FATMAGULA beztēma.

 
Reitings 649
Reģ: 31.08.2012
Tām kurām patīk šis seriāls.


Noskatoties pirmās trīs sērijas ļoti iepatikās.
Internetā meklēju turpinājumu.
14.03.2015 17:07 |
 
Reitings 1540
Reģ: 16.09.2014
Tony . Asu jeb Enise ir prieka meita, kura iemīlas Mustafā. Apciemo Fatmagulu, lai labāk saprastu, kas īsti notiek. Nav nekāda izmeklētāja.
23.03.2015 16:55 |
 
Reitings 3995
Reģ: 11.07.2009
Meitenes, kas Vuralam tās narkotikas ielika kabatā?
23.03.2015 20:04 |
 
Reitings 1540
Reģ: 16.09.2014
Elīna* Šķiet, ka Erdoans. Viņš ir ļaunākais no visiem trijiem.
23.03.2015 20:13 |
 
Reitings 3995
Reģ: 11.07.2009
nu jā, tas būtu loģiski. Vuralam taču bija mugurā Erdogana jaka....
23.03.2015 20:19 |
 
Reitings 210
Reģ: 10.03.2015
Sākumā likās, ka Erdogons ieraudzīja to policiju uz ceļa un tad ielika kabatā, bet tad atcerējos, ka viņš sākumā Vuralam teica, lai uzvelk viņa jaku un nesalst, kamēr uz tās jahtas (vai kas viņa tā ir) sēdēja. Pēc anotācijas spriežot, Vurals sapratīs, kā ir sēdēt aiz restēm un turēs muti, neko neatklās par to nakti.
Par Mustafu vispār nav ko piebilst, traks kas traks. Galvenais, ka viņi tur visi ir vienā ķīselī, viens ar otru saistīti, ja viens pavērs muti, kritīs visi.
24.03.2015 00:34 |
 
Reitings 780
Reģ: 14.03.2014
Tik dalītas emocijas skatoties šo seriālu bija. Internetā jau visu seriālu noskatījos, cik ļoti viņš mani aizrāva. Un tas Kerims (l) Kad viņu jūtas attaino tad pat caur ekrānu var just maigumu un mīlestību, tāda sajūta itkā būtu reāli iemīlējušies.
Šis seriāls lika apdomāt arī to, ka dzīvē tik tiešām viss notiek tā kā tam ir jānotiek. Ja tas nenotiktu viņa būtu kopā ar to trako Mustafu, kurš nemaz viņu nemīlēja, viņš vienkārši bija apmāts.
Bet beigas arī man tādas dīvainas likās. Jā, viņi viņu izvaroja, piekrītu ka ir pelnījuši sodu kaut vai par to ko darīja pēc tam, ka slēpa patiesību un meloja, bet manuprāt tie sodi bija mazliet neadekvāti, viņi ir jauni, stulbi vēl narkotiku un alkohola iedarbība, domāju ar kādiem 10 gadiem būtu pieticis, viņi tāpat nožēloja to ko ir izdarījuši. Kerims vispšr tika cauri sveikā, es uzskatu ja atbild, tad lai visi atbild, ja pat viņš neizvaroja, viņš tik un tā tur bija un visu redzēja, vieniem pusdzīve cietumā jāpūst, citi laimīgi un bez soda, mazliet negodīgi.
Man patika tas Urals un Selims -patiesībā viņi labi cilvēki bija.Laikam es tā domāju jo tas ir tikai seriāls, realitātē būtu savādāk. Žēl, ka viena kļūda tik daudz dzīvju izbojāja.
24.03.2015 00:49 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
bet manuprāt tie sodi bija mazliet neadekvāti, viņi ir jauni, stulbi vēl narkotiku un alkohola iedarbība


Izvarotai meitenei dzīvē no tā vieglāk kļūtu?
24.03.2015 01:05 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
Nu ,jā Mustafa no sākuma mīlēja viņu , bija labais .

Tikkai pēc izvarošanas notikuma kļuva slikts un atriebīgs .

visa dzīve un sapņi sabruka...
24.03.2015 08:37 |
 
Reitings 780
Reģ: 14.03.2014
Grecia

Tur jau tā lieta, ka nē, bet principā viņi no cietuma iznāks veci, bez dižām iespējām izveidot savu ģimeni. Viņi pieļāva kļūdu, beigās nožēloja, principā dēļ tā visa dzīve sabojāta. Nu nebija viņi nekādi izvarotāji, tā bija vienas nakts kļūda.Es neattaisnoju nekādā gadījumā, bet kā jau minēju varēja to sodu mazliet mazāku uzlikt, lai viņiem būtu iespēja nākotnē mainīties.
Manuprāt, izvarotai meitenei galvenais ir lai viņi saņemtu sodu, nevis izbojāt visu dzīves ieliekot tos aiz restēm.


Tony.

Neticu, ka sākumā viņš viņu mīlēja, ja mīlētu pa īstam neatteiktos no viņas, nesāpinātu un neuzvestos kā idiots.
Uzskatu ka viņš bija tāds visu laiku, tikai nebija iemeslu lai parādīto savu īsto seju.
24.03.2015 09:42 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
*Bella*

BeT Mustafu ietekmēja viņa radi - redz nerunā ar viņu , neej pie viņas , tevī dusmas vienlags būs pat ja viņu aprecēsi .
24.03.2015 12:05 |
 
Reitings 210
Reģ: 10.03.2015
Sanāk, ka visi izņemot Kerimu tomēr saņems sodu un ietupinās?
24.03.2015 12:50 |
 
Reitings 426
Reģ: 13.09.2012
Polla, jap
24.03.2015 13:19 |
 
Reitings 152
Reģ: 03.05.2014
* Bella *

tas skaitas kaa noziegums, veel pie tam, vini bija vairaaki, kas sodu pastiprina. Es tevi vispaar nesaprotu, kuram vispaar ruup, ka taadiem ari vajadziga gjimene...vajadzeja domat par to atrak.
24.03.2015 13:29 |
 
Reitings 152
Reģ: 03.05.2014
Un par iespeju nakotne mainities - viniem tiek tada dota, bet cietumaa.
24.03.2015 13:30 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Nu nebija viņi nekādi izvarotāji, tā bija vienas nakts kļūda.


Grupveidā (!!) izvarota meitene "cietumā" nodzīvo visu mūžu, piemēram, Fatmagulai normālos apstākļos vairs nebija iespējas izveidot ģimeni. Pie tam - kāpēc visa sabiedrība, arī sabiedrības padibenes cietumā, ir absolūti vienisprātis, ka izvarošana ir viens no ļaunākajiem grēkiem (kura normāla sieviete gribētu attiecības vai pat ģimeni ar izvarotāju)? Un cietumā liek ne tikai, lai saņemtu sodu, bet arī lai izolētu no sabiedrības atkārtotu noziegumu kontekstā.

Es piekristu tikai vienam, ka, ja seriāla veidotāji attaisnojuši Kerimu, viņa "nodarījumu" jau sākumā vajadzēja padarīt neuzkrītošāku. Bezvests.lv mājaslapā ir spēcīga reklāma, ka jābaidās ir nevis no ienaidniekiem, bet vienaldzīgajiem, jo ar viņu nerīkošanas-piekrišanu notiek lielākā daļa noziegumu.
24.03.2015 13:55 |
 
Reitings 780
Reģ: 14.03.2014
Tony .

Nu bet tieši tā, ja tā būtu patiesa mīlestība viņu neviens nespētu ietekmēt, viņš pakļāvās, tātad jūtu tur nekādu nebija, viņā viss "atdzīvojās" tikai tad, kad ieraudzīja, ka viņai Kerims pievērš uzmanību.

Epifānijas

Nu es piekrītu, ka tas bija noziegums un par to ir jāsaņem sods, bet visi ir pelnījuši 2.iespēju, viņi izdarīja noziegumu, pēc tam nožēloja, lai atsēž cietumā(bet ne pusdzīvi). Es domāju, ka šajā gadījumā pats lielākais sods viņiem būtu sabiedrības nosodījums, jo kā viņi varēs dzīvot tālāk, ja visi domās, ka viņi ir noziedznieki.

grecia

Nu protams, ka neviena negribētu ģimeni ar tādu. Bet domaju, ka skaidra prātā neviens no viņiem uz ko tādu spējīgs nebūtu- viņi bija salietojušies(visu ko), viņi nebija pie pilna prāta, es neattaisnoju, bet nesaprotu to kāpēc tas kurš vēroja un neapstādināja viņus nesaņem nekādu sodu, bet pārējiem pusmūžs jāpavada cietumā.
24.03.2015 15:10 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
aaaa, kāpēc lasīju jūsu komentārus?! Nu principā visa skatīšanās izbojāta, jo es vēl visu neesmu redzējusi, skatos tās sērija, ko pa TV rāda.
Nupat noskatījos vakardienas sēriju, kaitina, ka Fatmagula principā visu laiku klusē, kā tāda mēbele. Un tad uz viņu tādu klusējošu nu jāskatās.

Palika žēl Vurala. Bet tā jau no paša sākuma simpatizē Munirs, kurš, šķiet, var nokārtot un atrisināt gandrīz visu.
24.03.2015 15:58 |
 
Reitings 1540
Reģ: 16.09.2014
Es piekrītu, ka Kerimam arī būtu bijis jāsaņem sods. Bet pēdējā sērijā, tiesas lēmumā bija teikts, kāpēc viņš nesaņem sodu. Tas tāpēc, ka viņš pats labprātīgi atzinās un atbalstīja izmeklēšanas gaitu.
Tas, par to soda mīkstināšanu, manuprāt, varētu attiekties tikai pret Selimu, ne pret Erdoānu. Pie tam tas, ka viņi to darīja narkotiku iespaidā jau nu noteikti nemīkstina vainu. Narkotiku lietošana pati par sevi ir pretlikumīga.
24.03.2015 16:00 |
 
Reitings 1540
Reģ: 16.09.2014
Man arī nepatīk, ka šī diskusija ir pilna ar spoileriem. Pie tam tagad izbojāts ir arī pats seriāla galvenais notikums.
24.03.2015 16:03 |
 
Reitings 210
Reģ: 10.03.2015
Erdoāns ir visa šī notikuma cēlonis, viņš visiem iedeva tās narkotikas, pirmais arī sāka to izvarošanu. Protams, tāds ir scenārijs, bet ja nebūtu bijuši zem tām ripām, noteikti būtu tikai paampelējušies, neizvarojot un aizbraukuši. Meitene būtu tikai pārbijusies. Viņam vienmēr ir kādas narkotikas. Normāli šāda rīcība ir nežēlīga un sods ir tikai dabisks. Tāpat kā slepkavība narkotiku vai alko iedarbībā. Tā ir un paliek slepkavība un tur neko mainīt nevar, tas ir noziegums. Jebkurā gadījumā, Kerims paglāba daļēji sevi, viņš apprecēja Fatmagulu, viņš savā labā varētu sadomāt visādas pasaciņas.
Man gan ir interesanti skatīties, kā līdz visam tam nonāks, kā atrisināsies situācija.
Cik sērijas ir šim seriālam?
24.03.2015 16:07 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits