Notievēšana ēdot noteiktos laikos

 
Reitings 183
Reģ: 28.03.2015
Biju ciemos pie radiem. Bet, tas nu tā... Viena radu aplīte (reiz bija) tagad kļuvusi par pavisam smalciņu salmiņu. Viņa ēdot visu un cik vien griboties. AR VIENU NOSACĪJUMU - ēst drīkst laika posmā no 12:00 līdz 16:00. Tajā laikā var ēst kaut 4 stundas no vietas, nekas neejot labumā. Pārējā laikā viņa tikai lieto šķidrumu, pārsvarā ūdeni. Ja ir kāds pasākums, tad varot sagrēkot, bet nākamajā dienā tad ir atslodzes diena.
Vai esat kaut ko par šādu lietu dzirdējušas? Nezinu, vai ticēt, vai tur cits iemesls novājēšanai visdrīzāk.
29.03.2015 21:22 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Vispār, man jāatzīstas, ka šis jautājums man nedeva miera - palasīju bisķi par to intermittend fasting. Ir, ir tāda lean gain metode, tikai ar to pa lielam līdz šim ir eksperimentējuši tikai vīrieši, un tā kā dāmām ir bišķi augstāka jūtība pret insulīnu, visādi var sanākt... Pēc palasīšanas un padomāšanas par to secinājumi ir - pirmkārt, 4 stundu ēšanas logs ir par īsu, būtu jābūt 6 vai 8 stundām un lai nebremzētu vielmaiņu tam būtu jāiet ciklos - viena gavējamā diena, 2 normālas dienas, viena ar lielāku izēšanos, 2 normālas, tad atkal gavējamā... Turklāt nevar ēst visu, kas ienāk prātā - gavējamās dienas ir strikti low carb vai sliktākajā gadījumā paleo + noteikti spēka treniņš. Normālajās dienās- brokastis: OH +bišķīt OB, pusdienas: Oh+OB, vakariņas: Ob; izēšanās dienās - paralēli sabalansētam dienas uzturam viena čīta ēdienreize. Tam visam klāt sportiņš 4-5 reizes nedēļā... Tad tas strādās! Palabojiet mani eksperti! Un es zinu, ka kabans tūlīt teiks, ka var brokastīs ēst majonēzi un tievēt, bet vispār efektivitātes labā būtu jāatsakās no gāzētiem, saldinatiem dzērieniem, fast food, saldumiem, konditorejas, balto miltu izstrādājumiem, alkohola, desrta jogurtiem, gatavajām mērcēm...
Tā kā tāpati veselīgā ēšana vien sanāk, vienīgi lielāks čakars ar plānošanu :-D
30.03.2015 19:35 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits