Ko nauda dara ar mani?

 
Reitings 70
Reģ: 28.02.2015
Situācija ir tāda:
Kad man piedzima meita, viņas tētis man nopirka mašīnu. Tagad meitas tēvs vairs nevarētu atļauties mašīnu, šobrīd grūtāki laiki viņam pienākuši, arī man nav daudz naudas, tāpēc esmu izdomājusi mašīnu pārdot. Man ir ļoti mīļa krustmāte, nesen, kad biju pie viņas ciemos, viņa man teica, ka plāno pārdot savu mašīnu. Man ļoti patīk viņas mašīna, tāpēc es sajūsmā iesaucos: "Pārdod man!" Krustmāte zina manu situāciju ar naudu un zina, ka taisījos pārdot savu mašīnu, tāpēc teica man: "Nu, labi, pārdod savu mašīnu par cik vari, un tad par to naudu vari nopirkt no manis mašīnu" (lieki teikt, ka krustmātes mašīna maksā daudz dārgāk nekā mana).
Krustmātei arī šobrīd nav ideāla finansiālā situācija, bet tomēr pēc pāris dienām viņa man piezvanīja un teica, ka varu ņemt viņas mašīnu, viņa man dāvina. Acīmredzot, krustmāte nespētu pieņemt no manis naudu, jo zina, ka man pašai šobrīd to vajadzētu, kaut arī viņai arī tā nauda noderētu un kā vēl! Es protams sapriecājos, bet vairākas reizes pārprasīju - vai tiešām varu ņemt tāpat vien? Tev taču arī vajag naudiņu. Uz ko krustmāte atbildēja, ka viņa tāpat ar to mašīnu daudz nebraukā.
Kaut kas iekšā saka - tak ņem to mašīnu! Bet otra puse saka - paklau, nu, vismaz iedod pusi no naudas krustmātei, viņai arī šobrī nav ideāla finansiālā situācija!
Pie tā arī palieku.
Bet tad, piezvana meitiņas tētis un saka - varbūt sadalām naudu uz pusi par mašīnu? Fuuuuck. Es viņam saku - klau, bet es biju plānojusi to pusi atdot krustmātei par viņas mašīnu. Un viņš saka - nu, tad pusi atdod viņai, pusi man.
Un es nometu klausuli. Ko tad es palikšu bez nekā??? Sirds sāp, jo gribās sev arī naudiņu, bet no otras puses, kas pie velna, es neesmu tik savtīga - saprotu, ka visiem tagad vajag naudu!
Ko nauda dara ar mani? :(
Ko Jūs darītu šādā situācijā?
03.03.2015 13:34 |
 
Reitings 1246
Reģ: 21.05.2014
bullok, kāpēc tev dot naudu savam ex draugam?? viņš tev dāvināja to auto, ja pašai ar finansēm grūti, atstāj sev, mašīnu no krustmātes pieņem, bet simboliski iedod viņai 1000 eiro.
Pie tam, kāpēc tu vispār paziņo bijušajam par to ko darīsi ar savu privātīpašumu vai senām dāvanām? ... aj, netaisi liekas problēmas, ja tik ļoti ko gribās tam bijušajam iedot, tad ar 300 eiro šim pietiks
03.03.2015 14:37 |
 
Reitings 70
Reģ: 28.02.2015
Jā, paldies, nedaudz apslāpējāt manu mantkārību. :D
Cerams tikai, ka krustmāte nesāks atteikties no naudas, savādāk tā ieslēgsies no jauna :D
03.03.2015 14:37 |
 
Reitings 623
Reģ: 16.10.2013
Redz,iesākumā plānoji pārdot mašīnu,jo ne tu,ne arī bēra tētis to uzturēt vairs nevar atļauties
man nav daudz naudas, tāpēc esmu izdomājusi mašīnu pārdot.
. Tātad tev būtu naudiņa,kas tik ļoti šobrīd vajadzīga. Pāris komentārus atpakaļ saki,ka vēlies pārdot,lai iegādātos ekonomiskāku. Tas nozīmē,ka iegūto naudu iztērētu jauna auto iegādē. Līdz ar to nonāktu esošajā situācijā,tikai ar "ekonomiskāku autiņu padusē".
Tagad,kad krustmāte piedāvā savu auto,bez maksas. Tu paliec ieguvējos-ar krustmātes auto un sava auto naudiņu. Un tu vēl prāto cik nu kuram to naudiņu dalīt(sev,tēvam,krustmātei),jo arī Tev vajag naudu,savādāk paliksi itkā bešā. Klau,nu Tev jau ir ieguvums-jauns ekonomiskāka auto!

Ja būtu tavā situācijā- pārdotu savu auto un daļu no naudas atdotu bērna tēvam,vai arī pateiktu,ka pārs mēnešus viņš var neskaitīt tos 100e. Pēc laika,kad viss būtu nokārtojies finansēs,tad arī sāktu meklēt jaunu mašīnu.
Ja izvēlies krustmātes auto,tad arī naudiņu viņai par šo auto atdot
Nu, labi, pārdod savu mašīnu par cik vari, un tad par to naudu vari nopirkt no manis mašīnu
. Ne jau viņa to mašīnu plānoja pārdot aiz gara laika,brt gan tādēļ ,ka pašai vajadzīgi līdzekļi. Savukārt faktu,ka krustmātes auto ir jaunāks,ekonomiskāks un dārgāks pieņem kā milzu atlaidi,ja jau tava auto cena nenosedz krustmātes auto cenu;-)
03.03.2015 14:38 |
 
Reitings 70
Reģ: 28.02.2015
bullok, kāpēc tev dot naudu savam ex draugam?? viņš tev dāvināja to auto, ja pašai ar finansēm grūti, atstāj sev, mašīnu no krustmātes pieņem, bet simboliski iedod viņai 1000 eiro.
Pie tam, kāpēc tu vispār paziņo bijušajam par to ko darīsi ar savu privātīpašumu vai senām dāvanām? ... aj, netaisi liekas problēmas, ja tik ļoti ko gribās tam bijušajam iedot, tad ar 300 eiro šim pietiks


Tas nav mans ex draugs, tas ir parasts draugs, ar ko pāris reizes ir bijušas intīmas attiecības. Ļoti jauks vīrietis, jo, lai gan mēs nekad neesam bijuši kopā un nemīlam viens otru, tāpat nepameta savu meitu, turpina sūtīt naudu, kaut pašam ir tikai minimāli ienākumi un reizi mēnesī ņem meitu pie sevis uz savu pilsētu. :)
03.03.2015 14:40 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Ko kapec? Lai krustmāte pārdod savu auto tad. Bet nejau tev, jo tu nevari tadu nopirkt
03.03.2015 14:40 |
 
Reitings 1246
Reģ: 21.05.2014
dy, nu, bet, hei, ja jau krustmāte piedāvājās bezmaksas atdāvināt, tad varbūt viņai nemaz nav vajadzīgi steidzami līdzekļi.
03.03.2015 14:41 |
 
Reitings 139
Reģ: 05.02.2013
Es tavā vietā neņemtu krustmātes mašīnu, bet palīdzētu viņai izdevīgi pārdot, lai viņai pašai tiek vairāk naudiņas. Pati teici, ka mašīna salīdzinoši jauna, ekonomiska utt. Domājot par viņu, tas sanāktu daudz izdevīgāk kā pārdot vai atdot tev. Pati pārdotu savu, nopirktu lētu, ekonomisku un ja paliktu pāri nauda - lutinātu bērnus un kaut ko atliktu nebaltām dienām vai mazliet palīdzētu meitas tēvam.
03.03.2015 14:41 |
 
Reitings 1246
Reģ: 21.05.2014
Labi, tad es vnk katram pa tūkstotim, sev pa tūkstotim +pieņemtu krustmātes auto :-)
03.03.2015 14:43 |
 
Reitings 4655
Reģ: 23.11.2014
Es tavā vietā bērna tēvam iedotu kādu simbolisku summu, ja vispār dotu, krustmātei lielāku summu, bet tāpat es piemēram justos kā mūžīgā parādniece.

Domāju, ka darīšu tā, ka 1250eur, iedošu krustmātei, 1250eur draugam un 500 atstāšu sev un bērniem.


Es Tavā vietā tad jau 500eiro atdotu bērna tēvam un 1250eiro paturētu sev. Vai arī no tiem 1250eiro vēl kādu daļu piemestu klāt krustmātei.
03.03.2015 14:43 |
 
Reitings 623
Reģ: 16.10.2013
Mexico-Love
Krustmātei arī šobrīd nav ideāla finansiālā situācija
Es uzskatītu to par super lielu necieņu,ja autore auto pieņemu kā dāvanu.
03.03.2015 14:44 |
 
Reitings 70
Reģ: 28.02.2015
Te tik atšķirīgi viedokļi, ka izlasot katru komentāru atkal sāku šaubīties.
Piemēram, izlasot Mexico-Love komentāru, liekas, jā, nu, kāpēc gan ne? Visiem būšu izdabājusi un pati apmierināta!
Tad lasu Gazette komentāru un domāju, nu, tiešām, varbūt piedāvāt palīdzību pārdošanā? Jo, lai arī viņa mani mīl un vēl tikai labu, pati no tā, iespējams, cietīs.

Laikam nelasīšu vairs komentārus, galva uzsprāgs :D
03.03.2015 14:47 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
Es uzskatītu to par super lielu necieņu,ja autore auto pieņemu kā dāvanu.

++++
kaut kā pat grūti noticēt, ka ir cilvēki, kam tiešām nebūtu kauns tā izrīkoties, tāpēc sliecos domāt, ka diskusijas autore ir trollene
03.03.2015 14:47 |
 
Reitings 1249
Reģ: 07.06.2010
Gan jau krustmāte izlēma uzdāvināt, jo uzskata, ka autorei grūti, tikmēr autore kaļ izdevīguma plānus :-D
03.03.2015 14:47 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
Tev mašīnu jau labāku par brīvu dod, kāds vel bešā paliksi? Sviests..
03.03.2015 14:53 |
 
Reitings 28141
Reģ: 11.02.2015
Lai krustmāte pārdod savu auto tad. Bet nejau tev, jo tu nevari tadu nopirkt

palīdzētu viņai izdevīgi pārdot, lai viņai pašai tiek vairāk naudiņas.

++
03.03.2015 15:03 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Es vairs nesajēdzu, kur ir problēma...ja jau sākumā gribēji pārdot auto, lai būtu tikai nauda, tad kāpēc tagad gribi gan naudu, gan auto? :D tā teikt, grib atdot vienu, lai būtu otrs, bet beigās vēl sagrib abus.
03.03.2015 15:11 |
 
Patīk
Reitings 457
Reģ: 01.03.2015
Nedari gan ta nenem no krustmates masinu,tas ir loti nesmuki,pardod savu noperc ekonomiskaku un paliks vel atlikums,kur problema,nevajadzetu gan skatities svesos makos un svesos pagalmos,kas tur notiek ,atceries katrs ir atbildigs pats par sevi,krustmate var but piedava ,bet tas tikai laipnibas pec,kadreiz dzive tev tas var smagi atspeleties,tu esi loti mantkariga,sausmas
03.03.2015 15:20 |
 
Patīk
Reitings 457
Reģ: 01.03.2015
es saprotu var pienemt naudinu davinatu,bet ne sita nee nee
03.03.2015 15:22 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Kāda jēga bija pirkt sievietei mašīnu, ja pēcāk prasa atpakaļ naudu? Otru pusi no peļņas atdotu bērna tēvam... tāpat tā nauda viņu nepadarīs vīrišķīgāku..
03.03.2015 15:28 |
 
Reitings 978
Reģ: 09.10.2013
īsumā, ko es darītu -

Liktu krustmātei pārdot viņas mašīnu kā viņa bija plānojusi un, lai naudiņu patur sev. Tu savu, ja pārdod ttad nevari atļauties un Tev nevajag, ja pārdotu naudu paturētu sev iekrājumiem. Ja ar vīrieti nedzīvo kopā, viņam nav nekāda daļa gar to, ko dari vai nedari ar savu mantu.

Man sirdsapziņa nekad neļautu paņem tādu mantu no kāda, kur nu zinot, ka viņai pašai nav viegli!

+ Ja Tu tomēr to izdari, atdod VISU naudu viņai un, kad pārdosi viņas mašīnu, kā Tu minēji - nevari atļauties uzturēt, tad to starpību atdotu klāt, kamēr neatdotu viņai pilnu summu - justos parādā.
03.03.2015 15:34 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!