Seksīgs/Izvirtis

 
Reitings 62
Reģ: 22.02.2015
Ko Jūs redzat kad apskataties uz šo

Manuprāt, tas NAV seksīgi/ skaisti, protams katram gaume sava, bet es tāda nekad neizietu uz ielas.
Kā ir ar Jums?:-D
05.03.2015 20:22 |
 
Reitings 28
Reģ: 30.01.2015
Čupakabras atlasītajās bildēs kleitas patiešām ir ok.
05.03.2015 22:10 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Nu, ja ir ko atrādāt, lai atrāda :D

Turklāt daudzas tur ieliktās bildes ir kategorijā "pieņemami". Ok, ir tur āris beibes, kurām ārā veļas viss, kam būtu jābūt saturētam, bet vairākām meitenēm atkailināts līdz robežai, kur var dot vaļu fantāzijai, nevis viss izlikts kā vitrīnā.

Pati tādas bildes nelieku, jo man nepatīk. Tikai mana privāta lieta.

Fui, man dikti nepatīk, ka sievietes/meitenes publicē tādas bildes. Cik esmu ar vīriešiem runājusi, nevienam tā nopietni nesaistītu, neesot "wife material". Smukas jau, labi augumi, bet tik publiski..


Jā, kā tad. Tipa prec nost meitenes paltrakos, bet šķielē un tām īsākajos svārkos (pārspīlējums, protams). Un ko Tu vēl pretī gribēji dzirdēt? :-D
05.03.2015 23:26 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Manaa galaa taa ir standarta forma, kaadaa jaunas meitenes iet balleeties. Neko tik traku neredzu. Neba taadaa paskataa dienas laikaa staigaa.
06.03.2015 00:41 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Manaa galaa taa ir standarta forma, kaadaa jaunas meitenes iet balleeties. Neko tik traku neredzu.
Mums ar tiesi taadaam kleitinaam te staigaa pavisam jaunas meiteniites.Ja vecums un augums atlauj vilkt kaut ko tik apspiileetu ,tad kaapeec nee.
Dazas bildees meitenes tiesaam loti izskatiigas.
06.03.2015 02:05 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
Dažas ir par traku, dažas ir ok (vienkārši viņu augumi to kopskatu padaru īpaši seksīgu, kas varētu likt domāt "nu, kā tā var").
Manuprāt, vadlīnija ir, vai meitene var justies ērti, atrodoties šajā apģērbā. Vidēji tas ir sprīdis zem dibena, kad ir ok. Ja viņas jau tā īsā kleita visu laiku lien uz augšu, tad ir par traku. Ja apsēžoties pretī meitenei ir redzama apakšveļa, tad arī ir daudz par īsu.
06.03.2015 02:13 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits