Kādi vīrieši pievērš uzmanību?

 
Reitings 547
Reģ: 04.03.2009
Tā kā esmu viena, bet attiecības vēlos, šis man ir īpaši aktuāli.

Vēlos sastapt foršu puisi, ar kuru izveidot attiecības un pēc tam ģimeni. Bet man uzmanību nepievērš tādi. Uzmanības apliecinājumi un ielūgumi uz randiņiem seko no vizuāli nepievilcīgiem, precētiem, aizņemtiem vai 40 gadīgiem vīriešiem. Nu kas tas ir :D Protams, es viņus atšuju. Un tad par mani saka, ka esmu baigi izvēlīga. Kāda tur izvēlīgā, ka pat nevienas sakarīgas kandidatūras nav bijis.

Vai tiešām jauns, pievilcīgs un brīvs vīrietis ir retums?
27.03.2015 11:54 |
 
Reitings 538
Reģ: 15.02.2015
Uzmanības apliecinājumi un ielūgumi uz randiņiem seko no vizuāli nepievilcīgiem, precētiem, aizņemtiem vai 40 gadīgiem vīriešiem.

Tur nu tu pati vainīga :-D Varbūt laiks pievērst uzmanību savam izskatam un raksturam un prasībam, lai pievērstu uzmanību tava vecuma vīrieši :-D
27.03.2015 17:38 |
 
Reitings 205
Reģ: 16.01.2014
Mincija
šitas nu gan šausmīgs ieteikums!

Ne tā tas bij domāts:-D Tas vairāk kā ieteikums paskatīties arī uz citiem,ne tikai uz savu jau izveidoto sapņu ideālu!;-) Tās vecis nav labs,tas nav labs,tam ir tas un tam nav tā... varbūt,vajag iepazīt vairāk visādus vīriešus. Tīri draudzīgā komunikācijā! Tādējādi varbūt izmainot esošos kritērijus un tīri no paziņu viedokļa būt ieguvējai:-)
27.03.2015 17:47 |
 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
Jackie, paldies!

.Pavelnieks.. skarbi teikts.. Es laikam nepiekritiisu..40gadnieki ar berniem bagaazaa ir vienkaarsi nedaudz izmisusi, meklee jaunu milestibu un vini saozh pa gabalu taadu pasu izmisusu sievieti.
Neatkariigi 30gadieki nav izmisusi un sajotot, ka tiek mediiti, beeg. Viniem vajag izaicinajumu. Man liekas, mirandai te vienkarsi attieksme japamaina un nav jaliek simpaatijas un milestiba tik skarbos raamjos. Jo skaists, turiigs un briivs bezbeernu 30gadnieks var izradiities bezsirdiigs tarakaans. Un atkal nebuus labi. Toties mazaak sportisks virietis ar berniem var izradiities gaadiis un miiloss viirs.
27.03.2015 17:47 |
 
Reitings 408
Reģ: 07.07.2014
Manuprāt, visiem pazīstams fakts, ka sieviete vēlas labāko no visiem, bet vīrietis izvēlas kandidāti ar kuru lielāka "succsess" varbūtība.
Ja sievietei apkārt tikai lohi tad tā ir sievietes diagnoze nevis vaina vīriešos.
27.03.2015 17:48 |
 
Reitings 408
Reģ: 07.07.2014
Un nevienam tur tās ciniskās, merķtiecīgās un veiksmīgās nav vajadzīgas. Lieka problēma. Nē, patiesībā vajadzīgas un kāds arī viņās drāž, bet iemīlās un aprec tādas, kas nedaudz piezemētākas.
27.03.2015 17:53 |
 
Reitings 547
Reģ: 04.03.2009
Kura no manām tā saucamajām "prasībām" būtu jāatmet, jūsuprāt?

Varbūt pāris vārdos varat katra pati noraksturot sev vēlamo vīrieti? Kādam viņam jābūt
27.03.2015 18:19 |
 
Reitings 547
Reģ: 04.03.2009
scarllet, un kā viņām izdevās savaldzināt...? :)
27.03.2015 18:22 |
 
Reitings 547
Reģ: 04.03.2009
Ko es varu dot... hm... padomāsim

Skaistu sievieti, ar ko viņam būt kopā, tā teikt, skaistu rotu, vizītkarti
Seksu, jo esmu ļoti traka uz seksu
Maigumu, sapratni, mieru, jo esmu ļoti mierīga pēc dabas, neesmu histēriķe
Ēst gatavošanu
Rūpes par māju, tīrību
Inteliģentu, gudru sarunbiedru
Labas manieres, tā, ka nav kauns sabiedrībā rādīties ar tādu
Plašu paziņu loku, kontaktus, arī biznesa kontaktus
Sportisku, veselīgu dzīvesveidu, lai viens otru motivētu šajās lietās
Bērnu, jo ļoti vēlos bērnus

Ko vēl? Kas vēl man būtu jādod?
27.03.2015 18:29 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Man liekas autorei jamaina nevis prasibas , bet dislokacijas vieta. Visur citur pasaule vinas prasibas tiek uzskatitas par absoluto minimumu ( izglitiba, darbs, masina :-D) .
Un attiecigi jo skaistaka, veiksmigaka( un es nedomaju karjeru) un visadi citadi labaka sieviete, jo lielaks pieprasijums.
Tikai viens ir noteikti - sieviete nedrikst but izmisusi, jo tas atbaida uzreiz.

Manas prasibas ir balstitas uz to , pie ka esmu radusi : loti gudri, ietekmigi un mentali specigi viriesi. Viss , kas ir materialaja izteiksme, ir tikai likumsakarigs.
27.03.2015 18:35 |
 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
Miranda, man nav shaubu, ka Tev ir daudz ko dot un tas ir labi. Iespejams, loti daudz un ne katrs ne - parlieku ambiciozs, slikns vai alkoholikis virietis ir to pelnijis. Latvijas meerogaa varbut paliek pavisam maz, kam dot... Es arii loti biju sadomajusies, ka gribu savu vienaudzi virieti, bet iemileejos daudz vecaakaa un taapec, ka bija pareizaa kjimija starp mums. Vismaz man tas ir loti svariigi..Lai izveidotos draudziba.. Es nezinu, kaa var savaldzinaat.. bet ar tiem turigaiem viriesiem bija taa, ka ilgi nezinaju nemaz, cik vini pelna un cik prestizhs ir vinu darbs un pat nejautaaju.. man kaut kaa bija vienalga...bet peec gerbsanaas stila un manierem bija, protams, manaams.. Un tas viniem glaimo, jo vini negrib sievieti, kas kaaro pec vinu naudas, bet ir dzili ieientereseta vinos kaa cilveekos.
27.03.2015 18:40 |
 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
Es domaju, ka Skandiavijas valstis viiriesi pat loti ir apmierinaati ar izglitotaam karjeristeem. Tur atrastu virieti - viens divi, jo valda " vienlidzibas likums" starp virieti un sievieti. Ja veel bonusaa naak eest gatavosana un skaistums, buutu katra viriesa sapnis. Jo tur ar to skaistumu taa pashvakaak.
27.03.2015 18:45 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Man liekas autorei jamaina nevis prasibas , bet dislokacijas vieta.

+++
Ārpus dzimtenes paziņu lokā ir ļoti jauki stiprā dzimuma pārstāvji :) Reizēm pat domāju, nu kā tik jauki puiši bez otrās pusītes mētājas :)
27.03.2015 18:45 |
 
Reitings 39
Reģ: 22.03.2015
Skaistu sievieti, ar ko viņam būt kopā, tā teikt, skaistu rotu, vizītkarti
Seksu, jo esmu ļoti traka uz seksu
Maigumu, sapratni, mieru, jo esmu ļoti mierīga pēc dabas, neesmu histēriķe
Ēst gatavošanu
Rūpes par māju, tīrību
Inteliģentu, gudru sarunbiedru
Labas manieres, tā, ka nav kauns sabiedrībā rādīties ar tādu
Plašu paziņu loku, kontaktus, arī biznesa kontaktus
Sportisku, veselīgu dzīvesveidu, lai viens otru motivētu šajās lietās
Bērnu, jo ļoti vēlos bērnus

Tās jau nav nekādas ekstras, visas lietas ir pašsaprotamas un piemīt katrai otrajai, varbūt izņemot tos biznesa kontaktus. Labāk būtu pastāstījusi par savu izglītību, darbu un mašīnu, ko tu arī prasi no vīrieša.
Bet vispār biedējoši, ja sievieti sevi nosauc par skaistu rotu/vizītkarti. :-/
27.03.2015 18:49 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Varbūt pāris vārdos varat katra pati noraksturot sev vēlamo vīrieti? Kādam viņam jābūt

Jābūt stabilam gan materiāli gan arī morāli, ieinteresētam ilgstošās attiecībās (līdz kapa malai :D ), atbildīgs, tādam kurš ciena sevi un apkārtējos.. (arī mani), rūpējas, ir ar labu sirdi, izdarīgs un mērķtiecīgs cilvēks, kas rūpējas arī par savu ārieni (bez pārspīlējumiem), nečīkst, nesavtīgs, altrusists..
27.03.2015 18:53 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Santa, nu kadas mulkibas.:-D Katra otra ir pilnigi parasta meitene, kura tiekas ar tikpat parastiem puisiem.
Sieviete, kura virieti padara traku ( laba nozime) un kuras del vins gatavs darit visu, ir viena no 1000. Tas ir daudz komplicetak, neka vairums doma.
27.03.2015 18:54 |
 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
Necik biedejosi tas nav. Man paziisatama meitene, kura pie tam bija bez darba, tiesi ar savu attieksmi tik pie sava bagaanieka, briiva 30-gadnieka ar izcilu karjeru. Vina pat sevi uzskatija par princesi utt. Lieki teikt, ka daudzas meichas vinu ienida, bet paradoksaali, vinai uzmaniibu pieversa tikai turiigi viriesi. Ne tur baigais skaistums vai izglitiiba, vienkarsi prestiziem viriesiem patiik par sevi parliecinatas meitenes. Vai vini ir laimiigi tagad kopaa, tas ir cits jautaajums. Pielauju, ka vina so virieti arii paaris reizes pasutiija un tas vinam radija veel lielaaku interesi.
27.03.2015 18:55 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Ak ja , un sieviete sabiedribas acis ir viriesa vizitkarte. Un jo iespaidigaka, skaistaka, elegantaka un visadi citadi augstaka limena sieviete, jo nozimigaks virietis. To zina visi. The rules of the world. :-)
27.03.2015 18:57 |
 
Reitings 547
Reģ: 04.03.2009
Nez kā varētu izpausties mans brauciens uz ārzemēm vīrieša medībās? :)
27.03.2015 19:00 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Miranda, droši vien kaut kā tā:

:D :D :D
27.03.2015 19:02 |
 
Reitings 547
Reģ: 04.03.2009
Santa, man ir maģistra grāds, vadītājas amats, auto gan nav, bet plānoju iegādāties drīz
27.03.2015 19:03 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits