kā nebūt tik pāķiskai?

 
Reitings 72
Reģ: 27.03.2015
Dzīvoju mazpilsētā, studēju regionālajā augstskolā, Rīgā aizbraucu aptuveni 1X divos, trīs mēnešos. Tagad no februāra sākuma mācos maģistratūras programmu Rīgā, katru sestdienu braucu uz Rīgu, un tur jūtos diezgan citāda, man liekas, ka cilvēki apkārt ir auksti un nedraudzīgi, es pati jūtos neveikli. Izskatos arī ne tā kā rīdzinieki, pati apzinos, ka neesmu tik stilīga. Redzu, ka meitenes ar tādām smukām drēbēm un somām. Bet tajā sestdienā ko redzu, mani ļoti iedveso, gribas pašai mainīties. Bet kad atkal aizbraucu uz savu mazpilsētu, tad viss noplok, ikdienā tā nepucējos kā cilvēki lielās pilsētās, uz tuvāko veikalu aizskrienu vecajā kurtkā, matus sasniegu astē. Kā lai sapurinu sevi arī savā mazpilsētā vairāk piedomāt pie stila, jo ja vidē kur dzīvo ikdienā cilvēki nav tik stilīgi un saposti, tad arī pats paliek nekāds.
30.03.2015 23:37 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Kā lai sapurinu sevi arī savā mazpilsētā vairāk piedomāt pie stila, jo ja vidē kur dzīvo ikdienā cilvēki nav tik stilīgi un saposti, tad arī pats paliek nekāds.


Neietekmējies no apkārtējās vides (savas mazpilsētas), bet smelies iedvesmu Rīgā, internetā vai kur citur un pucējies sevis dēļ :)

Es praktiski visu dzīvi dzīvoju vienā Rīgas mikrorajonā un laikam uz rokas pirkstiem varētu saskaitīt, cik reizes pa šiem gadiem esmu aizgājusi uz veikalu kaut kādā mājas izskatā...jo tiešām ir sajūta, ka satiec un redzi tur vienus un tos pašus cilvēkus un nevari atļauties izskatīties kā čukča kaut vai esi Rimčikā, kurš ir pāri ielai, pretī mājai :D bet var jau būt, ka es vienīgā esmu tāda jokaina...jo esot neRīgā, man parasti ir gluži vienalga kā izskatos :-P
31.03.2015 09:13 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Man atkal tieši Rīgā rodas sajūta, ka nav jāiespringst par izskatu, jo apkārt staigā tik daudz dažādu stilu piekritējas un galvenās modes tendences pirmajās pāris stundās pat grūti saskatīt. Nav tā kā mazpilsētā, kur visas staigā vienādās drēbēs no tiem pāris veikaliem. Par sakoptību piekrītu, Rīgā reti redz meitenes bez kosmētikas un pavirši ģērbtas, it kā no gultas izkāpušas. Varbūt viņas vienkārši paliek neredzamas tajā krāsu un modeļu jūrā. Meitenes ielika kaudzi ar smukām bildēm, es pat teiktu, ja finanses nav daudz, ir iespējams arī tā apģērbties no ķīniešu piedāvājuma. Galvenais ir uztvert aktuālās krāsas, modeļus un mācēt to visu smuki saskaņot.
31.03.2015 09:33 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Man būs pretējs viedoklis. Rīgā lielākā daļa meiteņu staigā bez kosmētikas un tajos mākslinieciskajos paltrakos, kas ir dikti modē. :D Neesmu redzējusi te ļoti izkoptos stilus, it īpaši centrā, ģērbjās uz buj duj. Rīgā vispār nav nekāds etalons nekam. Tu ļoti pārspīlē ar Rīgu, nekā tāda te nav.
31.03.2015 09:52 |
 
Reitings 72
Reģ: 27.03.2015
Mazpilsetas cilveki, ne tikai mana, staiga vienkarsakas drebes, Riga tomer izskatas modernaki, izsmalcinataki. pat studentes ir sakrajusas naudu kadai smukai somai no Stockmann. Mazpilseta pat sievietes ap 35 gadiem staiga dermantina somas.
31.03.2015 09:54 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Sarahh, Tu tā arī nepateici, kurā mazpilsētā tad viss ir tik slikti...
31.03.2015 09:56 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Noteikti. :D Katram cilvēkam ir sava gaume, rīdzinieces ģērbjas tāpat kā jebkura sieviete mazpilsētā, nekas tāds te nav. Armani Si smaržas gan viņām topā, katrai 2 tādas ir. :D
31.03.2015 09:58 |
 
10 gadi
Reitings 2563
Reģ: 29.01.2009
Tici man somas un drēbes smukas var izrakt ne tikai dārgajā Stockmann. Es vismaz tur neko nepērku, pff please, 200 eur pa somu?

Daudz labas drēbes var nomedīt arī second hand veikaliņos, kur viņas būs daudz labākā kvalitātē nekā dažā labā veikalā jaunas pirktas. Un foršam komplektam, kuru var pieprakstizēt viskautko klāt nemaz nevajag daudz, žākete, džinsi vai svārki, maiciņa, džempīts ar garajām rokām, kāda glīta šalle un simpātiska soma. (l)

Matus kkā interesanti ieveidot vai saņemt simpātiskā copē, kopta seja un viss čiki.
31.03.2015 09:59 |
 
Reitings 72
Reģ: 27.03.2015
Riga sievietes nenoliedzami ir elegantakas. Mugura kvalitativs dzemperitis, skaists metelis, piegulosas dzinsas, akcentam kvalitstiva adas josta un soma. Eleganti. Mazpilsetas ir tendence parspilet, ja pucejas, tad soma ar kaut kadam piespraudem, kurpes ir visadam divainam spradzem. Dzinsi ir izsuvumiem. Koptels tomer tads psprasts sanak.
31.03.2015 10:00 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Visur būs kāda, kura staigās dermantīna somās un tirgus drēbēs. Galvenais, lai soma izskatās kopta un saudzīgi nēsāta un apģērbs tīrs un kārtīgi uzturēts.
31.03.2015 10:00 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Zini, ja nav stila izjūtas, tad tās vienkārši nav. Un tam nav nekāda sakara ar ģeogrāfisko atrašanās vietu.
31.03.2015 10:02 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Gaumei nav sakara ar lokācijas vietu. Iegaumē to. Ja tev tās nav, tad žēl.
31.03.2015 10:03 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Mums ar Lollipop identiski komentāri. :D
31.03.2015 10:03 |
 
10 gadi
Reitings 2563
Reģ: 29.01.2009
Ar akcentiem nekad nevajag pārspīlēt, vispār apģērbā nevajag likt kopā arī vairāk kā 3 krāsas, izskatīsies lēti un pēc varavīksnes.
Tāpat arī akcentus, ko minēji tās pašas sprādzes, ja būs tev tādas gan uz somas, gan pie katra zābaka loģiski, ka izskatīsies šausmīgi, akcentus arī parasti neliek vairāk par diviem, liela kaklarota un kāda rokassprādze, vai lieli skaisti auskari un pilnīgi pietiks.
Ja teiksim ielieku matos ar pērlēm klātu un izšūtu stīpiņu tad rotas izteiksīgas vispār nelieku.
31.03.2015 10:03 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Mums ar Lollipop identiski komentāri


Diži prāti domā līdzīgi:-D
31.03.2015 10:04 |
 
Reitings 4224
Reģ: 26.09.2009
Es mans šķiet, aizbraucot uz savu mazpilsētu pucējos vairāk izejot no mājas. Zinu, ka satikšu pazīstamus. Un jā, arī manā mazpilsētā ir kur aiziet, apēst kūku, satikt draugus. Ir par restorānu. (t)

Ņemot vērā kāds ir mans darbs un amats un garās darba stundas, tieši Rīgā es vispār neiespringstu. Piemēram, neredzu jēgu bojāt matus ar lieku veidošanu, ja darbā tāpat sapinu bizi vai sasienu asti. Arī darbā pārģerbjos. Iziešanai uz ielas man pietiek ar basic drēbēm, lai ir ērti un silti. Pucējos tikai uz pasākumiem, bet pieturos tāpat pie minimālisma, bez liekām rotām.

Piekrītu, ka galvenais esi sakopta, ar tīrām dŗebēm, kas der atbilstoši tavam augumam, mati tīri, veseli, sakopti. Piedomā pie ādas stāvokļa. Tās pašsaprotamās lietas.

Par stilu tik ļoti nesatraucies, apkārt valda bezstils, nevari nošaut greizi :D
31.03.2015 10:09 |
 
Reitings 4224
Reģ: 26.09.2009
Zini, ja nav stila izjūtas, tad tās vienkārši nav. Un tam nav nekāda sakara ar ģeogrāfisko atrašanās vietu.


Precīzi!

Mav gaumes izjūtas, tapēc pieturos pie minimālisma, lai nepāršautu pār strīpu!
31.03.2015 10:11 |
 
Reitings 72
Reģ: 27.03.2015
Tad jau gaumes un stila izjuta nav ne tikai man, bet ari daudzam mazpilsetas iedzivotajam, jo velreiz uzsveru, ka ir liela atskiriba starp ridziniecem un mazpilsetniecem.
31.03.2015 10:19 |
 
Reitings 4224
Reģ: 26.09.2009
ka ir liela atskiriba starp ridziniecem un mazpilsetniecem.


Muļķības. Man ir draudzene, kurai ir lieliska gaume un apģērbusies viņa vienmēr ir stilīgi, kaut uzvelkot vienkāršakās drēbes aizskrienot pēc piena uz veikalu. Un nešokējies, bet viņa vienmēr ir dzīvojusi mazpilsētā. Arī daļu savas gardarobes viņa turpat mazajos veikaliņos ir iepirkusi.
31.03.2015 10:23 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
velreiz uzsveru, ka ir liela atskiriba starp ridziniecem un mazpilsetniecem.

Kamēr neesi pateikusi, kura pilsēta tā ir, atmet šos apgalvojumus. Tev jau meitenes no mazpilsētām saka, ka tā nav.
31.03.2015 10:24 |
 
Reitings 6245
Reģ: 19.08.2009
Mazpilsetas ir tendence parspilet, ja pucejas, tad soma ar kaut kadam piespraudem, kurpes ir visadam divainam spradzem. Dzinsi ir izsuvumiem. Koptels tomer tads psprasts sanak.

Es savā mazpilsētā reti, kad redzu šādus eksemplārus! Tieši vēl pabrīnos, kur jāiepērkas, lai tādu kopskatu dabūtu gatavu, jo tagad gan Rīgas, gan pāķu veikalos, iegādajamas identiskas drēbes!
Jautājums vai proti saskaņot un izvēlēties apģērbu tieši sava auguma īpatnībām..
31.03.2015 10:25 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits