Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Par vientuļajām mātēm un ģimenes modeli kopumā ?

 
Reitings 276
Reģ: 30.04.2014
Izlasīju šo rakstu : http://cosmo.lv/forums/topic/179086-tava-gimene-attiecibas-nakotne/
Un man ir tāds stulbs jautājums, bet kādas tieši īpašības raksturo memmesdēliņu un mīksto kāds būtu šāda indivīda psiholoģiskais profils.
Es pats arī esmu audzis praktiski, bez tēva tāpēc arī gribētu uzzināt pēc kā to var pateikt ?
05.03.2015 00:22 |
 
Reitings 273
Reģ: 24.02.2015
tu esi mīkstais, jo sēdi meiteņu forumā
05.03.2015 00:25 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Nu manaas aciis memmesdeelinji ir tieshi taadi pashi, kaa chiikstiigas, kuslas sievietes, kuras nevar ne nee pateikt, visi darbi ir par gruutu, visi vainiigi pie vinja gruutaas dziives, tik ne pats, piedevaam bonusaa naak tas, ka gados 30 atskaitaas maatei par to, ko eeda brokastiis.
05.03.2015 00:25 |
 
Reitings 276
Reģ: 30.04.2014
Tātad sanāk ka pārāk cieša saite vēl ar māti, bet esmu arī dzirdējis teoriju ka sievietēm tieši patīk ja puisim ir labas un ciešas attiecības ar mati, jo tas liecina ka viņš attieksies pret savu meiteni/sievu?
05.03.2015 00:28 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Tātad sanāk ka pārāk cieša saite vēl ar māti, bet esmu arī dzirdējis teoriju ka sievietēm tieši patīk ja puisim ir labas un ciešas attiecības ar mati, jo tas liecina ka viņš attieksies pret savu meiteni/sievu?

Es negribētu būt kopā ar vīrieti, kam nav cieša saikne ar vecākiem.. Galu galā viņi audzina, mīl un rūpejas.. Es negribētu, lai bērni no manis atsvešinātos tāpēc, ka kāds ''gudrs'' psihologs tā teica.. :)
05.03.2015 00:31 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Labas, siltas attieciibas ar maati nav tas pats, kas slimiigais memmiites un memiisha attieciibas. Peedeejaa variantaa deela vietaa visu izlemj maate, jo vinja vinjam ir iedvesusi to, ka vinjsh ir kusls un nevariigs, jo savaadaak vinja zaudeetu paar vinju kontroli kaa tikko deels kljuutu patstaaviigs. Normaalaas maates un deela attieciibaas pieaugushais deels pienjem pats savus leemumus un ir savas dziives noteiceejs.
05.03.2015 00:33 |
 
Reitings 276
Reģ: 30.04.2014
Tad mēs atkal nonākam krustugunīs, no vienas puses sanāk ka esi memmesdēliņš, bet no otras viss forši.
Kura ir tad tā robeža?
05.03.2015 00:33 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Memmesdēliņš ir tāds kurš ir stumdāms un bīdāms, kurš pats nevar izlemt kur studēt, kuru dzīšus jādzen strādāt, kuru jāpārliecina īrēt/ pirkt sev NĪ. Vīrietis labi zina ko viņš grib, kas viņam jādara. Maksimums kas sievietei viņam jāatgādina ir kāds dzīves sīkums, lielās lietas viņš pats izdara pirms kādam ir ienācis prātā to teikt.
05.03.2015 00:37 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Ja lielaako dalju gadiijumu tu pienjem pats leemumus savaa dziivee, tad neesi. Ja lielaako dalju leemumu tavaa dziivee veic tava maate, ir laiks padomaat par to, ka pieaugushajam tomeer vajag buut savas dziives noteiceejam, nevis maate nosaka kaadus kreklus vilksi, kur straadaasi un ar kuru meiteni satiksies.
05.03.2015 00:41 |
 
Reitings 276
Reģ: 30.04.2014
krista21
Nu tā jau nav, pie mātes nedzīvoju, bet man patīk viņai bieži pazvanīt apjautāties kā iet, aizsūtīt kādu naudu, bet tomēr viņai ir tāda mode mani izprašņāt par visu, kas patiesībā man mazliet krīt uz nerviem, jo tomēr esmu jau pieaudzis un pats varu izlemt.
05.03.2015 00:47 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Rdžeis Tad jau viss ir kaartiibaa. Izklausaas peec forshaam, sirsniigaam attieciibaam! :)
05.03.2015 00:51 |
 
Reitings 276
Reģ: 30.04.2014
krista21
Ok, būs manas šaubas kliedētas, neesmu sevi īsti uzskatījis par memi, tomēr ir jūtamas nianses ka esmu audzināts lielākoties mātei.
05.03.2015 00:55 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Ja pareizi esmu sapratusi, tev ir tikai knapi paari 20, ja ne mazaak. Tas ir normaali, ka vecaaki saakumaa uztraucaas par to, kaa vinju beernam iet pirmajos gados pieaugushajaa dziivee, taapeec arii siiki par visu iztaujaa. Peecaak vairs tik daudz jautaajumus vairs neuzdos, jo zinaas ka viss ir kaartiibaa.
05.03.2015 01:05 |
 
Reitings 276
Reģ: 30.04.2014
krista21
Tieši 20, bet tik un tā tā izjautāšana par pilnīgi pat sīkumiem mazliet kaitina. Lutinājusi, man nav, tikai vienīgi mani negribēja īpaši nekur laist laukā pusaudžu gados, tāpēc biju tāds mājas sēdētājs.
Kas īstenībā tagad ir redzams, jo izņemto darbu es ne ar ko citu nenodarbojos, draugu loks arī ir pavisam mazs, pat varētu teikt ka vispār nav. Tāpēc arī nav īpaši kam citam pazvanīt, kā arī nav īstas interese kaut kur vienam iet kā uz klubiem vai kaut kur citur.
05.03.2015 01:11 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Rdžeis, būtu es jauna un brīva, uzrakstītu Tev. :-D
05.03.2015 01:17 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Tieši 20, bet tik un tā tā izjautāšana par pilnīgi pat sīkumiem mazliet kaitina. Lutinājusi, man nav, tikai vienīgi mani negribēja īpaši nekur laist laukā pusaudžu gados, tāpēc biju tāds mājas sēdētājs.
Kas īstenībā tagad ir redzams, jo izņemto darbu es ne ar ko citu nenodarbojos, draugu loks arī ir pavisam mazs, pat varētu teikt ka vispār nav. Tāpēc arī nav īpaši kam citam pazvanīt, kā arī nav īstas interese kaut kur vienam iet kā uz klubiem vai kaut kur citur.

Hobiji un draugi ar gadiem naak un iet. Gan jau ar laiku paraadiisies kaada nodarbe vai draugu loks. Kaut vai tajaa pashaa darbaa var atnaakt jauni koleegji straadaat, ar ko atradiisi kopeeju valodu. Paskatoties uz bijushajiem klasesbiedriem, puisis, kuru vecaaki nelaida uz balliiteem, tagad pats ir profesionaals pasaakumu riikotaajs, sabiedriibas dveesele. Toties lielaakais pusaudzu laika tuseetaajs tagad vislabpraat pavada laiku parkaa speeleejoties ar saviem beerniem. Zinu, ka daudzi viirieshi ap gadiem 25,30 saak aizrauties vairaak ar auto, motocikliem, mediibaam utt, un tur ir savs tusinjsh. Piemeeram, mana viira draugu pulks noformeejaas laikaa, kad lielaakajai daljai bija ap 25. Bija beidzot paraadiijusies nopietnaaka alga, un tad arii vareeja atljauties citus, daargaakus hobijus. Viirieshiem vispaar ir vieglaak nodibinaat draudziibas, galvenais, ka intereses saskan. Sievieteem savukaart ir veel jaameklee TAS iistais draudzenju fiilings un veel kaudze citu tarakaaanu.
05.03.2015 01:22 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Rdžeis, beidz par sevi nepārtraukti šaubīties!
Pašpārliecinātība ir īpašība, kas vīrietim ļoooti piestāv!
05.03.2015 06:48 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Manā skatījumā memmes dēliņš ir tāds kurš neko īsti mājās negrib darīt, gaida kad sieviete visu izdarīs, pienesīs, apkalpos, iztīrīs. Tāds kas nemāk gatavot ēst, līdz ar to ir teju kopjams, es nerunāju par kūku cepšanu, bet kaut minimālām zināšanām ēst gatavošanā. Kas nemāk aiz sevis nomazgāt traukus un iztīrīt māju. Kas caurām dienām pavada pie datora, spēlē spēles un kuram nav citu interešu.
Kas nemāk lutināt savu sievieti, nav jādāvina zelts un dimanti, mašīnas un Gucci somas, bet parūpēties par ziediem svētkos, mazu mīļu dāvaniņu, ir gādīgs un rūpīgs.
Memmītis arī tāds, kas uztaisa bērnu un par to nerūpējās, uzskata ka sievietei visu jādara.
;-)
05.03.2015 09:45 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Memmīts arī tāds, kas čīkst, kuram nav labi. Par čīkstošu sievieti vēl trakāk ir čīkstošs vīrietis!
Jā, un visur prasa mammas viedokli, tas man arī šķiet ir memmes dēliņa iezīme, es nerunāju par dažiem gadījumiem, es domāju, ka vīrietis pat nespēj pieņemt vienkāršus lēmumus bez konsultēšanās ar muteri.
Vēl memme manā skatījumā ir vīrietis kurš ļauj jaukties iekšā savā privātajā dzīvē mammām. :-D
05.03.2015 09:49 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
Man arī riktīgi patīk šitais puika! Liekas tāds foršs! :)
05.03.2015 09:53 |
 
Reitings 426
Reģ: 17.02.2015
Es jau no agra vecuma biju pārliecināta, ka ļoti nevēlētos audzināt dēlu viena un visu darītu, lai bērnam būtu labs tēvs šī vārda vistiešākajā nozīmē. Kāpēc? Pirmkārt, mans tēvs bija spilgts piemērs tam, ka augot bez tēva (kaut gan viņa māte, mana omīte bija vislabākā un gudrākā sieviete, kādu jebkad biju pazinusi) nebija vīrietis, bet lupata. Mans bijušais, ar kuru biju ilgstoši kopā un, paldies Dievam, izšķīros-identiska situācija. Šādus piemērus esmu redzējusi simtiem, ne tikai savā ģimenē.Vīrietis vīrietim iemācīs vīrišķību, kas izpaužas kā atbildība pret sieviet, pret savu ģimeni, pret savu doto vārdu. Kārtīgs vīrietis savam dēlam būs autoritāte un viņš vēlēsies tēvam līdzināties. Mātes ir labas, mīl savus bērnus vairāk par visu pasaulē, be tēva trūkums ir pārāk raksturīgs mūsdienu vīriešiem.
05.03.2015 09:53 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits