Puisis apsaukā

 
Reitings 239
Reģ: 16.03.2015
Labs vakars!

Strīda laikā puisis mani nosauca vairākos sliktos vārdos. Esmu ļoti dusmīga par to.
Vai kādai arī ir gadījies, ka puisis nosauc jūs kādā sliktā vārdā un apsaukā? Jūs viņam piedodat, vai nedomājot sūtiet viņu desmit mājas tālāk?

Paldies!
21.03.2015 21:34 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
Pateikt visu, ko domā, var arī pieklusinātās balsīs un bez agresijas, domājot racionāli un ļaujot pār lūpām nākt tikai tiem vārdiem, par kuriem esi gatavs atbildēt, un zini, ka tie vajadzīgi. Tā arī ir emociju izlikšana, tikai kontrolēta un auglīga. ;)
Muļķīgi uzskatīt, ka esi emocionāls tikai tad, ja dusmās neproti savākties.
24.03.2015 19:15 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Piekrītu, ka nav viena pareiza attiecību modeļa, taču aizstāvēt un saukt par normālu savējo, kas skaidri veicina agresiju un dusmu uzplūdu, nav tīri labi. Piebildīšu arī, ka nelasīju kopš sava pēdējā komentāra, mati noteikti celtos stāvus.
24.03.2015 19:17 |
 
Reitings 209
Reģ: 21.03.2015
Muļķīgi uzskatīt, ka esi emocionāls tikai tad, ja dusmās neproti savākties.

Nav runa tikai par dusmam. :D


Piekrītu, ka nav viena pareiza attiecību modeļa, taču aizstāvēt un saukt par normālu savējo, kas skaidri veicina agresiju un dusmu uzplūdu, nav tīri labi.


Nesaku,ka tas ir labi.. bet gan, ka es daru.
24.03.2015 19:23 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
Tad tā arī jāsaka, citādi, ja diskusijā esi vienīgā, kura atbalsta kārtīgu izkaušanos strīda laikā, un saki, ka tādēļ laikam esi daudz emocionālāka par pārējām, pārējās vispār ir aukstas zivis, tad nu... citādi to saprast nevar. Un citādi Tu par citām spriest nevari, lai teiktu, ka esi emocionālāka, ja tik vien tās informācijas, ka citas neplēš traukus un neauro, lai visi kaimiņi dzird. Rūpīgāk jāizvēlas tas, ko saki, tas aiztaupīs daudzus pārpratumus.
24.03.2015 19:33 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
Bet vispār šī jau ir novirze no tēmas, runa bija par apsaukāšanos strīda laikā, nevis emocionalitāti, jo tas jau pavisam kas cits :)
24.03.2015 19:34 |
 
Reitings 209
Reģ: 21.03.2015
Diversija.. akd ka tu visu parvert sev par labu! :D Tu noteikti ari smejies par cilvekiem kam ir citada matukrasa ka tev..:D
Ka ju mineju visi nevar but vienadi..:D
Ja tu butu kaut 12% no psihalogijas macijusies, tad zinatu kas ir temperametns un sadu diskusiju nemaz nebutu. :D
24.03.2015 19:41 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
Es nesmejos par cilvēkiem, kas ir agresīvi, man ir žēl, jo par tādiem bez iemesla nepaliek! Kā reiz semestri apmeklēju saskarsmes psiholoģijas lekcijas pie profesores, kas joprojām aktīvi darbojas arī ar klientiem/pacientiem, varētu padiskutēt ;)
24.03.2015 19:47 |
 
Reitings 209
Reģ: 21.03.2015
tad ludzu ej velreiz vai dari kko ar sevi, ja nezini elementaru lieku-kas ir temperaments :D Tas ir tas pats kas smieties par cilveku ar citadiem matiem vai adas krasu! :D
24.03.2015 19:55 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Diskusiju nelasīju, bet atbildot uz jautājumu, ar šādu cilvēku man nav pa ceļam, vispār tuvāko lokā nav tādu, kas lietotu necenzētu leksiku.
Un tā kā mans draugs nelamājas vispār, šāda situācija būtu nonsens.
24.03.2015 19:57 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
Temperaments attaisno sliktas manieres? Ok, turpmāk zināšu, paldies par apskaidrību ;)
24.03.2015 19:58 |
 
Reitings 209
Reģ: 21.03.2015
Latviesi! :D
24.03.2015 19:58 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
šinšila, diversija šeit nav vienīgā, kura tā domā, šoreiz pārvērt par labu visu sev.

un pielīdzināt temperamentu rasismam (smiešanos par cilvēku ādas krāsas dēļ utml) - man gribas komentēt, ka 12% psiholoģijas neesi studējusi tu.
24.03.2015 20:00 |
 
Reitings 746
Reģ: 29.01.2009
Jā es lloti ātri aizsviltos un seju arī bļaustīties strīdu laikā, ta dara ari mans draugs, bet nekad ar lamuvārdiem to gan ne. Es neļautu sevi lamāt. Var jau dusmās klaigāt nelamājoties :D
Un man ir 3 draudzenes spanietes un vienas puse spaniete un otra puse no krievtautibas, vina ir tiesi tada pati, neteiksu, ka vina uzvedas, ka bomze

Jā, man ir ļoti labas draudzenes 2 spānieties un 1 brazīliete. Ja viņas ir diezgan emocionālas, bet nu attiecibās ar saviem draugiem nelamajas. Ta ka nevajag jaukt karstasinību ar rupjību.
24.03.2015 21:48 |
 
Reitings 209
Reģ: 21.03.2015
un pielīdzināt temperamentu rasismam (smiešanos par cilvēku ādas krāsas dēļ utml) - man gribas komentēt, ka 12% psiholoģijas neesi studējusi tu.

Akd Tu pat nesaprati ko es teicu. Kur tad vel runat par parejo! :D
25.03.2015 07:15 |
 
Reitings 209
Reģ: 21.03.2015
Galigi smiekligi visu so lasot. Kadas gan Jus pasas esat paskataties uz sevis.. princeses telojat no sevis. it ka neko pat pateikt nevaretu Jums. Ja esmu savadaka uzreiz janorej! :d Seit noteikti nesezat 1.dienu tapec ta atlaujaties. Tas ir mezonigi berniskigi ta darit! Man kauns, ka esmu latviete, jo latvisi ir skaudigi un skopi, ka ari diezgan launi (latgale iznemums). Nav jau jums 16 gadi! :DIr vienkarsi japienem citi cilveki , kas ir savadaki! Un tur Neko nevar vairs padarit, kaut izstiepjaties un zalas paliekat! :D
25.03.2015 07:24 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Šinšila, varbūt padomā, kāpēc tev tā sāp mūsu vārdi? Laikam jau pati sirds dziļumos apzinies, ka tas ir disfunkcionāli un neveselīgi - jā, tā arī ir psiholoģija, palasi par emocionālo vardarbību. Temperaments neattaisno vardarbību - tad jau neliekam cietumos dienvidniekus? Es zinu, tu teiksi, ka tas nav tas pats, bet patiesībā jau ir gan. Savaldība attiecas gan uz muti, gan uz rokām.
25.03.2015 11:13 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Nelasīju visu diskusiju, bet nepamanīju, ka sākumā kāda būtu jautājusi, manuprāt, svarīgāko šajā... Kāpēc viņš tā nosauca? Tam šajā gadījumā varētu būt liela nozīme. Ja krāpi viņu un viņš Tevi nosauca par ma*ku - viss ok, Tev nav iemesla dusmoties! ;) :D
25.03.2015 11:37 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Vienai te temperaments ar elementaaru cienju, kurai jaabuut attieciibaas, tiek jaukts :D

Temperaments nedod nekaadas tiesiibas pazemojoshi apsaukaat savu sievieti vai kaut kaa citaadi tamliidziigi izpildiities, savu temperamentu var likt lietaa da jebkur citur, ja ir taada veelme.

Ja es, braucot auto, sastreegumaa pie sevis nolaadu kaadu gadiijuma daamu par veco, tizlo govi (kurai taa braukshana galiigi nevedas), tas nenoziimee, ka es taados pashos vaardos saukshu, teiksim, sava viiriesha vecmaaminju, pat, ja vinja tur kaa uz beereem chunchinaas savaa dzipaa. Ja mans viirietis ir gatavs noliidzinaat no zemes virsas kaadu, kursh apskraapee vinja mashiinu, un tur var visaadas peerles dzirdeet, tad attieciibaa uz mani taadaa pashaa situaacijaa, sliktaakajaa gadiijumaa tiktu pajokots par matu kraasu, nu es netiktu saukta visaados "skaistos" vaardos. Tie piemeeri iz dziives.

Kas attiecas uz dienvidu gala viirieshiem, attieciibas gluzhi nav bijushas, bet pazinju lokaa savulaik bija, gan te piemineetaas, gan nepiemineetaas tautiibas, jaa, temperaments pavisam cits, tachu pat domstarpiibu gadiijumaa nekad nedzirdeeju, ka kaads rupji izteiktos, sarunaajoties ar sievu, draudzeni vai maati.

Ja kaadai ir normaalas attieciibas, kuraas viirietis dauza traukus un apsaukaa skaistaakajos dziivniecinju un ne tikai dziivniecinju vaardos, tad taadas var samekleet ar jebkuras tautiibas viirieti. Pret jums izturas tieshi taa, kaa ljaujat pret sevi iztureeties.
25.03.2015 11:58 |
 
Reitings 209
Reģ: 21.03.2015
Nerea, sievete kas slepjas aiz svesas bildes mani nekad nevaretu sapinat, neesmu interneta cilveks.. Draudzene teica lai ienaku saja prtala parekt par cilvekie, un jaa seit tiesam var psamieties! :D

Tam kas nav gajus skola, vienkarsa latviesu valoda paskaidrosu.
Ir dazadu temteramenti tipi/veidi.
*melanholiskais tips Cilveki kas ir jutigi, kuri ir diezgan atri aizvainojami un ilgi sevi dusmas tur, diezgan pesimistiski pa dzivi. (bedigie cilveki)
*Holeriskais tips..atri uzbudinams, viegli uzliesmo (sadusmojas), loti impusivs, taisnibas cinitaji, noteikti saka ko doma...
*sangvniki ir draudzigie un loti komunikabli.
*flegmatiskais tips.. diezgan konseravtivi un gruti apgut ko jaunu, diezgan lenigi un iecietigi.
Atskiriga ir tada..

Melanholikis atnaks majas un redz, ka holerikis sez uz divana un skatas tv, 'es tak teicu, ka ta bus, kad atnaksu majas, nekas nav izdarits' .. Holerikis piecelas no divana un sak blaut ' Ka neko nedaru, kas Tev acu piere nav? Es apsedos atpusties blaa blaa blaa..' Aiziet aizcert durvis un pazud uz dazam minutem.

Bet ja butu ta, ka Melanholikis dzivo kopa ar flegmatiki tas situasciju varetu izversties apmeram sadi.. flegmatikis pagrieztu skalak tv un butu loti noskumis visu vakarau un velak pat atriebtos...:D Bet sangvinikis noteikti pasmietos

es uzskau, ka temperaments to attaisno, raksturu var ar gadiem mainit bet temperamentu nekad.
Luk ko jumsskola vajadzeja uzzinat, bet nevienu gurdu domu pat neizlasiju..tgd pasas varat spriezt kas esat pa tipu..:D 8-)
25.03.2015 13:11 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Draudzene teica lai ienaku saja prtala parekt par cilvekie,

Savdabīgs vaļasprieks :D :D :D
25.03.2015 13:17 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits