Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vai grūtniecēm visu ir priekšroka?

 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
http://www.liepajniekiem.lv/zinas/sabiedriba/veselibas-inspekcija-nav-noteikts-ka-grutniecem-butu-prieksroka-163542

Pirms dažām dienām izlasīju šo rakstu kā arī komentārus. Kādas ir jūsu domas par šo? Es domāju, ka grūtniecei nepienākas tiesības bez rindas laisties iekšā pie ārsta, konkrēti pie Lora Liepājā vienmēr ir mežonīgas rindas un citi cilvēki pamatoti ir sašutuši. Koks ar diviem galiem, tā teikt. Kāda ir jūsu pieredze?
31.03.2015 11:42 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
Par ko dakterei bija jāizpērk vaina? Par to, ka pati Tevi nepierakstīja savlaicīgi? :) Ne daktere, ne klepojošā tante nav vainīga pie tā, ka apdraudēji sevi un bēbi.

Nav runa par to, ka aizgāji pirmā, jo Tevi pasauca. Runa ir par attieksmi pret citiem. Ja esi ieradusies citiem paredzētajā laikā, tad ir jābūt zemāk par zemi, nevis citiem vēl jāizvirza prasības. Par nekaunīgo klepošanu pasmaidīju. Nez, kurš tur bija nekaunīgāks.. :-)
02.04.2015 12:12 |
 
10 gadi
Reitings 751
Reģ: 29.01.2009
Kadel es esmu ieraduesies citiem paredzetaja laika? Kops kura laika akuta stunda nav domata visiem? Kaut kads sviests.:-D tu laikam runa vnk runašanas pec... kur tad tgd tavas pieklajibas normas? Sež un ed citu cilvekus.
02.04.2015 12:18 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
Kadel es esmu ieraduesies citiem paredzetaja laika? Kops kura laika akuta stunda nav domata visiem? Kaut kads sviests. tu laikam runa vnk runašanas pec... kur tad tgd tavas pieklajibas normas? Sež un ed citu cilvekus.


Akūtā stunda ir paredzēta akūtajiem slimniekiem vai arī cilvēkiem ar hroniskām saslimšanām to saasinājuma gadījumos. Formalitāšu kārtošanas nepieciešamība Tevi nepadara par akūto pacientu. Veselam cilvēkam noteiktajā laikā tur nav vietas.
02.04.2015 12:24 |
 
10 gadi
Reitings 751
Reģ: 29.01.2009
Bet slimibas lapu nosledzot biju vesela, kad atveru biju ar savam problemam. Vai mana vaina, ka arsti ir parslogoti un vienigais laiks, kad lapu noslegt + paskatīties kaklu, ir tikai akutaja stunda? Tavuprat, ko tad man vajadzeja darit?
Saprastu, ka es tur vnk gribeju dabut lapu, lai paslinkotu mājā, jo tā tak tās slinkas grutnieces darot....
Pie ğimenes ārsta vispar sava grutnieciba nebiju paredzejusi iet, bet par cik bija aizdomas par skarlatinu nācās.
Ginekologs man ir privata klinika, kur sistema ir daudz sakartotaka. Lai gan pirms paliku stavokli, esmu laidusi grutnieces pa priekšu. Tas likas pašsaprotami. Ne
02.04.2015 12:43 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
Bet slimibas lapu nosledzot biju vesela, kad atveru biju ar savam problemam. Vai mana vaina, ka arsti ir parslogoti un vienigais laiks, kad lapu noslegt + paskatīties kaklu, ir tikai akutaja stunda? Tavuprat, ko tad man vajadzeja darit?


Kad atvēri lapu un biji slima, tad arī Tev tur bija tiesības atrasties akūtajā stundā, kā arī lūgt dakterei sevi pasaukt pirmo, pamatojoties uz grūtniecības faktu. To, ka lapa būs jāslēdz, zināji iepriekš, varēji pierakstīties savlaicīgi. Neticēsi, bet tā dara gandrīz visi! Tas jau ir rakstīts n-tās reizes. Cerams, ka pie citiem ārstiem nešķūrē, kad ienāk prātā.
02.04.2015 12:52 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Selina, par likumu nezinu - ja nu vienigi cilvecigais faktors,,bet tas jums svess ir- cilvekam jamirst izradas, lai vinu pa prieksu palaistu
:D Bet asinis , kur nodod - tur pie kabineta un ieejas rakstits , ka grutniecem prieksroka, bet to noteikti pielimejusi karteja cieteja grutniece. :D

Meitenes, es atcerejos gadijumu, sedeju autoosta un ja tur bija bezkaunas mammas, suca alinu un bereca, lai dod vietu. Novelu jums mazak pa stacijam,autoostam vazaties, varbut iespaidz par mammam bus cits.
Man ta rajona, spelu laukuma,darba,pasakumus pa 3 gadiem kops esmu mates statuss neviena mate,grutniece nav uz kajas uzbraukusi,izkarusi pupu,lai barotu bernu, tesusies rindai pa prieksu - atceros tik vienu gadijumu maminkase, kur mamma ar ratiem bauroja,lai palaiz , uz mani ari, toreiz biju 3menesi. Ta kopuma viss tik pozitivs :) Novelu jums ari beigt fantazet taa kaa nav un but jaulakam. Dzive ir skaista , bet berni ta ir laime. Uthiputji :D
02.04.2015 12:54 |
 
Reitings 67
Reģ: 26.03.2015
Tu to teoriju uztvēri pārak burtiski tāpēc arī nesaprati, doma jau bija tajā, ka cilvēks savu viedokli/neapmierinātību pauž tik rupjā un riebīgā veidā, ka vienīgais attaisnojums ko tam var rast ir, tas, ka pašam dzīvē kauktas nav kārtībā. Negribētos jau ticēt, ka reāli ir tā vienkārši ļauni un riebīgi cilvēki..

Kāpēc visus cilvēkus, kuri nedomā tā kā tu, tu sauc par ļauniem un riebīgiem?
02.04.2015 13:28 |
 
Reitings 67
Reģ: 26.03.2015
Vispār kad man vajag kārtot formalitātes, es pierakstos pirms tam un jau telefona sarunā pasaku, ko man vajag. Kad atnāku, viss jau izdarīts un es tikai paņemu savas lapas vai arī 3 min laikā tas tiek nokārtots uz vietas. Netiek iesaistīts ārsts, bet māsiņa. Ārsts pa to laiku nodarbojas ar slimiem pacientiem.
02.04.2015 13:29 |
 
Reitings 138
Reģ: 08.02.2015
Rindaa jaseezh un jaagaida visiem ne jau kaukaada gruutniece visiem ies pa prieksshu , tiem kuri seezh tur varbuut jau pusdienu un juutas daudz sliktaak. Pati nekad negaaju uz taam poliklinikaam, jo tur smird, daudz cilveeku . Vienmeer izveelejos privatkliniku pat kad biju stavokli un par savu komfortu atlaavos maksaat. Taa ir ka visaadas siikas utis dzemdee un peec tam domaa , ka visa pasaule vinjaam paraada.
02.04.2015 17:05 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Besame tu esi stulba vai tik traki pārkrievojusies, ka nejēdz vaira latviski lasīt un uztvert domu?
Par likumu pati pateici, par braukšanu un rindā līšanu pašas mammas te stāsta. Neviena neko neizdomā.
02.04.2015 18:23 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
02.04.2015 19:24 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Rindaas jasez visiem, ja maamina grib kadu ipaso privileegiju,lai iet uz privaatkliniku tiesam. Un peedeja menesi kad teju dzemdibas jau klaat, tad pasaam taa labaak.

Tai apt laikaa citam var but vel sliktaak kaa tai grutniecei.
02.04.2015 19:35 |
 
10 gadi
Reitings 4266
Reģ: 03.08.2009
Es nez, pati esmu grūtniece un man tas raksts liekas dumjš. Nu es saprotu, ja tā grūtniece jau teju vai dzemdētāja, tad varbūt.. Palūdz lai kāds jaunietis palaiž apsēsties, izvelc grāmatu un sēdi mierā. Ja negribi sēdēt - ej pie maksas ārstiem, tur tiksi praktiski uzreiz.

Par māmiņu kasēm veikalā - cik esmu redzējusi, pat ja tur stāv rinda bez bērniem/grūtniecēm, tad visi māmiņas un grūtnieces palaiž pa priekšu. Neviens nekurn. Tikai vajag iet garām :)
02.04.2015 22:49 |
 
Reitings 208
Reģ: 28.11.2014
Es tiešām nezinu, kurā vietā grūtniecēm ir priekšroka, bet mani 7. mēnesī ar lielo punci ne reizi sabiedriskajā nepalaida apsēsties un absolūti nekur nav laiduši pa priekšu (es gan arī nekur nelaužos). Vēl labāk, ka es, būdama grūtniece, laižu omes sēdēt, jo neviens cits jau savu pakaļu pacelt nevar.
Dažus komentārus un izteikumus šeit vispār pretīgi lasīt. Tādas laikam nekad par mātēm kļūt netaisās.
03.04.2015 15:52 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Schogetten, citiem cilvēkiem arī var būt veselības problēmas un katrs ir maksājis par savu biļeti, tāpēc ir pelnījis iespēju sēdēt. :-P
03.04.2015 16:02 |
 
Reitings 208
Reģ: 28.11.2014
Artemzija jā, īpaši skolnieki un pensionāri maksā par biļetēm. :) Es jau nopratu, ka tu esi viena no grūtnieču nīdējām, tā kā vari neaizstāvēt mūsu kulturālo un audzināto tautu.
03.04.2015 16:08 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Grūtnieču nīdēja neesmu, es vienkārši uzskatu, ka nekādas īpašās privilēģijas viņām nav. Par savu grūtniecību ir daļas tikai viņām, nevis satiksmes dalībniekiem Rīgas vai citiem pacientiem.
03.04.2015 16:11 |
 
Reitings 208
Reģ: 28.11.2014
Pff, tad jau pēc tavas loģikas, pensionāriem un invalīdiem arī nav absolūti nekāda priekšroka, jo mēs tak dzīvojam mežā un katrs esam pats par sevi. :-) Novēlo tev un pārējām rējējām vieglu grūtniecību, lai varat mierīgi izbaudīt braucienus pārpildītajā sabiedriskajā 9. mēnesī un ceru, ka jums vietu nekad neviens neatbrīvos. :)
03.04.2015 16:19 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Nekur šeit neesmu rējusi un jā, katrs ir par sevi. Tas, ka mani neinteresē grūtniecības, nenozīmē, ka es šeit kādam reju virsū. Tas cik viņām grūti, nav mana problēma un darīšana. Pilnībā vienalga par viņām.
03.04.2015 16:25 |
 
Reitings 788
Reģ: 11.02.2012
man šķiet, ka rakstā minētā dāma ir no tās sabiedrības daļas, kuri uzskata, ka viņiem viss pienākas un "ak šausmas, briesmīgā sabiedrība, kas neizklājas manā priekšā, man dzīvē nav nekā labāka, ko darīt kā nīdēt, tāpēc izteikšu savas pretenzijas publiski."

bet vispārīgi es esmu par komunikāciju - man nebūtu grūti palaist veikalā priekšā ne grūtnieci, ne pensionāru, ne vīrieti, kurš steidzas, ja man palūgtu (vai arī es redzētu, ka tas ir nepieciešams un pati piedāvātos palaist pa priekšu). tas pats arī jebkur citur. bet personas, kuras stumsies, grūdīsies, pukstēs par briesmīgo sabiedrību, ir laipni lūgtas paēst zemi arī neatkarīgi no sava statusa.
03.04.2015 16:51 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits