Cik tērējat par labām saulesbrillēm

 
Reitings 11
Reģ: 12.10.2013
Daudzi saka, ka saulesbrilles pērk tirgū, tātad cena - kā jau tirgū. Bet, vai tirgus briļļu (konkrētāk - lēcu) kvalitāte neatšķiras no optikas veikalos nopērkamajām saulesbrillēm? Un cik vispār ir jūtamas saulesbriļļu kvalitātes atšķirības - tirgū un optikas veikalos?

Kur jūs iegādājaties savas saulesbrilles (bez optikas korekcijas) un cik par tām tērējat?
27.03.2015 04:38 |
 
Reitings 7
Reģ: 12.10.2013
Es perku labas un arii ziimolu saulesbrilles. Bet es nekad nepeerku pa pilnu cenu, vnm skatos ar atlaidem. Shogad ir no Armani, ap 250 euro. Bet var ari nopirkt letaakas un labas.
07.07.2015 08:29 |
 
Reitings 7
Reģ: 12.10.2013
Es perku labas un arii ziimolu saulesbrilles. Bet es nekad nepeerku pa pilnu cenu, vnm skatos ar atlaidem. Shogad ir no Armani, ap 250 euro. Bet var ari nopirkt letaakas un labas.
07.07.2015 08:29 |
 
Reitings 8
Reģ: 12.10.2013
Te vismaz var labi redzēt, cik nabadzīgi dzīvo tie latvieši, kas mūžīgi sūkstās par dzīves dārdzību
Ka reiz to pašu padomāju. A nu neko . Es nopirku saulenes pa 10 eur, nekāda vaina.
13.07.2015 19:24 |
 
Reitings 7
Reģ: 12.10.2013
Komandējumā Ķīnā sapirkos par 15 $ RayBanus domāju perfektākie feiki (tieši šis modelis man agrāk bija oriģinālās) - pārbaudot izrādījās nav gan feiki - vnk, fabrika ''pa taisno'' tirgo nost. Tas lika domāt kā tad ir ar tiem oriģināliem & kvalitāti lēcu, jo mani diezgan ātri saskrāpējās (lēcas), tā kā domāju nākošās tiešām paņemt polarizētās un tad stiept pārbaudīt vai jau pirkt optikas veikalā. Krunkās arī iedzīvoties negribu pāragrās.

Cenas amplitūda (ja speciāli nepērk feikus kā aksesuāra elementu) starp 50-120 EUR. Visas lētākas pērku kā aksesuāru, dārgākas ir dāvinātas.
10.08.2015 03:30 |
 
Reitings 4
Reģ: 10.08.2015
Ou, skatos, te ir 2 lielas cenu kategorijas: riktīgi lētās līdz kādiem eiro 7, 10 "Man vienalga par brendiem" kategorija un "Man vienalga par brillēm, man vajag tikai brendu, lai visas redz" kategorija. :-D Reti kas te bija pa vidu.
Kā var nenēsāt saules brilles vispār? Kaitējums acīm, saviebta seja, grumbas! Fuj.
Pati esmu no tām, kuras brilles pērk lēti. Sekoju UV filtriem, izvēlos, lai pašai patīk vizuāli. Kopumā saulesbrilles patīk, īpaši krāsainas vai ar interesantiem dekoriem. Reizēm var neuzkrāsoties - forši. :D
Lai arī pati pērku lēti, tiešām izprotu optikas izvēli dažu desmitu vērtībā, kvalitatīvi rāmji, vēl jo vairāk kvalitatīvas lēcas, dizains - jā, tas ir to vērts. Varbūt kādreiz pati saņemšos tādām.
Brendu brilles - pilnīgs sviests! Kvalitāte varbūt kā optikā, bet tik milzīga cenas starpība par uzvārdu... Es labprātāk uzliktu savējo. :D Brendu brilles "neizskatās" ar lētām lupatām. Jums visām tiešām ir tik pat grezna garderobe? Kā tādas noplukušas vistas ar vienu spīdīgu mantu. Ne visas, protams... Ok... :D
Nepirktu dārgās arī tāpēc, ka lietas kalpo man, nevis es lietām. Uzmanīgi ielikt maciņā, sargāt no nokrišanas, bailīgi noņemt - tas nav priekš manis! Man patīk nomest brilles smiltīs un seksīgi mesties ūdenī. :)
10.08.2015 05:47 |
 
Reitings 3
Reģ: 21.08.2015
Tagad optikas veikalā "Metropole" ļoti labas atlaides brillēm. Nopirku "Polar", ļoooti patīk.
21.08.2015 18:59 |
 
10 gadi
Reitings 1746
Reģ: 18.11.2009


tieši šādas. nu un, ka maksāja tikai 6 eur, man patīk un kalpo labi :-P
21.08.2015 19:14 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)