Kā "pārmācīt"

 
Reitings 11
Reģ: 28.02.2015
Sveikas meitenes!
Ar puisi tiekos jau vairāk kā gadu, ne reizi, nekas tāds nav gadījies!
Puisis man nav atbildējis uz īsiņām, zvaniem visu dienu, rakstīju viņa māsai, arī nav atbildējusi, zināju to, ka abi kopā brauca mašīnā uz noteiktu vietu - iedomājos to sliktāko, ka kaut kas ir noticis.. Visu nakti negulēdama, pārdzīvoju.
Nākamajā dienā ap pulksten 14;00 atbildēja, ka ir bijis ar draugiem, kopā iedzēra, telefonu neesot paņēmis līdzi..( manu nummuru zin no galvas). Piezvanīju viņam, uzbļāvu un tagad vairs nereaģēja uz viņa īsziņām un zvaniem.
Jautājums - kā labāk viņu pārmācīt, lai viņš tā nekad vairs nedara ?
28.02.2015 00:54 |
 
Reitings 1114
Reģ: 12.02.2015
Nu ja ir sliktas attiecibas ar masu un uztraucies, vareji mammai zvanit vai draugam tuvakajam.
28.02.2015 01:28 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Vienkārši pasaki viņam, ka tā nevar darīt! Normāls puisis sapratīs un centīsies neatkārtot tādu gājienu :)

Kāpēc gan vispār būtu jāriebj mīļotajam cilvēkam...
28.02.2015 01:30 |
 
Reitings 1114
Reģ: 12.02.2015
Gribas, lai viņš saprot, ka tā nevajag darīt, ka vismaz kaut kādā veidà ir jāpaziņo
Nu pārstaj dot par sevi atskaites. Un atceries ka tev bez vina ari ir dzive. Lai zin ka nav vienigais uz pasaules. Ja esi svariga, darbojas 100% un pats uztrauksies par tevi, nevsi tu par vinu. ;-)
28.02.2015 01:30 |
 
Reitings 1114
Reģ: 12.02.2015
Kāpēc gan vispār būtu jāriebj mīļotajam cilvēkam...
un nav arī jāblauj. Es puisa vieta saktu domat. Kāda tad ta sieviete bus kā sieva ? Laikam jau fūrija pamatiga. Viltigak to jadara. Un jaizrunā.;-)
28.02.2015 01:32 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Gribas, lai viņš saprot, ka tā nevajag darīt, ka vismaz kaut kādā veidà ir jāpaziņo

Ja gribi, lai viņš saprot, ka tā darīt nevajadzēja, tad beidz ignorēt viņu. Satiekaties un izrunājaties. Kāda vēl pārmācīšana... (t)
28.02.2015 01:32 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Nezinu, vai Tavs puisis arī ir tāds gadījums, bet ir cilvēki, kuri tādas lietas neaizmirst ļaunprātīgi, viņi vienkārši aizmirst, jo tajā brīdī svarīgs liekas tas, kas notiek tajā brīdī, tur, kur viņš atrodas. Vienalga, kas tas būtu.

Zinu, jo pati esmu no tādiem cilvēkiem. Cik reizes no mammas neesmu dabūjusi rājienu, ka vienkārši pazūdu, tāpat no vīra, bet ne jau tāpēc, ka es pazūdu, bet vienkārši, ja esmu kur citur, daru ko citu, man neienāk prātā, ka vajadzētu kādam piezvanīt, kaut ko pateikt. Ne tāpēc, ka viņus nemīlu vai necienu. Vienkārši neizjūtu tādu vajadzību. Cenšos šajā ziņā sevi audzināt, bet nu ir tā, ka man tad speciāli ir jāpiedomā, dabiski man tas nenāk. Man liekas pašsaprotami, ka mani tuvie zina, ka man viss kārtībā arī tāpat. Jā, bet loģiski kā viņi var zināt, ja es to nepasaku..:-D
28.02.2015 06:30 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Gribi kādu dresēt, nopērc suni. To var pārmācīt, lai nemīž čībās. Gribi attiecības - iemācies izrunāt problēmas kā pieaugušais, nevis piezvani un sabļauj kā psihopāte.
28.02.2015 09:34 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
es gan saprotu nervozēšanu. Man arī būtu stress, ka aizbrauc kaut kur un ne ziņas ne miņas, ne sazvanāms, ne sarakstāms..nākamajā dienā tikai atmostas. Es būtu nikna kā pūķis! Bļin, vienu sms uzrakstīt - aizbraucu tusēt, neuztraucies! ir tik ahujenna grūi,ka pirksti nokritīs, ne? vai viens zvans..Es arī sadomātos to sliktķo, ņemot 'vērā, ka aizbrauc ar mašīnu un tik ilgu ne čiku, ne grabu.
Manējais šito ir iemācījsie,s jo pats ir bijis situācijā, kad es vienkārši esmu nesasniedzama stundām (nebija zonas, sms neaizgāja) un tad bikses trīcēja...izjuta un vairs nav atkārtojies.
Man tas liekas, tikai cilvēcīgi otram uzrakstīt - lai otram sirds mierīga. Pateikt- esmu tur, būšu tikos. Vai arī pasaki,ka telefons rubās ārā. kas tur tik sarežģīts?
Tādas, kas viss pie kājas un pofig, ja vecis nerādās mājās 2 dienas, tādas man nav saprotamas. interesantas attiecības, katrā ziņā....
28.02.2015 10:04 |
 
Reitings 2394
Reģ: 04.10.2013
Labākais veids kā pārmācīt ir izspēlēt ko līdzīgu uz viņu. Tas, protams, strādās tikai tad, ja viņam pašam ir nopietnas jūtas pret Tevi un uztraucas..
28.02.2015 10:28 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Piekrītu, ja ir sarunāts, ka piezvanīs, bet nezvana, zinot, ka aizbrauca ar mašīnu. Protams, satrauktos, pēc tam oij, kā bļautu, bet ne jau tāpēc, ka man gribētos viņi pavilkt zem tupeles, bet gan tāpēc, ka es būtu satraukusies līdz nemaņai, ka kaut kas varētu būt noticis. Vai tad tiešām tik grūti padot kādu ziņu?
28.02.2015 10:29 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Es vienmēr palieku riktīgi nikna, ja kāds mani sāk bombardēt ar zvaniem, sms, pārmest, ka neesmu sazvanāma. Nevaktēju telefonu visu laiku, atstāju somā, neskatos stundām ilgi, gadās arī, ka aizmirstu mājās, esmu vietās, kur nav zonas. Man tā tāda trauma no bērnības, kad mamma ar telefona palīdzību drausmīgi kontrolēja.
Protams, nav labi, ja kādu nevar sazvanīt, pašai arī nepatīk, bet riebjas, ja kāds uzskata, ka man jābūt sasniedzamai 24/7.
28.02.2015 10:32 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Es pilnībā varu saprast Lomarlo uztraukumu, ja vīrietis naktī nav pārnācis mājās, turklāt tā ir pirmā reize, kad kas tāds ir noticis. Ja mans vīrs nebūtu pārnācis vakarā mājās un nebūtu sazvanāms, es arī apzvanītu visus viņa ģimenes locekļus, kolēģus un vēl izbraukātu tās vietas, kur viņš varētu būt. Un man vienalga, ja citi mani uzskatītu par baigo kontrolētāju, un, ja izrādītos, ka vīrs vienkārši aizgājis iedzert ar draugiem - man būtu visas tiesības būt dusmīgai un. Tiem, kas mīl, ir normāli uztraukties par saviem tuvākajiem.
28.02.2015 10:43 |
 
Reitings 11
Reģ: 28.02.2015
Tur jau tā lieta, ka es neprasu ik pēc stundas paskaidrojumu, par to, ko viņš dara...ja sarunājām, tad nu vismaz kaut kā padod ziņu, ka šodien esi aizņemts.
bet paldies par atbildēm, var redzēt cik mēs katra dažāda
28.02.2015 11:14 |
 
Reitings 11
Reģ: 28.02.2015
Tur jau tā lieta, ka es neprasu ik pēc stundas paskaidrojumu, par to, ko viņš dara...ja sarunājām, tad nu vismaz kaut kā padod ziņu, ka šodien esi aizņemts.
bet paldies par atbildēm, var redzēt cik mēs katra dažāda
28.02.2015 11:16 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Pārmācīt nevajag ar kaut kādu spītu, bet ir jāizrunājas.. izskaidro, kā jūties, kad viņš nedeva ziņu, paskaidro, ka nevēlies viņu kontrolēt, bet šādās situācijās, šāds zvans ir svarīgs, jo mājās palikušais sadomājas to ļaunāko. Jo mazums kas var atgadīties, avārija, kāds negadījums, ja nedod ziņu šādā veidā, man arī droši vien nāktu galvā sliktas domas. Savā gadījumā neuztrauktos, par krāpšanu vai kko tādu, bet tieši par to, ka kaut kas slikts atgadījies.

Pajautā kā viņš justos, ja tu tā bez ziņas pazustu, droši vien pats saprastu, ka uztrauktos vai kas nav atgadījies.
28.02.2015 11:45 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Šajā situācijā pārmetumi par pārlieku lielu zvanīšanos ir lieki, un tiešām nesaprotu tās dažās kas tes saka, ka meitene traki uzbāzīga... Ja cilvēki ir attiecībās, normāli saskanīgās, tad tas ir ikdienišķi, pateikt otram kur plāno būt un ko darīt, ne jau atskaites ziņā lai viens otru kontrolētu, bet tieši drošības ziņā, lai otrs neuztrauktos un nesāktu meklēt pa visām slimnīcām.

Kubietei laikam šķiet normāli ja vīrs uz diennakti pazūd un neko nepasaka, viss chill nekādu uztraukumu :D :D :D
28.02.2015 11:51 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Tagad jau vairs neblautu.sis vecums man jau garam. Bet apvainojusies butu loti. Varbut attiecibas, kuras paris nedzivo kopa, ir nedaudz savadak. Bet, ja mans virs vnk neparnaktu majas, kkur aiztusetos un to nepateiktu, butu dusmiga.
Nemot vera, ka jus nedzivojat kopa, tas ari ir savadak. Iespejams, vinsh vel tevi neuztver tik nopietni, lai tev dotu atskaites. Nu cik nu atskaites-vnk cilvecigi pateikt, kur esi un ko dari.
28.02.2015 12:01 |
 
Reitings 674
Reģ: 13.10.2013
Es uzskatu, ka tā ir necieņa pret mani, ja man draugs , ar kuru ir nopietnas attiecības, aizbrauc kaut kur, neatceras, ka esam sarunājuši parunāt...
Bet jā, es būtu pārstresojusies, ja būtu tāda situācija kā tev
28.02.2015 12:36 |
 
Reitings 170
Reģ: 26.01.2015
Šajā situācijā pārmetumi par pārlieku lielu zvanīšanos ir lieki, un tiešām nesaprotu tās dažās kas tes saka, ka meitene traki uzbāzīga... Ja cilvēki ir attiecībās, normāli saskanīgās, tad tas ir ikdienišķi, pateikt otram kur plāno būt un ko darīt, ne jau atskaites ziņā lai viens otru kontrolētu, bet tieši drošības ziņā, lai otrs neuztrauktos un nesāktu meklēt pa visām slimnīcām.

Kubietei laikam šķiet normāli ja vīrs uz diennakti pazūd un neko nepasaka, viss chill nekādu uztraukumu

+

Es darītu sākumā pa labam - pateiktu, kas mani neapmierina, izrunātos. Bet ja situācija pēc izrunāšanās atkal atkārtotos, tad izdarītu tāpat kā viņš, pazustu neko nesakot.
28.02.2015 13:04 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
pārmācīt tikai sevi vari, nevis otru
28.02.2015 13:19 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits