Īpaši kaitinoša problēma

 
Reitings 7
Reģ: 28.02.2015
Šķiet, ka esmu saķērusi tipisko sieviešu kaiti - urīnceļu infekciju. Pēc nodotām urīna analīzēm var secināt, ka organismā ir baktērijas. Izpaužas šī kaite ar ārkārtīgi biežiem tualetes apmeklējumiem. Problēma gan ir sekojoša - nepalīdz ne Fitolyzin pasta, ne Uromax, ne jau divi izdzertie antibiotiku kursi. Ģimenes ārste noplāta rokas nesaprašanā, bet rinda pie speciālistiem vēl tikai tuvojas. Ultrosonogrāfija nekādas anomālijas neparādīja.

Kā lai iztur pāris nedēļas līdz speciālistu apmeklējumam? Vai kādai ir bijis kaut kas līdzīgs?
28.02.2015 18:37 |
 
Reitings 746
Reģ: 29.01.2009
Nu žēl, ka tāda ārste, kas nesaprot, ka viņas izrakstītās antibiotikas neder un nemaz nenosaka antibiotiku jūtību.
02.03.2015 16:11 |
 
10 gadi
Reitings 5929
Reģ: 29.01.2009
Draudzenei līdzīga problēma. Atklājās, ka nierēs ir aizmetņi nierakmeņiem (sauca par kristāliem, ja nemaldos), kamēr ģimenes ārste teica, ka viss ok ar USG un analīzēm. No dabīgām lietām varu ieteikt dzērvenes un dzērveņu sulas koncentrātu (ko veikalā var dabīgu nopirkt), zinu, ka diez gan efektīvi.
02.03.2015 16:21 |
 
Reitings 4655
Reģ: 23.11.2014
Fitolizyn pasta man tiešām palīdzēja, kad bija šāda problēma, pat bez antibiotikām iztiku.
02.03.2015 16:26 |
 
Reitings 1230
Reģ: 30.01.2015
Tu raksties pie urologa?
02.03.2015 16:31 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Man parasti palīdz Furamag, nēsāju soiņā, jo vienreiz gadījās, ka tās sāpēs uznāca strauji un nezināju kur likties, pa sienām varēja rāpot... tajpat dienā tiku pie dakteres (nesaprotu šo situāciju, kad jāgaida mēnesis, var taču arī pie citiem ārstiem iet, pie visiem nav tādas rindas).
02.03.2015 16:42 |
 
Reitings 969
Reģ: 10.02.2013
Nu te pēc manas saprašanas pēc iespējas ātrāk jātiek pie atbilstošām antibiotikām. Jau ielaista šī lieta, savādāk būs grūti izārstēt. Mēnesi gaidīšana, lai tiktu pie ārsta, var beigties daudz ātrāk slimnīcā pie sistēmas ar infekciju nierēs.
No dabīgiem līdzekļiem stāvokļa atvieglošanai- daudz kvalitatīva un tīra ūdens, nieru tējas, dzērvenes (labāk nepirkt veikalā saldinātos morsus), bet dabīgos, jānodrošina skāba vide, pēc iespējas jāizvairās no pārtikas produktiem, kas veicina sārmainu vidi.
02.03.2015 16:48 |
 
Reitings 7
Reģ: 28.02.2015
Neliels pašreizējās situācijas apdeits - nodevu analīzes uz uzsējumu un jūtību. Šodien atnāca ļoti īsa atbilde, kurā rakstīts, ka "mikroflora neaug". Respektīvi baktēriju vairs nav, bet problēma ir saglabājusies. Otrdien pie urologa, cerams, ka viņš sapratīs, kas ar mani notiek.

Kādai šādus jokus ir nācies piedzīvot?
06.03.2015 18:22 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Kā Tev veicas? Es vēl joprojām mokos, analīzes un usg nu jau viss ideāls, bet sāpes milzīgas. Guļu slimnīcā un raudu. Ja vēl arī pirmdien paredzētajā cistoskopijā neko neatklās, nezinu, ko darīšu. :(
14.03.2015 23:29 |
 
Reitings 2
Reģ: 31.10.2015
Sveikas! Mani arī ir skārusi šī riebīgā problēma un šķiet neviens līdz galam īsti nesaprot. Līdz jau pārdzīvo, bet ir grūti izprast, ja pašam nav gadījusies tik ilga slimošana. Nu nevienam nenovēlu kaut ko tādu. Mocos jau 4 mēnešus. Esmu jau tuvu izmisumam....Izdzērusi 5 antibiotiku veidus un nekādas īpašās bakterijas neaug uzsējumā. Ari tik taa bacillus 10 ceturtajā. Kaut gan pirmo reizi, kad mēģināja audzēt, viens antibiotiku kurss jau bija izdzerts. Varbut tāpēc. Pašreiz urina analīzē uzradās bakterijas ar vienu +. Bet sāk sāpēt viena niere... Un vel joprojām daudz jaiet uz toleti un liekas, ka ne vienmēr iztukšojas, jo drīz atkal jāskrien uz toleti. Meitenes, kā Jums beidzās tur viss? Vai ir labāk un ko darījāt tālāk?
31.10.2015 00:50 |
 
Reitings 621
Reģ: 28.07.2010
Meitenes, neesiet naivas, domājot, ka mugursāpes rodas sāpēcs, atstarojoties no urīnpūšļa vai ko tādu! No urīnpūšļa taču tik ātri iekaisums iet uz nierēm, ja neārstējas, pāris dienu laikā. Sāpes mugurā ir nieru sāpes! Viņās sākas iekaisums. Un tas jau ir daudz nopietnāks. Man arī ir šī problēma. Mēģināju pāris dienas pati tikt vaļā no cistīta ar mājas līdzekļiem. Līdz vienu rītu pēkšņi nieres sāpēja tik ļoti, ka no gultas nevarēju piecelties uz ilgāk kā stundu.. Tagad izgāju antibiotiku kursu, likās viss kārībaa. Tagad pagājusi vairāk kā nedēļa un atkal jūtu diskomfortu nierēs.. Laikam kaut kas nav izārstēts līdz galam. Man vispār ļoti bail, jo šādas lietas arī ar neauglību un citām sekām var beigties. :(
31.10.2015 01:45 |
 
Reitings 2
Reģ: 31.10.2015
Bet ko darit, ja ārsti saka, ka nieres tīras un tas esot parasts cistīts....
Njaa kurš tā pamatīgi ievilcies. Nīdēšanas sajūta tur lejā (liekas, ka urinizvadkanālā) mani neatstāj ne dienu. Un diezgan biezi jāiet uz toleti.
Pec visam 5 veidu antibiotikām patreiz lietoju homeopātiju un protams daudz šķidruma. Urina analizes esmu taisījusi. Ja jau kaut ka traks butu ar nierēm , tad analizes uzrādītos???
Lūdzu, meitenes, padalamies ar info un pieredzi!!!
31.10.2015 14:16 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)