Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

atraugas, žagas

 
Reitings 2816
Reģ: 19.01.2015
Sveikas ,dāmas :)
Jā, man ir plānota vizītes pie attiecīgiem ārstiem u.t.t :)
Bet tomēr, pieredze, ieteikumi?
Problēma tāda, sākās nesen, pirms tam nekad tā nebija bijis, pagājušo nedēļ brīvdienās sākās atraugas, skaļas, nepārtrauktas, tika mēģināts viss kas, jau atraugājos 1,5 h no vietas, no tā visa piemetās nogurums, grūti elpot. Bija ātrā palīdzība, kaut ko ielaida vēnā, palīdzēja pēc 30 min līdz vakaram. Tā nu tagad visādas zāles dzeru ko ieteica ģ.ā, gaidu, kad tikšu dienas stacionārā un pie gastro ārsta. Bet tagad jau katru dienu var teikt moka, ēdu es maz, ne asu, ne taukainu, dzeru tikai ūdeni un tēju, bet šodien arī visu dienu, sākot no 7:00 līdz šim brīdim. Ar pātraukumiem. Skaļas, riktīgas atraugas. Gaisa rīšana nekontrolēta. Iedzēru kuņģa pilienus, iedzēru tēju, uz mirkli pāriet. Bet kaklā pretīga sajūta (ka iesprūdusi atraugas, gaiss ) ir vislaik. kādai tā ir bijis? Kā ārstējāt? Ko darījāt?
28.02.2015 22:35 |
 
Reitings 74
Reģ: 29.01.2009
Varbūt akūts gastrits vai kuņģis kko negremo.
Skābpiena produkti nelīdz? Kefīrs, piemēram?
01.03.2015 10:01 |
 
Reitings 4499
Reģ: 19.04.2012
Man arī mēdz būt atraugas ne no kā. Pat tukšā dūšā. Ļoti bieži pēc kafijas. Es gan domāju, ka tas ir dēļ tā, ka noriju pie reizes daudz gaisa. Nedomāju, ka manā gadījumā tas ir kas nopietns. Taču Tavā gadījumā, ka pat ātrie ir bijuši. Ko viņi Tev vēnā ielaida? Tas sākās pēkšņi vai tā kā man tas tagad ir- dažreiz.
01.03.2015 10:08 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Es jau sen laikam butu slimnica..ieteikt neko nevaru...neesmu ne ar ko tadu saskarusies
01.03.2015 10:11 |
 
Reitings 2816
Reģ: 19.01.2015
Sākās pēkšņi, nekad tā nebija bijis. Atraugas, žagas man nebija bieži viesis. Bet tā kā man problēmas ar veselību ir sākot ar galvu, beidzot ar apakšu, tikai skumjas, ka vēl šis klāt, gaidu, kad iešu dienas stacionārā, man ir pieraksts, tik gaidu ārstes zvanu, jo man vajag visādas procedūras- jo man ir hiperaktīvā urīnpūšļa sindroms, aknu hepatoze, galvassāpes, elpošanas problēmas, muguras sāpes, nu kā veca tante. Šodien atraugas nemoka, ēdīšū atkal bio lakto un viss ko tādu, ceru, šodien mani nemocīs.
01.03.2015 11:23 |
 
Reitings 173
Reģ: 29.01.2009
Nu ja tik traki ir, tad gan es laikam ar dotos ātrāk pie gastroenterologa uz maksas vizīti, nevis gaidītu ilgstoši, kad pie viņa varēs tikt.
02.03.2015 14:52 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits