Fotogrāfēt bēres un liekt facebook...normāli??

 
Reitings 59
Reģ: 28.02.2015
Tikko gadījās interesanta situācija facebook.com.

Meitene ielika bildi, kuru kāda man neiznāma persona bija nofotogrāfējusi (izskatījas pēc telefona foto spriežot pēc kvalitātes). Bildē bija redzama viņa, iplūdusi asarās, berot smiltis kapā.

Pievienoju komentāru: Izsaku līdzjūtību, bet kā var tādā brīdi fotogrāfēt.
Uz ko saņēmu atbildi: Nejau es fočēju - tu muļķe.

Paliku uz pauzes, jo nesapratu tajā brīdī vai tas cilvēks domā loģiski vai nē. Nebiju domājusi neko aizvainojošu, vnk biju neizpratnē. Esmu bijusi bērēs, bet nekad neesmu iedomājusies izvilkt telefonu un fotogrāfēt.

Vēlāk no šīs personas saņēmu vēstuli: Aizver savu pargudro muti, citadi vel naksies uzsaut! Nekad beres neesi redzejusi fotografus?! Tizla esi!

Kapēc cilvēki nespēj uztvert lietas loģiski, bet to dara negatīvi? Kapēc jāliek šādas bildes soc tīklos un jālaiko katrs komentārs kurā ir bēdiga sejiņa

Kādas ir Jūsu domas par šo situāciju?
02.03.2015 18:57 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Liek, un kā vēl liek. Pilns internets un youtube ar dzemdību video. Vēl nesen mammamuntetiem.lv bija ielikts video, no dzemdībām pie dabas krūts.


Tas jau ir pilnīgi crazy...labi, ka neesmu neko tādu redzējusi (t)
18.03.2015 16:38 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Man tas liekas anormāli un virtuālajai pasaulei pakārtots. Diemžēl jāpiekrīt meoooww, ka cilvēki degradē.

Zinu, ka mums mājās albūmos var atrast bildes no vecvecāku un vecvecvecāku bērēm. Nezinu, es tās bildes neskatos un atmiņā nepārcilāju šo skumjo dienu. Tāpat zinu, ka kādreiz visi nomirsim, kam vēl atgādinājumus par to. Jau mirušos tuviniekus glabāju sirdī un atmiņās, bēru fotogrāfijas liekas kaut kas lieks un nevajadzīgs.
18.03.2015 16:39 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Liek, un kā vēl liek. Pilns internets un youtube ar dzemdību video. Vēl nesen mammamuntetiem.lv bija ielikts video, no dzemdībām pie dabas krūts.


Tieši tā! Visspilgtāl laikam atmiņā iespiedies video, kad dzemdējusi Nikitas Džigurda sieva. Bet tur internetā bija izlikts arī pats ieņemšanas process, kā arī vēlāk dzemdības. Jā, es saprotu, ka cilvēki ir ekstravaganti, bet nu robežas jāzina tomēr.
18.03.2015 16:40 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
njā nu tie veltījumi facebookā mirušajiem ir kaut kāds ārprāts... angļiem šitas ir baigā topā. Raksta par onkuļiem, vecmammām, suņiem, kaķiem utt, kas aizgājuši gadiem atpakaļ. Tik tiešām nagi niez paprasīt, kādeļ tāds gaudojums jāpublicē facebook, kas veltīts tam aizgājējam? Pirmkārt, nevienam FB neinteresē šī cilvēka aizgājušais onkulis un otrkārt nu ko viņi gaida? Ka pēkšņi kaut kāds enģeļa profils uzrakstīts atbildi? :D
18.03.2015 16:42 |
 
Reitings 24
Reģ: 08.03.2015
Man šķiet, ka tas ir slimi. Ja tās bildes paturētu pie sevis, vai ieliktu kādā albūmā, tad neko traku nesaskatītu. Bet šī jau ir "like" uzkačāšana uz mirušo rēķina. Laikam meitenei trūkst kādas skrūvītes.:-|
18.03.2015 16:43 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
man stulbāk par šo liekas tie, kas liek bildes ar savām vecmammām utt un raksta - lai tev tur augšā viss ir labi, mīlu mūžu mūžos utt... nu tiešām vecmamma no debesīm facebookā sēž? Cilvēki ir debīli, atvainojos.


nu kapēc , ne .... tās ir tās pašas domas , kuras materializējas ... tāpat facebook un domāju arī citur ir opcija unfallow , kas ļauj nesekot citiem un nešausmināties par to ko citi publicē vai raksta savā profilā .... tieši tik vienkārši !
18.03.2015 16:52 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Monro nekad nav likusies skaista sieviete un to vinas bumu nsaprotu 8-)
18.03.2015 17:01 |
 
Reitings 200
Reģ: 16.09.2013
vienmēr tiek fotogrāfētas bēres, taču bildes paliek ģimenes albūmos. tiesa gan, vairāk gan kaps vai mirušais, mazāk cilvēki. parasti visi vēl sastājas bariņā un fotogrāfējas, tomēr no tādām bildēm izvairos.
18.03.2015 17:37 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Man riebjas šī tradīcija fotogrāfēt bērēs. Vispār nesaprotu, ko pēc tam ar tādām bildēm dara - dzer tēju, ēd cepumus un skatās? Atcerēties to dienu? Kurš normāls cilvēks vispār grib atcerēties tik briesmīgu dienu? Atminēties cilvēku var arī citās bildēs. Bet nu labi, es neko laikam nesaprotu.
18.03.2015 19:01 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits