Praidi.

 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
Iespaidojos no vienas diskusījas ka tur tālāk negribu rakstīt.

Visi atbalsta tos gejus un lezbietes ?

Mani kaitina tie praidi , ka parāda sevi ar gājienu plašu.
26.03.2015 11:20 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Alīna_, es neatbalstu arī heteroseksuālu attiecību izvilkšanu no guļamistabas.
26.03.2015 14:26 |
 
Reitings 674
Reģ: 13.10.2013
Ideāli, Ušakovs varētu atkāpties un praids notiktu, 2in1 :D
26.03.2015 14:34 |
 
Reitings 119
Reģ: 29.12.2014
Adopcija man liekas slidens jautājums, bet uzskatu, ka labāk lai bērnam ir divas mammas, kuras viņu mīl, dod viņam iespēju augt mājās, nekā viņš tup neviena negribēts bērnu namā. Taču, acīmredzot - divas lesbietes ir lielāks ļaunums nekā drūms bērnunams, kur bērns nevienam nav vajadzīgs un tāpēc šādi pāri pie mums bērnus adoptēt nevarēs nekad.

Mana krustmāte ir iesaistīta sociālajos dienestos un vienā bērnunamā, un šad tad man stāsta par darbu. Ne pārāk sen teica, ka tie, kas bija pēdējā pusgada laikā izlaisti no bērnu nama, puse jau ir nonākuši policijas redzeslokā. Te taču arī bija diskusija par adopciju, kur gandrīz visas rakstīja, ka nekad dzīvē pašas negribētu adoptēt, jo nav savs bērns, viņiem gēni nepareizi u.tml. Nu tā izpaužas šīs valsts sieviešu rūpes par bērniem :) Labāk 18 gadi bērnu namā un tad pa taisno cietumā, nekā uzspiest nabaga bērniņam tādu dzīves nastu kā divas mātes vai divi tēvi :) Pašas jau arī nekad un ne par ko neadoptēs. Noslēgumā varu tikai pateikt, ka šādu uzskatu paudējas bojā dzīvi kā gejiem, tā arī bērniem.

Alīna_, es neatbalstu arī heteroseksuālu attiecību izvilkšanu no guļamistabas.

Tā kā tu šādu viedokli nekad nekur nepaud, bet pret praidiem iestājies regulāri, tad uzskatu, ka atbalsti gan. Darbi > vārdi.
26.03.2015 14:34 |
 
10 gadi
Reitings 1925
Reģ: 02.07.2009
Atbalstu gejus un lesbietes un gājiena mērķis arī man skaidrs. Neuzskatu to par kādu īpašu acīs lēkšanu. Tie, kas nezina viņu vēsturi, tie arī to tā uztver - kā provokāciju, lai gan patiesībā tā ir vienkārši tradīcija. Mēs, latvieši, ejam Lāpu gājienā 11.novembrī un apzināmies, ka neviens mums nedrīkst to liegt, tāpat arī homoseksuāļi - iet praidā, jo tā ir viņu vēsturiskā tradīcija. Kas grib, tie iet, kas negrib, lai tura muti ciet un sēž savās mājās.
26.03.2015 14:40 |
 
Reitings 615
Reģ: 19.05.2014
Principá, neitráli. nekádá gadíjumá nenosodu gejus, lesbietes.. Cienu vinus un vinu dzivesviedu, tacu praidi maná uztveré ir lieki.
Geji tacu mégina panákt to,ka vinus uztver ká pilnígi normálu sabiedríbas dalu, vai ne? Tad priekskam siis uzspélétás áriskíbas, demostratívá vélme péc pamaníshana? Jo vairák centísies kliegt péc uzmaníbas, jo mazáka iespéja,ka tiks uzskatíti par pilnígi ikdienisku sabiedríbas dalu.
Bet tas tá,manuprát.:-P

Katrá gadíjumá, mani sie praidi nekaitina. Tiem, kuru nervi netur , var izvéléties citu marshrutu savám dienas gaitám un zinu portálos nevért valjá rakstus par sho tému. |-)

Starpcitu, kurá datumá praids notiks? :-)

P.S. Atvainojiet par garumzímém- datoram kaut kas nojucis :D
26.03.2015 14:45 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Es pret praidiem tā arī iestāšos. Nevis pret homoseksuāļiem, bet pret viņu gājieniem. Ja TV man sniedz izvēles iespēju, ko es tur gribu skatīties (Neesmu redzējusi nevienu tā precību šova raidījumu, var taču uzslēgt citu kanālu un skatīties ko citu), tad ainava aiz loga ir tāda, kāda ir. Ja tur staigā homoseksuāļi, reklamējot, cik forši tas ir, tad tas tur ir un man neviens neprasa vai man tas patīk vai ne - man nav opcijas to no turienes aizvākt. Protams, var neiet pie loga (kas konkrēti manā dzīvoklī nozīmētu neiet virtuvē, jo tā ir tik maza, ka lai ko es tur darītu, no loga paglābties nevaru), taču skaņa tik un tā paliks. Uzlikt austiņas? Vai man tiešām pat savā mājā ir jādomā, jā no viņiem izolēties? Izskatās, ka viņu tiesības uz gājienu ir lielākas par manām tiesībām savā mājā justies labi.
Grib staigāt, lai iet to darīt tur, kur viņi nevienam netraucē.
26.03.2015 14:47 |
 
Reitings 2336
Reģ: 29.01.2009
Praidi notiks tik ilgi, kamēr cilvēki to sauks par slimību un liks vienādības zīmi starp homoseksuāļiem un pedofiliem.
26.03.2015 14:49 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
lindachka, mums arī ar citu sabiedrības grupu, piemēram cilvēku ar kustību traucējumiem, integrēšanu sabiedrībā īpaši neveicas, taču šīs grupas nestaigā praidos. Kāpēc?
26.03.2015 14:53 |
 
Reitings 674
Reģ: 13.10.2013
Alexxa , varbūt aizdomājies par to, ka tavām mājām ir šādi tādi mīnusi, kā piemēram, skaņas izolācija ? Kā tad tev netraucē, ka garām brauc veči ar močiem vai piedzērušies cilvēki iet un bļaustās, kāpēc neprotestē pret to ? :) ā. nopērc aizkarus
26.03.2015 14:55 |
 
Reitings 318
Reģ: 29.01.2009
Neatbalstu gājienu.
26.03.2015 14:58 |
 
Reitings 119
Reģ: 29.12.2014
Alexxa, neaizmirsti arī par visiem hetero pārīšiem ielās un sabiedriskajā, mūziku veikalos un radio par hetero mīlestību, dažādām hetero reklāmām un avatariem šajā forumā, visiem rakstiem visos medijos par hetero attiecībām, kas milzīgās masās katru dienu popularizē un reklamē heteroseksualitāti. Un tad jā vēl arī to 1 vienīgo dienu gadā, kad aiz tava virtuves loga ir praids. Principā tev ir sevi jāizolē no sabiedrības, jādodas uz kādu vientuļu salu vai alu, kur tu varēsi būt brīva no izvirtušās sabiedrības un cilvēku iedomām, ka viņiem ir tiesības uz publisku dzīvi.
26.03.2015 14:58 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Kate, tātad Tu man iesaki tomēr nevis normāli dzīvot, bet sēdēt tumsā, jo kādam sava intīmā dzīve uz ielas jāizvelk?
Večus ar močiem arī vajag sūtīt tur, kur viņi nevienam netraucē. Jo nu to troksni arī ne visi var izturēt. Man netraucē, bet gan jau kādam traucē.
Mēs cīnamies pret smēķējošiem kaimiņiem, piedzērušos no ielām savāc pašvaldības policija - neticēsi, tas strādā. Bet tad, kad bariņš savādāk domājošo grib uz ielas izvest cirku, kas vispār ir 18+ pasākums, man jāpērk aizkari? Varbūt vēl ieteiksi bērnu uz to laiku vannasistabā iespundēt?
26.03.2015 14:59 |
 
Reitings 119
Reģ: 29.12.2014
Večus ar močiem arī vajag sūtīt tur, kur viņi nevienam netraucē. Jo nu to troksni arī ne visi var izturēt. Man netraucē, bet gan jau kādam traucē.

Labāk vispār visus vienkārši apšaut, jebkurā gadījumā katrs kādam traucē :D
26.03.2015 15:03 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Alīna, raksti presē ir arī par homoseksuāļiem. Tā tik un tā ir izvēles informācija - negribu, nelasu ne par vienām, ne par otrām. Mūzika ir par seksu? Mums jau tā robeža starp mīlestību un seksu ir pazudusi? Ir dziesmas arī par homoseksuāļiem, piemēram šeit tas viss ir civilizēti pasniegts - tieši no mīlestības, nevis no seksa puses
Avatari forumos arī ir izvēles informācija - negribi skatīties, nenāc forumos. Jebkas ir izvēles informācija, izņemot to, ko spiež skatīties aiz loga.
26.03.2015 15:04 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Alīna, nu gan Tev tieksmītes. Nesaku, ka vajag kādu šaut. Vietas uz pasaules par maz, kur pasākumus rīkot?
26.03.2015 15:06 |
 
Reitings 2215
Reģ: 26.01.2011
Nu tak bezjédzígi par sho diskutét. Katram savi tarakáni galvá,
Man, pieméram, visshausmígákais liekas gájiens uz Aglonu. Es nudien negribétu, lai mans bérns redzétu kaut kádus religjiskos shizo cilvékus. Es pati neesmu kristíta, baznícás savu káju nesperu, mans bérns nav kristíts un to netaisos darít, kamér pats neizlems. Attiecígi, es arí bútu sashutusi, ja gar maniem logiem notiktu kaut káds kristígo gájiens. Bet vienu dienu izturétu, ja jau tik ljoti riebtos. Katram ir izvéle darít to, ko grib. Gan shiem religjiski noskanjotajiem cilvékiem, gan gejiem, gan hetero gjimeném.
Nu lai katra grupa ríko savu gájienu reizi gadá.
26.03.2015 15:07 |
 
Reitings 895
Reģ: 14.04.2010
Es vispār nezināju, ka tie gājieni pie mums vēl notiek :D Var redzēt, cik ļoti mani šis jautājums ''satrauc'' :D
Bet ja godīgi, es nesaprotu cepienu. Tā ir viena diena un tas gājiens noteikti pat nebūs visu dienu. Man patiesībā, daudz briesmīgāka liekas apkārtējo attieksme. Ir tāda sajūta, ka visapkārt vārās naids un visi gaida, kad sajutīs asiņu smaku, lai varētu mesties virsū un plosīt tos cilvēkus par...par to, ka viņiem patīk savs dzimums. Brīžiem šķiet, ka bērnu izvarotāji, sievu sitēji un slepkavas mūsu valstī tiek uztverti kā kaut kas normāls, bet geji - tie gan ir pasaules lielākais ļaunums, pret ko jācīnās.
Ja visu to enerģiju, ko cilvēki izliek ienīstot gejus, viņi ieliktu kādā pozitīvā lietā...
26.03.2015 15:13 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Ar ko tas vispār ir 18+ pasākums? Tipa savus bērnus par to, kas vispār ir sekss un mīlestība, izglītosi tikai 18. dzimšanas dienā un skolā vērsīsies ar īpašu iesniegumu, lai bērnam bioloģija un anatomija nebūtu jāapgūst?
Vismaz izskatās, ka tā ir bijis Tev. Tik jūtīga, tik vārīga pret to, ka max pusstundu cilvēku bariņš ar krāsainiem karogiem un mūziku gar logu nošļūks. Vai arī bail, ka līdzīgi domājošie nomētās Tavu māju ar kakām, kas nav trāpījušas praidistiem? Ja tā traucē aiz loga notiekošais, ir jāpārvācas uz mežu.
Man pret praidu nav nekādu iebildumu. Viņiem tas ir jautrs tusiņš, nezinu, kā Rīgā, bet vismaz Londonas praidā ir feina atmosfēra. Katrā ziņā labāk tādi, nekā naidu kurinoši politiskie gājieni.
Dievmāte Dimitere arī gan ir tāda kukū.
Starp citu, nekur neesmu manījusi, ka geji rīkotu piketus pie erota par tādu lielu heteropasākumu.
26.03.2015 15:21 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Ja visu to enerģiju, ko cilvēki izliek ienīstot gejus, viņi ieliktu kādā pozitīvā lietā...

Šito vajadzētu pateikt tiem, kas tiešām ziedo laiku un enerģiju, lai sameklētu tās fekālijas, ko mest uz gājienā ejošajiem. Paši jau pēc tam nesavāc.

Un nevajag pārspīlēt, ka sievu sitēji un izvarotāji ir kas normāls. Viņi vismaz uz normālo statusu nepretendē, lai gan bija te viens psiho dakteris, kas uzskatīja, ka tas ir normāli - ātri viņam muti aizvēra.

Bet, lai kādi nebūtu argumenti, nu neieskaidrosiet jūs man, ka erotiska rakstura pasākums pilsētas centrā ir normāli. Pat tad, ja to darīs heteroseksuāļi.
26.03.2015 15:22 |
 
Reitings 615
Reģ: 19.05.2014
Samaara Erots jau nu nav nekáds baigais heteropasákums- lesbiesu sovi tur iet uz urrá
26.03.2015 15:24 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits