Precos ar svešinieku!

 
Reitings 6245
Reģ: 19.08.2009
Nav šādas diskusijas?!
Uz priekššššuuuu :)
10.03.2015 21:57 |
 
Reitings 1311
Reģ: 16.01.2015
Vegaanei kleitas labi izskataas un vinai pashai shkiet patika. Joks par kaaju neizdevies,bet toties var redzeet,kura par savu kaju izmeru komplekso :-D man ari 39. izmers un mani tas galigi neuztrauc,kaa ari neapvainotos,ja tas buutu man teikts.
Zaiga ar katru reizi necieshamaaka..piedodiet,bet nav nekada princese,lai butu tik piekasiiga. Zhel Raimonda.
Blondajai jau cits,tad nu par ko tur vairs var but runa.
01.04.2015 13:04 |
 
Reitings 1741
Reģ: 29.01.2009
vakar noskatijos, un nonacu pie secinājuma, man viņu ir žēl :D Dzīvot piespiedu kartā ar cilvēku kurš tev galīgi nepatīk ir murgs, bet nu paši zināja uz ko iet...
01.04.2015 13:05 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Tam lielajam vīrietim blakus, manuprāt, daudzas meitenes izskatītos sīkas :D
01.04.2015 13:12 |
 
Reitings 2629
Reģ: 20.01.2014
Smieklīgi, ka beigās tā Zane (ja nejaucu vārdus) par Ulvi pateica, ka viņš esot uz jautājumu "Kā tu Zani iepriecini"atbildējis, ka parasti meitenēm patīk, ka viņš izģērbjas, vai kaut kā tamlīdzīgi. Var just, ka augstās domās par sevi. Pati meitene gan tīri jauka liekas. Pat tad, kad Ulvis, sakrustojis rokas, sēdēja un runāja par to, ka nav viņam nekādas intereses par viņu, spēja smaidīt un vismaz mēģināt uzturēt sarunu.

Blondīnei acīmredzams, ka šovs ir plāksteris pēc iepriekšējām attiecībām- vismaz tā sapratu jau tad, kad kāzās Uģim teica, ka iepriekšējās attiecības nesen beigušās,un tagad, kad uzreiz interese par to bijušo (?) atgriezusies.

Žēl, ka epizode par iepirkšanos likās galīgi neizdevusies. Cik saprotu, bija domāta kā iepirkšanās kopdzīves uzsākšanai (sadzīves priekšmeti, nu kaut vai pārtika :D ) bet izskatījās, ka tikai Zaiga un Raimonds kaut ko pirka tiešām tādām vajadzībām- vismaz maģi :D :D un, cik izskatījās, dvieļus, pārējie tā neinteresanti- "ai, man neko nevajag" un likās, ka viņiem vispār nebija jēga uz to veikalu iet. Varbūt vienkārši kaut ko neparādīja, bet tāds iespaids radās.
Katrā ziņā šī sērija likās līdz šim visneinteresantākā, īpaši tāpēc, ka redzams, ka visi tur piespiedu kārtā dzīvo kopā, vienam cilvēks nepatīk, otram žēl pamest savu dzīvokli utt.
01.04.2015 13:25 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Raimonds ar to nolīmēto darba virsmu.. nu hz, man ar tāds džeks nepatiktu. Pat to nav spējīgs izdarīt. Meitene arī jocīgā.. dakasījās ar to savu ģimenes būšanu!
Vispār izskatās, ka eksperti salikuši visnesaderīgākos cilvēkus kopā :D
01.04.2015 13:33 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Bet vismaz izskatās, ka puisis vismaz cenšas un grib lai ir labāk, ir ļoti daudz vīriešu, kas roku nepakustinās mājās, pat necentīsies, bet nu acīmredzot šī vēlme jau attiecību sākumā norakta.
01.04.2015 13:36 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Tā tumšmatainā sieviete mani reāli sāk tracināt.
Man tā latgaļu puiša žēl. viņš cenšas, a, šī kamēr apaprasa vai var sist savu vīru..
vaia rī pasaka veikalā,lai nerunā tādas stulbības....vaitad tiešām nefiltrē ko runā?
Arī tā saruna pie galda..liekas,ka vecis pa vienkāršo domā, bet viņa ar saviem "Kas tavuprāt, ir ģimene" grib kaut ko , hujzin ko, izmežģīt un sarežģīt...
besij...
a, blondīnei jau bijušasi gredzenu uzdāvinājis, bildinājis, a, tā tik skandina,ka neptīk,ka pieskaras un negrib pat vienā telpā būt, bet somiņas gan ļauj pirkt, ne?
01.04.2015 13:37 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Paskatījos vakar - sviests.
Man sametās žēl tā čaļa, kuram blondā beibe. Viņa galīgi nesmuki izdarās - pati piesakās projektā(tātad, pēc loģikas, apzinās, ka var arī nesanākt lielā mīla) un pēc tam, laužas un bur drāmas, kā viņa nespējot ar viņu vienā dzīvoklī dzīvot utt. Tad moš, nepiesakies tādā šovā, ja neesi apsvērusi abus iespējamos gala iznākumus.

Tas Ulvis vispār - mans ļaunākais murgs būtu satikties ar tādu vīrieti. Absolūti tups, ne grama smalkjūtības, nav spējīgs pat normālu sarunu uzturēt. Ko līdz, ka sakačājies un baigais sportotājs, ja tad, kad sāk runāt...paliek skumji.
01.04.2015 13:37 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Tas Ulvis vispār - mans ļaunākais murgs būtu satikties ar tādu vīrieti. Absolūti tups, ne grama smalkjūtības, nav spējīgs pat normālu sarunu uzturēt. Ko līdz, ka sakačājies un baigais sportotājs, ja tad, kad sāk runāt

+++
01.04.2015 13:40 |
 
Reitings 3611
Reģ: 06.05.2014
Šovs citur bija kaut cik skatāms, interesants, cik esmu paskatījusies, bet šeit... Nezinu. Ja jau tik daudzi pieteicās, tad kāpēc netika izraudzīti cilvēki, kam varētu saskanēt? Liekas, ka tik šie arī pieteicās un tad arī starp šiem tos pārus lika lika- to pat no tiem promo varētu padomāt, luros rāda pāru izvēli. Viņi nav saskanīgi, dažādi. Tā blondīne vispār jau paziņojusi, ka pēc šova precēs savu bijušo. Tad labāk būtu atkal rādījuši pirmo reiz ārzemēs ar tiem dīvainajiem ļautiņiem.
01.04.2015 13:41 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Es brīnos par Zanes (Ulvja sieva?) pacietību.. viņa pat vakariņas viņam gatavo ar gaļu! :D tik traki grib sevi TV parādīt no labās puses vai vienkārši ir sieviete, kurai nav ne kripatiņas pašcieņas?
01.04.2015 13:42 |
 
Reitings 205
Reģ: 16.01.2014
Blondīnei acīmredzams, ka šovs ir plāksteris pēc iepriekšējām attiecībām

Es domāju,ka viņa vispār pieteicās tikai ceļojuma dēļ.;-) Jau kāzu dienā Uģim pateica,ka iepriekšējās attiecības bij pat atlases laikā..nu,manuprāt,tā tāda neveiksmīga izlikšanās.Tika kā tas "tagadējais" sagremoja tos skūpstus kāzās un ceļojuma lai?hm!(t) Facebookā abie kopīgas ballīsbildes,tātad kāzas piedevis/atļāvis blondajai.:-D
01.04.2015 13:53 |
 
Reitings 1270
Reģ: 23.05.2014
tik traki grib sevi TV parādīt no labās puses vai vienkārši ir sieviete, kurai nav ne kripatiņas pašcieņas?


Kāds tur pašcieņas trūkums? Vistīrākā viesmīlība. Ja pie manis ciemotos cilvēks, kurš ēstu cita veida ēdienus, es viņam kaut ko no tiem arī pagatavotu... neliktu jau mirt badā.


Pēc vakardienas sērijas jau varēja visai skaidri saprast, kāpēc Zaiga un Zanda ir vienas. Es ar tādu cilvēku kā Zaiga pat dienu nevarētu nodzīvot kopā. Viņai vajadzētu saprast, ka dzīvē viss nenotiek tā kā filmās.
Ulvis arī, šķiet, saskatījies romantiskās filmas un dzīvo savā sapņu pasaulē par mīlestību no pirmā acu skatiena, dzīvi mūžīgi mūžos bez kašķiem un skumjām.
01.04.2015 14:01 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Nu nez, Ulvis, manuprāt, viņu ir jau nolicis tā, ka varēja jau viņa tik briesmīgi nesmaidīt un uzšaut viņam pretī vismaz mazu melnu jociņu.
01.04.2015 14:07 |
 
Reitings 559
Reģ: 08.06.2014
Tas Ulvis ir pilnīgi tups. :-D Tik pašpārliecināts. Tajā intervijā "ko labu esi izdarījis Zanei" - "nuu,es izģērbjos". Nemaz smuks viņš nav. :-D Zane gan cenšas,taisa ēdienu,kuru pati nemaz uzturā nelieto.

Uģis gan tāds jauks un mīlīgs. (l) Pats smuks,dzīvoklis skaists un sakārtots. :-D Vislabākais no tiem trim džekiem.:-D
Pilnīgi žēl,ka viņam gadījās tāda sieviete,kurai viņš neinteresē kā vīrs,bet kā draugs. :-(

Raimonds man atgādina kaut kādu bēbi. :-D Žēl tās meitenes,ka viņai tāds džeks. Izskatās pēc tāda,kas mājas darbus nedara. :-D
01.04.2015 14:11 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Ulvis toč žabaks, bet vakar man ar viņu gaumes sakrita un es ņemtu viņu līdzi šopingā vismaz. :D
01.04.2015 14:14 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
Lai kā arī daudzi kritizētu šovu un rupjos vārdos to dēvētu, manā skatījumā no tā var gūt kādu mācību ikviens, kā arī novērtēt savu otro pusīti reālajā dzīvē, salīdzinot ar dažiem labiem vīriem/sievām šovā.
Zaigas piemērs liek aizdomāties, cik gan bieži sievietes tā vietā, lai vīrietim pateiktu paldies un paslavētu par kaut ko, tikai kritizē, komandē un pārmet! Varbūt tāpēc arī Latvijā ir tik daudz nelaimīgu, šķirtu ģimeņu, ka sievas ir pārāk valdonīgas, pārāk maz ļaujas vīriešiem, pārāk daudz kritizē, pārmet un noniecina? Turklāt pilnīgi nevietā, kā tas ir Zaigas un Raimonda gadījumā. Zaiga un tā blondā uztaisījušas sev sliktu pašreklāmu, nez kāds vispār gribēs vēl viņas pēc šitā? Zaiga ar saviem tipiskajiem vecmeitas izgājieniem un raksturu vai nu paliks mūžīgi viena vai atradīs sev galīgu memļaku, kas būs zem viņas tupeles un bez viņas atļaujas baidīsies pat iepīkstēties.
Puiši gan forši, izņemot Ulvi.
01.04.2015 14:19 |
 
Reitings 820
Reģ: 28.04.2012
Nē, briesmīgi gan, ka attiecībās, kurās ir divi cilvēki, viennozīmīgi vainīgas VIENMĒR ir briesmīgās sievietes. Šova morāle: sievietēm vajag padomāt, kādas viņas šausmīgas. Ģimeņu šķiršanās iemesls. Nabaga vīrieši. Viņi gan visi ir īsti zelta gabaliņi.
Varbūt vajag paskatīties, cik briesmīgi uzvedas un sevi demonstrē Ulvis un iedomāties, ka varbūt LV ģimenes šķiras tāpēc, ka vīrieši ir stulbeņi, ne?
01.04.2015 14:26 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Sievietei sieviete vissaldākais ēdiens. Veci tak nevainosi.. it īpaši, ja pašai mājās tāds pats cūka sēž :D
01.04.2015 14:32 |
 
Reitings 559
Reģ: 08.06.2014
Tas Raimonds jau ar tāds bēbis vien ir. Un māte pašā sākumā teica,ka viņam vajag tādu stingrāku sievu. Tad šī būs tieši laikā.:-D
01.04.2015 14:33 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits