 2 sejas reģenerējoši emulsijas testeri .
12.04.2015 11:38 |
 
Reitings 2130
Reģ: 29.06.2009
No trakajām dienām:
Gosh skropstu tuša
Un Maybelline bb krēms (rozā)
Domāju par Lumene tonējošo losjonu, bet negribās bez aizsardzības.
12.04.2015 11:26 |
 
10 gadi
Reitings 2342
Reģ: 05.08.2010
Tā nu tiku pie kaudzes testeru pateicoties manam dekoltē


Kādā veidā? :D
12.04.2015 11:19 |
 
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
Padalīšos ar saviem jaunumiem aprīlī:



Kā arī, esmu ļoti iemīļots klients vienā aptiekā pēc vienreiz jau aprakstītā incidenta :D Tā nu tiku pie kaudzes testeru pateicoties manam dekoltē :D :D
12.04.2015 11:16 |
 
Reitings 3084
Reģ: 29.01.2009


Safočēju to, ko patiešām esmu pamēģinājusi. Sāku palikt slinka, pavasaris, iekrājumi sāk veidoties.

Pirmais no kreisās Avene Hydrance Optimale ar SPF 20 būs jums pazīstams, bet man pirmais izmēģinājums. Labs un viegls, iesūcas krietni ātri, tikai, kā esmu Avene krēmiem ievērojusi, korķītī mēdz iekrāties. Atceļojis no cocooncenter.

Mazā tūbiņa ir Rosen Tagescreme leicht no Dr.Hauschka mini versija, lai saprastu, kas ir kas. Smarža kā toreiz, kāpjot no lidmašīnas Marakešas lidostā, februārī, vienas vienīgas rozes! Godīgi, neesmu gan smaržīgās kosmētikas mīļotāja, bet smarža nav ilgnoturīga. Uzsūcas ātri, nav taukains, pilnvērtīga atsauksme man būs pēc tūbiņas izlietošanas.Pirku Karstadt.

Tā kā gan martā, gan aprīlī man beidzās skropstu tušas, tuvējā supermarketā paķēru Maybelline Volum' Express Colossal Mascara. Nezinu, man laikam skropstas ir baigie strupulīši :-/ Arī ar uzliecēju es nepanāku tādu efektu kā ar Lancome Hyponose. Un drusku arī uz pēcpusdienu smērējas.
12.04.2015 09:52 |
 
Reitings 648
Reģ: 29.01.2009
Daria

Manā īpašumā šis jaukais nieciņš nonāca tāpat kā NordicBellei:

Savējo dabūju no Glossybox smukumkastes.


Es savējo arī esmu darbā nolikusi pa rokai! Ehhh, īsta konča
12.04.2015 00:11 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Es arī fanoju par savu Tinties! Tā kā iepakojums ir skaists, bet līdznēsāšanai neparocīgs, tad turu uz žurnālgaldiņa un pa vakariem pie TV sēžot smērējos. Savējo dabūju no Glossybox smukumkastes.
11.04.2015 23:54 |
 
Reitings 35
Reģ: 16.02.2015
krishala
No kurienes tu sūtīji lūpu balzāmu? Jau skatos uz viņu kādu laiku, bet žēl no Royalapothic lielo delivery cost maksāt.
11.04.2015 23:35 |
 
Reitings 684
Reģ: 19.02.2014
No manis pozitīvas atsauksmes par Dzintara jaunumu - Spa premium ķermeņa balzamu :) Mīkstina ādu un arī smarža ilgi saglabājas (l)

Šī dušas želeja - nekas īpašs, smarža patīkama, bet atkārtoti nepirkšu.
11.04.2015 22:11 |
 
Reitings 2532
Reģ: 29.01.2009
krishala piekrītu par Tinties. riktīgi krēmīgs un ir jauks tonis. joprojām jūsmoju par iepakojumu. pilnīgi žēl lietot :D

mans jaunums


http://meitenespoguli.blogspot.co.uk/2015/04/w7-lip-paint-review.html
11.04.2015 21:38 |
 
10 gadi
Reitings 2523
Reģ: 29.01.2009
sejas krēms

matu putas apjomam

konsīlers
11.04.2015 19:11 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Pirms pāris dienām iegādājos Mossa BB krēmu, šodien pamēģināju. Sajūsmā neesmu, bet tas drīzāk tāpēc, ka mana āda ir diezgan specifiska. No plusiem - patīk vieglā smarža, patīk tekstūra, sastāvs un iepakojums. No subjektīviem mīnusiem - man neder tonis, izskatās rozīgs. Arī poras sevišķi nenotušē, bet par to neesmu traki vīlusies, jo manējās nomaskēt ir ļoti grūti, turklāt, tagad ir sliktās ādas dienas :D Tur, kur āda ir labā stāvoklī un nav nekādu defektu (zods, vaigi, piere), tur šis BB krēms strādā lieliski, viegli nogludina un atsvaidzina izskatu. Kopumā patīk.

11.04.2015 11:39 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Krishala, man ir rituals putas ar zaļo tēju, pievienojos labajām atsauksmēm (l) noteikti pamēğināšu arī citas, iespējams, tevis ieliktās :)8-)
11.04.2015 10:23 |
 
Reitings 1274
Reģ: 23.09.2012
Realtechniques :Duo fiber collection otas sejai (l) manas pirmas RT otas :-)
http://sieviskiba.blogspot.com/2015/04/realtechniques-duo-fiber-collection.html
11.04.2015 10:10 |
 
Reitings 648
Reģ: 29.01.2009
Iegādājos un iemēģināju Dzintara Spa Premium līnijas dušas želejas. Manā īpašumā nonāca persiku un melleņu+mango versijas. Melleņu un mango versija pēc smaržas man vairāk atgādināja prozit konfektes, toties persiku aromāts ir vienkārši superīgs, smaržo ļoti dabīgi, bet nu smarža jau ir gaumes jautājums. Dušas želeja, kā želeja, ādu nesausina un puto arī pietiekami labi. Turklāt pudele ar pumpīti ir ļoti ērta. Abas dušas želejas paķēru uz atlaidēm Dzintara veikaliņā, tomēr jāsaka, ka par regulāro cenu produktu diez vai iegādātos atkārtoti.



Tomēr lielākā sajūsmā esmu par Rituals Yogi Flow- smarža vienkārši pasakaina, turklāt neliela burvība slēpjas arī tajā, ka no pudeles ārā nāk želeja, bet saskarē ar ūdeni tā pārvēršas putās. Un putas ir lielas un mīkstas, nedaudz pat atgādina skūšanās putas. Ehhh... Bauda! Par šo noteikti varu apgalvot, ka iegādāšos izmēģināšanai vēl kādu versiju.(l)



Kā arī vēl piepildīju savu nelielo iegribu un tiku pie Royal Apothic lūpu sviesta (lip butter) rozā tonī. Mazais iepakojums ir reāli mīlīgs, turklāt jāsaka, ka arī pats produkts labi mitrina lūpas un piešķir tām ļoti skaistu nokrāsu. Ideja līdzīga kā Maybelline Baby lips balzāmam, kas ietonē lūpas, tikai šis produkts ne tikai smuki ietonē, bet arī lieliski pilda savas funkcijas. Ziemas periodā esmu pilnīgi atkarīga no lūpu balzāmiem, tāpēc šis ir vēl viens smuks nieciņš manā kolekcijā (l)

10.04.2015 22:30 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Neons - kur tu pirki tos lūpu balzāmus un pa cik?

viiiiinoga, ebay pirku. Te links:
http://www.ebay.com/itm/311246811019?_trksid=p2060353.m2749.l2649&var=610393198884&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT
10.04.2015 20:14 |
 
Reitings 1666
Reģ: 17.05.2012
Meklēju birstošo pūderi šomēnes.
10.04.2015 17:58 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012

10.04.2015 17:55 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits