Kaķu laiks!

 
Reitings 223
Reģ: 26.12.2013
Labrīt, mīļās meitenes! ;-)
Noteikti kāda no jums vai pazīstamajiem ir vedušas kaķenīti sterilizēt. Pastāstiet, pie kura ārsta labāk, par kādu klīniku labas atsauksmes? Neesmu divas naktis gulējusi, palīdziet:-|:-D
27.03.2015 09:14 |
 
Reitings 223
Reģ: 26.12.2013
kakene5, sanāk, ka tavai kaķenei meklēšanās ir apmēram nedēļu, tad vēl uz nedēļu nomierinās, un tad atkal nedēļu meklējas. Un sanāk, ka tajā laikā, kamēr viņa ir nomierinājusies, var vest pie ārsta? Un kā tas ir - var atkārtoties? Var pat atkārtoties, kad ir sterilizēta?
27.03.2015 12:56 |
 
Reitings 870
Reģ: 17.03.2015
katrs kaķis ir savādāks. man kaķene arī jānes sterilizēt , bet biškiņ baidos, ka paliks īsti nekāda. skatos pēc iepriekšējās, ko sterilizējām, devām speciālo pārtiku, tāpat centāmies spēlēties, bet šī tāda dikti pasīva bija. manai kaķenei arī ir meklēšanas laiks pašlaik, kad beigsies, tad vedīšu pie veta.
27.03.2015 13:00 |
 
Reitings 491
Reģ: 07.02.2012
Mana kaķene vispār uzvedas pabriesmīgi. Mums mājās 3 kastrēti runči. Kad uznāk meklēšanās, tad viņa urkšķinās un bāžas viņiem virsū, čurā visās malās, lai kaut ko laikam pierādītu (gultās, uz segām, gladiolu sīpolos, uz paklājiem). Un vīram, kā arī manam tētim arī uzbāžas. Tad tas uz nedēļu pierimst - viņa atkal ar tiem runčiem vienkārši spēlējas, dauzās utt. Un tad atkal vecais scenārijs. Šobrīd tā ir bijis jau kādas 4 reizes. Sterelizēt nevedam, jo visu laiku bija pārāk jauna, bet tagad man kuru katru brīdi jādzemdē un tā kā kaķenes aprūpei pēc sterelizācijas nepieciešama īpaša uzmanība un enerģijas veltīšana, tas šobrīd ir jāatliek. :-/

Ar iepriekšējo kaķeni bija līdzīgi (tikai nečurāja pa malām, laikam tādēļ, ka nebija to runču) un pēc sterilizēšanas tas pārgāja.

Un ieteiktu tiešām pagaidīt mierīgo periodu un tad vest.
27.03.2015 13:51 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
Kamēr meklējās - nenes sterilizēt. Man teica, ka nedrīkst. Pameklē draugos domubiedru grupu kaķi un pajautā tur. ;) Tur ieteiks gan vetklīniku, gan kad nest utt. ;)
Manai kaķenei ir mazliet nokarens vēderiņš, bet minimāli. Viņa ziemā biki uzbarojas (arī pēc purniņa paliek apaļāka), bet vasarā ir slaida, arī punci īsti nemanu. Raksturs mainījās- palika mierīgāka, jo pirms tam bija ļoti psihiska :D Leca, koda, skrāpēja, bet tgd tā nedara.
Runcim ir krietni lielāka tā riepele zem vēdera, bet viņš arī pats ir lielāks. Ēd samērā daudz. Raksturā nekā nemainījās, jo es viņu mājās atnesu pavisma maziņu. Pārējiem 3 runčiem - nav nekādu vēderiņu, raksturs arī nemainījās :)
Un, jā, saprotu Tavu pārdzīvojumu. Es visvairāk pārdzīvoju par resno runcīti! :D Viņš man tāds rūpju bērns. Tad bija emocionāli grūti atstāt viņu tur, bet pēc dažam stundām savācu un bija ok. Un par kaķenīti es dažreiz aizdomājos, ka patiesībā es esmu viņai liegusi iespēju būt par mammu...Bet nu...Vrb ka viņai ir bijuši mazie, jo pie manis viņa nonāca jau ap 1.5gadu veca. :)
27.03.2015 14:08 |
 
Reitings 615
Reģ: 19.05.2014
varbūt muļķības, bet biju vairākkārt dzirdējusi, ka visveselīgāk kaķeni ir sterelizēt, ja viņai vismaz 1 reizi ir ļauts dzemdēt.
Tā nu es savai princesei sameklēju vīru :) , pēc dažiem mēnešiem pasaulē nāca burvīgs runčukiņš- vienīgais viņas bērniņš.
Kad zīdīšanas laiks bija beidzies un puisēns jau paaudzies, vedu abus uz operāciju.
Runcis atguvās kādas pusstundas laikā- pēc stundas jau bija gatavs dauzīties un spēlēties, kaķenei gan bija smagi- apmēram 10 dienas gandrīz vispār nestaigāja- tikai lēnām uz kastīti un atpakaļ gultā, neēda, ūdeni sāka dzert tikai kādā trešajā dienā, bet nu jau sen viss ir sadzijis, ir mīļa, aktīva , nav pieņēmusies svarā, ko gan nevartu teikt par runci, tam pakaļa kā nedēļa :D bet viņš jau kopš dzimšanas ir dūšīgs :)
27.03.2015 15:44 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
Osi servisā Avotu ielā man trāpījās ļoti vienaldzīga ārste. Iešu tur tagad tikai piespiedu gadījumā, jo ir blakus mājām
27.03.2015 16:08 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits