Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

kam butu jabutu pirmajam?

 
Reitings 26
Reģ: 05.03.2015
Sveikas meitenes. atvainojos ka nav garumzimju.
Vienmer esmu uzskatijusi ka sakuma paris apprecas un tad sak domat par berniem. Ta ari es biju izfantazejusi, ka sanemsu bildinajumu un tad saksim krat naudinu, lai uzrikotu forsas kaazas. Ar to forsas kaazas jasaprot ar gimeni, tuvakajiem radiniem un draugiem. Bet pedeja laika man ir radusies neparvarama velme pec bebisa. Ari draugs ir biezak par to sacis iemineties. Jautasiet kapec vismaz nebildina un tad nedoma par berniem? Jo es esmu ta kas uzskata ka bildinajumam nav jegas ja kaazas nevar noorganizet nu vismaz tuvako 2 gadu laika, kaut gan perfekta varianta gribetu appreceties gada laika pec bildinajuma sanemsanas. Bet ta ka mums lieki tukstosi apkart nemetajas bet tadas baigi vienkarsas kaazas ari negribam, tad ar tam kaazaam vel vajadzetu uzgaidit. Neteiksu ka gribu loti shikas kaazas, bet tomer savu 5-6 tukstosi normalam kaazam ir vajadzigi un paslaik tadas naudinas nav. Tad liekas - varetu uztaisit bebiti un tad jau kaut kad appreceties, bet tas ari liekas divaini jo principaa neatbalstu ideju par arlaulibas berninu(t) Kadai ir bijusi tada situacija? Man apkart radiem jau dzimst bernini, vecajiem klasesbiedriem un kursabiedriem ari, man ari tik loti gribas but beidzot mammai bet tad liekas ka es busu pievilusi pati sevi, jo tas princips - vispirms kaazas un tad bebis ir man jau loti, loti sen ieksa un nekad nebiju domajusi ka saksies domas, ka varetu visu darit ari otradi...
27.03.2015 15:50 |
 
Reitings 115
Reģ: 24.07.2014
Sarakstieties piedzims berns tad sarikojat kazas kartigas.
27.03.2015 15:58 |
 
Reitings 1055
Reģ: 10.04.2010
Man liekas, ka pēc bērniņa piedzimšanas iekrāt 5 - 6 tūkstošus kāzām būs vēl grūtāk.
27.03.2015 16:10 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Nekad neesmu sapratusi bēbju plānošanu pirms kāzām. Cita lieta, ja vienkārši gadās, bet apzinātu plānošanu nesaprotu.. Varbūt tāpēc, ka neesmu baigais bēbju cilvēks un man nav bijusi tā izteiktā vēlme pēc bērna, ka nu vajag tūlīt un tagad.

Bērns arī prasa izdevumus ne tikai kāzas.
Piekrītu, ka pēc bēbja būs vēl grūtāk iekrāt.

Tad jau labāk vnk sarakstīties tuvāko cilvēku lokā, tad plānot bēbi un tad jau domāt par iekrāšanu lielākām svinībām - sanāks, sanāks... nesanāks, nesanāks.
27.03.2015 16:16 |
 
Reitings 1311
Reģ: 16.01.2015
Nu mes bijaam tada situacijaa. Naudu iekrat ar bernu mums ir vieglaak,jo ejot uz darbu man personigi vajadzibu bija vairak kaa sezhot ar bernu majas.
27.03.2015 16:19 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Bet ta ka mums lieki tukstosi apkart nemetajas
Un tad ,kad buus tas beernins,tad naudina buus vairaak?Buus vieglaak sakraat?
27.03.2015 16:23 |
 
Reitings 26
Reģ: 05.03.2015
Piekritu ka berns prasa izdevumus, bet tie nav uzreiz tukstosi, kas ir jaiegulda kaazu organizesana. Un es esmu baigais bebisu cilveks, man sirds gavile kad varu kadu pazistamu bebi auklet (s):-D

Protams tas viss nav tagad akmeni kalts, es vienkarsi sodien par to ta aizdomajos, ka aizvien vairak piekeru sevi pie domas, ka gribu bebi, kaazas paliek otraja plaana.
27.03.2015 16:23 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es nezinu juusu algas,bet man liekas ,nemot veeraa Latvijas algas,taa ir tiesaam liela nauda!Zeel,ka juus neveelieties leetaakas kaazas!
27.03.2015 16:30 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Tās ir tikai kāzas...
Man patīk doma par vienkāršu sarakstīšanos un kāzu balles pārcelšanu uz tālāku nākotni :)
27.03.2015 16:37 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Piekrītu, ka varat sarakstīties un tad, pēc bērniņa dzimšanas, varat uztaisīt ballīti ģimenei, draugiem un sev. Ja tik ļoti gribas bērniņu un abi esat tam gatavi, tad jādara tā, kā sirds liek, nevis jāspriedelē par to, kā visi citi dara un kas ir pareizi vai nepareizi.
27.03.2015 16:37 |
 
Reitings 544
Reģ: 29.01.2009
Es domāju, ka cilvēks jau prātā apjauš, ka viņam nauda apkārt nemētājas, nevajadzētu gluži ieplānot bērnu, bet var lēnām plānot kāzas, tādējādi atrodot dažādas iespējas, vaidus, kā tās sapņu padarīt kāzas lētākas. Apprecēties. Sākt iekrāt vēl kādu naudiņu un tad jau taisīt bērnu.
27.03.2015 16:38 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
Nekad neesmu sapratusi bēbju plānošanu pirms kāzām. Cita lieta, ja vienkārši gadās, bet apzinātu plānošanu nesaprotu..

Šim piekrītu! :-)

Es nezinu juusu algas,bet man liekas ,nemot veeraa Latvijas algas,taa ir tiesaam liela nauda!Zeel,ka juus neveelieties leetaakas kaazas!

Arī šim piekrītu!
Ja nav lielas naudas, tad jārīko to ko var atļauties. Vsm es tā uzskatu. Un ne jau vienmēr bagātākās kāzas garantēs ilgāku laulību utt. Zināmi divi pāri - viens rīkoja šikas kāzas. Pēc nepilna gada izšķīrās, otrs pāris - normālas kāzas un ir kopā jau padsmit gadus...
Brīžiem šķiet, ka tā kāzu padarīšana tiek pārspīlēta. Protams, ja var atļauties, tad kāpēc ne, bet ja nevar, tad nevajag lekt augstāk, nekā var. :)
Pašai kāzas būs pa kluso , jo es gribu vnk sakārtot visu no juridiskās puses un viss. :) Un iekrāto naudu ieliksim dzīvokļa iegādei! :) Jo sākumā krājot bija doma par šikākām kāzam, bet beigās esam sapratuši, ka labāk to naudu ieguldīt dzīvoklī.
27.03.2015 16:39 |
 
Reitings 1056
Reģ: 06.05.2014
Man pilnīgi vienalga kā citi dara, bet es vienmēr esmu uzskatījusi, ka mans bērns dzims ģimenē, kur abi vecāki ir laulāti. Man vienkārši tā liekas labāk. Jo, ja vīrietim nav bijis nodoms mani apprecēt, tad kāpēc, lai es viņam dāvātu bērnu? Jo tas ir vēl nopietnāk par kāzām.
27.03.2015 16:40 |
 
Reitings 2394
Reģ: 04.10.2013
Tad varbūt var kaut kā izfunktierēt, kā jāzas sarīkot nedaudz lētāk vai naudu kaut kur dabūt..?
Otrs tiešām - var sarakstīties un vēlāk precēties, bet tas, savukārt, man šķiet vēl aplamāk. Jāāizbrauc uz ārzemēm pāris mēnešus pavergot :D
27.03.2015 16:40 |
 
Reitings 26
Reģ: 05.03.2015
Ja nav lielas naudas, tad jārīko to ko var atļauties. Vsm es tā uzskatu. Un ne jau vienmēr bagātākās kāzas garantēs ilgāku laulību utt


tiesam 5 tukstosi kazam ir sausmigi daudz? Man bralis rikoja kaazas un iztereja nedaudz vairak par 5 tukstosiem, nu neteiksim ka bija nenormali shiki. Normalas kaazas bez jel kadam parmeribam. Mums ir ari diezgan kuplas gimenes abiem, tas viss ari kopa ta salasas un es nekad nebiju domajusi, ka tas ir nesamerigi daudz(t)
27.03.2015 16:45 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
Jo, ja vīrietim nav bijis nodoms mani apprecēt, tad kāpēc, lai es viņam dāvātu bērnu? Jo tas ir vēl nopietnāk par kāzām.


varētu padomāt, ka bērnu tikai vīrietis gribas/vajag :D
27.03.2015 16:47 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Jo sākumā krājot bija doma par šikākām kāzam, bet beigās esam sapratuši, ka labāk to naudu ieguldīt dzīvoklī.
+++
Lai arii Latvijaa kaazas ir mazliet citaadas-nav tiesi taas 4 st,kaa esmu noveerojusi te biezi,bet man godiigi sakot , buutu zeel izdot tos 6 tuukstosus 2 dienaam,lai tikai izpatiktu citiem(kas ir loti svariigi Latvijaa-neatpalikt no draugiem,radiem visaa)Man taa liekas loti liela nauda!
Es nesaku,ka kaazas nevajag-gribaas to romantiku pasiem arii,bet noteikti var to visu izreekinaat leetaak,vienkaarsaak.
27.03.2015 16:50 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Ja gribas standarta vidējas kāzas uz +/- 60 viesiem, tad vienkāršas, jaukas kāzas bez nekādas šikas izrādīšanās un ar tapīšanu uz lietām, kur var ietaupīt izmaksā uz 5000. Un tās tiešām nav nekādas šikās kāzas.
27.03.2015 16:53 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Zakjis*-cik zinu ,tad kleita vien var izmaksaat "veselu zuuksni"...(t)Ja cilveekiem ir kaut nedaudz radosa pieeja ,tad loti daudz var izdariit pasi,piemeram ieluugumus uztaisiit,ziedus(dekoreesanai) iegaadaaties noteikti leetaak utt
27.03.2015 16:59 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
MaunaKea - tieši kleitas vēl var atrast par puslīdz demokrātiskām cenām.
Dārgākais noteikti ir telpas (viesu nams) + ēdināšana.

Manis minētā summa jau bija ar visu to, ka daudz ko dara paši, pa blatu sarunā, utt.
27.03.2015 17:03 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Man arī šķiet forši un pareizi apprecēties pirms bērna!
Ja nespētu atļauties greznas kāzas, konkrētajā situācijā apprecētos kaut vai divatā, uztaisītu svētkus sev diviem vien!:-) Pēc sajūtām man tas neko nemainītu, galvenais ir tā apziņa, ka tagad pāris ir vīrs un sieva! Varbūt, ka tas pat būtu vēl labāk, jo tas ir personīgs moments starp diviem cilvēkiem.
Un tālāk jau var sapņot un krāt savām ideālajām kāzām!
27.03.2015 17:10 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits