1. aprīļa BEZTĒMA

 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 24.09.2012
Labrīt (l)

Par visu, neko un vēl kaut ko tepat :)
01.04.2015 10:16 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
es vienreiz mēģināju.. liku izsūkt tepiķi.. neizsūca.. pēc nedēļas pati izsūcu.. apnika gaidīt.. laikam jābūt vēl pacietīgākai..


Man tik lielas pacietības nebūtu. Nesen man arī likās, ka vīrs man nepalīdz un kaut kā palaidies. Pietika ar vienu kašķi un pāris stundu diskusijas un tādu problēmu vairs nav. Kāpēc? Tāpēc, ka viņš sakārtoja savas prioritātes pēc vērtības. Izrādījās, ka ģimene ir prioritāte nr.1 un draugi tikai pēc tam. Attieksme rada attieksmi.
01.04.2015 17:04 |
 
Reitings 5478
Reģ: 29.01.2009
Tmodel, tak nomaini dzīvoklim atslēgu un miers!
01.04.2015 17:05 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Kas prasija filmas linku, neatceros niku :) te būs http://putlocker.mn/watch-fifty-shades-of-grey-online-free-putlocker.html


Iejaucu tikko mīklu maizītei, pirmo reizi cepšu maizi pati. Gaidu ,kad vīrs būs mājās,lai sacep šašliku,es nemāku grilu iededzināt :D

Dēlam riktīgi patīk tā Love me like you do dziesma, kā sāk skanēt pa radio vai tv, tā uzreiz skrien dejot, griežas uz rinķi, sit plaukstiņas :D (l) mazais ķinķēziņš :)
Šodien skatījos uz sīci un smieklis nāca, nu kā tāds maziņš var būt :D Iedomājaties ja jūs izsptieptu rokas gaisā un knapi savu galvu apņemt varētu :D cik liela galva :D Un krūzīte līdz ceļgalam lielumā un 3 roku resnumā :D Iedomājaties ??? Tādu krūzi ņemt rokās,lai padzertos :D Aaaai
01.04.2015 17:05 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Šokoprieks, ak, dies. ja man būtu tāds vecis, tad viņš ar zilām acīm staigātu. Mājas darbi ir dalīti uz divi un tad kad kārtojam māju, tad es pasaku, kas jāizdara, un tas bez ierunām jāizdara tagad un tūlīt kā armijā :D
01.04.2015 17:10 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
tad es pasaku, kas jāizdara, un tas bez ierunām jāizdara tagad un tūlīt kā armijā


A nepastāv tāds variants, kad vīrietis pats vēlas to izdarīt bez pavēlēm, lai palīdzētu sievietei?
01.04.2015 17:16 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Lollipop♡, nu palīdz jau tāpat :D bet kad kārtojam māju kopā, tad viņam ir tieši jāpasaka, kas jādara.
01.04.2015 17:19 |
 
Reitings 1338
Reģ: 15.03.2009
model, trakums (t) Es nekad neiesaku variantu šķirties, jo, pa manam, daudz ko var risināt, bet nu te viss tiešām iet vienos vārtos...

Agī, izskatās, ka mūsējie ir uz viena viļņa :-D Bet nu, ja tā palasa, kas te sarakstīts, tad laikam jau nav tas trakākais variants...
01.04.2015 17:20 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Man šodien nedaudz besis. Veselības problēmas + sliktais laiks (e) Priekšā daudz kopīgas brīvdienas, gribējās pie dabas, ko aktīvu un foršu, bet visu laiku tas lietus.

Kaut gan vienmēr jau var atrast pozitīvo, kaut vai tagad palasot jūsu klačas, jāpriecājas, cik man lielisks ir vīrs (l) Un vēl viena lieta, atcerējos, ka rīt ir mūsu iepazīšanās gada diena, tieši 10 gadi paliek, bet es neko neesmu sagatavojusi.
Par to krīzi uz 7 gadiem, mums arī bija, labi, ka tikām pāri un atkal esam kopā un laimīgāki, kā jebkad. Ja to visu pārvar, tad tuvība tikai pieaug, vismaz mēs neesam nekad bijuši tik tuvi, saticīgi un laimīgi, kā pēdējā gada laikā. Bet nu jāskatās, kādas ir problēmas un vai ir vērts ar lietām samierināties. Mēs esam mainījuši ļoti daudz, abi divi esam mainījušies ļoti, lai būtu kopā un kaut kā ar gadiem mainās arī uztvere par lietām, negribās vairs kašķēties par sīkumiem un tā. Pēdējā laikā brīnumaini reti strīdamies. ( tpu tpu, galvenais nepiesaukt kašķus tagad :D )
Te gan izklausās nedaudz citas problēmas, bet bieži vien pēc 6,7 gadus attiecībām lielākā problēma ir tā, ka attiecības vienkārši nenonāk jaunā līmenī. Ir vajadzīgas pārmaiņas. Iesaku runāt ar savām otrajām pusītēm un skaidrot, ka kaut kas ir jāmaina. Ja vīrietis neklausās vai psiho, tas nozīmē, ka viņš nebaidās zaudēt savu sievieti. Varbūt ir pārāk pārliecināts, ka var jau necensties , jo tāpat viņa nekur nemuks. Vajag būt pašpārliecinātākai par sevi, parādīt raksturu, lai saprot, ka tālāk tā vairs nevarēs dzīvot, lai sajūt, ka var pazaudēt. Ja būs spēcīgas jūtas, tad vīrietis sapratīs, ka ir jārunā, jāmainās, jārisina problēmas.
01.04.2015 17:23 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Es jau gaidīju kad nu beidzot atnāks kāda un pateiks - bāc, neraža, meitenes! Mans vīrietis ir tik lielisks un superīgs, nu sūdīgi jums :D

Bet es domāju,ka katrās attiecībās ir kaut kādi niķi ,stiķi un problemas. Un arī ja jūs pametīsiet savas otrās puses un vēlāk dabūsiet kādu citu, tad arī tam citam būs visādi niķi, varbūt pat trakāki,nekā iepriekšējam. Tāpēc gandrīz visu ir iespējams labot, protams.. ja abi grib.. ja negrib, tad ir jādara tā,lai GRIB :D un ja joprojām negrib,nu tad var laist vaļā.
01.04.2015 17:29 |
 
Reitings 1311
Reģ: 16.01.2015
Marii,vot pa kuru laiku? Nopietni. Pa kuru laiku tu cep taas kuukas un maizi? Man vajag padomu laika planoshanaa,jo man nekas nesanak. Mazgaju traukus,gridas,edu pati tikai tad,kad berns gulj diendusu. Est gatavoju ari tikai tad,kad gulj. Principaa viss jaizdaracpa 2h.Tad kad vins nodomaa,nekada kuku cepshana nesanak,jo vinam vienmer vajaga mani.
01.04.2015 17:29 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
The one, manējais arī tagad bieži čīkst un staiga man pakaļ. Bet ja es mazgāju traukus,tad pielieku viņam krēslu un viņš palīdz mazgāt. Vai ja taisu ēst,tad arī stāv man blakus pie galda. Iedodu bļodu, karoti un viņš tur maisa kaut ko :D Kur var, tur es cenšos viņu ņemt blakus un nodarbināt, jo viņš jau grib mūs - vecākus - atkārtot, grib to pašu darīt.
Easy! Es jebkurā brīdī varu pārtraukt savu darāmo, pamikāt mazo un tad atgriezties pie darāmā.
Paklājus viņam patīk sūkt un dažreiz arī sanāk kaut kas :D
01.04.2015 17:35 |
 
Reitings 1338
Reģ: 15.03.2009
Bet es domāju,ka katrās attiecībās ir kaut kādi niķi ,stiķi un problemas. Un arī ja jūs pametīsiet savas otrās puses un vēlāk dabūsiet kādu citu, tad arī tam citam būs visādi niķi, varbūt pat trakāki,nekā iepriekšējam.


Piekrītu! Tādēļ es "nenorakstu" savas attiecības, lai nu kā mums iet, zinu, ka mīlestība jau ir. Tāpat uzskatu, ka arī Šokoprieks gadījums ir risināms, vajag tikai atrast pareizo pieeju. Galu galā, PAT sievietēm ir savi trūkumi :-D
Es arī domāju, ka, gadiem ejot, attiecības var tikai uzlaboties - zinu to, kaut vai skatoties uz saviem vecākiem, kam pēc 35 adu kopdzīves attiecības ir tādas, kā nekad. Bet nu, protams, jāskatās no situācijas - ne viss vienmēr laimīgi beidzas, un jāklausa savām iekšējām sajūtām.
01.04.2015 17:36 |
 
Reitings 1311
Reģ: 16.01.2015
Es meginu vinam dot un darit,ko pati daru,bet rezultaataa trauku suklis mutee un griku pacinjas pa dziivokli.. Vaakshana sanak lielaka nekaa merkakja atrumaa daritaas lietas diendusas laikaa.
01.04.2015 17:39 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
The one, nu jā, tā tas ir! Man arī te makaroni un milti pa grīdu, mikseris miskastē , apavos vēl visādi brīnumi sabāzti, bet nu neko.. Lai jau. Pēc tam parādu,ka makaronus jāliek atpakaļ paciņā un viņš pats arī salaca un saliek atpakaļ. Bišķi trakāk ir kad ievārija burciņas liek tornī, sakrāmē kādas 6 burkas vienu uz otras un tad kad gāžas,uuuuujjj... citreiz olas sasit :D
01.04.2015 17:42 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Marii , es to nedomāju gan tā, ka sūdīgi jums :D, jo reāli man vienmēr nepatīk lasīt, ka kādam ir problēmas attiecībās, tiešām skumji, ka tā. Es vienkārši padalos ar savu pieredzi, ne jau vienmēr viss ir bijis ideāli manās attiecībās, ir bijuši melnie posmi, bet stipra mīlestība ir ļāvusi izcīnīt daudzas lietas. Un man likās, ka te ir beztēma un var runāt visu, kas ienāk prātā, es vienkārši te ienācu ar sūdīgu garīgo, palasījos un uzreiz garastāvoklis uzlabojās , padomājot, ka nav ko čīkstēt par citām lietām, ja man ir labākais, kas dzīvē var būt - skaista mīlestība un lielisks vīrietis. Tagad vienīgi es vēl saprotu, cik liela vērtība dzīvē ir veselībai, ceru, ka man to izdosies uzlabot.
01.04.2015 17:47 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Mums bija liela krīze pēc meituka piedzimšanas, un arī tā saucamā 3 gadu krīze, esam tikuši veiksmīgi pāri un tagad visi apmierināti.
01.04.2015 18:03 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
ja neviena neizstāstīja, tad jā, apprecēsies un beigās viņiem ir puika un puncī meitenīte. beigas laimīgas.


A gadījumā nebija tā, ka tomēr beigās izrādījās, ka tas Grejs visu izfantazēja? Reāli man liekas bija, ka viņš atzinās, ka tādas domas un vispār šo stāstu uzbūra tikai savā galvā, ieraugpt Anasteišu, bet arī nekad vi;nu nav uzrunājis..
01.04.2015 18:04 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
meksikanka, pat grāmata nav jālasa :D
01.04.2015 18:06 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
meksikanka, jā jā ?? Man ir visas 3 grāmatas ,bet tā arī nav laika lasīt..
redzi, The one, es grāmatas nevaru lasīt !! :D
01.04.2015 18:08 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Marīī, nu jā. Nu, nevar būt, ka es to izdomāju, laikam atmiņas nostūrī tomēr tas ir, vai arī jaucu ar kādu citu triloģiju :D

Mademoiselle :D
01.04.2015 18:12 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits