Pavasaris

 
10 gadi
Reitings 718
Reģ: 01.12.2009
Nu ko ir sācies tas laiks, kad visas/i, kuri ziemā snauž un našķojās sāk sportot un pievēršas veselīgam uzturam:-)
Šeit jūs varētu padalīties, ar kādām sportiskām aktivitātēm nodarbojaties? Kā cenšaties ievērot veselīgu uzturu? Varat droši arī ar receptēm padalīties :-)
Iedvesmosimies viena/s otra otras/s:-)
04.03.2015 13:27 |
 
Reitings 262
Reģ: 09.11.2009
Tagat martā sāku katru rītu vingrot .
Man ir saglabājušies Cosmopolitan no 2013 gada un tur ir lieliski vingrinājumi ķermeņa aukšdaļai. Un ir arī superīgi vingrinājumi pašam vēderam.
Katru gadu tauciņi mīl pagulēt tieši uz vēdera un uz ķermeņa augšdaļas.
Sāku šos vingrinājumus pagājušajā gadā un iznākums bija super :-)
Varēju pludmalē nekaunēties un nekāda zāle nebija vajadzīga :-)
Ēdu visu ko vēlos tikkai mazākās devās. :-)
05.03.2015 10:39 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
Liliii
Nju bet taaja saujaa jau var salikt loti dazadau kaloritati.. var apest teiksim 100 g vienu produktu un ar to uznemt 500 kcal un citam produktam nieka 100 kcal..
05.03.2015 10:43 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Par to sauju, tas gan tā ir, bet tur galvenais esot tas, ka var ēst visu, galvenais tas daudzums un neēšana starp ēdienreizēm, lai kuņģis var pārstrādāt to sauju.
05.03.2015 10:46 |
 
Reitings 418
Reģ: 08.12.2011
kaban, kaada tev starpiiba kaads ir meitenju meerkis? un ko/kaapeec vinjas eed vai need? kaut kaadu peetiijumu veic vai kaa?
05.03.2015 10:49 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Kabans
Tu tā kā tāds vagars skrien pakaļ meitenēm un iztaujā. :D
05.03.2015 10:50 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
vichy
ja nepamanīji.. mērķus ajutāju tādēļ lai saprastu kādus padomus varu sniegt... jo katram merkim ir savas vadlinijas gan uztura gan treninjaa
05.03.2015 10:52 |
 
Reitings 418
Reģ: 08.12.2011
tavus padomus te neviena neprasiija... ja nepamaniiji!
05.03.2015 10:53 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 24.09.2012
Varbūt te ir kāda/s, kas saprot, kā pareizi sabalansēt uzturu, lai uzņemtu visu vajadzīgo dienas normu? Zinu, ka ēdu par daudz, bet apetīte ir ļoti liela, acīmredzot kaut ko savas dienas ēdienkartē neiekļauju. Kas varētu mani mazliet pakonsutēt? Pēdējās 12 dienas esmu pierakstījusi, ko ēdu katrā ēdienreizē, ļoti traki un slikti jau nav, tikai tas, ka padaudz.
05.03.2015 11:03 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
vichy
Daudzi iesaceji un pat ilgstosi sportotaji pasi nemaz nereti nesaprot ka dara lietas nepareizi.. un ka nepieciesams padoms.. lidzarto to neprasa ... kas gan te slikts kja sniedzu cilvekiem padomu... personigi ja savlaik man kad saku ar so vius nodarboties jau pasa sakuma kads butu pamacijis un vius apstastijis - teiksu ka ir nebutu bezjega norakstijis veselus 2 treninja gadus
05.03.2015 11:04 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
Solo, nezinu vai palīdzēs, bet man kādreiz telefonā bija aplikācijā, kurā uztaisīju savu "profilu" ar visu info - svars, garums, dzīvesstils, ko ēd ko neēd utt. Tad katru dienu reģistrē dienasgrāmatā (iekš aplickācijas) ko un kādos daudzumos un cikos ēd. Es tikko kā paēdu, tā tik logoju iekšā. Tā aplikācija tad izrēķina cik ogļhidrātus, cik taukus utt uzņem dienas laikā un parāda, kas tev ir par daudz un kā trūkst. Es tādā veidā varēju nokontrolēt cik daudz nepieciešamās uzturvielas uzņemu. Pēc apmēram mēneša lietošanas jau zināju kā savu ēdienu izkārtot cauri dienai tā, lai katrā ēdienreizē ir man nepieciešamās uzturvielas utt. Paiet laiks, kamēr no visa ko ēd atlasi, kas derīgs, kas ne, kas par daudz vai par maz, bet pēctam ir ļoti viegli!
05.03.2015 11:09 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 24.09.2012
meooooww - neatceries, ka tā bija par aplikāciju? :) Tad viss, ko es apēdu, ir jāsver, ja?
05.03.2015 11:11 |
 
Reitings 1093
Reģ: 02.11.2011
Eju uz trenažieru zāli, kur darbojos ar svariem un kardio. Tāpat arī man ļoti, ļoti patīk yoga, šad tad pilates. Pirms man nozaga velo, pārvietojos tikai ar to, arī ziemā :)
No uztura pagaidām esmu pilnībā izslēgusi cukuru (saldumus, saldinātos izstrādājumus), lietoju tikai medu, ja ļoti prasās kaut ko saldāku (tūlīt būs 3 pilnas nedēļas, kopš tā dzīvoju). To izdarīju, lai pārbaudītu vai vispār spēju pateikt nē kādam ēdienam, vai spēju noturēties. Lai savestu sevi iekšēji kārtībā, savas garšas kārpiņas un jāsaka, ka mana ēdiena izjūta ir ļoti mainījusies, ļoti esmu sākusi izjust ķīmisko piegaršu daudziem ēdieniem. Arī sāli cenšos samazināt maksimāli. Es nepanesu piena produktus, ar fruktozi arī švaki iet, tāpēc uzturā lietoju sojas produktus (tofu, sojas piens, sojas jogurts bez piedevām). Baltos miltus arī nelietoju, tikai pilngraudu produktus, rudzu miltu izstrādājumus, arī brokastīs man ir pilngraudu rudzu putra. Katru dienu apēdu ap 25g riekstu. Tā kaut kā cenšos sevi atttīrīt no neveselīgajiem ēdieniem un izskaust kāres pēc tiem, un pagaidām izdodas! :)
05.03.2015 11:12 |
 
Reitings 1093
Reģ: 02.11.2011
myfitnesspal ir tāda tipa aplikācija, pieejama gan telefonā, gan datorā :)
05.03.2015 11:13 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
Jā,man arī liekas, ka bija myfitnesspal! Bet tādas ir vairākas, šī gan, ja ir pareizā, tur var ierakstīt arī cik daudz sporto (līdz pat tādiem sīkumiem kā kādā ātrumā skrēji, cik daudz - tur bij satelīts, kas izrēķina attālumus, tad attiecīgi tavam svaram un augumam aprēķina cik aptuveni kalorijas nodezināji. Protams, ka rādītāji ir aptuveni. To jau, protams, katram ir jāsaprot, bet toties ir daudz vieglāk iekļauties kaut kādos rāmjos. Tad tev parāda ik dienas vai tev ir kaloriju deficīts vai par daudz, kā arī tieši uzturvielas arī parāda kas tev ir par daudz, kas par maz un kas normā. Man savu ēšanu izdevās savaldīt tikai ar tās aplikācijas palīdzību. Varbūt janokačā velreiz, baigi labā bija! Es sev toreiz uzstādīju konkrētu kaloriju skaitu, ko vēlos uzņemt, un tikai tā, kad uzskatāmi man acu priekšā bija tā, ka varu izvēlēties...apēst veselu bļodu ar salātiem un vistu, vai tomēr mazu kūciņas gabaliņu, jo katru reizi ievadot ko apēd, tev kalorijas skaitās nost no dienas "devas" un parādās cik tev ir palicis. Tikko kā reģistrē sportu (piemēram, ka nodedzināji 1000kalorijas) tev plusā atkal pienāk atļautās kalorijas un var ēst kaut ko vairāk.

Īsāk sakot, šī ir laba štelle, ja tev patīk, ka acu priekšā visu tev izrēķina, parāda un nemāki pati sevi ierobežot vai skaitīt kas ko kā. Esmu rakstījusi arī dienasgrāmatu rakstiskā veidā ar to, ko ēdu un kā sportoju, bet ko tas dod, ja slinkoju kalorijas un uzturvielas rakstīt :)
05.03.2015 11:22 |
 
Reitings 418
Reģ: 08.12.2011
jaa, ilggadeeji sportisti nezin ko dara :D tas ka pats ar sportu sen nodarbojies nenoziimee, ka nu tavi padomi buus tie iistie, pareizie un vieniigie. atradies, fitnesa mesija :D
05.03.2015 11:27 |
 
Reitings 95
Reģ: 28.10.2014
par tām saujām un kalorijām! :D

tieši pirms pāris dienām izdomāju, ka kūkas vai saldā vietā apēdīšu banānu čipšus- taču daudz veselīgāk un labāk! :D
tik labi garšoja, ka apēdu visu 100 gramu iepakojumu, lieki teikt, ka šajos 100 gramos pēcāk uz iepakojuma ieraudzīju 500 kcal! :'-(
05.03.2015 11:38 |
 
Reitings 122
Reģ: 04.03.2015
Cenšos ēst pareizi, sabalansēti. Mana lielākā problēma ir tāda, ka daudzu gadu garumā esmu lasījusi, mācījusies par pareizu uzturu. Pašai šķiet, ka pa lielam visu zinu un, ja šīs visas zināšanas arī praktiski pielietotu, rezultātiem būtu jābūt spīdošiem, BET... pēc dabas esmu perfektcioniste un var teikt, ka šajā ēšanas jomā mans sauklis ir - visu vai neko. Es varu vai nu ēst ideāli, tīri, pareizi vai arī pilnīgi kardināli pretēji - neveselīgi utt. Man ir tikai šīs divas galējības. Labi, ja varētu pieturēties pie pirmās ar pareizo ēšanu, es nesūdzētos, bet šad tad jau paslīd kāja un kāds našķis vai kas neveselīgāks ieslīd mutē (parasti kādā no brīvdienām tā gadās). Un tad, kad kaut mazumiņu no tā, ko uzskatu par neveselīgu un sliktu apēdu, tā aiziet - visas durvis vaļā, šķiet, ka visu esmu sabojājusi, nav jēgas turpināt un tādējādi ieslīgstu kārtīgā "neveselīgajā" periodā. Un atpakaļ uz sliedēm tikt ir grūti. Zinu, ka pat profesionāli sportisti, kas ievēro ļoti drastiskas diētas, atļaujās tā saucamās cheat meals, bet es tā nevaru. Visu vai neko un uz priekšu. Patiesībā jau uz priekšu nekur tā netieku.
Noteikti no malas izklausās tā šīzo, bet tā man ir jau ļoti ilgu laiku, tad nu muļļājos visu laiku uz vietas.
05.03.2015 12:11 |
 
10 gadi
Reitings 718
Reģ: 01.12.2009
Glaze diemžēl tev var tikai palīdzēt domāšanas maiņa:-( Re pati jau saproti, ka normāli tas nav.. vajag cheat meals savādāk organisms norausies tici man... ievēro principu 80/20 80% Ēd tā teikt "clean" un 20% pataupi "neveslīgajai" pārtikai :-)
05.03.2015 12:53 |
 
Reitings 2337
Reģ: 14.07.2014
Turpinu skriet, bet tas nav ar pavasari saistīts, bet ar to, ka neko citu negribu darīt :D
Izvilku riteni pagājušajā nedēļā no ziemas guļas, ar to mazliet transportējos dažas reizes.
Atsāku pierakstīt izdzertos šķidrumus water balance aplikācijā.
Nekāpju uz svariem (atmetu smēķēšanu, pienāca klāt 2kg, kuri vnk nenāk nost un mani ļoti apbēdina).
05.03.2015 15:17 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
muļķīgi visu laiku ēst neveselīgi un tad pēkšņi attapties. Veselīgs uzturs un sports tai ir jābūt ikdienai.
05.03.2015 15:42 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits