Šī mēneša tukšie trauciņi

 
Reitings 3084
Reģ: 29.01.2009
Tātad, par izmēģinātiem, iztukšotiem, vai arī pustukšām tūbiņām martā (kas neattaisnojušas uz sevis liktās cerības, aizceļoja mistkastes dziļumos) (:
Kas patika, neapmierināja, vai būs atkārtots pirkums, vai turpināsies favorītprodukta meklējumi!

Ko tad es piebeidzu martā.

Te es nokļūdijos produktā, jo gribēju pirkt Hydrance optimale. Tekstūrā pasmags dienas krēms, teikšu, ka iesūcas lēnāk par Hydrance. Uzcītīgi izlietoju, bet ne ar ko atmiņā paliekošs.


Acu krēms, par kuru pēdējā laikā lasu labas atsauksmes. Mani atstāja diezgan vienaldzīgu. Nē, nu mitrinošo efektu es jutu ilgāk kā Emu. Manis pēc, tā kā neesmu atradusi sev tīkamāko acu krēmu, ražotāji varētu izlaist mazākus podiņus. No praudziņa īsti nesapratīsi, kas tur iekšā, bet ar šo Clinique pavadīju kādus 8 mēnešus.

Jautājums- kā jūs uzglabājat acu krēmus? Atceros, mana draudzene lika kaut ko želejveidīgu ledusskapī.


Lietoju pēc naktsmaiņām, lai mazinātu pampumu. Patika tā dzelzs bumbiņa uz nogurušajiem acu plakstiņiem. Nekairina.


Saķepa, bet nokalpoja savus 10 mēnešus. Lancome tušas ir manas mīļākās, bet atgriezīšos pie vnk Hypnose.

Jau jaunumos minētais mitrais laineris no L'oreal. Pērku, līdz ko iepriekšējais vairs lāga nezīmē.


No paraudziņiem-
Kā atvēru, tā smarža :-D bērnībā mammai bija Pond's acu krēms, kas man lika domāt, ka mamma ir veca! Jā, tas ir anti-aging. Smaržas dēļ vien nepatika, kā arī grūti pateikt ko vairāk.

Pieminēšanas vērts, lietojot kopā ar matus stimulējošo eļļu no šī paša ražotāja, iedzīvojos blaugznās. Nekad vairs! Eļļu arī neturēju ilgāk par norādīto laiku.
31.03.2015 14:15 |
 
Reitings 233
Reģ: 26.01.2015
Meksikanka
Man kaut kā iegājies, ka kosmētiku, smaržas iepērku lidostās.
Bet šos Clinique tonālos manīju arī Douglasā, Rīgā.
01.04.2015 18:15 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Paldies! :)
01.04.2015 18:31 |
 
Reitings 1496
Reģ: 12.09.2009


man jautājums - izlietoju 1l šādu pašu šampūnu, mati bija starā! Tagad sāku otru tādu pašu, bet mati pēc viņa galīgi neforši. Saķepuši, nevijīgi, smagi. Vai pie vainas var būt tas, ka pārāk ilgi lietoju viena veida šampūnu? Vai kādai vēl tā ir bijis? vai arī atsūtīta kkāda poddelka. es jau biju stresā, kas ar matiem notiek! šodien izmazgāju ar Dzinatru un mati ir ok.
01.04.2015 21:01 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
man jautājums - izlietoju 1l šādu pašu šampūnu, mati bija starā! Tagad sāku otru tādu pašu, bet mati pēc viņa galīgi neforši. Saķepuši, nevijīgi, smagi. Vai pie vainas var būt tas, ka pārāk ilgi lietoju viena veida šampūnu? Vai kādai vēl tā ir bijis?
Šampūnus esot vēlams periodiski mainīt. Dažādi šampūni var būt ar atšķirīgu elektrisko lādiņu. Lietojot ilgstoši vienu šampūnu, mazgājošās substances molekulas var nosēsties matos, tādējādi.. radot to smago, saķepušo efektu :)
01.04.2015 21:12 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Principā, esmu ļoti vīlusies Madaras kosmētikā,jeb laikam jau mana sejas āda ir par sausu šim zīmolam, Madara der tiem,kam taukaina āda,vismaz mans viedoklis. Tie sminķi nav tās cenas vērti


Es pēc iepirkšanās vienā labo cenu diennaktī nonācu pie līdzīga secinājuma - nav tā vērts! Man gan ir taukaina āda, bet tajā pašā laikā diezgan jutīga, un es tiku pie daudzām milzīgām pumpām :( Atdāvināju visu prom, labi vismaz, ka viņi visu pilda higiēniskos iepakojumos (tūbiņās un pudelēs ar pumpīšiem).
01.04.2015 21:13 |
 
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
carol, kāds ir Tavs ādas tips? Domāju arī par šī tonālā iegādi.
02.04.2015 00:00 |
 
Reitings 188
Reģ: 17.03.2015
Principā, esmu ļoti vīlusies Madaras kosmētikā,jeb laikam jau mana sejas āda ir par sausu šim zīmolam, Madara der tiem,kam taukaina āda,vismaz mans viedoklis. Tie sminķi nav tās cenas vērti


Esmu līdzīgās domās. Pirms pāris mēnešiem nopirku viņu Detox maskas miniatūru. Lai arī man āda nav jūtīga, bet pēc 5 minūtēm man viņa bija TIK sarkana, tik traki pat no skābju pīlingiem nemēdz būt. Bail domāt no kura ezera tās maskā esošās dūņas ņemtas.
02.04.2015 00:19 |
 
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
Tātad, par manu tukšo un teju tukšo tariņu atskaiti marta mēnesī. Ticamības momentam, pievienoju savas bildes :D :
PS. Centos sadalīt pa iedaļām.

Tātad, roku krēmi. Jā, veseli trīs. Viens mētājās somā, otrs mašīnā, trešais pie izejas durvīm. (Burt's Bees, ir sejas attīrošā maska, kura nejauši iemaldījās (s) )
Rožu JEUNESSE roku krēms- ļoti patika. Smarža fantastiksa. Uzsūkšanās varētu būt labāka, bet nesūdzos. Rokas kādu laiku paliek nedaudz taukainas, tad nu nākas izmantot papīra salveti, lai noņemtu speķainumu un varētu mierīgi pievērsties tālākai darbībai.
NATURA SIBERICA roku krēms ar liftinga efektu- lai gan esmu nedaudz vīlusies vairākos Natura Siberica produktos, tomēr šis krēms ir mans favorīts. Maiga un patīkama smarža, uzsūkšanās lieliska un efekts ilgstošs.
kivvi barojošais roku krēms- smarža īpatnēja (nesaku, ka nepatīkama), konsistence ļoti šķidra. Patīk, ka ir pumpītis, ērts iepakojums. Uzsūcas labi un ātri, bet efekts, pēc manām domām, nav ilgi paliekošs.


Burt's Bees dziļi attīrošā sejas maska- neesmu pārliecināta, vai pirkšu atkārtoti, bet neesmu arī vīlusies produktā. Ļoti patīk vēsā un atsvaidzinošā sajūta pēc maskas nomazgāšanas, kā dēļ arī lieku masku, jo ķeru kaifu :D :D Sejas attīrīšana gan nav īsti novērota. :-/
TBS kumelīšu attīrošā eļļa sejai- noteikti pirkšu vēl. Smarža viegla, teju nemanāma. Produkts lieliski attīra seju no kosmētikas, viegli nomazgājams un atstāj ādu pabarotu (neatstāj nepatīkamu sejas saraušanas efektu pēc mazgāšanas).
TBS tējas koka eļļas sejas nakts losjons pret apsārtumiem- patika, bet noteikti meklēšu tālāk citu firmu produktus, kas veiksmīgi cīnīsies pret maniem sejas apsārtumiem.
Avene Cicalfate atjaunojošais krēms- domāju iegādāties vēl vienu iepakojumu, kā arī esmu iedvesmota iegādāties arī citas līnijas produktus sejas kopšanai.
kivvi intensīvais acu krēms- teikšu īsi un skaidri. Noteikti nepirkšu atkārtoti. Nekādu dižo jēgu īsti nemanīju krēma lietošanas laikā. Slikti uzsūcās un arī nekāda efekta nebija. Iepakojums nav pabeigts, bet noteikti nonāks atkritumos. Nebija tās naudas vērts.
Burt's Bees, lūpu balzāms- patika. Tomēr atkārtoti nepirkšu, jo atgriezīšos pie sava favorīta.


St. Tropez iedeguma optemaizeris (piedodiet, meitenes, noguruma dēļ nezinu kā pareizi uzrakstīt :D )- tāds foršs pīlings problēmzonām (t.i. potītēm, ceļiem, elkoņiem utt.). Smarža feina. Atstāj ādu maigu, patīkamu un viegli apstrādājumu pirms paštonējošā uzklāšanas.
LIERAC ķermeņa pieniņš sausai ādai- TĀ SMARŽA!!!! ĀAaaaaa.. tik FANTASTISKA! Pieniņš arī ļoti patika. Uzsūcas lieliski, ādu atstāj maigu un labi pabarotu. Pirkšu vēl :)
Bi-Oil- gaidīju ko vairāk. Diemžēl, smērējot šo eļļiņu uz krūtīm, kur parādījušās strijas pēc grūtniecības, man viss dekoltē bija sarkanās, "aizbloķētās" pumpās. Izlietošu šo eļļu gurnu strijām un noteikti vairāk nepirkšu.


VS Pure Seduction ķermeņa sprejs- iegādājos vasarā, tā nu turpinu lietot, agrajam pavasarim iestājoties. Pirkšu vēl (esmu jau iegādājusies vēl divas citas smaržiņas).
Anna Sui Rock me!, ķermeņa losjons- iegādājos vasarā, un tāpat kā VS spreju, turpināju tagad lietot pavasarī. Tik viegla un patīkama, mīlestības piepildīta smarža! Pirkšu vēl :)
SOS dezinfekcijas sprejs- vīrs par mani smejas, ka katrā mājokļa telpā ir kāds dezinficējošs sprejs, pat mašīnā un somā. Dod labu drošības sajūtu :D
NYX Taupe vaigu sārtums- šis bija jau mans otrais iepakojums. Pirkšu vēl :)

Diemžēl, bija 3 produkti, kuru iepakojumus jau izmetu pirms paspēju nofočēt:
Vichy sejas attīrošais pieniņš. Neitrāla atsauksme. Nebija slikts, bet turpināšu pārbaudīt citus produktus.


Vichy Idealia PRO cīņai pret pigmentāciju- nelielu atšīrību sejas ādas uzlabojumā manu (ceru drīz uzveikt savu hormonālās aknes uzplaiksnījumu un tās sekas). Neesmu pārliecināta, vai pirkšu atkārtoti. Vēlos izmēģināt citas firmas produktus. Ja nekas labāks netiks atrasts, tad noteikti atgriezīšos pie šī Vichy produkta atkal.


GEHWOL pēdu balzāms- šis bija jau kāds 5. iepakojums. Rītdien pirkšu atkal. Labāku pēdu krēmu/ balzāmu neesmu atradusi savām pēdām. :)

Ja pagājušo mēnesi izmetu tikai zobu pastas tūbiņu, tad šomēness plaukti tika kārtīgi patukšoti :D
02.04.2015 01:01 |
 
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
GEHWOL balzāms:
02.04.2015 01:06 |
 
Reitings 979
Reģ: 03.01.2015
Favel, kā Tu ievietoji savas bildes šeit?
02.04.2015 07:02 |
 
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
Katya, caur http://bildites.lv :)
02.04.2015 08:30 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Es par Natura Siberic varu atsauksmi ielikt, pirms kāda laika tur iegādājos divus produktus, vajadzēja matu masku jo nebija atnākusi no frizieres, un eļļiņu, matu masku 3x pamēģināju un nepatika, nebija nekāda efekta, tad labāk pašiem mājās taisīt maskas, eļļa ļoti labi smaržoja, kas lika apšaubīt tās dabiskumu, liku uz dekoltē, bet šī eļļa nepatīk, esmu likusi citas eļļas gan dekoltē, gan sejas kuras ir daudz, daudz labākas.
02.04.2015 08:57 |
 
Reitings 2629
Reģ: 20.01.2014
Man parasti sanāk iztērēt tikai šampūnu un zobu pastu :D Viss pārējais kaut kā "turās". Bet pāris lietas tomēr iztērējušās pa pagājušo mēnesi, tad nu par tām, kuras atcerējos...

Essences princeštuša



Nevaru saprast, kāds ir mans viedoklis. Sākumā patika, ļoti patika, viegli, skaisti klājās, arī birstītes izliekums vieglāk un ātrāk ļāva nokrāsot skropstas, bet tuša sāka izžūt diezgan ātri, ātrāk kā citas tušas (es vispār parasti jaunu tušu pērku tad, kad apnīk/ sagribas pamēģināt ko jaunu, nevis tāpēc ka būtu "beigta") Tāpēc mans viedoklis- forša "lētā gala" tuša, bet uz īsu laiku. Tagad jāpērk jauna, vēl nevaru saprast, vai pirkt atkārtoti šo vai tomēr kādu citu, kas "izdzīvos" ilgāk.

Maybelline Baby lips lūpu balzams

Man ir 2 veidi- šis dzeltenais bez toņa un violetais ar vieglu tonīti. Ja violetais īsti nepatīk, liekas sauss un par balzamu to nosaukt nevar, tad par šo man ir pretējs viedoklis, ļoti patīk un jau zinu, ka pirkšu atkārtoti.

Garnier Pure Active 3 in1

Labs, bet lietoju reti, jo tomēr diezgan agresīvs . Pa retam lietojot ir ok.

John Frieda šampūns brunetēm


Man laikam ar daudziem labiem šampūniem ir tā- sākumā esmu sajūsmā, pēc tam vienkārši- normāls šampūns. Varbūt mati pierod... Katrā ziņā nojaušu, ka šo vēl kaut kad nopirkšu.
02.04.2015 09:22 |
 
Reitings 233
Reģ: 24.09.2013
Izbeidzās šie trīs produkti, kuri kopā ar mani ir jau nez cik ilgi. Šķirties netaisos. Vieni no tiem, kurus pērku atkal un atkal.






Ar "Madaru" gan attiecības pārtraukšu. Šos izlietoju "gariem zobiem". Ja reiz ir nopirkti, tad jāizlieto.




Ļoti labs krēms, bet sanāca atrast vēl labāku


Un mans ideālākais sausais šampūns, kuru nemaz tik viegli nopirkt nav. Blondīnēm varu ieteikt kā labāko ever.
02.04.2015 09:37 |
 
Reitings 1496
Reģ: 12.09.2009
Paldies cormeum par atbildi :-) Ceru, ka ta ari ir un drīz maniem matiem atkal patiks mans sampuns!
02.04.2015 09:55 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Prieks izlīdzēt, vasaras_beerns! :)
No Kerastase provētajiem matu kopšanas produktiem, tieši Cristalliste līnija vislabāk patika :)
02.04.2015 10:03 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Nevaru saprast, kāds ir mans viedoklis. Sākumā patika, ļoti patika, viegli, skaisti klājās, arī birstītes izliekums vieglāk un ātrāk ļāva nokrāsot skropstas, bet tuša sāka izžūt diezgan ātri, ātrāk kā citas tušas (es vispār parasti jaunu tušu pērku tad, kad apnīk/ sagribas pamēģināt ko jaunu, nevis tāpēc ka būtu "beigta") Tāpēc mans viedoklis- forša "lētā gala" tuša, bet uz īsu laiku. Tagad jāpērk jauna, vēl nevaru saprast, vai pirkt atkārtoti šo vai tomēr kādu citu, kas "izdzīvos" ilgāk.

+++ man tāds pats viedoklis...es arī īsti nepabeidzu lietot, bet apnika čakarēties un paņēmu citu tušu :D
02.04.2015 10:10 |
 
Reitings 144
Reģ: 18.08.2012
Ziemas mēnešos laikam būšu piebeigusi Neutrogena roku krēmu.


Man ļoti patīk! Nav gan ikdienas variants, manuprāt, bet, tiklīdz parādās kāds sausums, tad tiek izmantots. Arī no vīriešu puses dzirdētas labas atsauksmes par šo.
02.04.2015 12:42 |
 
Reitings 3084
Reģ: 29.01.2009
Smuki sabildēji, Favel ;-)
Šomēnes tukšo taru krāšu un arī bildēšu :-D ticamības momentam :-P
02.04.2015 16:18 |
 
Reitings 979
Reģ: 03.01.2015
Madonna, nebūšu vienīgā dīvainā, kas krāj tukšo taru. :-D
03.04.2015 16:32 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits