Šī mēneša tukšie trauciņi

 
Reitings 3084
Reģ: 29.01.2009
Tātad, par izmēģinātiem, iztukšotiem, vai arī pustukšām tūbiņām martā (kas neattaisnojušas uz sevis liktās cerības, aizceļoja mistkastes dziļumos) (:
Kas patika, neapmierināja, vai būs atkārtots pirkums, vai turpināsies favorītprodukta meklējumi!

Ko tad es piebeidzu martā.

Te es nokļūdijos produktā, jo gribēju pirkt Hydrance optimale. Tekstūrā pasmags dienas krēms, teikšu, ka iesūcas lēnāk par Hydrance. Uzcītīgi izlietoju, bet ne ar ko atmiņā paliekošs.


Acu krēms, par kuru pēdējā laikā lasu labas atsauksmes. Mani atstāja diezgan vienaldzīgu. Nē, nu mitrinošo efektu es jutu ilgāk kā Emu. Manis pēc, tā kā neesmu atradusi sev tīkamāko acu krēmu, ražotāji varētu izlaist mazākus podiņus. No praudziņa īsti nesapratīsi, kas tur iekšā, bet ar šo Clinique pavadīju kādus 8 mēnešus.

Jautājums- kā jūs uzglabājat acu krēmus? Atceros, mana draudzene lika kaut ko želejveidīgu ledusskapī.


Lietoju pēc naktsmaiņām, lai mazinātu pampumu. Patika tā dzelzs bumbiņa uz nogurušajiem acu plakstiņiem. Nekairina.


Saķepa, bet nokalpoja savus 10 mēnešus. Lancome tušas ir manas mīļākās, bet atgriezīšos pie vnk Hypnose.

Jau jaunumos minētais mitrais laineris no L'oreal. Pērku, līdz ko iepriekšējais vairs lāga nezīmē.


No paraudziņiem-
Kā atvēru, tā smarža :-D bērnībā mammai bija Pond's acu krēms, kas man lika domāt, ka mamma ir veca! Jā, tas ir anti-aging. Smaržas dēļ vien nepatika, kā arī grūti pateikt ko vairāk.

Pieminēšanas vērts, lietojot kopā ar matus stimulējošo eļļu no šī paša ražotāja, iedzīvojos blaugznās. Nekad vairs! Eļļu arī neturēju ilgāk par norādīto laiku.
31.03.2015 14:15 |
 
Reitings 979
Reģ: 03.01.2015

Varbūt visiem nepatiks šis vēsais aromāts, bet ļoti iepatikās šis vannas sāls. Vienmēr atsvaidzina un spirdzina. Mans vērtējums 8 balles noteikti!

Es tiešām esmu no tām, kas iekārtojusi mazu miskastīti izlietotajiem produktiem un krāju visu mēnesi, un tad mēneša beigās izmetu. Nē, es neesmu blogere. :D Tā kā bildes varu ielikt arī īstas, vienīgi es nezinu kā šeit ievietot sevis uzņemtu foto. Gurri var pamācīt, tad būs īstās. ;-)
31.03.2015 22:49 |
 
Reitings 649
Reģ: 14.07.2014
Man beidzās šis:

Tas pats, kas Madonnai, tikai mazais izmērs. Man gan dažus vakarus āda kņudēja. Nezinu, ne silts, ne īsti auksts pēc lietošanas (zilajiem lokiem utml nepalīdzēja) :) Atkārtots pirkums noteikti nebūs.
31.03.2015 22:52 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
Sasmējos par to dzīvē fočēšanu. :) Vai tiešām VS prejs manās rokās nofočēts jums liks justies drošāk, nekā, ja es to būtu no googles novilkusi?
:D
31.03.2015 22:57 |
 
Reitings 4499
Reģ: 19.04.2012
Ko gan dod, ja saliek bildītes interneta plašumos meklētas, kaut paši produkti nav nemaz lietoti? Tas skaitās tagad kaut kā kruti? Manuprāt, ja nav nekas, ko teikt vai negrib atklāt, kur ir problēma atturēties no izpaušanas?!
31.03.2015 23:07 |
 
Reitings 1311
Reģ: 16.01.2015
carrrie, kur tādu var nopirkt?


Mans ierosinājums: lūdzu liciet šāda veida tēmās pie bildēm nosaukumu! Jo dažreiz kaut kas iekrīt acīs,gribas pameklēt meklētājā atsauksmes,bet te tikai bildes...
31.03.2015 23:17 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Varbūt skaitās kruti citu acīs, ja saliek ūberkrutus produktus :D Bet šaubos, ka kāda tā dara. Tīri sviestaini.
31.03.2015 23:18 |
 
Reitings 728
Reģ: 13.10.2009
ja agrāk biju sajūsmā par šo
tad nu jau pēdejo izlietoju un metu ārā. Mana kombinētā āda nav sajūsmā un pēc nakts maiņas paliek taukaina. Douglasā ieteica izmēģināt šo

un pagaidām rezultāts ir daudz labāks.
Divas reizes palietoju šo

bet šausmās noliku visdziļākajā skapītī-galīgi nepiemērots man... Pat nezinu,laikam gandrīz pilns būs jāmet ārā... :-/
31.03.2015 23:51 |
 
Reitings 728
Reģ: 13.10.2009
Rene Furterer šampūns un ampulas man izglāba matus,kad tie sen atpakaļ ļoti pastiprināti sāka krist ārā... Nekādas blaugznas neparādījās...
31.03.2015 23:52 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
jums taču ir kaut kāda paranoja.... ka visi šeit kaut ko izdomā, pat kosmētikas bildes liek krāpjoties un melojot. Jēziņ, kur vēl dziļākā purvā? :D es atkal nevaru iztēloties sevi velkot ārā no misenes izlietotos produktus, ja nu gadījumā aizmirsies nofočēt, lai tikai kāda cosmiete nepadomā, ka es ielieku bildes lietām, kuras nemaz neesmu lietojusi :D :D :D

Man šodien šis tas izlietots....



Ļoti patika gan tonis, gan noturība un konsistence, tā kā vajag patiešām ļooooooooooti maz produkta, lietoju riktīgi ilgu laiku. Mēģinu pāriet uz tikai pūderveida produktiem, plus nesen nopirku jau citas vaigu ēnas (biju par šīm aizmirsusi), tad pagaidām vēl vienu nepirkšu.



Nekas īpašs, liku matos likšanas pēc, lai iztērētu, jo nemēdzu izmest iepakojumus ar pilnu vai puspilnu produktu.


Pagaidām neko citu atcerēties nevaru no izmestajiem iepakojumiem.
31.03.2015 23:55 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015


aa, vēl šo te izlietoju. Ļoti labs! Tagad paņēmu citu, australian gold krēmu...patīk pamainīt šos!
31.03.2015 23:59 |
 
Reitings 728
Reģ: 13.10.2009
ā-atcerējos divus produktus,kuriem kāda trešdaļa no tilpuma palikusi-i ārā mest žēl,i piebeigt vairs negribas...

31.03.2015 23:59 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Ko gan dod, ja saliek bildītes interneta plašumos meklētas, kaut paši produkti nav nemaz lietoti? Tas skaitās tagad kaut kā kruti? Manuprāt, ja nav nekas, ko teikt vai negrib atklāt, kur ir problēma atturēties no izpaušanas?!


Mm.. un kas teica, ka tie produkti NAV lietoti? Manuprāt, šī tēma ir par tukšiem iepakojumiem = izlietotiem, izmēģinātiem, par kuriem IR viedoklis. Nu, ja kāda man netic, ka šomēnes man beidzās Chanel pūderis un Lancome tuša - nu tā nav mana problēma. Vai man tagad būtu jānofočē tukšā tara, lai man notic. Neliekas nedaudz sick?
01.04.2015 00:19 |
 
10 gadi
Reitings 3122
Reģ: 29.01.2009
Clarins dienas kreems:

Man likaas mazliet par smagu un "treknu". Atkal atgriezos pie Lancôme Visioner.
un
Estee Lauder losions sejai:

Sis gan ljoti patika. Atsvaidzinoss un patiikams uz aadas.
01.04.2015 00:30 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Vai man tagad būtu jānofočē tukšā tara, lai man notic. Neliekas nedaudz sick?

Cosmo forumā foto ievietošana ir gana piņķerīgs process.. Jebkurā gadījumā ērtāk ir ievietot bildi no interneta :)

Vienīgais tukšais iepakojums martā ir zobupasta :D :D Man ļoti patīk.. pirkšu atkal un atkal.. un atkal.. :D
01.04.2015 00:58 |
 
Reitings 104
Reģ: 22.01.2015
Drīz izbeigsies Biodermas attīrošais ūdens jūtīgai ādai -->
Biju arī izmēģinājusi kādu laiku zaļās sērijas attīrošo ūdeni, tomēr šis man vislabāk patīk, jau kādus 2 gadus lietoju.
Tad Biodermas sejas krēms, tākā man kombinēta āda šis vienkārši lieliski dara savu darbiņu gan mitrina gan normalizē taukainās ādas zonas
nu arī šis jau kādu laiku ir iecienīts Biodermas produkts
patīk neitrālais aromāts un nesausina ādu. Es vispār esmu iecienījusi daudz produktus no Biodermas. Lietoju mitrinošo ķermeņa un sejas krēmu, lūpu balzāmu, tonējošo krēmu. Vasarā atklāju Biodermas izsmidzināmo sauļošanās eļļiņu, esmu sajūsmā (l) . Vienīgi acu krēms manai ādai īsti nebija pa prātam.


Pēc kādām pāris reizītēm izbeigsies Alfaparf eļļiņa matiem , bet jau ir iepirkta vietā. Vienkārši ideāla eļļiņa matiem, patīk ka nepadara taukainus matus, tajā pašā laikā piešķir spīdumu un tiešām aizkavē matu šķelšanos, ak jā un ļoti ērts dozators, ja salīdzina ar citām matu eļļiņām, kas man bijušas :)
01.04.2015 01:38 |
 
Reitings 4499
Reģ: 19.04.2012
Mm.. un kas teica, ka tie produkti NAV lietoti?


Nu jā, man pat nav ienācis prātā, ka kāda varētu likt to, kas nemaz nav mēģināts, ja arī tā būtu- nu un, man kaut kā vienalga.
Ne jau arī es pati to izdomāju, bet gan te rakstīts 1.lapā:
Nav interesanti lasīt ja bildes no interneta, blogotājas liek reālas bildes un ir ticamība, tas pats ar iepirkšanās diskusiju...
01.04.2015 07:35 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Paranojas nav nekādas, izteicu savu viedokli, un man ir tiesības izteikt viedokli ;-)
Un par blogeriem neko sliktu nedomāju, suger tikai protams lasa to grib lasīt... :-D
01.04.2015 08:51 |
 
Reitings 233
Reģ: 24.09.2013
Ehh, pat šādā šķietami nevainīgā diskusijā kādai jāiemet savas "piecas kapeikas".
Žēl, ka nevaru padalīties ar saviem produktiem, jo tieši no rīta izmetu miseni :(

Tikai nespēju uzķert loģiku, kāda velna pēc kādai būtu jāsagudro, ka ir lietojusi baigi krutos līdzekļus???? Stipri šaubos, vai kāda to dara. Piedodiet, bet internetā bildi tomēr atrast ir elementārāk, nekā fočēt un čakarēties.
Skaidrs, ka dārga kosmētika ir laba, bet man tieši liekas kruti, ka cilvēki spēj atrast kaut ko ļoti labu lētajos kosmētikas plauktos.
01.04.2015 09:10 |
 
Reitings 810
Reģ: 29.01.2009
The..one es pērku Feelunique, nav dārgs un tā bundža man kādus 7-8 mēnešus iet :)
01.04.2015 09:25 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits