Attiecības ar draudzeni

 
Reitings 286
Reģ: 29.01.2009
Gribēju parunāt par tādu lietu kā dzīves līmeni un attiecībām ar draudzenēm. Mums ar manu labāko draudzeni var teikt, ka ir vienāds dzīves līmenis. Tikai atšķirība ir ienākumu gūšanā. Es strādāju un pelnu pati, viņu uztur vīrietis. Taču tam līdz šim nav bijis nozīmes... it kā...

Piemēram, es vairākus gadus krāju mašīnai, līdz to nopirku. Mēnesi vēlāk draudzenei vīrietis uzdāvinājis auto. Sakrāju es savam sapņu ceļojumam. Draudzene pieteicās man braukt līdzi, visu apmaksāja viņai vīrietis. Tagad es apsveru iespēju paņemt kredītā dzīvoklīti. Un bez maz vai kuru katru brīdi gaidu, kad draudzene paziņos, ka viņai ir uzdāvināts dzīvoklis :D

Es nevaru šiti saprast, kā vērtēt šo visu... Taču nevar būt tā, ka viņa man grib iebāzt acīs, ka var to visu dabūt uz knipja sitienu?

Un vēl ļoti nepatika viņas viena piezīme par to manu dzīvokļa pirkšanu. Mazliet pasūdzējos, ka liela pirmā iemaksa, grūti sakrāt. Uz ko vņa atbildēja, ka vajag vairāk censties. Man bija tāds wtf... kad tad viņa dzīvē ir uz ko pacentusies?
03.03.2015 11:35 |
 
10 gadi
Reitings 4026
Reģ: 02.01.2011
Priecājies par sevi, tu esi neatkarīga sieviete, tev ir savi mērķi un sapņi, kurus tu sasniedz pati nevis tev tos pasniedz vecis! Lepojies ar to!!!! 8-)
Ja tev īsti nepatīk, ka viņa tā teikt kopē tevis paveikto, tad turpmāk mazāk dalies ar saviem sasniegumiem (naudas, mantas ziņā), bet, piemēram, stāsti viņai, cik un kādas grāmatas esi izlasījusi, kādus kursus esi apmeklējusi/pabeigusi, kā esi pilnveidojusies kā personība, jo
šajā ziņā viņa tevi nepārspēs (to vecis ar karoti mutē ielikt nevar un starp kājām iebāzt arī ne :D)
p.s. ja kkurā brīdī ienāk prātā doma, ka tu esi tā, kurai skauž (un tas nekas, tā mēdz gadīties) uzreiz vajag atcerēties, ka viss, ko tu esi sasniegusi ir un būs tavs un nekur nepazudīs, bet tavai draudzenei gan viss var pēkšņi pačibēt, jo vecis vienā brīdī var būt un otrā jau nebūt :)
03.03.2015 13:46 |
 
Reitings 1405
Reģ: 17.02.2012
Es tā saprotu, ka galvenā problēma ir tajā, ka draudzene Tevi kopē, vai kā? Tā jau nu gan nav Tava problēma, bet viņas! Priecājies par saviem sasniegumiem! Protams, žēl, ka cilvēks nedomā ar savu galvu uz pleciem, bet kopē savas draudzenes dzīvesveidu! Tu esi viņu izvēlējusies par savu draudzeni, tātad- kaut kas jūs vieno! Vienkārši samierinies vai pārstāj draudzēties. Un spriedelēšana par tēmu "godīgi vai negodīgi" ir nevietā, jo tas tāpat nemainīs šo situāciju. Tad Tev arī vajag bagātu draugu, lai būtu godīgi :-)
03.03.2015 14:27 |
 
Reitings 28475
Reģ: 11.02.2015
Kāpēc viņa cenšas panākt to, ko es sūti grūti nopelnu?

Nu a kurš normāls cilvēks necenšas panākt tevis nosauktās lietas? Mēs visi uz tām dzenamies - kurš krāj, kurš nocopē bagātu partneri.
Nesaskati tajā kādu draudzenes sazvērestību, varbūt pat drīzāk komplimentu, ka uzreiz aiz tevis viņa visas tās lietiņas grib - tātad tomēr ņem no tevis piemēru ;)
03.03.2015 14:32 |
 
Reitings 1660
Reģ: 27.10.2010
Es gan nedomāju, ka tiek kopēta draudzenes dzīve. Saprotams, Tev auto, dzīvoklis, ceļojums nāk ar darbu, bet viņai - no vīrieša, tomēr pēc diskusijas izskatās, ka Tev tas viss mazliet skauž un tā draudzene Tev baigi iedzeļ ar savu vieglo dzīvi. Nedomāju, ka vajag dusmoties uz viņu. Ja jau labākā draudzene, tad tieši otrādi - Tev vajadzētu priecāties, ka viņai bagāts vīrietis un viss tiek vienkāršā veidā. Visiem nav vienāda dzīve.
03.03.2015 14:41 |
 
Reitings 114
Reģ: 23.12.2014
Cik skaitas bagats vecis ???
Es piemeram no Kurzemes, pec komunalo samaksas paliek pari 750 euro. Uzturu draudzeni viss tiek kopigots ipasumos.
03.03.2015 14:42 |
 
Reitings 4655
Reģ: 23.11.2014
Pilnībā piekrītu daamiigaa.
Nedod Dievs, ka vēl draudzene izšķiras ar savu bagāto draugu un paliek bez nekā. Vairāk domā par sevi un priecājies, ka esi saviem spēkiem tik daudz sasniegusi! :)
03.03.2015 14:55 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Neliekas, ka draudzene cenšas kaut ko bāzt acīs. Tu nopirki mašīnu un varbūt tiešām arī viņa izdomāja, ka laiks iegādāties auto vai vīrietis izdomāja, ka uzdāvinās, lai viņai arī būtu ar ko braukt. Tu izdomāji, ka brauksi ceļojumā. Draudzene arī izdomāja, ka gribētu braukt līdzi kopā laiku pavadīt, un ja viņai vīrietis to var uzsaukt, tad kādēļ ne?
Nedomā visu laiku par to, ka draudzenes puisis ir labi situēts un var viņai daudz ko apmaksāt, un tad varbūt nenāks šādas domas galvā :)
03.03.2015 15:14 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Es priecātos, ka manai draudzenei ir blakus cilvēkas, kas par viņu rūpējas.. :) Manuprāt, ir jauki priecāties par saviem tuvajiem un mīļajiem :)
03.03.2015 15:19 |
 
Reitings 623
Reģ: 16.10.2013
Es priecātos, ka manai draudzenei ir blakus cilvēkas, kas par viņu rūpējas..

+

Skatos,ka lielai daļai arī tāda pat nostāja kā autore-draudzene ir tā sliktā:
žēl, ka cilvēks nedomā ar savu galvu uz pleciem, bet kopē savas draudzenes dzīvesveidu

draudzenei skauž tava neatkarība

Viņa taik arī cenšas. Tik ne ar galvu, bet ar otru galu.

viņa grib tev maksimāli līdzināties.

un šis vispār (t)
viņa tukša bez saviem sapņiem un mērķiem, jo viņa visu grib kā tev un tavus mērķus


Meitenes,Jūs tiešām tā arī pa dzīvi dzīvojat,ar šādu domu galvā?:-/
03.03.2015 15:32 |
 
Reitings 5629
Reģ: 20.06.2010
man arii liekas, ka tev skauzh, ka draudzenei viss naak tik viegli,kameer tev smagi jaastraadaa

no otras puses, atrodi tak sen arii veci,kas gribees tevi sponsoreet. un dabuusi veel vairaak nekaa pashlaik
03.03.2015 15:33 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
dy,

mans komentārs gan nebija domāts, ka draudzene slikta. tieši otrādāk :)
03.03.2015 15:35 |
 
Reitings 623
Reģ: 16.10.2013
Es ,iespējams,ne pa ķeksi izvilku kaut ko ārā;-) Ātri pārskrēju visiem komentāriem pāri un nobrīnijos,tāpēc arī nokļūdījos(t)
03.03.2015 15:39 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Draudzene sev nopirka jaunu telefonu, par kuru bija stāvā sajūsmā, demonstrēja tā ekstras utt.
Es atstāstīju priecīga draugam. Pēc nedēļas viņš man nopirka tādu pašu telefonu teikdams: es redzēju, cik ļoti Tev patīk tas telefons, tāpēc nolēmu iepriecināt!

Vai tas mani padara par kopētāju.. vai tāpēc man skauž draudzenes ''neatkarība''? :D :D :D
03.03.2015 15:41 |
 
Reitings 674
Reģ: 13.10.2013
Šis vairāk izklausās, ka tu esi slikta draudzene nevis viņa, jo tev skauž tas , ka viņa nestrādā un dabū to pašu, par ko tu cīnies...
Un viņas komentārs par cenšanos, tā jau arī ir... ;) pati pacenties un sakrāji ceļojumam, pacenties arī tagad un sakrāj dzīvoklim. Vai arī .. pacenties un atrod vīru, kas to var atļauties :D :D
03.03.2015 16:13 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Tiesi tas,ka tu nevari paardziivot to ,ka vinai viss naak viegli,liecina par to,ka draudziiba iet uz beigaam.
Tas "krahs"vareetu notikt tajaa briidii,kad vinai viirietis uzdaavinaas kaut ko taadu ,ko tu nevari sakraat,nekad nevareesi varbuut.Tas tev buus par gruutu paardziivot.
Saada draudziiba nav veseliiga!
03.03.2015 16:20 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Varu piebilst, ka, ja es sūri, grūti strādātu, lai nopelnītu to, ko draudzenei dotu viņas vīrietis (viņai pašai nestrādājot) un ja viņa manā virzienā izteiktu kādus komentārus un kritiku, es atbildi parādā nepaliktu.
03.03.2015 17:22 |
 
10 gadi
Reitings 3059
Reģ: 09.10.2009
Nevis draudzība, bet sacensība!
03.03.2015 17:36 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Varbut vina necensas ar tevi konkuret un reizem varbut nemak izveleties istos izteicienus?
Vnk redzu to,' ka esi pati visu saspilejusi.
Nedomaju, ka tev vai vinai skauz. Nu tu sev nopirki masinu. Ok, tas varbut nedaudz divaini, ka vina ar uzreiz sagribeja--bet varbut ta ir sakritiba, un draugs vnk vinai neprasot uzdavinaja? Taa nevar but?
Par celojumu-varbut vina sen jau gribeja doties, bet nebija ar ko un viena negribeja. Pilnigi iespejams.
Par pirmo iemaksu-neko nepareizu nepateica. Ok, no vinas mutes varbut izklausijas sarkastiski, bet varbut vina vnk deva to kaa padomu. Nu un, ka vinai viss ir...tapec vina nevar izteikt viedokli? Vai cilveks, kurs butu cinijies tapat kaa tu-vina domas tu uztvertu savadak?
Ja tev skiet,'ka vina grib visu to pashu, ko tu-nu nestasti uzreiz visu, ko plaano.
03.03.2015 19:52 |
 
10 gadi
Reitings 3059
Reģ: 09.10.2009
Nekā! Te var būt abas puses! Iespējams, viņai tiešām skauž un sacenšas ar tevi , bet ,iespējams, tā ir tikai sakritība un nekas vairāk. Katra jau te tavu tekstu un situāciju uztvers citādāk.... -.-
03.03.2015 20:13 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Varbūt varētu palīdzēt apziņa, ka ar turīgiem vīriešiem, kas visu ko pērk, nereti nemaz nav tik vienkārši dzīvot. Tā kā.. kā saka "katrai savs krusts jānes" :D
03.03.2015 20:19 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits