Sveikas

 
Reitings 8
Reģ: 03.03.2015
Vēršos pie Jums, varbūt kāds/a spēs palīdzēt. Man ir tik daudz problēmu, ka es nezinu vairs kur likties. No tām vēl klāt izriet, mēdz uznākt depresija, biežas garastāvokļa maiņas. Vēl plusā visam ir alkohols, katru nedēļu sanāk tusēties, tas ir vienīgais, kas spēj palīdzēt, bet tas nav nekāds risinājums, to es zinu. Pēc tam ir vēl trakāk. Nespēju sakārtot savu dzīvi. Esmu domājusi par psihiatru, bet tam atkal naudas nav. Man ir arī puisis, kopā nedzīvojam, tiekamies diezgan bieži. Viņam ir ļoti jauka ģimene ar kuru cenšas mani iepazīstināt, bet es esmu tik nerunīga, ka viņi noteikti ir par mani padomājuši, ka es esmu iedomīga vai vēl sazin ko. Man ir tik lielas bailes, ka es izvēlos labāk nerunāt. Esmu greizsirdīga, laikam nepārliecināta par sevi, vīlusies vīriešos.Arī cilvēkos.. Jūtos ļoti slikti, bet gribētu būt laimīga. Nav ar ko arī parunāt, draudzenes visas kautkur aizbraukušas, citas ģimenes izveidojušas.. Pati arī gribētu izveidot ģimeni, bet kur nu es tāda?! Liekas, ka tik daudz būtu jāmācās..
Ko man darīt? Kā Jums tas viss izklausās? Paldies, kas izlasīja un ceru uz sapratni.
03.03.2015 00:37 |
 
Reitings 8
Reģ: 03.03.2015
Janey, tev ir taisnība.

Jūsu vārdi man palīdzēja. Tencinu
03.03.2015 01:54 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
Iet tak uz visiem sporta klubiem cilvēki pa vienam! :) Es reti kad redzu tur "draudzenītes", cilvēki iet nodarboties ar sportu, daži sapazīstas, tad jau rodas sporta-zāļu-draugi utt.
Izklausās, ka tev vajag izrauties no rutīnas, sevi nodarbināt (darbs, hobiiji, brīvprātīgais darbs utt), un vienkārši pieņemt sevi, iemīlēt sevi, saprast, ka esi forša. Drauga radi noteikti ar lielāko prieku tevi uzņems, un tas ir tieši jauki, ka neesi liela pļāpa. Katrs mēs esam savādāks, tas ir tikai normāli, ka viņu priekšā tev ir uztraukums un būsi nedaudz kautrīga. Esi pieklājīga, aizbraucot ciemos, aizved ciema kukuli, painteresējies, kā viņiem iet, pajautā, vai kādam nevajag ko palīdzēt galda uzklāšanai utt. Es arī neesmu no runātīgajām, tāpēc biežāk uzdodu jautājumus, rūpīgi klausos, smaidu, nedaudz iekomentēju. Cilvēkiem patīk, ka viņos klausās. :)
Būs ok! :)
03.03.2015 01:54 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Tiecies ar cilvekiem kas tevi pienem kaada esi nevis ar visiem tiem ballisu zveeriem un dzerstitaajiem. Gan jau neiederies taja sabiedribaa, taapec slikti juuties. Vagag apkart pozitivus cilveekus.
03.03.2015 02:52 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Aizej labak pie macitaja, nevis pie psihiatra. Psihiatrs tev, visticamak, izrakstis zales, bet nav ko dzert to indi. Macitajs tevi iedvesmos ar gara speku.
03.03.2015 06:05 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Zaales ir peedeejais salminjsh. Izvairies no graadiigaa, jo tas tikai pasliktina situaaciju, eed veseliigi, sporto, varbuut apmeklee kaadu psihologu, lieto vitamiinus, centies nestresot par siikumiem un neurkjeejies sevii bez iemesla. Tas vareetu nostraadaat.
03.03.2015 06:31 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
pret lauztu kāju arī ieteiktu mācītāja apmeklējumu?

aiziet izrunāties ar ārtu, tas varētu būt risinājums. Jogu, mācītāju - tos arī var mēģināt, bet drīzāk kā palīglīdzekli, nevis ārstēšanās pamatmetodi.
03.03.2015 07:13 |
 
Reitings 649
Reģ: 31.08.2012
1) pārstāj lietot alkaholu
2) velti laiku sev, aizej uz jogu
3) izrunājies ar draugu pasaki ka tu esi kautrīga tāpēc bail runāt ar viņa vecākiem.
03.03.2015 07:15 |
 
Reitings 8
Reģ: 03.03.2015
switched on, es gribu, lai viss ir ok, bet nezinu kā man to izdarīt..

Paldies par Jūsu ieteikumiem..

Tulīt jau tuvojas sanākšana un es bez alkohola nezinu kā, atkal sēdēšu kā tāda sēne, cittreiz pat tas nepalīdz un tāpat klusēju. Nezinu vai vispār braukt, gribēsies viņu satikt, bet nezinu vai vajag, varbūt vienkārši atmest visam ar roku?

Adelly, mēs runājām, viņš saka, ka tas ir normāli.

Bet man tā neliekas, jo es tā mokos..
03.03.2015 12:56 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!