bikini zona - nopietnas problēmas

 
Reitings 83
Reģ: 28.05.2011
meitenes sakiet lūdzu kā tikt vaļā no ieaugušiem matiņiem? zini, ka tādas diskusijas ir bijušas, taču gandrīz visu esmu izmēģinājusi, bet mana āda šajā zonā ir katastrofāla un labāk nepaliek - tikai sliktāk. kādreiz epilējos, tad izdomāju aiziešu uz vaksāciju, tas bija apmēram pirms gada. aizgāju , sāka ieaugt matiņi, nu kaut kā daudz maz tiku galā, nodomāju slikta meistare bija. aizgāju citur pēc kāda laika - tas pats un vēl trakāk. tagad man ir tāda sajūta , ka matiņi aug vai nu uz iekšu, vai ir mainījuši augšanas virzienu. katrs aug kā grib. pa šo laiku esmu gan mēģinājusi attaudzēt, lai pēc tam noskūtu/noepilētu. bet nekas nemainās, tagad man ik pāris dienas ir ar pinceti un adatu jāskatās un jāmēģina dabūt ārā tos matiņus, līdz ar to dažās vietās, protams, rodas pušumiņš, kas pēc tam, kad nogājusi krevelīte, paliek, par baltu pleķīti . ( nu ādas krāsa atšķiras no pārējās) un tā man visa bikini zona ir ar baltiem rimbulīšiem + ieaugušiem matiņiem. skrubējos arī , varbūt ne pietiekami? cik bieži jūs skrubējaties? varbūt ar kādām kosmētiskajām skābēm būtu vēlams to ādu apstrādāt, lai noārda to virsslānīti? neesmu arī tā situēta pašlaik , lai dotos uz dārgām procedūrām :-/ iedomājos varbūt āda nav pietiekami mitrināta, jo šajā laikā, kad apkure, pamanīju, ka kāju āda paliek sausāka un arī sāk ieaugt matiņi.
04.03.2015 16:16 |
 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011
Man nepatīk tas, ka ar skuvekli pirmo dienu ir gluds foršs, bet pēc tam paliek asi tie matiņi un uzreiz skūt arī nevaru, jo tad asinis sāk tecēt. Besī, nezinu kā lai tiek no tādas problēmas vaļā.
04.03.2015 21:08 |
 
Reitings 283
Reģ: 10.02.2009
Man šī arī bija loti sapīga tēma, mans risinājums - elektriskais skuveklis. Var labi,gludi noskūt, nav kairinājums un iekaisusi āda pēc tā. Tiesa no manas samocītās zonas pagāja kāds gads ar elektrisko kamēr visa tagad kopta, bez rētām, tumšiem plekiem. Man ir gan Philips gan Braun, priekšroka - Braun. Iesaku apavērt šo variantu, man laba pieredze.
04.03.2015 22:43 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Tā kā man ir tieksme dažiem matiņiem ieaugt pat pēc skūšanās, tad es i nedomāju provēt epilāciju vai epilatoru vai citas raustīšanas. Agrāk tie matiņi ieauga biežāk kā tagad, un tad man ļooti labi palīdzēja Clotrimazolum ziede (jā, tā pati, kura ir pretsēnīšu un ar ko ārstē piena sēni). Biezā kārtā uzziedu uz problēmvietas divus vakarus pēc kārtas. Trešajā dienā elementāri mazliet paspiežot viss sliktais iznāca ārā un sadzija.
05.03.2015 00:51 |
 
Reitings 623
Reģ: 16.10.2013
man tur skuvekli pat tuvumā nevar laist, pec pāris h viss ir iekaisis un niez. Pec tam vel pumpiņas sametās..

+
Tā kā pret ķīmijām man nav nekādu lielo iebildumu,tad izmantoju tikai depilāciju. Nekādu problēmu nav-ne pumpiņas,kā pēc skūšanās,ne niezoša sajūta,ne arī tūlītēja rugāju sajūta. Viss forši! Efekts protams nav ilgs,bet labāk šādi:-) Šobrīd briestu vaksācijai(vai epilatora iegādei),lai varētu aizstāt skuvekļus kājām,savādāk jau apnikusi tā ņemšanās un nekad negludās kājas:-/
05.03.2015 09:41 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
MoonLady, manai draudzenei, piemēram, ir riktīgi daudz un melnas, jo melnas spalvas, laigan pati dabīgā blondīne. Un nav tā, ka tikai mazliet bikini zonā, bet aiziet arī uz kājām - augšstilbiem. Iedomājies tādu noskūt? Viņa jau pati smejas, ka ir kā mazs pērtiķītis, bet patiesībā tā ir ļoti sāpīga problēma.
05.03.2015 09:51 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Protams, tas taču katrai individuāli un katra zinās labāk ko darīt ar savu kājstarpi.
05.03.2015 10:10 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits