Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Par ērcu izraisītām slimībām

 
Reitings 99
Reģ: 29.02.2012
Sveiki!

Lasu varākas diskusijas un informāciju par ērču izraisītām slimībām. Vai tiešām var saslimt ar Laima slimību vai encefalītu tikai tad ja ērce ir bijusi piesūkusies?

Ir pavasaris un es saku slikti justies. Bet erces ir parādījušās un man ir bijusi saskare ar ērcēm, jo kaķim visu laiku velku viņas ārā un ir nācies pieskarties ar pirkstiem pie ērcēm. Potēta neesmu.

Man jau otro dienu ir temperatūra 37,2 sajūta tāda kābūtu slima, bet nav neklepus ne iesnu.

Varbūt mani vnk ir sapūtis vējš. Bet nu es neizslēdzu iespēju par kādu no ērču slimībām.

Ir kādi ieteikumi? Negribās rit skriet pie dakteres un celt brēku, bet tādas slimības kā Laima vai encefalīts, vēlos atklāt pēc iespējas ātrāk.
29.03.2015 19:52 |
 
Reitings 309
Reģ: 13.03.2015
Kaapeec velkot eerces aaraa nelieto gumijas cimdus? Kas cits tevi sargaas, ja ne tu pati?

Neesmu dzirdeejusi, ka kaads inficeejies ar shiim slimiibaam eercei nepiesuucoties. 37.2 nav nekaada nopietnaa temperatuura, iespeejams, esi kaad viirusu sakjeerusi. Tachu, ja ir aizdomas, ka tas tieshaam vareetu buut saistiits ar eerceem, labaak jau aiziet pie aarsta un vienreiz lieki sacelt breeku, nekaa peec tam nozheelot sekas.
29.03.2015 20:00 |
 
Reitings 2031
Reģ: 21.02.2015
Ja uz ķermeņa ērce nav bijusi piesūkusies, tad neredzu pamatu bailēm.
29.03.2015 20:03 |
 
Reitings 9995
Reģ: 19.11.2014
Mazums piesūkusies tādā vietā, kur nevar redzēt.
29.03.2015 20:05 |
 
Reitings 99
Reģ: 29.02.2012
Neesmu jutusi nekur lieku bumbuli uz ādas..

Jebkurā gadījumā nedaudz nogaidīšu, Ja nejutīšos labi pāris dienas vēlāk, tad iešu pie dakteres māsiņas. Bet ir tie periodi kad sākumā jūtas slikti, tad tas stāvoklis vēlāk uzlabojas itkā nekas nebūtu bijis, un tad atkal klūst slikti...

Ai nu vnkarši pārāk satraucos par savu veselību, patiesībā internetā man neviens neko palīdzēt tā īsti nevar.

nu nekas paldies par to pašu
29.03.2015 20:31 |
 
Reitings 525
Reģ: 22.11.2011
Ne vienmēr cilvēks pamana, ka viņam bijusi piesūkusies ērce.
30.03.2015 23:01 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits