Lauviņas

 
Reitings 277
Reģ: 20.02.2015
Sveikas! Tad nu šodien esmu dikti aizdomājusies, salasījusies lauvu horoskopus vīriešiem (jo tieši mans draugs pagadījies lauva) un tad nu tagad man jautājums tām, kuru otrās pusītes ir tieši lauvas. Kādi ir rakstura plusi un mīnusi? Kas ir tas izteiktākais šīs zīmes vīriešiem? :)
01.03.2015 22:50 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Lauvu valdonigums tiesam ir pupu mizas salidzinajuma ar auniem.
Mans virs ir lauva. Neko sliktu nevaru teikt. Nu vienigaia, ka atri apvainojas, viegli ievainojams. Bet mans nav isti valdonigs. Ja, patik, kad sis tas notiek pec vina prata, bet tas nav 100procentigi. Bet ir ari loti gadigs, mils.

Lauvas velaa but apcubinati un uzmanibas vajag daudz, bet tai pasa laika nevajg telot vinu mati.
Izteikta velme rupeties par sievieti, majokli, gimeni kaa tadu. Noteikti stradigi. Nereti pasi joko, bet dazreiz aizmirst robezas. Ja kads cits ta pajoko-apvainojas. Bet nee lauva jau Nekad neteiks, ka ir apvainojies, bet uzputisies ka paavs8-)
03.03.2015 19:42 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Aa jaa vel lauvam patik labi un garsigi paest.
03.03.2015 19:43 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Lauvas ir loti viegli izaicinat un nokaitinat,'jazina kaa to darit. Mans bralis un virs ir lauvas. Braali esmu agrak kaitinajusi un tas parasti izdevas 2 min laika ar vina pasa jociniem. Viru nekaitinu. Nevajag man kaskus.
03.03.2015 19:45 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits