Praidi.

 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
Iespaidojos no vienas diskusījas ka tur tālāk negribu rakstīt.

Visi atbalsta tos gejus un lezbietes ?

Mani kaitina tie praidi , ka parāda sevi ar gājienu plašu.
26.03.2015 11:20 |
 
Reitings 559
Reģ: 08.06.2014
Ja ir netradicionāla orientācija - man pilnīgi vienalga.(ja mani tas neietekmē)
Bet, ja taisa šādu izcelšanos,tad gan man tie cilvēki liekas debīli.:-D
26.03.2015 13:44 |
 
Reitings 183
Reģ: 28.01.2014
Man gaajiens vienaldziigs, taapat kaa tas,ko citi dara guljamistabaa un ko izveelas miileet. Muusu sabiedriibai veel jaaaug un jaamainaas, pagaidaam praids izraisiis tikai homofobu shausminaashanos, nu man taa vismaz skjiet. Vairaak kaitina fanaatikji, kaa Dimitera sieva, piem.
26.03.2015 13:48 |
 
Reitings 820
Reģ: 28.04.2012
Vienalga kurš ar ko guļ.
Tā kā praids nav manas dzīves galvenais jautājums, es noteikti vispār palaidīšu garām, kad tas notiks, jo vienkārši darīšu kaut ko interesantāku, nevis vārīšos žultī par to, kā Pēteris un Jānis rokās sadevušies uzdrošinājās iziet ielās.
Mani vairāk smīdina personas, kas ar krustiem apkārušās guļas ceļam pa vidu un ''protestē''. Skumji smīdina...
26.03.2015 13:51 |
 
Reitings 237
Reģ: 29.01.2009
Kur jums tik daudz brīvā laika netā sēdēt?
Paga, paga, vēlāk par šo vēl parunāsim, tagad nav laika, kādam ir arī jāstrādā, nevis tikai geji jābalsta.
Līdz vēlākam.
26.03.2015 13:59 |
 
Reitings 1311
Reģ: 16.01.2015
Man vienalga. Būtu labi,ja ietu gājienā kā normāli cilvēki,nevis trusenēs vai kā karnevālos. Lai pārējie redz,ka viņi ir normāli cilvēki,kā visi pārējie.

Mani vairāk smīdina personas, kas ar krustiem apkārušās guļas ceļam pa vidu un ''protestē''. Skumji smīdina...
+
26.03.2015 13:59 |
 
Reitings 2336
Reģ: 29.01.2009
Gribēšu redzēt, kā Ušakovs izlocīsies Dimiteres un katoļu baznīcas priekšā. :D
26.03.2015 14:01 |
 
Reitings 119
Reģ: 29.12.2014
Kur jums tik daudz brīvā laika netā sēdēt?
Paga, paga, vēlāk par šo vēl parunāsim, tagad nav laika, kādam ir arī jāstrādā, nevis tikai geji jābalsta.

Mums Ilumināti naudu sūta par geju atbalstīšanu, nav pat darbs jāmeklē :D
26.03.2015 14:01 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
ella2 viņi krāniņus un vāverītes rāda, ja jau salīdzini ar savām kannām?
26.03.2015 14:02 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Vienalga kurš ar ko guļ.
Tā kā praids nav manas dzīves galvenais jautājums, es noteikti vispār palaidīšu garām, kad tas notiks, jo vienkārši darīšu kaut ko interesantāku, nevis vārīšos žultī par to, kā Pēteris un Jānis rokās sadevušies uzdrošinājās iziet ielās.
Mani vairāk smīdina personas, kas ar krustiem apkārušās guļas ceļam pa vidu un ''protestē''. Skumji smīdina...

+1
26.03.2015 14:05 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Lindacha.
Vai tad Ušakovs nebija pareizticīgais? Ja ja, tad viņam vienalga par katoļu baznīcu :D
26.03.2015 14:05 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
neatbalstu. Kaa jau teicu man vienalga kurs ar ko gul un visu parejo, bet blaut par savam tiesibam un iet praidos nu nee. Paturiet to pie sevis un dzivojiet laimigi
26.03.2015 14:07 |
 
Reitings 2215
Reģ: 26.01.2011
Kur jums tik daudz brīvā laika netā sēdēt?

Speciáli panjému atvaljinájumu, lai par sho var pilnvértígi padiskutét. Naktís mekléju info, izglítojos shajá jautájumá, pa dienu bliezhu forumos párgudros tektus.
26.03.2015 14:08 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Pašvaldība šādus gājienus nevar aizliegt. Ak, nabaga Dimitere :'-(
26.03.2015 14:10 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Vai homosexualitāte ir novirze no normas vai nē? Ja tā būtu uzskatāma par normālu parādību, tad divi viena dzimuma pārstāvji varētu dot pēcnācējus.

Vai homosexualitāte ir iedzimta lieta vai dzīves laikā iegūta vēlme pēc paša izvēles? Nepastāv strikta robeža starp heterosexualitāti un homosexualitāti. Kā zināms, ir arī bisexuāļi, kuriem pieņemams gan savs, gan pretējais dzimums, un šīs bisexualitātes pakāpes var būt dažādas. Šādiem nenoteiktas sexuālās orientācijas cilvēkiem tā patiešām ir izvēles lieta - ar ko viņi koposies. Bet pilnīgi homosexuālam cilvēkam pateikt: "Mīli pretējā dzimuma pārstāvi!" būtu tas pats, kas heterosexuālam pateikt: "Mīli sava dzimuma pārstāvi!" Novirze no normas izpaužas jau tajā faktā, ka nav riebums kopoties ar sava dzimuma pārstāvi, un tā ir iedzimta lieta, nevis izvēles lieta.

Vai homosexuālistiem sevi jāparāda ielu gājienā? Aizliegts jau nav nekas, katrs drīkst izteikt savu viedokli. Bet visai pasaulei tas nav jāzin, ar ko viņi ņemas pa gultu. Normāli sexuāli orientēti cilvēki taču neklaigā: "Es mīlu pretējā dzimuma pārstāvi!" Bet, ja reiz notiek šādi pasākumi, tad, acīmredzot, ir pietiekami daudz tādu, kas uz to visu reaģē.

Cilvēks nav jāatraida un nav jāierobežo viņa tiesības tikai viņa sexuālās orientācijas dēļ. Ja šī iemesla dēļ viņš slikti uzvedas sabiedrībā, tad tas jau ir cits jautājums.
26.03.2015 14:10 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Pasarg Dies, vēl Ģimenes dienu te ievilkuši.
Kurai no šīm dienām - blondīņu, baikeru vai ģimenes, ir sakars ar ko tik intīmu, kā seksuālā orientācija?
Mūsu valsts paredz pulcēšanās brīvību, tas attiecas uz visiem. Jā, arī uz homoseksuāļiem. Manā skatījumā gan tas ir diemžēl.

Kāpēc homoseksuāļi nevar būt homoseksuāļi bez praida? Kāpēc tik intīmas lietas ir jāizvelk no guļamistabas?
Man netraucē fakts, ka kādam ir seksuālas attiecības ar savu dzimumu. Ja tas notiek pēc abpusējas piekrišanas, lai taču. Nekorekti ir pie šī minēt pedofīliju, kur nu vēl zoofīliju, jo šāda tipa dzimumattiecības nav pēc abpusējas piekrišanas.

Kas attiecas uz neiecietību, provokatīvas darbības nekad nav vairojušas iecietību. Mums nav heteroseksuāļu gājiena un, ceru, ka pasaule neaizies līdz tādam absurdam. Ģimenes gājiens ir tam, lai popularizētu ģimeni kā institūciju, kā laulību nevis vienkārši kopdzīvi. Man šķiet, ka būtu tikai normāli ļaut arī homoseksuāļiem precēties - viņi tāpat dzīvo kopā, kāpēc cilvēkiem sarežģīt dzīvi?
Tajā pat laikā es neatbalstu adopcijas tiesības šādiem pāriem. Bērnu šādiem pāriem dabīgi nevar būt, kad varēs, tad arī adoptēt ļausim tiem, kam dabīgā ceļā un pat pēc ārstēšanās nesanāks. Kāpēc maziņajam cilvēkam, kas radies vīrieša un sievietes attiecību rezultātā, uzspiest nedabīgu ģimenes modeli?
26.03.2015 14:11 |
 
Reitings 349
Reģ: 14.02.2012
Selīna


Savas rupjības paturi pie sevis. Ne man kannas, ne bērnu ar krūti baroju. Tā ka garām. Man ir pilnīgi vienalga, vai kāda baro ar krūti, vai kāds iet praidā. Es teicu par attieksmi šajā forumā. Pret mātēm iestājās vairāk, nekā pret homoseksuāļiem. Attiecīgi secinājums. Šajā forumā ir vairāk homoseksuāļu, nekā barojošu māmiņu.:-D
26.03.2015 14:12 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Lindahka.
Nu tad Dimitere ir pareizticigā nevis katoliete un tas jau daud ko maina :-D
26.03.2015 14:15 |
 
Reitings 119
Reģ: 29.12.2014
Kāpēc homoseksuāļi nevar būt homoseksuāļi bez praida? Kāpēc tik intīmas lietas ir jāizvelk no guļamistabas?

Kāpēc heteroseksuāļi taisa šovus TV par savām attiecībām un visai valstij stāsta vai viņiem kāzu naktī ir bijis sekss vai nav? To tu esi jautājusi? (apskatījos, neko tamlīdzīgu jautājusi neesi, praidus gan pietiekami esi komentējusi) Acīmredzot guļamistabā jāpaliek tikai gejiem, bet heteroseksuāļi drīkst virs gultas uzkārt webkameru un translēt tiešraides nacionālajā tv.
26.03.2015 14:20 |
 
Reitings 149
Reģ: 12.05.2014
Mani šis jautājums nesatrauc :D
Es arī par šo tēmu daudz neinteresējos, jo man vienaldzīgi-mani tas neskar. Netaisos nedz sajūsmā sist plaukstiņas par to, ne arī kā kaut kāda atsaldētā iet un mest ar sūdiem tādam pašam, parastam cilvēkam kā es, kurš no manis atšķiras tikai ar orientāciju. Tas, lūk, man šķiet pretīgi. Labāk būtu padomājuši, ko tāda uzvedība māca bērniem - ka sist un mest ar sūdiem cilvēkiem par to, ka viņi ir savādāki, ir normāli?

Adopcija man liekas slidens jautājums, bet uzskatu, ka labāk lai bērnam ir divas mammas, kuras viņu mīl, dod viņam iespēju augt mājās, nekā viņš tup neviena negribēts bērnu namā. Taču, acīmredzot - divas lesbietes ir lielāks ļaunums nekā drūms bērnunams, kur bērns nevienam nav vajadzīgs un tāpēc šādi pāri pie mums bērnus adoptēt nevarēs nekad.
26.03.2015 14:22 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits