solārijs

 
Reitings 14
Reģ: 04.03.2015
Ļoti bieži dzirdu no meitenēm, it īpaši ziemā, par to, cik briesmīgi un neglīti ir būt bālai, ka pašas nevar bez solārija, jo izskatās nekādas utml.
Un es ļoti bieži aizdomājos par to, vai Jums meitenes, kuras iet regulāri uz solāriju, nav žēl savas ādas? Vai tiešām izskatīties labi TAGAD un TŪLĪT ir svarīgāk, nekā kā Jūs izskatīsies pēc 5-10 gadi regulāriem solāriju apmeklējumiem?
Vai tiešām Jūs domājat, ka tas ko ārsti, dermatologi, kosmetalogi stāsta par solāriju kaitīgumu uz ādu it pārspīlējums? Labi, ja liekas, ka vēzis jau nu toč nebūs, jo lietoju SPF krēmus (smieklīgi), tad par to, ka būs pigmentacjijas plankumi un krunkas Jūs neuztraucieties?

Interesē tieši Jūsu, solārija apmeklētāju, viedokļi... Kā Jūs sevi mierinat par to, ka tas nav kaitīgi?
Un vai tiešām Jūsu prāt ir vērts iet uz šādu risku tūlītēja labuma dēļ?
No offense, bet man tas asociējas ar narkomāniem :-D
26.03.2015 20:13 |
 
Reitings 209
Reģ: 29.01.2009
Un vai tiešām Jūsu prāt ir vērts iet uz šādu risku tūlītēja labuma dēļ?


jautaajot autoram , tu noteikti neapmekle solaariju, nesmekje, nelieto alkoholu, need junk-food, nodarbojies ar sportu, nebrauc ar sab. transportu, neizej no majam, un ari majas dzivo stikla buuri, jo kaa savadak tu izskaidrotu IET UZ SAADU RISKU TULITEJA LABUMA DELJ? :)
26.03.2015 20:57 |
 
Reitings 210
Reģ: 10.03.2015
Es solāriju neapmeklēju tā iemesla dēļ, ka man ir daudz dzimumzīmju, labāk atturos no solārija pilnībā. Izbaudu vasaras sauli saprāta robežās.
26.03.2015 20:57 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Kurs skaitas labs krems solarijam ? Kam japievers uzmaniba? Un labak bez visiem bronzeriem, ne ?
26.03.2015 21:13 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
Kādreiz randiņoju ar puisi, kuram uz deguna uzradās un ātri progresēja dzimumzīmei līdzīgs veidojums - ādas vēzis. Solārijā nekad mūžā nav bijis! Laigan dzimis un uzaudzis siltajās zemēs + ir golferis.
26.03.2015 21:13 |
 
10 gadi
Reitings 624
Reģ: 31.03.2012
krunkas bus mums visiem kautvai man tas bus 5 gadus aatrak, toties jauniba izskatishos maximaal labi )

+++

Hmm.. taa jau var neko vairs nelietot, lai kautkad naakotnee buutu skaista.. Ne matu taisnotaaju/feenu, lai mati naakotnee veseli, ne dekoratiivo kosmeetiku, lai naakotne aada ideaala.. Un taa arii pavadam savu dziivi dziivojot.. lai naakotnee tas un tas... Pat nepamanot, ka dziive ir sheit un tagad, bet taa nekotne arii var nepienaakt :-)

Un tikai nevajag tagd manus vaardus paarveerst galeejiibaas. ;-)
26.03.2015 21:22 |
 
Reitings 14
Reģ: 04.03.2015


Es ļoti labi saprotu, katrs savu dzīvi pats veido kā grib, bet nesaprotuu, kā var tik ļoti sevi nemīlēt, iegalvojot sev, ka tikai piecepusies brūna esi skaista, un ja jau tas vizuālais ir tik svarīgs, tad es neticu, ka ir vienalga, ka 35 gados jau būs jācīnās ar 45 gadīgās krunkām, nerunājot jau par to, ka var iedzivoties vēzī.

Bet es priekš sevis no šīs diskusijas atbildēm jau visu sapratu. Loģika nestrādā, smerejiet krēmus, un ceriet ka viss būs ok, ko Jums ariel novēlu ;-)
laikaim jāapsver domā par sejas atjaunošanas pēc saules bojājumiem biznesu, tas varētu aiziet. Tagad sakiet, ka voenalga, kas būs vēlāk, bet dzīvē pierādījies, ka katra sieviete pārdzīvo savas pirmās vecuma krunkas, it īpaši ja iegūst tās priekšlaicīgi
26.03.2015 21:59 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
tad es neticu, ka ir vienalga, ka 35 gados jau būs jācīnās ar 45 gadīgās krunkām


Manai mammai ir mazliet pāri 50, visu mūžu ir mīlējusi dzīvoties pa sauli un pirms gadiem 10 (varbūt 7? :D) sāka regulāri staigāt uz solāriju, taču izskatās, ka joprojām viņai nav pienācis tas 45 vai pat to 35 gadu krunku posms, jo viņas sejas āda ir apskaužama.

Es gan uz solāriju neeju un laikam arī īpaši neatbalstu, bet fakts kā tāds, ka nav noteikts, ka izskatīsies pēc sažuvušas plūmes, ja ej uz solāriju.
26.03.2015 22:23 |
 
Reitings 2336
Reģ: 29.01.2009
Meitenes, protams, ka ir liela nozīme arī uzturam un gēniem! Dienvidnieku jaunības noslēpums esot olīveļļa,ķiploki un sarkanvīns. :)
26.03.2015 22:30 |
 
Reitings 335
Reģ: 26.01.2014
Nu, es piemēram, neeju uz solāriju trīs vai piecas reizes nedēļā. Reize divās nedēļas, divas reizes mēnesī un man pietiek. Varbūt paveicies ar ādas tipu vai vienkārši lietoju labu krēmu, bet nesaredzu iet vairākas reizes, jo brūnums ļoti skaists un noturīgs. Ar to gribēju pateikt, ka savā gadījumā neredzu iespēju pēc 10-20 gadiem staigāt ar nokarājušos sejas ādu. Ir jāmāk ieturēt kaut kāds ritms vai spēt sev ieskaidrot, ka nevajag visu laiku iet, vajag paņemt pauzes arī. Solāriju nevajag uztaisīt kā dzīves rutīnu, es tā vismaz uzskatu. Un, ja tā padomā, tad jau labāk dažas reizes aiziet uz to pūšamo, kur nopūš brūnu bez stariem. Jā .. pati aizdomājos vispār, jo tieši šodien biju solārījā. :D
26.03.2015 22:41 |
 
Reitings 209
Reģ: 29.01.2009
Kurs skaitas labs krems solarijam ? Kam japievers uzmaniba? Un labak bez visiem bronzeriem, ne ?


Amely , visos salonos bus pieejama profeisonala saulosanas kosmetika, uzmanibu japievers sastavam - cik dabigs, vai nav kkadas kimijas , kas parsvara sastopamas lielveikalu piedavajuma.
nu bronzeri jau ari ir labi, ja vajag efektu uzreiz , un tgad ar visiem novelotajiem bronzeriem un DHA pat saglabajas nedelu ilgi. - un tiek veidoti no , piemeram, grauzdeta cukura , valriekstu caumalam u.t.t
pati stradaju ar australian gold , california tan un swedish beauty kosmetiku, taka rekomendeju tas.
26.03.2015 22:43 |
 
Reitings 1246
Reģ: 21.05.2014
Es šobrīd nedomāju par krunkām, kas iespējams būs pēc gadiem vai par àdas vēzi, kas var sadomāt mani "apciemot", patīk nesaudz iedegusi āda un tā kā sauļoties dabīgajaa saulee šobrīd nav iespeejams ar prieku apmeklēju solāriju
26.03.2015 22:50 |
 
Reitings 525
Reģ: 22.11.2011
Kādreiz loti milēju iet uz solariju, tgd vairs ne, tomer veselība ir svarīgāka. Tgd smērejos ar paštonējošiem, beidzot esmu iemācijusies to smuki izdarīt un neesmu ne bāla, ne arī pārsaulota solārijā.
26.03.2015 23:53 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Protams katrs interesējas par ko nu kurais. Tomēr man galīgi nav skaidrs kādā sakarā tevi uztrauc tas, ko domā un kā izskatīsies solāriju apmeklētājas? :D
Es pāris gadiem regulāri apmeklēju solāriju un mēģināju turēties smuki brūnā tonī. (aptuveni gada garumā, izņemot vasaras periodu) Apnika laikam tā lieta un pārtraucu, kaut gan nenoliegšu - brūna es sev likos seksīgāka un pievilcīgāka, nekā bāla esam. Tā kā saprotu tās, kuras apmeklē solāriju, jo viņām vienkārši šķiet, ka tā izskatās labāk.
Tagad esmu apradusi ar savu ziemas bālumiņu. Sejā var ietonēt tumšākus pantus un, manuprāt, izskatās tīri labi ar visu ne tik tumšo ādas krāsu.
Vasarā gan baudu sauli. Neesmu bālais tips - tāpēc ātri vien tieku pie kārotā iedeguma. (l)
27.03.2015 00:40 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Tas, ka mēs tagad savos padsmit, divdesmit gados regulāri sauļojamies bez aizsarglīdzekļiem un apmeklējam solāriju, ļoooti atspoguļosies tieši 40, 50, 60+ gadu vecumā.
Šobrīd tās smalkās krunciņas dehidratācijas dēļ vēl nav nekas, salīdzinot ar to, kas būs pieklājīgā vecumā... :/ ar izņēmumiem, protams..

Es apsolīju sev, ka vairs nebūs slimīgais solāriju bums un neapmeklēšu cik ilgi vien varēšu. Tad jau labāk sasmērēšos ar smiņķiem un tonējošām eļļām, ja vajag izskatīties "cmuki" :D
27.03.2015 00:47 |
 
Reitings 226
Reģ: 22.12.2014
Nav jau solārijs tik drausmīgs, ka jāpielīdzina bubuļiem. Principā gandrīz viss apkārt ir kaitīgs, varam tepat pashokeeties arī par E621 un balinaataaju. Un man pat gimenes ārste teica, ka iesaka man iet uz solāriju, jo ir D vitamīna trūkums, jo mums ir pārāk maz saules. Es gan neeju, jo biedē tas, ka var būt 'apcetināts' nevis smuki brūns iedegums, bet tās pāris reizes kad biju, mm, tā sajūta ir tik laba, mīlu sauli un siltumu, arī iznākot ārā jutos ka.. nemāku paskaidrot, bet nu.. man siltums rada laimes sajūtu. :D
27.03.2015 01:51 |
 
Reitings 226
Reģ: 22.12.2014
*apcepinaats.
27.03.2015 01:52 |
 
Reitings 478
Reģ: 24.01.2014
Galvenais, ka tās, kuras nesauļojas, domā tā dēļ vien būt perfekti ''iebalzamētas'' 40, 50, 60+ gadu vecumā - visu dzīvi bez krunkām 8-)

Cik redzu, apkārt ir paziņas, kas nekad nav aizrāvušās ar sauli/solārijiem un savos ~27 gados jau ir tikušas pie vārnu kājiņām un pāris krunkām zem acīm un uz pieres :-D Fantastika, ne? :-D
un vēl jau pastāv piesārņojums visapkārt, uzturs (pilns ar visādiem E utt), gēni utt utt Visām būs krunkas. Tām, kam radīsies ātrāk/vairāk grumbu, nekas neliedz izmantot mūsdienu iespējas, to likvidēšanai/samazināšanai.
27.03.2015 10:51 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Man vienīgajai rodas iespaids, ka mūsdienās cilvēki pārlieku slimīgi cenšas izvairīties no visa, kas kaut vai tikai potenciāli var būt neveselīgs? :D
Jautājums, protams retorisks, bet apskatot to sarakstu ko nedrīkst, nezinu vai vispār paliek pāri kaut kas ko drīkst. :D
27.03.2015 10:58 |
 
Reitings 233
Reģ: 24.09.2013
Nezinu, es uz to skatos divejādi.
Piemēram, man ir draudzene, kurai ir 35. Uz solāriju, staigā ntos gadus vismaz 3 reizes nedēļā. Tai sievietei nav nevienas krunciņas, āda ir ideāla, lai gan melni nocepusies. Pat tuvumā nevienu pašu grumbiņu uz sejas nemana.

Savukārt ir citas, kuras nesauļojas vispār, bet āda ir krietni sliktākā stāvoklī..
27.03.2015 11:01 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
Esmu ļoti pateicīga mūsdienu kosmetoloģijas un ķirurģijas attīstībai, tādēļ par novecošanu īsti nesatraucos... grumbas un neelastīgu ādu mūsdienās var "salabot" par stundas laikā, tādēļ es īpaši neiespringstu un dzīvoju dzīvi kā man tagad gribas!

Kā reiz šovakar iešu uz solāriju pirms treniņa... patīk būt ar nedaudz iesauļotu ādu, foršu garstāvokli un ticu, ja cilvēks pats ar sevi konkrētajā brīdī ir apmierināts, nav nozīmes tam, kas bus pēc 30-40-50 gadiem.... tāpat mēs visi novecosim, toties jaunībā būšu izdzīvojusi visu uz maksimumu :)
27.03.2015 11:02 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!