solārijs

 
Reitings 14
Reģ: 04.03.2015
Ļoti bieži dzirdu no meitenēm, it īpaši ziemā, par to, cik briesmīgi un neglīti ir būt bālai, ka pašas nevar bez solārija, jo izskatās nekādas utml.
Un es ļoti bieži aizdomājos par to, vai Jums meitenes, kuras iet regulāri uz solāriju, nav žēl savas ādas? Vai tiešām izskatīties labi TAGAD un TŪLĪT ir svarīgāk, nekā kā Jūs izskatīsies pēc 5-10 gadi regulāriem solāriju apmeklējumiem?
Vai tiešām Jūs domājat, ka tas ko ārsti, dermatologi, kosmetalogi stāsta par solāriju kaitīgumu uz ādu it pārspīlējums? Labi, ja liekas, ka vēzis jau nu toč nebūs, jo lietoju SPF krēmus (smieklīgi), tad par to, ka būs pigmentacjijas plankumi un krunkas Jūs neuztraucieties?

Interesē tieši Jūsu, solārija apmeklētāju, viedokļi... Kā Jūs sevi mierinat par to, ka tas nav kaitīgi?
Un vai tiešām Jūsu prāt ir vērts iet uz šādu risku tūlītēja labuma dēļ?
No offense, bet man tas asociējas ar narkomāniem :-D
26.03.2015 20:13 |
 
10 gadi
Reitings 893
Reģ: 29.01.2009
Eju šad tad. Labāk jūtos kad man ir brūns iedegums nekā bāla āda, jo tad uzreiz vairāk redz zilos riņķus un izskatos "slima" :-D. Dažreiz arī paštonējošo zieķēju, bet labāk patīk solārijs. Nē, nav žēl ādas, nedomāju par to. Piekrītu meooooww
27.03.2015 11:08 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Nekad neesmu bijusi solārijā un gan jau arī neiešu...nevelk mani uz turieni :D paštonējošos vispār neciešu...vienreiz uz izlaidumu smērējos, fuj (t)
Man pietiek ar sauli vasarā :-P

Cik daudz citi cilvēki grillējas, mani kaut kā neuztrauc :-D
27.03.2015 12:23 |
 
Reitings 377
Reģ: 29.01.2009
ja ir lemts saslimt ar vēzi, tas notiks neatkarīgi no tā vai ej, vai neej uz solariju;-)
27.03.2015 14:23 |
 
Reitings 421
Reģ: 26.09.2013
Man jau šķiet, ka tas solāriju "bums" ir pārgājis. Redzu, ka manas vienaudzes, kuras agrāk regulāri sauļojās solārijā, izskatās 10 gadus vecākas - krunciņas, pigmentācijas plankumi, savītusi āda.
27.03.2015 16:43 |
 
Reitings 11
Reģ: 12.03.2015
Solāriju apmeklēju ziemas sezonā, tāpat arī vasaras sezonā labprāt sauļojos...neuzskatu, ka tas ir kaut kas tik drausmīgs kā tu to pasniedz.
Kaitīgs ir gandrīz viss - lielākā daļa pārtikas produktu, ko pērkam veikalos, gaiss ko elpojam, tā pati kosmētika, tās pašas augstpapēžu kurpes, matu krāsošana un tā varētu saukt un saukt piemērus.
Sievietes dabā ir censties būt skaistai un līdzināties kādam sevis nospraustam ideālam - citai tā būs meitene ar aristokrātisko bālumu, citai atkal pretstats.
Visam jābūt saprāta robežās un tur jau atkal var strīdēties - citai saprāta robeža ir - laukā iet bezmazvai tad, kad norietējusi saule, citai atkal saprāta robeža ir tad, kad jau līdzinās citas rases cilvēkam.
30.03.2015 13:26 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits