Kolosāli!!

 
Reitings 70
Reģ: 28.02.2015
Nu, pasakiet man, kā, kā, kā var palikt stāvoklī izsargājoties???
28.02.2015 22:47 |
 
Reitings 386
Reģ: 15.11.2014
tak trollis.


Par šo lieku 98,2 % - ka tik tiešām ir trooolool. :D
01.03.2015 08:00 |
 
Reitings 3031
Reģ: 26.02.2010
Es protams ļoti atvainojos.. Bet es un lielākā daļa draudzeņu/paziņu jau ap 20 gadiem dzīvoja samērā patstāvīgu dzīvi! Strādā, dzīvo atsevišķi..
Un man pat prātā neienāktu dzīvot uz mammas kaklu ar trim bērniem!..
Es tiešām ceru, ka tas ir izdomāts!!
Būtu labāk savu enerģiju ieguldījusi kādas profesijas apguvē, kaut manikīru taisīt, lai varētu kaut cik pati sevi uzturēt!! Nevis ar kādiem vīriešiem ar ko pat neplāno dzīvot kopā vārtīties pa gultām.. Pirms gulies zem kāda padomā vai gribi no viņa bērnu, vai rūpēsies un būs atbildīgs! Saprotu 16 g. nepietiek prāta tādas lietas izvērtēt, bet sievietei ar jau diviem bērniem nu gan vajadzētu vairāk domāt par sekām un just kkadu atbildību par savu dzīvi.
Bet Tev nav nemazākā kontrole par savu dzīvi, Tu pati joprojām esi kā mazs bērns, jā, varbūt izklausās skarbi, bet domāju, nu jau ir pēdējais laiks pašai sākt uzņemties atbildību par savu dzīvi! Ko Tu iemācīsi saviem bērniem, kādu piemēru rādīsi??!:-/
01.03.2015 09:09 |
 
Reitings 3157
Reģ: 19.04.2014
Kāds ir saskatijies raidījumu. - neznala cto ja bereminna un bereminna v 16 let. :D trololoooo
01.03.2015 09:13 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Te jau nu situacija ar dubultmorali. Lai met pirma akmeni ta bez greka. Paskatisimies, cik daudz tadu bus. Nevaretu jau uzslavet autori, bet nebija jau ari ta, ka vina neizsargatos. Varbut sis parbaudijums tev liks domat par kadu profesijas apguvi, lai vari naudu pelnit,'kad mazie bus paaugusies. Muzigi majas nesedesi. Nu, cerams, ka visu muzu nepaliksi stavokli ik ar paris gadu starpibu.
Es tik ceru, ka sis viss nav izdomajums.
Es tava situacija, laikam, taisitu abortu. Bet ta kaa tu velies paturer berninu, tad sac beidzot domat par bernu nakotni. Kaa tu vinus izskolosi? Nu kaa?
Autori ne aizstavu, ne nosodu, vienkarsi sac kko darit. Un sis jau ir vecums, kad skola par tevi vairs nesmiesies, ja vien visiem nestastisi savu stastu.
Neesi meginajusi ar kadu citu virieri izveidot ko nopietnu?
Es tava vieta jau skatitos uz viriesiem, ar kuriem varetu izveidot nopietnas attiecibas, lai varetu ari nostabilizeties dzive un berniem butu sapratne, kas ir gimene. Nevis, ka mammai nav attieicibu, bet rodas tik berni. Bernu delj es vairak neveidotu gadijumu sakars, lai nebutu jakaunas.
01.03.2015 09:53 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Vienu reizi var gadīties, bet 2 vai 3? :D Kā tas iespējams?
01.03.2015 10:43 |
 
Reitings 1513
Reģ: 08.01.2015
Vai kā es tagad gribētu būt autores vietā. Palikt stāvoklī izsargājoties. :D
04.03.2015 21:20 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits