Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

kam lai notic? :(

 
Reitings 26
Reģ: 05.03.2015
sveikas. Man šovakar tāds nepatīkams vakars sanācis. Labu laiku atpakaļ man sāka rakstīt kāds puisis, pats bija aizņemts, bet rakstīja man, aicināja satikties utt. Protams atteicu jo biju un esmu joprojām aizņemta. Tagad viņš ir izšķīries un raksta atkal. Atkal aicina uz tikšanos uz ko atbildēu ka neiešu, jo esmu aizņemta. Un tad sākās "dari kā vēlies, bet es zinu šādus tādus faktus par tavu draugu, esmu redzējis viņu klubā dejojot ar citu un vel dažās divdomīgās situācijās" nu un šitādā garā. Prasīju kad tad tas bija, nesaka. Saka, ka pietiks man informācijas. Teicu, ka parādīšu draugam šo saraksti, domāju, ka viņš kaut kā mēģinās protestēt, bet nē - saka, lai rādu. Un tas mani sāka darīt aizdomīgu. Visādi prasīju, centos izrādīt ka neticu, jo sākuma tiešām neticēju, bet tad atcerējos ka draugs ir bijis vienreiz klubā ar draugiem bez manis. Nav tā ka viņam neuzticos bet sākas šaubas, a ja nu? Tagad prasīt draugam ir lieki, pat ja bija, šaubos vai teiks. Rādīt saraksti arī bail, jo tad sanāks ka es sarakstos ar citiem viņam aiz muguras. Kam lai notic? esmu krāpta iepriekš, ne ar šo draugu, bet ar citu, tāpēc ļoti jūtīgi uztveru tādas lietas. Esam kopā jau gandrīz 6 gadus, ir stabilas attiecības, ikdienā citas viņam nvar būt, jo ir darbs un mājas. tāapt man ir brīva pieeja viņa sociālajiem tīkliem, telefonam, neko viņš neslēpj, nav slēpis. Uzvedība nav mainījusies, et b;ac, esmu sakreņķējusies:'-(
05.03.2015 22:26 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Provokācija.

saka, lai rādu


tad sanāks ka es sarakstos ar citiem viņam aiz muguras
05.03.2015 22:30 |
 
Reitings 945
Reģ: 04.07.2014
Nu taču neņem galvā to čali. Nesaproti, ka viņš speciāli to dara, lai tu ar viņu ietu uz tikšanos?
05.03.2015 22:31 |
 
Reitings 26
Reģ: 05.03.2015
Linda306, saprotu, bet scenarijs līdzīgs kā beidzās manas iepriekšējās attiecības. Arī neticēju, bet izrādījas ka taisnība. Vienīgi puisis to nemaz vairs neslēpa, pats atzinās. ja vēl nebūtu krapta, nebūtu tā, bet zinu to sajūtu un tas liek visu parbaudit un pārdomāt divreiz.
05.03.2015 22:34 |
 
Reitings 544
Reģ: 29.01.2009
Es saprotu, ka ir reizes, kad cilvēki no malas mēģina palīdzēt ar patiesības teikšanu (ka redzējis kino bučojamies ar citu, ka redzējis randiņā ar citu utt.), bet es tiešām nesaprotu, kā kaut kāda random cilvēka izmesti teksti var sākt likt pārdomāt attiecības.
05.03.2015 22:37 |
 
Reitings 5629
Reģ: 20.06.2010
nav ko ticeet visadiem. gan jau vins vnk grib tevi sapinat, jo atteicies tikties ar vinju. visticamak, vins nemaz tavu draugu acii nav redzejis
05.03.2015 22:38 |
 
Reitings 945
Reģ: 04.07.2014
bet es tiešām nesaprotu, kā kaut kāda random cilvēka izmesti teksti var sākt likt pārdomāt attiecības.


+gluži manas domas!
05.03.2015 22:38 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Piekrītu, ka tā ir provokācija.
Nesaprotu, kāpēc vispār ar to puisi kaut kādās diskusijās iesaisties. Ignorētu tādu, sliktākajā gadījumā nobloķētu, un dzīvotu mierīga.
05.03.2015 22:39 |
 
Reitings 26
Reģ: 05.03.2015
bet es tiešām nesaprotu, kā kaut kāda random cilvēka izmesti teksti var sākt likt pārdomāt attiecības.

Nu es nedomāju par šķiršanos. es vienkārši gribētu dzirdēt patiesību. Un iepriekšējās attiecībās man to arī pateica pilnīgi svess cilvēks, un izrādījās pilniga taisnība. tapec es saku, ka ta iepriekšējā pieredze liek par sevi manīt:-|
05.03.2015 22:40 |
 
Reitings 26
Reģ: 05.03.2015
MoonLady, jau izdzēsu. Bet iekšējas sajutas jau tas nemaina(t)(s)
05.03.2015 22:41 |
 
Reitings 122
Reģ: 04.03.2015
Tagad ja tikmēr kamēr nepajautāsi savam puisim kā īsti bija vai nebija, nekas nemainīsies. Zemapziņā paliks šī doma, ka varbūt rakstītājs tiešām taisnību raksta. Es gan jau, ka mierīgā atmosfērā pajautātu puisim kas īsti bija un pavērotu viņa reakciju to izdzirdot.
Tikai no savas pieredzes varu teikt, ka šķietami visuzticīgākie un pareizākie vīrieši savās puišu ballītēs paslīdēt pa kreisi. Tur pat var nebūt sekss un pat ne skūpstīšanās, bet kaislīgākas dejas un flirts gan. Pēdējā laikā vispār zudusi ticība uzticamām attiecībām divu cilvēku starpā. Varbūt vienkārši man apkārt tā vislaik notiek. Bet nu tas tā, ne pa tēmai.
05.03.2015 22:45 |
 
Reitings 9996
Reģ: 19.11.2014
Varbūt dejoja ar kādu meiteni?! Kursabiedreni, bijušo kaimiņieni.. Tas, ka tavam pielūdzējam tas izskatījās divdomīgi ir viņa problēma.
Ja to teiktu par manējo, tad es būtu pārliecināta, ka man melo, jo viņš nav nekāds dejotājs un dejot nāk tikai ar mani. Varbūt tavs arī nav nekāds deju grīdas pavēlnieks?

Nedomāju, ka tev par kaut ko būtu jāsatraucas! Viņš taču zināja, ka nerādīsi jūsu abu saraksti savam draugam. Nobloķē tādu uzmācīgo tipu un dzīvo tālāk!
05.03.2015 22:49 |
 
Reitings 26
Reģ: 05.03.2015
Glaze, es atceros, ka pec ta kluba apmeklejuma mums bija kaut kads kaskis. Vins bija parak daudz iedzeris un es par to sacepos. Vins ludzas piedosanu un teica, ka nekas nav noticis, ka bijis ar draugiem atpusties, ka viss ir kartiba. Lai neuztraucos, jo citu meitenu nav bijis, vins bijis liela draugu kompanija, apmeram 15 puisi. Visi man zinami. vins zina, ka esmu greeizsirdīga, pati vēl toreiz prasīju vai dzērumā nesadarīja kaut ko tādu, ko tagad varētu slēpt, bet viņš pilnīgi normāli un mierīgi teica ka nē, ka varu pajautāt jebkuram, kas tovakar bija klubā (mēs dzīvojam mazpilsētā, visi viens otru pazīstam). un tas nebija ta ka vins pateica - pajauta jebkuram un ka es nepajautasu. Viņš labi zina, ka varu to izdarīt, jo man ir labs draugs tajā kluba bārmenis. tagad prasīt būtu stulbi, prasītu no kurienes man tādas aizdomas par notikumu kas ir gandrīz gadu vecs.

par to puisi, kas rakstija, esmu 99% parleicināta, ka tajā laikā viņš nevarēja būt Latvijā, bet nezinu jau datumu datumā, tāpēc kaut kāda varbbūtība jau paliek:-/
05.03.2015 22:51 |
 
Reitings 26
Reģ: 05.03.2015
Undiya, taisnība :D Manējais nav dejotājs, mēs dejojam tad kad iedzeram un tikai pēc manas iniciatīvas. pieļauju, ka viņš toreiz klubā vienkārši ar čaliem dzēra un tarkšķēja. tā es visu šo laiku domāju...
05.03.2015 22:53 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Beidz čakarēt sev prātu un attiecības.

Ja viss ir tā, kā tu stāsti, tad tas džeks MELO!
05.03.2015 22:53 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Par bailēm no krāpšanas. To, ko Tu saņem no attiecībām, pieņem ar pateicību, nevis kā kaut ko pašsaprotamu un obligāti pienākošos. Skaistas un mīlestības pilnas attiecības var beigties gan pēc sešiem mēnešiem, gan 60 gadiem, abos gadījumos, pat, ja iemesls ir krāpšana, sāpes būs vienlīdz sāpīgas. Bet vai tādēļ, ka varbūt beigās sāpētu, jau sākumā būtu vērts atteikties no patiesas mīlestības, kad esi baudījusi laimi?! Es runāju par to, ka vajag sev pārkāpt pāri no bailēm par iespējamo rītdienā, tā vietā baudi un pasaki paldies par skaisto šodienu. Jau sešus gadus Tu esi laimīgās attiecībās ...
05.03.2015 22:56 |
 
Reitings 9996
Reģ: 19.11.2014
viņš toreiz klubā vienkārši ar čaliem dzēra un tarkšķēja.

Ar manu tieši tāpat. Ja esam kopā, tad man par prieku atnāks padejot, bet ar džekiem pakaļu paceļ tikai, lai WC apmeklētu. Tā kā no worries, tādi reti kad nodosies kaislīgām dejām, īpaši jau mazpilsētas vienīgajā iestādē. :D
05.03.2015 22:57 |
 
Reitings 26
Reģ: 05.03.2015
Undiya, jā, tas ka mazpilsēta tas arī mani padara aizdomīgu, jo visi viens otru pazist, neticu ka visi turētu ciet muti, domaju ka ar laiku kaut kas varētu uzpeldēt, bet sis kā princis baltā zirgā tagad mani glābj no ļaunaa vīrieša.
05.03.2015 23:02 |
 
Reitings 122
Reģ: 04.03.2015
ketlīnaketa, tad es Tavā vietā vispār neturētu spriedzi, ignorētu to čali, kas raksta, vislabāk nobloķetu visās iespējamās vietās un tā vietā rūpētos un sargātu esošās attiecības :)
05.03.2015 23:11 |
 
10 gadi
Reitings 892
Reģ: 28.11.2010
+Glaze

mīnuss ir tas ka Tev patīk tā uzmanība.
05.03.2015 23:20 |
 
Reitings 26
Reģ: 05.03.2015
mcgh, kāda uzmanība? Tā puiša? Nē, saraksti es turpinaju, jo cereju, ka vins kaut kādaā brīdi saluzīs. Saputrosies savos faktos, bet teiksu ka vins turējās diezgan labi. tas mani arī samulsinaja(t)
05.03.2015 23:22 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits