Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Baigais depresniks :) Beztēma.

 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
Var rakstīt kas katrai uz sirds , nav noteikta tēma , par jebko - viriem saviem, draugiem , atteicībās kapēc neveicās ,par citām nebūšanām .

Ievadam - Ir forši te forumā pasēdēt , laiku nosist kad nav ko citu sadarīt .
01.03.2015 14:40 |
 
Reitings 700
Reģ: 19.11.2014
Aizmirsu adresi, kurā var redzēt seriālu "UgunsGrēks" un visu citu, ko rāda pa lv kanāliem. :-D Varbūt kāda zina bez liekas atcerēšanās? :)
02.03.2015 13:34 |
 
Reitings 804
Reģ: 19.10.2014
tvplay.lv
02.03.2015 13:39 |
 
Reitings 700
Reģ: 19.11.2014
Célfie - paldies! Lai cik muļķīgi nebūtu, es tomēr to biju aizmirsusi. :D
02.03.2015 13:42 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
Favel - Nočīkstējos ,cerams būs labi līdz dienas beigām un tālāk .

Uznāk šadi brīži .

Man ir labs psihologs - mans suns .

Tā māk pielīst ,kad ir sūdīgi ,laikam jūt ka nav labi .
02.03.2015 13:45 |
 
Reitings 426
Reģ: 17.02.2015
Favel, paldies, man arī plāni ir lieli, jau 2 kursos pieteicos, kuri 1-2x nedēļā notiek, būs ko darīt, bet tāpat kaut kā grūti pierast, ka dzīve tik strauji sagriežas. Vienu mirkli biju baigā karjeriste, tagad pēkšņi stāvoklī un mājsaimniece:-| Cenšos pierast.
02.03.2015 13:49 |
 
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
Tony, iesaku apdomāt iespēju apmeklēt psihologu vienkārši, lai kādam vārdiski izliktu savas izjūtas. Dzīve būs pilvērtīgāka apzinoties, ka esi darījusi visu, lai patreizējo situāciju mainītu. :)
Sūtu labas domas tavā virzienā! :)
02.03.2015 13:50 |
 
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
Jansone, tas laiks ir tik īss, ka bērni ir tik mazi. Acis nepamirkšķināsi, kad atkal ķersies darba ragiem klāt :) Noteikti izbaudi šo laiku! :) Reizēm ir veselīgi nedaudz piebremzēt dzīvē un nodoties vienkārši mirkļiem, citādāk par tiem galīgi piemirstam ikdienas skrējienā. Kad pēdējo reizi esi atļāvusies pavasarī apsēsties uz soliņa parkā, ar līdzi paņemtu tēju, mūziku austiņās, sauļot seju zinot, ka absolūti nekur nav jāsteidzas? :)
02.03.2015 13:54 |
 
Reitings 1823
Reģ: 17.05.2013
Atkal mani parnemis dzives apnikums. Kad tas reiz beigsies?:'-(
02.03.2015 13:55 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Pārskrēju diskusijai pāri, visu gan nelasīju. Turaties, meitenes. Noteikti pēc melnās strīpas nāks baltā. To saku pēc savas pieredzes. Pirms dažiem gadiem man arī bija riktīga melnā strīpa, nu tā, ka vispār viss juka un bruka, bet kopš pagājušā gada viss iet tikai uz augšu. Es pat neatceros, kad pēdējo reizi jutos ļoti slikti. Ok, man ir nelielas veselības problēmiņas, ar ko jāpacīnās, besis, ka nevaru ātri notievēt kā gribētos :D bet kopsummā viss ir lieliski , es pat staroju šājā pelēkajā dienā, vienkārši izgāju pusdienas pārtraukumā ārā, baudīju lietu, paņēmu kafenē take away svaigi spiestu sulu , ieskrēju dažos veičos apskatīties kādu jaunu lietiņu pavasarim, ko gan vēl sievietei vairāk vajag, atnācu atpakaļ uz darbu un viss liekas forši, kaut kā arī jāiemācās uz visu skatīties pozitīvi un par spīti nebūšanām jāatrod kaut kas, kas iepriecinātu. Atceros, ka es toreiz no savas depresijas tiku laukā ar aktīvu sportošanu. Varbūt , kādai palīdz. Tiešām paliek labāk.
02.03.2015 16:55 |
 
Reitings 4655
Reģ: 23.11.2014
Man tāds depresīvais garastāvoklis uznāca līdz ar jaunā gada iestāšanos un ilga apmēram 2 nedēļas, tajā laikā šķita, ka dzīve ir tik garlaicīga un lieki tiek tērēta, ka nebūtu pat žēl nomirt. Tad kādā brīdī iešāvās prātā biznesa ideja un tas kļuva par mērķi un lietu ko domāt un sapņot un tā depresijiņa pārgāja.
Pamanīju, ka pie mājas aug sniegpulsktenīši, ārā arī grādi plusos un priecājos, ka tuvojas siltais laiks. Gaidu, kad ārā kļūs sausāks un nu beidzot jāsaņemās atsākt skriet krosiņu. Arī man ļoti gribās nomest kādu lieku kilogramu! :/
02.03.2015 16:59 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Te var besīties,ja ? Ok..

MAN NAV KO VILKT !!!!! :'-(:'-(:'-(
02.03.2015 19:40 |
 
Reitings 1425
Reģ: 25.08.2013
Marii :-D
02.03.2015 22:51 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Es šodien paliku bez darba :D
Tagad guļu gultā, konfiscējusi drauga telefonu (kuram ir 3%), jo visa mana tehnika ir izlādējusies. :D
Laikam būs jāiet dušā, vismaz tā mani nomierina. :-|
02.03.2015 23:33 |
 
Reitings 51
Reģ: 20.01.2014
Man atkal ir sametušās briesmīgas pumpas uz pleciem, muguras, krūtīm.. (e) Un nav ne jausmas no kā un kā tikt no viņām vaļā! (t) Jūtos briesmīgi, nevienu normālu krekliņu nevar uzvilkt.. katru dienu jaunas.. :'-(
03.03.2015 00:22 |
 
Reitings 134
Reģ: 25.05.2013
Depresijas likvidēšana bez antidepresantiem
Pirmās depresijas pazīmes -nogurums,negribās neko darīt,garastāvoklis slikts,dzīve liekās pelēka.Biežāk depresija ir novērojama rudeņos,kad saules trūkums kombinējās ar sliktu,lietainu laiku.Bet tā var pienākt arī vasaras saulainos mēnešos.
Ko darīt?
-Ir jāatrod depresijas cēloni
Starp daudziem cēloņiem un simptomiem ir jāatrod galvenais...uzrakstiet uz papīra lapas visas vēlēšanās un visu kas bremzē sasniegt tos.To tad arī likvidējam.
-Atrodiet vaļasprieku,kurš aizrauj...jebko.
-Atrodiet mīļāko darbu,tas dod lielu spēku,azartu, nepatīkams darbs atņem enerģiju.Bieži depresiju izsauc problēmas darbā.Ja Jūsu darbs izsauc negatīvu,meklējiet jaunu,alga,nauda lai paliek otrā vietā.Tā nomainīsiet vidi un tiksiet vaļā no stresa.
-Mainiet savus uzskatus par notiekošo Jums blakus.Nevarat izmainīt situāciju vai apstākļus-mainiet savu attieksmi pret to.Nekad nenolaidiet rokas.

-Negroziet problēmas galvā,atlaidiet tās,neapsriediet problēmas ar draugiem,tuviniekiem,jo tā uzturiet negatīvismu.

Nevienu neinteresē ka Jums ir slikti,uzprasiet kā draugiem iet -tas būs patīkamāk.
-Pātrauciet komunicēt ar neveiksminiekiem-tie visu laiku būs depresijā un aplaidīs arī citus.
-Atrodiet sev Guru,skolotāju,meistaru,kurš būs gatavs Jūs atbalstīt.Jums būs vajadzīgs draugs ,nevis cilvēks ,kam uzgāzt negatīvu virsū.
-Sports-lieliska veids ,ka atbrīvoties no depresijas.dedzinam kalorijas un stulbās domas.
-Attīstiet savu personību,vienmēr būs jāiet tālāk.Sāciet pašizglītošanos.
-Palīdziet vājākiem.Tā jūs drīz aizmirsīsiet par depresiju.
-Padariet savu dzīvi gaišāku,komunicējiet ar pozitīviem cilvēkiem,stradājiet mīļoto darbu,vaļasprieku.Nebaidieties dzīvot

Depresija nav problēma ,bet simptoms,kurš ved uz zināšanām,lai Jūs kļūtu labāks.
http://www.astral-temple.com/lv/blog/varis-2/1023-likvidejam-depresiju-bez-antidepresantiem/
Rakstiet [email protected]
06.03.2015 21:18 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
http://calis.delfi.lv/forums/tema/18290321-paaugstinats-asinsspiediens-grutniecibas-laika/

Lasot šo parāva dusma man .

Citai iesaka pie 180 ar ātrajiem jau uz Stradiņiem , bet man pie 230 nekkā ...

Saprotu ka īstais ārsts varbūt man nebija ?

Nezinu , bet nākamā vizītē mana ginekeloģe dabus ,kapec uzriezu pie tāda speidiena neveda pie speciem uz Rīgu ...
21.03.2015 18:47 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits