Attiecības ar draudzeni

 
Reitings 286
Reģ: 29.01.2009
Gribēju parunāt par tādu lietu kā dzīves līmeni un attiecībām ar draudzenēm. Mums ar manu labāko draudzeni var teikt, ka ir vienāds dzīves līmenis. Tikai atšķirība ir ienākumu gūšanā. Es strādāju un pelnu pati, viņu uztur vīrietis. Taču tam līdz šim nav bijis nozīmes... it kā...

Piemēram, es vairākus gadus krāju mašīnai, līdz to nopirku. Mēnesi vēlāk draudzenei vīrietis uzdāvinājis auto. Sakrāju es savam sapņu ceļojumam. Draudzene pieteicās man braukt līdzi, visu apmaksāja viņai vīrietis. Tagad es apsveru iespēju paņemt kredītā dzīvoklīti. Un bez maz vai kuru katru brīdi gaidu, kad draudzene paziņos, ka viņai ir uzdāvināts dzīvoklis :D

Es nevaru šiti saprast, kā vērtēt šo visu... Taču nevar būt tā, ka viņa man grib iebāzt acīs, ka var to visu dabūt uz knipja sitienu?

Un vēl ļoti nepatika viņas viena piezīme par to manu dzīvokļa pirkšanu. Mazliet pasūdzējos, ka liela pirmā iemaksa, grūti sakrāt. Uz ko vņa atbildēja, ka vajag vairāk censties. Man bija tāds wtf... kad tad viņa dzīvē ir uz ko pacentusies?
03.03.2015 11:35 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Man jau šķiet, ka zināmā vecuma posmā visas trīs tevis nosauktās lietas kļūst aktuālas. Ja esat apmēram viena vecuma un brieduma pakāpes, nav jābrīnās, ka otrs cilvēks arī ir aizdomājies par savu mājokli, mašīnu un ceļojumu.
Varbūt tā viņas piezīme nebija īsti vietā, bet tikpat labi tā varēja arī būt domāta pilnīgi labdabīgi.
03.03.2015 20:23 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Es taa arii nesapratu probleemu. Neesi aizdomaajusies, ka auto pirkshana ir tikai sakritiiba? Un par celjojumu runaajot, vispaar liekaas diivaini ka tevi tas nomaac. Buutu priecaajusies ka tev ir celjabiedrene.
03.03.2015 20:28 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015

Nu a kurš normāls cilvēks necenšas panākt tevis nosauktās lietas? Mēs visi uz tām dzenamies


Pilnīgi piekrītu. Auto, ceļojums un mājoklis ir standarta lietas, ko katrs cilvēks vēlas un cenšas sasniegt. Vienīgo sakritību no tevis nosauktajā redzēju auto, bet neticu, ka tas tika kopēts, bet tā ir vienkārša sakritība laikos utt. Kādēļ lai viņai skaustu kaut kas no tā, kas ir tev, ja viņa var dabūt to pašu, bet pat bez piepūles? :) Liekas, ka vienīgā skauģe šajā situācijā esi tu, diemžēl :)
03.03.2015 20:35 |
 
Reitings 170
Reģ: 26.01.2015
Man liekas, ka teju vai katra sieviete zemapziņā grib to attiecību modeli, kur vīrietis ir turīgs un var atļauties visas ērtības. Tad, kad kādai draudzenei šādi paveicas (turklāt, ja vēl vismaz ārēji attiecības ir harmoniskas un labas), tad otrai draudzenei, kurai nekā tāda nav un kura visu mūžu ir situsies kā pa nātrēm, iestājas skaudība, jo kāpēc gan tai otrai tā veicas, bet viņai ne?
Tavs stāsts man izklausās šādi.
03.03.2015 20:45 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Priecājies par sevi, tu esi neatkarīga sieviete, tev ir savi mērķi un sapņi, kurus tu sasniedz pati nevis tev tos pasniedz vecis! Lepojies ar to!!!!


Un citai viņas sapņus pasniedz uz paplātes vienkārši par to ka viņa ir viņa.

Dzīve nav taisniga, ko viens sasniedz gadiem smagā darbā to cits saņem regulāri "par neko",tas ir jāpieņem un par to nav vērts pūsties, jo ne Tu tāpēc satiksi vīrieti kurš tevi tāpat apdāvinās, ne panāksi ka Tava draudzene pati sev visu nopelna.

Uz ko vņa atbildēja, ka vajag vairāk censties.


A ko vēl viņai bija teikt? Ka taupīgāk jādzīvo ?
03.03.2015 20:47 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (4)