Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

kā nebūt tik pāķiskai?

 
Reitings 72
Reģ: 27.03.2015
Dzīvoju mazpilsētā, studēju regionālajā augstskolā, Rīgā aizbraucu aptuveni 1X divos, trīs mēnešos. Tagad no februāra sākuma mācos maģistratūras programmu Rīgā, katru sestdienu braucu uz Rīgu, un tur jūtos diezgan citāda, man liekas, ka cilvēki apkārt ir auksti un nedraudzīgi, es pati jūtos neveikli. Izskatos arī ne tā kā rīdzinieki, pati apzinos, ka neesmu tik stilīga. Redzu, ka meitenes ar tādām smukām drēbēm un somām. Bet tajā sestdienā ko redzu, mani ļoti iedveso, gribas pašai mainīties. Bet kad atkal aizbraucu uz savu mazpilsētu, tad viss noplok, ikdienā tā nepucējos kā cilvēki lielās pilsētās, uz tuvāko veikalu aizskrienu vecajā kurtkā, matus sasniegu astē. Kā lai sapurinu sevi arī savā mazpilsētā vairāk piedomāt pie stila, jo ja vidē kur dzīvo ikdienā cilvēki nav tik stilīgi un saposti, tad arī pats paliek nekāds.
30.03.2015 23:37 |
 
Reitings 433
Reģ: 20.08.2013
Dari to sevis dēļ nevis kāda cita!
30.03.2015 23:40 |
 
Reitings 307
Reģ: 25.01.2015
Nepiekritīšu, ka mazpilsētās cilvēki ir nestilīgi vai pāķiski. Vienkārši sāc pucēties ikdienā un iepatiksies :D Ko vēl vairāk ieteikt? Paskaties kādus attēlus ar apģērbiem un smelies iedvesmas. Izmēģini kādu jaunu fričeni. Varbūt saloko vai perfekti iztaisno. Izmēģini kādu jaunu kosmētiku.. ;D
30.03.2015 23:44 |
 
Reitings 431
Reģ: 17.03.2013
Ja tev pašai nav iekšā priekš sevis censties, tad jau neko darīt... pucējies tikai Rīgā esot. :-D
30.03.2015 23:48 |
 
Reitings 72
Reģ: 27.03.2015
Katry, mazpilsētās cilvēki neiespingt, lai būtu moderna soma, kas saskanota ar skaistām kurpēm. Un, ja jaciņa mazliet būs pavalkāta, tad arī vēl kādu sezonu taču var valkāt. Apkārt vienkārši nav tādi stilīgie čali un modes dāmas, lai pašam gribētos tādam.
30.03.2015 23:50 |
 
Reitings 220
Reģ: 29.01.2009
Nu es Rīgā esot sapratu,ka nav ko iespringt par to kā izskaties.Neviens tāpat tevi nepēta un nevērtē. Ja vēlies pucēties dari to priekš sevis un katru dienu:-)
31.03.2015 00:01 |
 
Reitings 1816
Reģ: 10.04.2014
ja es pucējos, tad sevi dēļ, ja negribu, tad izvedīšu suni pastaigāties trenuškās, copē un tkreklā. ja dzīvojot mazpilsētā nejūti iedvesmu, bet tomēr vēlies, tad meklē iedvesmu žurnālos, internetā. kaut vai tumblr vai pinterest. mēģini saskaņot smuki jau tās drēbes, kas tev jau ir. nav jau tā ka visas rīdzinieces kaut kādas modes dāmas. vai jau būt vienkāršas džinsenes un t krekls, smuki mati un ļoti labi izskatīties
31.03.2015 00:06 |
 
Reitings 39
Reģ: 04.01.2015
Katry, mazpilsētās cilvēki neiespingt, lai būtu moderna soma, kas saskanota ar skaistām kurpēm.

Tad jau Londona arī ir mazpilsēta :D
31.03.2015 00:11 |
 
Reitings 72
Reģ: 27.03.2015
Mikrorajonos protams mazāk smalku sieviešu, bet centrā un Vecrīgā gan daudz, taisniem gludiem matiem.
31.03.2015 00:11 |
 
Reitings 72
Reģ: 27.03.2015
Un var iedvesmu manā pilsētā nav tādu foršu kafeinicu un cilvēkiem nav paraduma aiziet uz kafeinīcām paēst kādu kūku, pavērot kā izskatās apkārtējie, un tad gan negribas nolaisties. Bet mazpilsētās jau tikai uz darbu, vakarā uz veikalu (pārtikas, jo nav tirdzniecības centru, kur var pastaigāt), retu reizi uz pastu, banku vai kādu citu iestādi aiziet.
31.03.2015 00:15 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Katry, mazpilsētās cilvēki neiespingt, lai būtu moderna soma, kas saskanota ar skaistām kurpēm. Un, ja jaciņa mazliet būs pavalkāta, tad arī vēl kādu sezonu taču var valkāt. Apkārt vienkārši nav tādi stilīgie čali un modes dāmas, lai pašam gribētos tādam.


Tiec vaļā no saviem kompleksiem un bailēm izcelties tur, kur visiem par savu izskatu vienalga. Visur tev attaisnojumi. Negribi - NEDARI.
31.03.2015 00:15 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
Tīras, akurātas drēbes, kas labi der un saskan viena ar otru, ir pamatbāze, lai vienmēr izskatītos labi, bet nelektu ārpus fona (ja to negribi). Un Rīga nav nekāda meka :D Tomēr ļoti cienu sievietes/vīriešus, kas var labi izskatīties no dienas uz dienu.
31.03.2015 00:17 |
 
Reitings 72
Reģ: 27.03.2015
Varbūt kāda var ielikt kādu iedvesmojošu bildi.
31.03.2015 00:19 |
 
Reitings 335
Reģ: 26.01.2014










Pilns Pinterest`s ar superīgām, iedvesmojošām bildēm! (l)
31.03.2015 00:43 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Ko gribēju teikt...

Vai tad esi vienīga nerīdziniece savā grupā? Domāju, ka noteikti nē. Gan jau daudzas meitenes - ne rīdzinieces ģērbjas arī smuki. Manuprāt, vaina nav tajā, ka dažas nāk no galvaspilsētas, bet Tevī - Tu neesi radusi uzcirsties ikdienā, tikai īpašos brīžos.

Un galu galā - sāc pucēties kaut vai braucot uz a-skolu. Tu tak nezini, kādā paskatā tā caca iet pakaļ pienam uz veikalu. Varbūt visa fasāde ir tieši iziešanai :D

Bet atmetot to visu, Tev jādara tas sevis dēļ, ne citu. Man agrāk vispār nepatīka smuki ģērbties, valkāt kleitas, augstpapēžu kurpes, aksesuārus. Bet pamazām pieradināju sevi. Ikdienā, ja nestaigāju papēžos, vismaz kādu minimālu make-up (tuša + pūderis) uzklāju. Gadās, ka esmu vispār bez, bet sekoju ādas izskatam, kopju to, lai ir svaiga un starojoša, uzturu uzacis formā, drēbes, pašsaprotami, tīras. Manikīrs, čut-čut smaržu, labs pulkstenis, soma (un nē, nav obligāti no dārgā gala). Protams, ir sliktās dienas, bet kopumā izskatīties labi nenozīmē būt pārmalētai un dārgās drēbēs..
31.03.2015 00:48 |
 
Reitings 335
Reģ: 26.01.2014
Pilnībā piekrītu meksikanka!
Nevajag dārgas drēbes, lai izskatītos labi! Sāc ar mazumiņu! Piedomā pie savas sejas, mazliet make-up nekad nenāk par ļaunu. Izdari kaut ko citādāku ar saviem matiem, pamaini krāsu vai ko tamlīdzīgu, griezumu. Ieved savā skapī krāsainākus drēbes gabalus, nebaidies vilkt papēžus, jo tie sievietei ir radīti un piestāv! Iedvesmojies no citiem! Dari to sevis dēļ, lai justos labi ikdienā! (l)
31.03.2015 00:56 |
 
Reitings 72
Reģ: 27.03.2015
Paldies, ļoti skaistas bildes.
Man tiešām liekas, kas daudzas Rīgas meitenes katru dienu ļoti pucējas, jo arī jaunajā skolā redzu, ka meitenes ļoti ir piedomājušas ko vilkt mugurā, kādas rotas likt. Ndedomāju, ka viņām katru reizi ir randiņš vai arī uz kādu pasākumu jādodas.
31.03.2015 01:06 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Tev trūkst pārliecības par sevi, ja ieraugot ar blūzi saskaņotu kaklarotu jūties pāķiska. Rīgā ir gana daudz meiteņu kuras ir loti vienkāršas un pie visādām stila detaļām maz piedomā.
Kādreiz Rigas sievietes vairak mīlēja uzcirsties, tagad piezemētākas kļuvušas.

Savu pašparliecinatibu esmu stingri dresējusi, nemokos ar kompleksiem lai arī kas nebutu mugurā.
31.03.2015 03:45 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Un var iedvesmu manā pilsētā nav tādu foršu kafeinicu un cilvēkiem nav paraduma aiziet uz kafeinīcām paēst kādu kūku, pavērot kā izskatās apkārtējie, un tad gan negribas nolaisties. Bet mazpilsētās jau tikai uz darbu, vakarā uz veikalu (pārtikas, jo nav tirdzniecības centru, kur var pastaigāt), retu reizi uz pastu, banku vai kādu citu iestādi aiziet.

Kurā mazpilsētā tad ir šāds vakums? Esmu bijusi teju visās Latvijas pilsētās un ne reizi vien. Katrā varu iedomāties gan kādu vietiņu, kur omulīgi paēst kūciņu un kafiju padzert, gan tirdzniecības centru. Protams, ne Alfas apmēra, bet ir.

Kas attiecas uz pašu jautājumu, tad ver vaļā skapi, skaties, kas Tev tur jau ir un meklē internetā, ko ar ko labāk sakombinēt. Ja šķiet, ka ļoti trūkst kāda apģērba gabala, uz Rīgu taču brauc, nopērc :)
Galu galā, negaidi, kad pārējie tādi būs, esi tā uz kuru atskatās :)
31.03.2015 06:42 |
 
Reitings 367
Reģ: 28.06.2013
Nezinu gan, man arī radās jautājums, kur Tu dzīvo? Es nāku no mazpilsētas, dzimtenē pat savā pagalmā nesakārtojusies neizgāju. Viens otru visi zin, nevar atļauties nesapucēties :D Un arī visapkārt cilvēki vienmēr centās, cik nu var (kāda kuram, protams, gaume) izskatīties labāk. Mums arī nav restorānu pilsētā, pat ja būtu, kāds ik dienu staigātu? Visi staigā tāpat pa pilsētu, kurš nu kādās kompānijās. Maksimums uz stundu ieiet kafejnīcā uz tēju, ja auksts laiks.
Tev ir nepareizs priekšstats par Rīgu, jo esi redzējusi vien 5% no tā, kas patiesībā te darās. Jā, pa centru varbūt arī staigā vairāk sapucēto, jo aktīvi skrien darīšanās. Bet tas tā nav visos stūros. Es uz veikalu ejot nekrāsojos un kurpes nevelku, tāpat mani neviens nezin.
31.03.2015 08:54 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
mazpilsētās cilvēki neiespingt, lai būtu moderna soma, kas saskanota ar skaistām kurpēm. Un, ja jaciņa mazliet būs pavalkāta, tad arī vēl kādu sezonu taču var valkāt. Apkārt vienkārši nav tādi stilīgie čali un modes dāmas, lai pašam gribētos tāda

Kurā mazpilsētā tad ir šāds vakums?

++
es personīgi arī esmu no mazpilsētas, bet pie mums te neviens neiet vecā kurtkā uz Maximu, tieši otrādāk- tgd ejot uz darbu, redzu, cik vispār sievietes ir stilīgas un kā katra izkopj savu ģērbšanās stilu!
Tagad jau pat skolnieces mazajās klases tik tik stilīgas un modernas...prieks skatīties.
31.03.2015 09:05 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits