Grib ciemos

 
Reitings 2001
Reģ: 11.02.2011
Esmu bijusi uz diviem randijiem ar puisi,un tagad vinjhs pats visaadi locaaas lai es vinju uzaicinu pie sevis ciemos,jo vinjhs dziivo kopaa ar vecaakiem un es pie vinja nevarot iet..
Es esmu nostaadiijusi sevi poziicijaa,ka seksu ar vinju vel negribu,skaidri pateicu,ka negribu neko sasteigt,bet vinjhs visaadi locaaas lai es tikai vinju uzaicinaatu pie sevis..
Jautaajums ir vai juus tiktos veel ar taavu viirieti,un peec kura randinja vai kad aicinaatu pie sevis uz maajaam?
04.03.2015 21:29 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Khloo, man šķiet, ka Tava problēma ir Tava nostāja.
Tā izklausās pēc dīkšanas, nopietnu attiecību dīkšanas, un tas liecina, ka tikai Tev tās vajag, viņam nevajag, nu bet loģiski, viņš jau pateica, ka nopietnu neko nevēlas :-|
Ja vīrietis vēlēsies ar Tevi attiecības - atrunas nebūs. Iespējams, ka ar tādu cilvēku tikai sevi sāpināsi, jo spriežot pēc rakstītā esi emocionāla būtne, un Tev viņš jau tagad ļoti rūp.
Es jau neesmu ar nekāds padomdevējs, tomēr mana nostāja attiecībā pret savu esošo draugu bija pilnīgi atšķirīga no tā kāda bija agrāk, tieši tā - es nebiju nekāda dīcēja, cerību starus gaidītāja, vai nu ir vai nav. Konkrēti parādi savu nostāju. Ja nav, tad dzīve ar to neapstājas. ;-)
05.03.2015 12:59 |
 
Reitings 1717
Reģ: 24.05.2013
Ja nu dzimtas māja liela, vecāki nevar atlauties vieni paši apkures cenas, ja nu lielākā daļa puiša naudas aiziet lai uzturētu vecākus? Arī fui, fui?


nu labi, buusim reaali. cik tad daudz tadu ir? 1%.
es driizaak sliecos piekrist viedoklim,ka vinam neviss vecaaki maajaas, bet gan sieva


Liktos tulbi,jka vīrieša vecāki visas cerības par mājas uzturēšanu liktu uz dēlu. Mazums dzīvē visādi var gadīties ko tad? Var teikt vīrietim, tad pašam sava dzīve nebūtu. Nevajag dzīvot pāri saviem līdzekļiem, bet nopirkt īpašumu ko var pavilkt bez citu palīdzības.

Otrais variants jau ticamāks. Esi zvanījusi viņam vakaros? Biežāk atgādini par sevi. Redzēsi, ja neceļ vakaros vai brīvdienās nevar satikties un izdomā atrunas, tas jau liecina, ka kkas nav riktīgi. Ja ir sieva/draudzene ar ko dzīvo kopā, tad brīvdienas pavada ar viņu. Vakaros noteikti viņa ir mājās, tad jau ar nav iespējams atbildēt tev.
Viņš stāsta par sevi? Vai runā tikai tu? Pavēro viņu. Tu vispār zini kur viņš dzīvo? Vai arī to viņš slēpj?
05.03.2015 13:25 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!