Nozagtas dārglietas

 
Reitings 978
Reģ: 09.10.2013
Sveikas.
Man ir tāda problēma, ka man ir nozagtas zelta dārglietas, no mājām.
Ir divi aizdomās turamie, diemžēl, radinieki.
Neviens pie rokas nav noķerts tādēļ nevaru vainot 100% kādu, jo ir divi... (bet viens no tiem 2 ir 100%, to gan zinu droši)

Tās lietas, noteikti, ir lombardā un sen pārdotas, jo nozagts tika diez gan sen, iespējams, pat pirms pus gada, vnk. tās bija izejamās zeltlietas, tādēļ ikdienā nenēsāju un likās, ka ir drošībā...

Vai nododot kaut ko lombardā prasa vārdu, uzvārdu?
Vai ir kāda iespēja, ka apzvanot lombardus es atradīšu vismaz cilvēku, kurš nodeva?
Varbūt ielikt sludinājumu FB, lai šēro, varbūt, kāds ir nopircis un varētu atpirkt, jo man tur lielākais dārgums bija kuloniņš, kas ir ģimenes relikvija?
Vnk. nezinu kā šādā situācijā rīkoties...
03.03.2015 11:53 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Lombardā tev neviens neteiks vai uz tāda un tāda cilvēka vārda ir kas bijis. Tas ir tiesību pārkārpums.
Pēc 3 mēnešiem vai pus gada (īsti neatceros) viss tiek nodots pārkausēšanā.
03.03.2015 16:43 |
 
Reitings 207
Reģ: 01.03.2014
Lancaster ja tur kur viņāi stāvēja nav tas ko katru dienu ver vaļā varētu būt.
Es autores vietā mēģinātu teikt ja neteiksat kur došos uz policiju ja vajadzēs maksāšu viņiem un jums būs sabojāta dzīve utt..
SheIsShe visus Rīgas lombardus neapzvanīsi,bet varbūt varu aptaigāt viņa tuvākās mājās lombards liela iespēja,kad uz reiz nelika,bet nogaidija...Apzvani lielākos lombarda tīklus un sarunā nosūtīt bildes,kad tas ir zagts,ja kādam ir lai dod ziņu...
03.03.2015 16:53 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
jautaajums ja sis lietas tika nozagtas pirms pusgada tad kaapec tagad tikai taisi so topiku?

Jaa lombarda ir jauzraada personibas apliecinosuu dokumentu, bet taa ka tas bija pirms pusgada saubos ka atradisi vairs.
03.03.2015 18:46 |
 
Reitings 9997
Reģ: 19.11.2014
Tāpēc, ka tikai tagad šis fakts ir ticis konstatēs, domā ar galvu arī kādreiz!!!
03.03.2015 18:54 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits