Vai grūtniecēm visu ir priekšroka?

 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
http://www.liepajniekiem.lv/zinas/sabiedriba/veselibas-inspekcija-nav-noteikts-ka-grutniecem-butu-prieksroka-163542

Pirms dažām dienām izlasīju šo rakstu kā arī komentārus. Kādas ir jūsu domas par šo? Es domāju, ka grūtniecei nepienākas tiesības bez rindas laisties iekšā pie ārsta, konkrēti pie Lora Liepājā vienmēr ir mežonīgas rindas un citi cilvēki pamatoti ir sašutuši. Koks ar diviem galiem, tā teikt. Kāda ir jūsu pieredze?
31.03.2015 11:42 |
 
10 gadi
Reitings 751
Reģ: 29.01.2009
ctn - tas ka saku ome, nenozime, ka ļoti nevariga.
Selīna - acimredzot ārste šo personu pazina, jo tiklidz omite celas, lai ietu iekšā viņa tik pat ātri tik apsēdināta. Es nau teicu, ka sedeju gaidīju uz omi, bet ja arste viņu neņem pretim, kadeļ man vel uz ko gaidìt.?(t)
02.04.2015 10:56 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
Ja nebutu grutniece, visticamāk gaiditu rinda un butu tik pat dusmiga uz klepojošo omi....


Ok, tad putni bija jau pirms grūtniecības. Tad viss kārtībā.
02.04.2015 10:56 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Ciena pret vecakiem ir pazudusi ari parastjiem - negrutniecem. Vai neatceras vairs diskusiju, kur nolikat omites,opapus,ka laizat apsesties kad paludz utt. Visi jaunie peksni ar visadam kaitem, slimi,nogurusi un kas tik vel ne.
02.04.2015 10:58 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Par parastajiem gan šajā, gan tajā diskusijā runāja uz urrā. Nopēla kā tik varēja. Toreiz to darīja arī grūtnieces, kas īstenībā tik laipnas nemaz nav, jo viņām redz ir VIP un iepūt veco omīt. To gan viņas toreiz aizmirsa pieminēt.. varēja gan pastāstīt savus stāstiņus iz dzīves slimnīcās, veikalos.. vēl kā ar ratiem speciāli brauc virsū... ak laipnās grūtnieces un nelaipnās bezbērneles :)
02.04.2015 11:06 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Ciena pret vecakiem ir pazudusi ari parastjiem - negrutniecem. Vai neatceras vairs diskusiju, kur nolikat omites,opapus,ka laizat apsesties kad paludz utt. Visi jaunie peksni ar visadam kaitem, slimi,nogurusi un kas tik vel ne.
+++
02.04.2015 11:06 |
 
10 gadi
Reitings 751
Reģ: 29.01.2009
Es nesaprotu, kādel visi tiek nopelti kā viens. Tagad visas grūtnieces ir sliktas. Jauni un veseli cilvēki ir slikti. Tad tikai jūs tās labās un godīgās?
Katrs ir saskāries gan ar slikto omi, slikto grutnieci, slikto jaunieti... taja paša laikā ir preteji, labie piemēri...

kaut kads bezsakars. Pieminēju omi un sakas, ka tgd visi aizmirsuši cienīt vecos cilvēku. Užas.
02.04.2015 11:11 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Pag, viena Robite pateica, ka uzbruktu ar ratiem uz kajas ( esmu parliecinata, ka vina ta nedaritu, bet anyway), tavuprat , ir visas mammas ? :D
Es laizu omites apsesties un sezu rimda pie dakteres, taa kaa butu neizskirts, bet nee, jus tak nekad neatzisiet, ka parspilejiet uz urra un nav nemaz tik daudz tas nekaunas mammas uz tam ielam.
Nu tada agresija , naids no jusu komentariem. Peeeee
02.04.2015 11:16 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Pasas cik diskusijas atzinst, ka esiet egoistes, domasiet par sevi , tad pasakiet, kapec mammai taja poliklinika, kur vina var iet bez rindas butu jadoma par citu labsajutu, ne par savu un bernina ? Ar lieliem, latviesu burtiem rakstits - grutniecem prieksroka - jums kaa likuma piekritejam,ieverotajam kapec tas tadu sasutumu izraisa? A , pareiz, ta tak grutniece, kura pagulas un baigo varoni meta.
Ludzu neapediet mani .
02.04.2015 11:20 |
 
10 gadi
Reitings 751
Reģ: 29.01.2009
Viss sliktais, ko pateicu par omīti ir tas, ka viņa klepo seja. Manuprāt, ta ir vienkārši nekaunība, jabut tomer sava veida pieklajibai, cilvecibai. Ja tur sedetu jauna meitene un klepotu man virsū, tas nemainītu situaciju.
Te jau braukt no viena grāvja otrā.
02.04.2015 11:22 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Besame - viņa toreiz uzbrauca virsū, nevis uzbrauktu :D
Protams, ka ir neizšķirts, jo cik daudz grūto, tik daudz arī negrūto. Tikai smieklīgi atcerēties citas diskusijas, kurās māmiņas stāsta savas pērles par braukšanu ar ratiem virsū, neatvainošanos par bērna uzvedību vai agresiju, ka uz viņu bērniem kāds atļaujas sabiedriskā vietā paskatīties vai pasmaidīt.
Besame, tu te taču pati neesi pirmo dienu. Zini taču tās diskusijas. Ne tikai no bezbērnelēm agresija ir. Viss ir līdzsvarā.
02.04.2015 11:24 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
kapec mammai taja poliklinika, kur vina var iet bez rindas butu jadoma par citu labsajutu, ne par savu un bernina ?

NAV jādomā! NAV! Bet tad nevajag te dirst, ka domā, kad ir diskusijas par veciem cilvēkiem.
Ar lieliem, latviesu burtiem rakstits - grutniecem prieksroka - jums kaa likuma piekritejam,ieverotajam kapec tas tadu sasutumu izraisa?

KUR? KUR ar lieliem? NAV tāda likuma!
02.04.2015 11:26 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
Besame, akūtajās stundās veseliem cilvēkiem vispār nav vietas. Un, ja tomēr vesela būdama aizvilkās, lai klusi sēž, nevis raisa negācijas veca, slima cilvēka virzienā. Tiesa, viņa arī atzina, ka būtu gājusi uz akūto stundu, ja nebūtu grūtniece, un tāpat uz omi šņākusi, tāpēc jāatzīst, ka tam nav sakara ar grūtniecību, bet indivīdu kā tādu.

Ar lieliem, latviesu burtiem rakstits - grutniecem prieksroka - jums kaa likuma piekritejam,ieverotajam kapec tas tadu sasutumu izraisa?


Tu daudz šādus uzrakstus redzi? :)
02.04.2015 11:27 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
Viss sliktais, ko pateicu par omīti ir tas, ka viņa klepo seja. Manuprāt, ta ir vienkārši nekaunība, jabut tomer sava veida pieklajibai, cilvecibai. Ja tur sedetu jauna meitene un klepotu man virsū, tas nemainītu situaciju.
Te jau braukt no viena grāvja otrā.


Jautāju vēlreiz, Blank, Tu omei klēpī sēdēji, ja jau sejā klepoja? Varēji pati kabatas lakatiņu pielikt, vai tas ir zem Tava goda? :)


Besame

vina var iet bez rindas butu jadoma par citu labsajutu, ne par savu un bernina ?


Kur ir noteiks, ka var iet bez rindas, tur jau arī uzreiz ņem bez rindas. Piemēram, analīžu nodošana utml. :)
02.04.2015 11:30 |
 
10 gadi
Reitings 751
Reģ: 29.01.2009
Ctn - smiekligi. Tas jau tas pats, ja tev smeķetu virsu tu pats vainigs, paej mala ja nepatik. Uz omi dusmojos, nevis tadeļ ka veca, beg gan tadeļ ka nekaunigi klepo virsu, ta ka šķist pa gaisu. Ka jau teicu, omes vieta vareja but jebkurš, kaut vai cita grutniece, manas dusmas BUTU TADAS PAŠAS, jo man ir audzināta kultūra, kura ietilpst ari uzvediba sabiedirba, t.s. klepojot, šķaudot, žavajoties pielikt priekša roku...
Nav jasež klepi, lai ko tadu sajustu. Aizej uz 1. Slimnicu, 2. Stavu apkuko uzgaidamo telpu, sapratisi.

bet nu izskatasm te var lekt pret sienu, visi ka ezeļi maļ savu.
02.04.2015 11:48 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Ja esmu rindā, nevienam nedodu priekšroku. Tas attiecas gan pie ārsta, gan slimnīcā. Katrs pats par sevi. Grūtniecēm nav priekšroka un viss, tāpat veciem cilvēkiem un vēl nezin kam.
02.04.2015 11:51 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Viss jau atkarīgs no katra paša ētikas un attieksmes pret citiem cilvēkiem.
Viens kāps otram uz kajas, cits kāps pretī, kāds aizrādīs, vēl kāds paies malā, cits neliksies ne zinis, palaidīs garām, bet vēl kāds iedos vienu taisno...
02.04.2015 11:53 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Laistu es pa priekšu, ja kāds tiešām mirtu, bet tā - sēdi/stāvi un gaidi. Ja pie ārsta varēji atnākt, tad vizīti sagaidīt arī spēsi.
02.04.2015 11:55 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
Blank, ja es aizietu uz smēķētavu, tad jā, es pati būtu vainīga, ka man pūš dūmus virsū, ja man nepatīk, man pašai jāiet prom. Tieši Tavs gadījums ar akūto stundu. Vesela aizgāji, bet dusmojies uz slimu cilvēku. Tas nevar būt normāli. :)


Man nav rengena acs, nevaru noteikt, kādas kuram problēmas, kas sāp. Ja vecs cilvēks visu laiku klepotu, es neatļautos neko teikt, ja neliek roku priekšā. Pati pieliktu savai mutei priekšā šalli un viss. Arī tad, ja būtu bijusi pierakstījusies.
Nesen tēvs zvanīja, ka ir slikti, bet līdz ārstam nevar aiziet. Zvanu viņa dakterim, viņš atbild, ka nav laika iet mājas vizītē, lai nāk pie viņa. Paskaidroju, ka viņa pašsajūta neļauj atnākt, palūdzu vai drīkstu es viņa vietā ierasties pēc receptēm zālēm, lai tās nopirktu un aizvestu tēvam. Un zini, es arī vesela sēdēju slimu cilvēku vidū! Visi klepoja, šķaudīja, apdraudēja mani. Nebija problēmu pielikt priekšā šalli, jo galu galā - es tur biju liekā.

Kur Tava audzināšana palika, kad vesela uz akūto stundu gāji. apgrūtinot slimos cilvēkus? :)
02.04.2015 11:56 |
 
10 gadi
Reitings 751
Reģ: 29.01.2009
Ctn - nu acim redzot man ir slikts ārsts, kas ka vienigo iespeju noslegt lapu man deva akutaja stunda....jau teicu, ak virs butu, to izdarījis, bet viņa teica, ka jabrauc pašai. Es speciali braucu 30minutes pirms IESTADES darbalaika, lai butu pirmā un pec iespejas mazak apdraudetu sevi un mazo.
omi piemineju tikai nekaunigas kleposanas del. Tik nevariga vina nu nebija, drizak likas, ka klepo, lai viso redzetu ka vinai kas kaiš. Ka tu saki, ari es neesmu ar rengena redzi, nezinu kas vinai kaiš.
Atkarotoju, viņai bija priekšroka, es biju aiz viņas. Kad daktere sauca mani es uzreiz omei teicu, ejiet. Šaja gadijuma daktere uzsvera grutniecibu, ne es. Vai tad es tgd ta slikta, jo paklausīnu dakterei. ? Acimredzot daktere sava veida izoirka savu vainu atsutot mani uz akuto stundu.
02.04.2015 12:06 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
meitenes , nu lai jau tās grūtnieces telo lielās cietejas... Nav jēgas pērties , tāpat uzskata ,ka ir pasaules nabas un visiem slimajiem akūto stundā, dziļi jaklanas ,jo redz, dzemdētāja nāk.
02.04.2015 12:10 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits