KŪLTŪRŠOKS!!!

 
Reitings 1396
Reģ: 22.05.2014
Šodien veikalā nostājos rindā aiz mātes ar diviem bērniem, viens ratiņos apmēram līdz 1,5 gadi vecs otrs apmēram 4 vai 5 gadus vecs. Mazākais bērns piebakstīja vecāko un vecākais sadusmojās un saka mazākajam ar lamu vārdiem p*** n*** tu duraks. Māte paķer vecāko bērnu un sāk viņu raustīt aiz rokas un bļaut virsu aizver muti, vecākais bērns nu jau uz māti ar tiem pašiem labu vārdiem P N nesit mani. Atkal mazakais kaut ko piebakstījās un vecākais sāk sist mazajam pa ratiem un bļaut virsu ar labu vardiem un apsaukājas, māte paņem viņu aiz škvarņika un atkal lamājās nerunā tā aizver muti un ej projām...
Visi apkārt cilvēki stāvēja šokā, pārdevēja vēl ilgi pēc tam uz viņiem atskatījās...
Mani piemeklēja tāds kūltūršoks un es nesaprotu no kurienes tie lamu vārdi bērnam vai tiešām ta tēvs māti sūta tālāk lai staigā? vai kā??? :-O
Un japiemin, ka gan bērni bija normāzli saģērbti gan arī pati māte izskatījās pec parastas standarta vidusmēra latvietes.. ne pēc kaut kādas alkaholiķes.. vispār nesparotu..??
06.03.2015 16:05 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Man ar šodien bija šoks Rīgas centrā. Pie Mākslas galerījas arsenāls pāri ielai sēžam uz krēsliņiem un tur arī redzam spēlējamies mazus bērnus, cik saprotam tie bija bērnudārznieki, apmēram 10 mazi bērni, varbūt vairāk, un viņu divas auklītes/pieskatītājas stāvs vidū un itkā viņus pieskata kamēr viņi paši rāpjas tur pat kokā un skrien kā traki, bet trakākais bija jau tas ka visi mazie bērni līda pie visām miskastēm, apčamdija ar rokām, skatijās iekšā kas tur ir un tā no vienas miskastes skrēja pie nākamās skatīties kas tur iekšā, tās auklītes to skaidri redzēja, bet neko neteica vai nedarīja, ļāva mierīgi bērniem aizstikt visus netīrumus un apgramstīt miskastes vai pat daži bērni savu galvu atbalstīja pret mistkastes malu, man tas likās tik nepareizi...:-/
06.03.2015 19:35 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Miss Joker, sveša uzraudzība atstāti bērni reti kad tiks pieskatīti tik labi kā gadīgas mammas paspārnē. Jāauklē savi bērni katram pašam.
06.03.2015 23:38 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Quince

Protams, bet tomēr tāda atļaušana bērnam līst pie tādas nehigēniskas vietas nav normāla. Ir tomēr jābūt arī kaut kādām normām.
07.03.2015 00:28 |
 
Reitings 1376
Reģ: 22.09.2009
Manuprāt kultūršoks ir tad, kad tu esi aizbraukusi uz ārzemēm un tu saskaries ar citu kultūru un tevi pārsteidz cilvēku uzvedība;-).

Viens no iemesliem kāpēc es negribu bērnus.
07.03.2015 00:33 |
 
10 gadi
Reitings 2671
Reģ: 25.05.2012
Viens no iemesliem kāpēc es negribu bērnus.


Bet balvas gan gribās, ne? :D
07.03.2015 00:34 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!