Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Murgs!

 
Reitings 349
Reģ: 08.02.2013
Sveikas, gribēju padalīties ar sāpīgu problēmu.
Vairāk kā gadu atpakaļ biju kopā ar bijušo draugu...
Sanāca tā, ka viņš piedāvāja man paņemt telefonu nomaksā.
Paņēma.
Savi 400euro bija pilnā cena.
Pēc laiciņa, es viņam to naudiņu atdevu, lai nepaliktu parādā, ja nu kas.

Vēl pēc laika izšķīrāmies.
Tagad jau pagājis pusgads, vairkāk kopš nekontaktējamies.
Un te vienā jaukā dienā viņš man raksta- jaes neatgriezīšot telefonu vai naudu, tad ies uz policiju un uzsāks krimināllietu.
Tik mauciska rīcība, jo man nav nekādu pierādījumu, ka esmu viņam to naudu atdevusi.
ar lielu prieku atdotu viņam viņa smirdīgo telefonu, ja vien tasjau laiku atpakaļ nebūtu nozagts.

Un tas vēl nav viss.. Tā kā pateicu, lai viņš atšujas no manis, viņš sākarakstīt fb.lv dr.lv maniem radiem, cilvēkam ar ko tagad esmu kopā, draugiem, ka esmu zagle u.tt.

Šodien, vinš laikam arī aizgāja uz policiju.
Nesaprotu, kā tā var rīkoties... Un ko man pašai darīt... Jo pierādīt to, ka naudu atdevu es nevaru...
:-|
01.04.2015 02:33 |
 
Reitings 39
Reģ: 27.12.2014
Neliekas reaali, ka vina iesana uz policiju varetu ko panakt :D Tad jau visi ex draugi, draudzenes un sanaidojusies cilveki par visam Zsvetku un dzimsanas dienas dargakajam davanam varetu naudu dabut atpakal :D Bet te jau teju vai tiesaa vinam tevi jasudz, lai kko panaaktu, bet nu saubos, ka vinam naudas visam tam procesam gana, ja jau telefonu pat gribas atpakal! :D Jebkura gadijuma, vienkarsi patrapijies uz divaina pajolina, noteikti jauna, ne ipasi izglitota, kam vel joprojam naids uz tevi par kaut ko vai vienkarsi gribas dzivi kadam pabojaat .. :) Ko ieteiktu? Nezinu, laikam neko, nedomaju, ka policijai vins intereses, un nu lai jau raksta par tevi, gan jau apniks tapat pec kada laika, ja nereageesi. Un par to ko tavi draugi domaa - ja jau pasi tuvaakie, tad sapratiis, kas esi un kas nee. Vispar - riebjas tadi cilveki, kam tikai kadam citam garstavokli vai dzivi sabojaat, jo pasiem taa nav laba!;-)
01.04.2015 03:00 |
 
Reitings 349
Reģ: 08.02.2013
Es arī tā domāju, jo principā viņš neko pierādīt pret mani nevar... Varbūt man nekāda telefona nav bijis.
Un Tur Tev taisnība, aprunāt negirbu, bet viņš tiešām ir jauns un nevieksminieks.

Vienkārši pretīga sajūta, ka cilvēks, var tik riebīgi izrīkoties, laikam nedomā, ka pašam kādreiztas viss negatīvais nāks atpakaļ.

Protams, maniem draugiem, šī situācija liekas smieklīga, bet jebkurā gadījumā, ļoti nepatīkami, ka viņš cenšas pazemot mani citu acīs.
Un kādreiz viņšteica, ka mīlot mani. Smiekli nāk. :D
01.04.2015 03:31 |
 
Reitings 39
Reģ: 27.12.2014
Ir redzeti un satikti tadi gadijumi ne tik talajos pusaudzu gados.. :D Nu, tici man, jo atrak aizmirsisi tadus un tiksi pa gabalu, jo labak. :-D
01.04.2015 03:40 |
 
Reitings 178
Reģ: 22.01.2015
Tā tev arī vajadzēja :D
01.04.2015 07:05 |
 
Reitings 2816
Reģ: 19.01.2015
Stulbums, neko viņš policijā nevarēs iesākt, dzīvo mierīgi tālāk un ignorē :)
01.04.2015 22:15 |
 
Reitings 12
Reģ: 03.01.2010
Ieraksti sarunas nakamreiz kad zvana...
01.04.2015 22:17 |
 
10 gadi
Reitings 4012
Reģ: 02.01.2011
ko tad viņš mentiem teiks? :D un kā pierādīs, ka tāds telefons vispār ir bijis?
netici tiem murgiem :D
01.04.2015 22:20 |
 
Reitings 5478
Reģ: 29.01.2009
Un kur vinam pieradijumi,ka tev ir tas telefons,ja tev to nozaga? :D
01.04.2015 22:21 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Ja viņš uzrakstīs iesniegumu policijā, tas tiks nejauši "noklīdināts".
Neviens tur nekrāmēsies ar šo lietu un ja gribētu tad kādu pantu Tev varētu piešūt ? Zādzību? A tad policijā viņam pajautās kāpēc ātrāk neziņoja. Krāpniecību ? Kāpēc atrak neziņoja?
Viņa apgalvojumi neiztur kritiku. Nu ja tik tiešām notiktu neticamais un izsauktu tevi uz policiju tad iedotu liecību un ar to ari lieta beigtos. Policijā jau nav tadi muļķi lai tādus kā Tu liktu cietuma.
01.04.2015 22:27 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits