Precos ar svešinieku!

 
Reitings 6245
Reģ: 19.08.2009
Nav šādas diskusijas?!
Uz priekššššuuuu :)
10.03.2015 21:57 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
fifa
āā un Zane man arī liekas mazliet dīvaina, visu laiku smaida, smejas.

Ņemot vērā situāciju (pazemojoši, ja saliek kameru priekšā ar cilvēku, kam nepatīc, ka izturas klaji noraidoši un izsaka daudz, daudz, daudz kritiskas piezīmes par visu- izskatu, cenšanos, ikdienu), viņa visdrīzāk smaida, lai slēptu trīcošo lūpu un mēģinātu apspiest asaras. Ja kameru vietā viņai pretī būtu kāds tuvs cilvēks, es ticu, ka viņa smaida vietā aizgūtnēm raudātu. Jā, man viņas žēl.
22.04.2015 20:13 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Man šķiet, ka Zanes smaids drīzāk nozīmē šo:


Jo katru reizi, kad Ulvis viņu kritizē, viņa saglabā smaidu, bet es ticu, ka sajūta tajā brīdī nav patīkama, jo īpaši tāpēc, ka kritizē kameru priekšā.
22.04.2015 20:02 |
 
10 gadi
Reitings 315
Reģ: 29.01.2009
Fifa, man dažreiz liekas ka Zanei vnk mute neturas ciet tāpēc vislaik smaida. Bet tā jau izskatās jauka.
Man patīk šī diskusija, pasmējos :D
22.04.2015 19:54 |
 
10 gadi
Reitings 3055
Reģ: 13.11.2011
āā un Zane man arī liekas mazliet dīvaina, visu laiku smaida, smejas.
22.04.2015 18:26 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
Nu man likās, ka Ulvis runāja par tēmu, bet nu.. Vinš kaut kā baigi iezāģēja. Var jau to visu pateikt īsāk un vienkāršāk, bet viņš tikai tas, tas, tas un tas man nepatīk, šitas un tas un vēl kaut kas.

Bet nu Zaiga zāģē naba Raimondu, nu tur ir absolūts monologs un viņa laikam tiešām neredz, ka vajag mazliet apklust un paskatīties uz to otru, nevis tikai zāģēt, ka viņš nedara to un nedara šito, es pilnīgi saprotu Raimondu, ka viņam vairs nav nekādu īpašu sajūtu pret Zaigu.
22.04.2015 18:23 |
 
10 gadi
Reitings 3055
Reģ: 13.11.2011
Plus tracina blondās pieliktie mati

jaaaa, gribās viņus viņai noraut, nu taaa acīs krīt.

un par to Ulvja aizrādīšanu, es viņam pilnībā piekrītu, man arī būtu pretīgi mazgāt seju, ja izlietnē mati mētājas vai dators nobērts ar ogām.
22.04.2015 18:09 |
 
Reitings 210
Reģ: 10.03.2015
bet tas bārmenis man patīk..žēl viņa drusku.

Viņš man no visiem patīk vislabāk. Būtu gatavs savai sievietei iztapt, javien nebūtu pagadaījusies tāda.....kā jau te augstāk rakstīja :D
22.04.2015 18:08 |
 
Reitings 5629
Reģ: 20.06.2010
es skatos un nevaru iztureet to ulvi, nu taads aazis. tik pretiigus viirieshus izoleet vajadzeetu
22.04.2015 17:54 |
 
Reitings 268
Reģ: 02.04.2015
Blondā vispār izskatās kā ciema pirmā dūda :D Mati pie saknēm taukaini, galos pielikti, uzacis blondiem matiem šķiet daudz par tumšu un aizaugušu. Un tak vēl tās ūsas.... :D (Pret laukiem man nekas nav, pati nāku no ciema, zinu, kā meičuki te pataisās par dāmām) :D

Bet Ulvim par to kārtību mājās gan es piekrītu. Ok, es saprotu, ka brokastu trauki paliek līdz vakaram, bet nu mati izlietnē, panna, kura vairākas dienas stāv uz palodzes...(t) Nu es tā nevarētu. Man būtu ļoti grūti dzīvot ar tādu cilvēku kopā. (Jā, atzīstu, man ir mazliet nosliece uz pedantismu, bet neko sliktu tajā nesaskatu). Kopumā Ulvis gan kaitina briesmīgi.

Zaigas "man čaļi pakaļ skrien" monologs arī bija īsta konfekte. Visa šova laikā viņu glītu redzēju kāzu dienā :D Tās novalkātās sportenes, mati taukaini astē. Es nesaku, ka sporta bikses pa mājām ir kas slikts, bet nu tās var būt arī glītas, ne izstaipītas pļūtenes. Un dūda vēl zāģē, zāģē, zāģē čali. Ufff! Nav meitene tāda Holivuda, kā viņa pati ir iedomājusies. Loģika arī nav viņas stiprā puse - sākumā otru pusīti nolikt zemāk par zāli, tad gaida, ka viņš solīti spers pretī.

Cirks vispār :D
22.04.2015 17:46 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Atcerējos vēl vienu lietu-gan jau atraušos tūlīt, bet es nevaru noskatīties uz tām Zaigas ūsām. Goda vārds, es nevaru viņu uztvert
Un pat mans vīrs, kurš par cilvēku izskatu parasti neko nesaka, teica, ka vot ūsas sievietēm gan ir tas, kas ir derdzīgi

++ man arī ļoti nepatīk, liekas, ka viņa ir netīra un sevi nekopj :D
Plus tracina blondās pieliktie mati, tagad tur uz galvas ir kaut kāda stārķu ligzda, vai tik tiešām nevar sevi normāli sakopt...?
22.04.2015 17:22 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Domāju, ka turpinājuma nebūs, jo skaidrs, ka šis sociālais eksperiments ir izgāzies par visiem 100%.

Par tiem ziediem - Kad Raimonds Barselonā Zaigai ziedus uzdāvināja - viņa nekādu sajūsmu neizrādīja. Bet tagad pārmeta Raimondam, ka viņš nekādu sajūsmu neizrāda par Zaigas atnestajiem ziediem.
22.04.2015 17:19 |
 
Reitings 1246
Reģ: 21.05.2014
Gribeetu redzeet citus pārus, varbut tikai šiem taa neveiksmigi viss skarita. Šovs turpinaasies ar citiem daliibniekiem vai šie bija pirmie un peedeejie -izredzeetie??
22.04.2015 16:03 |
 
Reitings 1246
Reģ: 21.05.2014
Man nepatīk taa attieksme, nevienam nav tādu spontānu ideju un kā viens sper soliiti pretii, taa otrs uzreiz atpakaļ, nevienam nav radusies taada saliedeetiiba, kaut draudziiga. Katrs par sevi.
Ulvis būtu okey, ja viņam pretii buutu citaada meitene, tur buutu gan sarunas, gan viss cits viņam vajag atveerties, kaut, jaa, nedaudz iedomiigs viņš ir. Zane mieriiga, ne tukša, bet citaada, ne ar visiem rodas kontakts.
Raimonds ir galiigi jociigs, viņš it kaa grib, it kaa neko negrib, nav taas dzirksteles aciis, ne tieši miilestiibaa, bet dziivesprieka truukst. Zaiga, komentee visu, otru liek zemaak un pati bojaa visu, pie tam viña jau ciemojoties Daugavpilii uzzinaaja, ka ziedi Raimondam nepatiik, kaadeelj viņa par spiiti tos veel uzdaavinaaja, ko no puiša vareeja gaidiit, ja zinaaja viņa nostaaju?
Uģis foršs čoms, cik skatos ar viņu kaa saka vareetu iet "zirgus zagt" xd xd nu, bet tas netiek noveerteets.
Blondaa, neatceros vaardu, kaut kaa cenšas no visa izvairiities, lai arii ir tuvu, taj pat laikaa domaas tālu jo tālu, viñai vajag tikt skaidriibaa ar sevi un savaam emocijaam.
22.04.2015 16:00 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Sākumā par Zaigu domāju, ka tā zāģēšana laužas ārā tādēļ, ka ir salikta kopā ar cilvēku, pret kuru izjūt nepatiku un piespiedu kārtā ir jāpavada kopā laiks un viņa pēc iespējas ātrāk grib no tā cilvēka tikt prom, ko es vēl spēju saprast. Bet izrādās, ka zāģēšana ir kopā ar simpātijām, kam seko neizpratne un dusmas, ja puisis atsvešinās. Kur tur loģika?
22.04.2015 15:45 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Vismaz blondā beidzot godīga palika.

Man tracina viņas runas veids..gribētos,lai muti plašāk virina, lbk varētu saprast :D
mož piesolīja palaist mājās,ja atzīsies :D
bet tas bārmenis man patīk..žēl viņa drusku.
22.04.2015 13:40 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Ienākot manā mājā, pēc sliņķu dienām, lielais, muskuļainais Ulvis gan jau sāktu raudāt balsī


+++ :D :D
22.04.2015 13:40 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Sēriju neesmu redzējusi, bet izlasot šo

Atcerējos vēl vienu lietu-gan jau atraušos tūlīt, bet es nevaru noskatīties uz tām Zaigas ūsām. Goda vārds, es nevaru viņu uztvert
Un pat mans vīrs, kurš par cilvēku izskatu parasti neko nesaka, teica, ka vot ūsas sievietēm gan ir tas, kas ir derdzīgi


atcerējos, ka dažas dienas atpakaļ, kad rādīja reklāmu šovam pa TV, manējais teica tieši to pašu :D
22.04.2015 13:39 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
jo vakarā sakopju virtuvi visu nomazgāju nolieku un tad draugs pēc tam mēdz ēst un no rīta, ja kāds lieks šķīvis, tad mani tas tā tracina,

Nu nez vai vakarā Ulvis kopj un Zane tikai naktī iet un šmucē šķīvjus speciāli..:D
22.04.2015 13:39 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Es gan spēju saprast to Ulvi par vienu šķīvi kaut vai, jo vakarā sakopju virtuvi visu nomazgāju nolieku un tad draugs pēc tam mēdz ēst un no rīta, ja kāds lieks šķīvis, tad mani tas tā tracina, tāpēc ir tādi cilvēki un tās nav uzpūstas lietas, labi, ka saka skaļi, nevis tur sevī, citu reizi padomās, kā mētāt netīros traukus apkārt.

Bet nu Ulvis un Zane abi dīvaini, tā Zane arī tāda neatsaucīga. Vismaz blondā beidzot godīga palika.
22.04.2015 13:37 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Viņš pieminēja neaizvēras atvilknes,no kurām rēgojas krūšturi

++
es arī dzirdēju ko šādu, nevis ka tgd ziniet, pa visu māju stringi un ļifoni mētājas..:D
Ienākot manā mājā, pēc sliņķu dienām, lielais, muskuļainais Ulvis gan jau sāktu raudāt balsī :-D
aj, man liekas,ka tgd pēc rakstiem visiem, viņš grib sevi pacelt par labo LV priekšā..
vrb tie krūšturi viņu uzbudina..tur tā rēgojamies ārā no atvilktnes :-P vannā aicina, krūšturi satrauc..ziniet kā to sauc? Rieksti pilni un uz acīm spiež :-D
22.04.2015 13:28 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits