Kur nopirkt ērtu apakšveļu?

 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Tā kā ik pa laikam tāpat čiepju sava vīrieša apakšbikses, tad gribētos atrast pašai savējās, kas būtu tikpat ērtas... Tātad - kur būtu nopērkami brīvi krītoši apakššortiņi? Ne nu gluži ōmīšu trikotāžīgas bumbierenes, drīzāk kas tāds kā bildēs




22.03.2015 11:41 |
 
Reitings 99
Reģ: 22.01.2014
Uzvelkam zeķturus, zeķes, pa virsu šādu apakšveļu, svārkus un dragājam apkārt.


Eee... neesmu valkājusi zeķturus ārpus mājas, bet vai tad viņus nevelk VIRS apakšbiksēm? Lūdzu apgaismojiet, ja nu tomēr tajās retajās reizēs to daru pavisam aplami. :D
27.03.2015 02:43 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
nezinu, cik lielām/garām ir jābūt lūpām un cik "neērtai" staklei, lai vairums apakšbikšu sievietei liktos neērtas. Kas par murgu?!

Ahā, skaidrs, kas Tev rada neērtuma sajūtu :-D Man gan tās ir citas lietas :-P
Pirmkārt, vairumam apakšbikšu berzējas maliņas - un nē, ne tur, kur Tu raksti.
Otrkārt, nepatīk - tieši kā Winterra rakstīja - "pieglaustās apakšveļas sajūta". Un, jā, esmu no tiem cilvēkiem, kam patīk gulēt "pa pliko".
Nu taču tieši tas, ko jau vairākkārt iepriekš rakstīju - vīriešiem ir izvēles iespējas, vai nēsāt piegulošu apakšveļu vai brīvus šortiņus. Un tie, kas izvēlas otro variantu, to dara ne jau tāpēc, ka piegulošas viņiem noberztu kājstarpi, bet gan tāpēc, ka viņi dod priekšroku brīvākai sajūtai.

Un - jā, ja nēsā garās zeķes, tad, atvainojos, bet ja nu tomēr vējš sapūš svārkus augšā, tad šādi šortiņi, manuprāt, izskatās elegantāk un piedienīgāk un ir nosedzošāki, nekā parastās biksītes.
Par zeķturu vilkšanu virs vai zem apakšbiksēm - laikam jau atkarīgs, kādas apakšbikses.

Šis (manuprāt) izskatās glīti

Šis (manuprāt) izskatās jocīgi



zaptesburka, ja man sanāks sev, uzšūšu tev arī - http://makezine.com/craft/how-to_make_a_custom_pair_of_t/
Ūū, izskatās smuki!
27.03.2015 06:44 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Un tie, kas izvēlas otro variantu, to dara ne jau tāpēc, ka piegulošas viņiem noberztu kājstarpi, bet gan tāpēc, ka viņi dod priekšroku brīvākai sajūtai.


Nu tas ar kā kuram patiesībā :D
27.03.2015 06:50 |
 
10 gadi
Reitings 3043
Reģ: 13.11.2011
aurores ieliktie pēdējie šortiņi liekas visnormālākie, jo ir īsi un daudz maz apspīlēti. man tieši liekas, ka velkot apspīlētas bikses ar tādām platām apakšbiksēm nebūs nekāda baigi ērtā sajūta.
27.03.2015 07:06 |
 
Reitings 274
Reģ: 23.01.2015
Es nopirku tādus, ļoti patika kā izskatījās, tikai tas kādus es nopirku, nav domāta kā apakšveļa :D
Vasarā forši, bet jā, māsa un ome smējās, kāpēc es ārā eju ar apakšveļu :D tad nu sāku lietot kā pidžamu, ļoti ērti, bet man atkal tieši patīk ka trusenes vēl ir apakšā. :)

http://www.forever21.com/EU/Product/Product.aspx?BR=f21&Category=bottom_shorts&ProductID=2000055883&VariantID=&lang=en-US



27.03.2015 09:43 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
dāmas, aizmirstiet par biksēm. skaidrs kā diena, ka apakšveļu meklē tendētu uz svārku nēsāšanu un zeķēm.
kā arī zeķturi virs/zem apenēm ir atkarīga no tā, kāda apakšveļa ir.
27.03.2015 20:09 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
aizmirstiet par biksēm. skaidrs kā diena, ka apakšveļu meklē tendētu uz svārku nēsāšanu un zeķēm
hmmm, es garās zeķes arī zem biksēm nēsāju :D
27.03.2015 21:51 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits