Pavasaris

 
10 gadi
Reitings 718
Reģ: 01.12.2009
Nu ko ir sācies tas laiks, kad visas/i, kuri ziemā snauž un našķojās sāk sportot un pievēršas veselīgam uzturam:-)
Šeit jūs varētu padalīties, ar kādām sportiskām aktivitātēm nodarbojaties? Kā cenšaties ievērot veselīgu uzturu? Varat droši arī ar receptēm padalīties :-)
Iedvesmosimies viena/s otra otras/s:-)
04.03.2015 13:27 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
Esmu sākusi nopietnāk apmeklēt zāli, pirms tam trenējos pēc garstāvokļa...pārsvarā kardio un bišķi kādus vingrinājumus, pietupienus utt. Tagad 3x nedēļā eju uz spēka/svaru nodarbību un 2 dienas kardio. Esmu arī riktīgi pieķērusies ēdienkartes sakārtošanai. Mazākas porcijas, bet biežāk, dzeru vairāk ūdeni, jo pirms tam dzēru labi ja litru dienā, neēdu pēc 21:00, jo eju gulēt ap 23 vai pusnaktī, tādeļ tas laiks ir adkvāts, manuprāt. Ļoti gribu nopirkt arī kettlebell, bet tā kā jūlijā/augustā pārvācamies uz UK, neredzu īpaši jēgu, jo vest līdzi negribu, bet nezinu vai kāds īsi pirms braukšanas prom to pārpirktu.
05.03.2015 10:06 |
 
10 gadi
Reitings 4388
Reģ: 30.09.2013
Es ar sporta aktivitātēm nodarbojos cauru gadu nevis tikai pavasarī... fitness nopietnā līmenī (ne pro) .... sabalansēts (ne vienmēr taspats kas veselīgs) uzturs ir mana ikdiena - jo tas ir obligāts komponents ja vēlas izkopt figūru...
05.03.2015 09:57 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits