Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pašpārliecinātība

 
Reitings 102
Reģ: 11.12.2014
Sveikas, šodien nejauši atradu šo video sanāca daudz aizdomāties par to,cik tomēr nedroši cilvēki jūtas savā āda. Iedomājos, ka būtu interesanta diskusijas tēma :-) . Pati ilgu laiku nespēju pieņemt sevi, tagad tādas domas liekas muļķīgas,bet bija laiks, kad man tas sagādāja problēmas. :-/

Kā ir ar Jums? Jūtaties labi savā ādā,pārliecinātas? Spējat ieraudzīt skaisto sevī?
03.03.2015 13:50 |
 
Reitings 27214
Reģ: 11.02.2015
Jaunākos gados tā pašpārliecinātība nāca pārsvarā no apziņas, ka esmu superīga ārēji. Tagad lielāku nozīmi jušanai labi savā ādā spēlē apmierinātība ar sevi kā cilvēku. Un jā - jūtos skaista :)
P.S. Protams, jauna frizūra vai kleitiņa arī nekad neskādē :D
03.03.2015 13:53 |
 
10 gadi
Reitings 1925
Reģ: 02.07.2009
Ļoti cīnos ar sevi pašlaik, tieši saistībā ar pašpārliecinātību un sevis iemīlēšanu. Lielākā problēma ir, ka es neredzu, kāpēc man sevi jāmīl. Tāpēc, ka tā ir pieņemts, pieņemts būt foršai, atraktīvai, ieinteresētai par pasauli? Tāpēc, ka es citiem liekos labs cilvēks, bet tāda neesmu? Šis, man liekas, izvērtīsies par mīklaināko jautājumu manā dzīvē. Apbrīnoju pašpārliecību citos cilvēkos, spēju pateikt - jā, es esmu tā vērta, pietiekami laba, lai darītu visu, kas man patīk utt., utt.
03.03.2015 13:56 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Agrāk daudz kompleksoju par sevi. Taču tagad lielāko daļu to lietu jau esmu atmetusi.

Kad cilvēks atrod to, kas viņam piestāv, kas viņu izceļ, kas liek viņam justies labāk, tad arī cilvēks ir laimīgāks. :)

Es cilvēkiem bieži cenšos teikt kādus komplimentus. Nemeloju, bet saku to, ko nodomāju, jo zinu, ka daudzi nodomā kaut ko labu, bet nepasaka. Man pat sveši cilvēki ik pa laikam uz ielas nāk klāt un saka, ka jauki izskatos, un man tas liek pasmaidīt. Tad nu arī es cenšos likt kādam pasmaidīt.

Prieks vairo prieku. :)
03.03.2015 13:58 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Esmu loti nepaarliecinaata par sevi, censhos ar to ciiniities un maskeet. Dazhreiz sanaak:D
Bet lielaakoties mani kompleksi, tarakaani un citas diivainiibas zel un plaukst uz nebeedu!
03.03.2015 14:01 |
 
Reitings 109
Reģ: 20.02.2015
Jau no tīņu gadiem esmu ļoti pārliecināta par sevi, nezinu kā, vienkārši sanāk.
03.03.2015 14:08 |
 
Reitings 4655
Reģ: 23.11.2014
Pamatskolā biju nepārliecināta par sevi, kautrējos no sava auguma, nejutos labi, pārāk uztraucos, ko citi domā. Laika gaitā daudz kas ir mainījies, apzinos kas manī ir skaists un ko izcelt, neinteresē citu cilvēku domas, jo pati apzinos savus mīnusus, protams, ka neesmu perfekta. Patīku sev tāda kāda esmu iekšēji, kāda ir mana domāšana un dzīves uztvere. Jūtos labi un ticu, ka ar laiku kļūšu arvien pašpārliecinātāka, pašai ar sevi tikai jāstrādā! :)
03.03.2015 14:21 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Vairāk jā, nekā nē. Pēdējos gadus esmu kļuvusi daudz pašpārliecinātāka. Protams, ir savi kompleksi , bet kopumā iekšēji jūtos konkrētos lauciņos diezgan spejīga, gudra un pašpārliecināta.
Agrāk kompleksi ir bijuši par vizuālām lietām, bet to mainījis tas, ka pat precētai esot, man vīriešu uzmanības netrūkst, kaut gan perfekta šajā ziņā nejūtos.
03.03.2015 14:21 |
 
Reitings 1884
Reģ: 08.07.2013
Man ir ļoti interesanti ar šo lietu - ir brīži, kad, redzot sevi spogulī vai atspulgā, vienkārši nošausminos, kā arī riebjos sev savu uzskatu dēļ, taču ir brīži, kad man tiešām patīk tas, ko redzu (reizēm gadās good hair day un līdz ar to arī sava seja man liekas simpātiskāka) un arī ar savu iekšējo pasauli esmu harmonijā.
03.03.2015 14:32 |
 
Reitings 1405
Reģ: 17.02.2012
Mana pašpārliecinātība iet roku rokā ar panākumiem manā dzīvē, pēc tam seko ārējais izskats (jauna frizūra un jauna kleita), bet, jā, kopumā, jo pārliecinošāk jūtos dažādās sfērās, jo labāk jūtos savā ādā. Atceros, ka viens no pagrieziena punktiem manos uzskatos par sevi bija tad, kad piedzima mans bērns. Joprojām to uzskatu par tādu kā dzimšanas brīdi ne tikai savam bērnam, bet var teikt, ka tajā brīdī piedzimu arī kā personība, kas pieņēma savu izskatu, tā trūkumus (vairāk domāju to, ka visu mūžu esmu kompleksojusi par savu augumu- esmu ļoti slaida). Protams, joprojām ir cepieni, bet, kļūstot vecākai, ārējais izskats vairs nav tik svarīgs.

Vairāk es kompleksoju par savu personību nevis ārējo izskatu. Brīžiem nespēju noticēt labajiem vārdiem, ko kāds par mani saka. Joprojām ir tas ak, ko nu es... Ārēji to gan cenšos neizrādīt.
03.03.2015 14:41 |
 
Reitings 408
Reģ: 16.02.2014
Esmu diezgan nepārliecināta par sevi. Ir radies zems pašvērtējums. Ne īsti izskata dēļ (kurš, protams, arī mani līdz galam neapmierina). Es ļoti cenšos ar sevi un savām domām strādāt, bet tad atkal kāds vai kāda situācija mani izsit no līdzsvara. Bieži vien iekšēji salūztu un jūtos bezspēcīga.
03.03.2015 15:22 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es juutos labi "savaa aadaa"!:-)
03.03.2015 18:54 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!