Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dabīga...

 
Reitings 62
Reģ: 22.02.2015
Man patīk staigāt tādai, kāds es esmu. Bez kosmētikas. Cik labi ka beidzot tas ir modē!:-D:-D:-D

Kā ir ar Jums ? Vai skropstu tuša ir obligāta? utt.
25.03.2015 20:36 |
 
10 gadi
Reitings 2563
Reģ: 29.01.2009
Fui par to zāli iedomājoties tiešām, dažas nāk kā uz balli. Pretīgi, ādai sava funkcija jāpilda jāizvada sviedri no ķermeņa fizisku aktivitāšu laikā, bet viņa nespēj to ar tādu kārtu veikt...Brrr
27.03.2015 10:40 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Man liekas, ka riktīgi pārmālētās patīk tikai viņām pašām, atklāti sakot

Uzreiz atsauci atmiņā citu cosmo diskusiju, kur "vizāžiste" ar celtnieka iemaņām uzgāza savai sejai 4 kārtas špakteli un vēl kaudzi pūdera. Tuvplānā var redzēt, ka zem visas tās špakteļmasas ir pumpaina, raupja un zvīņaina āda. Riktīgs bruģis. No kopjošās kosmētikas tika parādīts tikai Nivea parastais krēms. Interesanti, kas ar tādu meikapu notiek lietus laikā?
https://www.youtube.com/watch?v=xVcvMebiUaE

P.S. Ceru, ka links darbojas, liku no planšetes.
27.03.2015 10:41 |
 
Reitings 1714
Reģ: 15.08.2012
Nē, ikdienā nekrāsojos. Turklāt, par spīti tam, ka esmu sasniegusi to neejošās preces vecumu :D

Brīžos, kad veikalā grasos pielaikot gaišu blūzi, taču pamanu, ka tā jau sasmērēta, tonālais man šķiet šausmīgs izgudrojums.

Dažai, šķiet, tas ir kā noslēgts loks - slikta āda, pumpas, kas jānomaskē ar tonālo, bet rezultāts - vēl lielākas ādas problēmas.
27.03.2015 11:42 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Ok, es arī uzskatu, ka Labuate ieliktajā bildē viena ir traki pārmālēta, BET tā dabīgā.. nu nez, pa mājām un brīvajā laikā vēl ok, bet iet uz darbu tādā paskatā? ok, tas, protams, atkarīgs arī no darba vietas, bet nu tomēr..
Ja jau tik dabīga, tad no tām pumpām arī varēja tik vaļā.
27.03.2015 11:47 |
 
Reitings 498
Reģ: 04.02.2015
Es krāsojos, jo man patīk to darīt. Tā es jūtos labāk, to daru tikai priekš sevis. Ja neuzkrāsojusies dodos kaut kur, tad diena ir neidevusies un ir slikta pašsajūta:-D
Ikdienā lietoju bb krēmu un lūpu balzāmu, skropstiņas pieliktas.
27.03.2015 12:28 |
 
Reitings 498
Reģ: 04.02.2015
Man tā pirmà meitene bez kosmētikas liekas skaistāka nekā ar, tāda pārmālējusies izskatàs maucīgi. Ea tikai tagad pamanīju, ka viņa ir ar plikiem pupiņiem:-D
27.03.2015 12:30 |
 
Reitings 171
Reģ: 15.12.2013
Miss Joker
Tajaa otrajaa bildee blondaa meitene,liidziigi manam ikdienas makeup.Tikai vinai ir uzlikts vaigu saartums,to es nelietoju.
27.03.2015 15:09 |
 
Reitings 339
Reģ: 04.08.2013
es arī ikdienā krāsojos praktiski nemaz. uzlieku drusku tonālo, jo sejas āda nav no tām labākajām, bet tušu lietoju tikai retu reizi ikdienā.
man žēl mana laika gan no rīta krāsojot, gan vakarā nost ņemot :D
pēc būtības man arī ir vienalga, ja es ar to tušu varu padarīt sevi skaistāku. man ir labi, kā ir.
27.03.2015 16:15 |
 
Reitings 233
Reģ: 26.01.2015
Vienīgais, ko man prasās, ejot no mājas, tas ir tonālais, kas pamaskē bālumu, kaut kādus lokus, apsārtušus vaigus uc. nepilnības.
Bez tušas un lūpu krāsas principā varu iztikt, tas vairāk ieradums, uzacis nekad neesmu krāsojusi.

Diemžēl esmu no tām, kas sakrāsojušās pēc pilnas programmas (acu zīmulis, ēnas, bronzeri utml.) izskatās sliktāk.
28.03.2015 00:39 |
 
Reitings 233
Reģ: 26.01.2015
Īstenībā vienmēr paturu prātā gadījumu, kad meitene, ko vienmēr visi biji redzējuši ierāmētām acīm uc. meikapu, vienreiz atnāca nekrāsojusies, n-tie cilvēki nāca klāt un prasīja - kas noticis, vai viņa ir slima, vai slikti jūtas, vai grib parunāties utt. Nu, es tā negribētu, labāk puslīdz pieradināt cilvēkusi pie savas īstās sejas, kāda nu tā ir :D
28.03.2015 00:42 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
meitene, ko vienmēr visi biji redzējuši ierāmētām acīm uc. meikapu, vienreiz atnāca nekrāsojusies, n-tie cilvēki nāca klāt un prasīja - kas noticis, vai viņa ir slima, vai slikti jūtas, vai grib parunāties utt
Oi, tas par mani pirms pāris gadiem.
28.03.2015 08:15 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Vasarās krasojos maz, sanak daudz laika pavadīt saulē un ūdenī! Tagad krāsojos daudz, jo jūtos bāla neizteiksmīga pa ziemu izbalējusi
28.03.2015 08:22 |
 
Reitings 14
Reģ: 05.04.2014
Uzreiz atsauci atmiņā citu cosmo diskusiju, kur "vizāžiste" ar celtnieka iemaņām uzgāza savai sejai 4 kārtas špakteli un vēl kaudzi pūdera. Tuvplānā var redzēt, ka zem visas tās špakteļmasas ir pumpaina, raupja un zvīņaina āda. Riktīgs bruģis. No kopjošās kosmētikas tika parādīts tikai Nivea parastais krēms. Interesanti, kas ar tādu meikapu notiek lietus laikā?
https://www.youtube.com/watch?v=xVcvMebiUaE


Uzpirkstenis Paldies Tev par reklāmu, protams, taču manā diskusijā savādāk dziedāji ;)

Un lai Tev top skaidrs, minētais makeup nav ikdienas makeup, bet gan iziešanai/pasākumam.
Ar seju viss ir kārtībā, zvīņas neesmu niovērojusi.

Šodien kā reiz lietaina diena, varbūt ir vērts satikties, lai Tu redzētu, ka arī lietū nekas netek.
Par makeup tecēšanu lietus laikā runā tikai un vienīgi meitenes, kas pašas tonālos nelieto.


Runājot par pašu diskusiju - ja Tu esi skaistule, ar perfektu seju, esmu tikai par, ka nelieto PĀRĀK daudz kosmētiku, taču izcelt savas dabīgās dotības ir MUST, kaut vai tikai skropstu tušu uzliekot.
Taču tādām meitenēm kā es , kam daba nav devusi ideālus vaibstus utml, manuprāt krāsoties ir obligāti. tāpēc kosmētika arī eksistē, lai paslēptu to, ko negribētos lai citi redz - pumpas, tumšie loki, asimeteija.. un attiecīgi izceltu to, kas dabas dots skaists - acis, lūpas, vaigu kauli utml.

Bet katrs dara kā grib, un nosodīt ir muļķīgi, ja kāds jūtas ērti vai neērti ar kosmētiku, tā ir viņa personīgā lieta, un neviens šo cilvēku nepārliecinās par pretējo.
28.03.2015 08:46 |
 
Reitings 21
Reģ: 10.02.2012
nē. Jūtos laimīga bez kosmētikas. Tikai īpašos gadījumos
01.04.2015 17:24 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits