Kā ar to sadzīvot?

 
Reitings 381
Reģ: 19.01.2011
Eh, tikko saskatījos delfos šo rakstu un garīgais noslīdēja uz nulli. http://www.delfi.lv/vina/skaistumkopsana/kermenis/foto-pretrunigi-vertets-projekts-kas-ataino-sievietes-augumu-pec-dzemdibam.d?id=45597882

Es zinu, ka visas tulīt teiks, ka ne jau visām tā ir un katra esam skaista. Pagaidām neesmu stāvoklī, taču kādreiz dzīvē tas pienāks. Kā jūs samierinājāties, ka jūsu ķermenis nav tāds kā agrāk?
Es esmu no tām, ka sevi nemitīgi nodzen sporta zālē un bar, ja kāds kg ir pienācis klāt. Mani tas ļoti baida, jo mana mamma bija ļoti tieva, bet kad palika stāvoklī, tad parādījās tāaaadas strijas, ka nekad vairs nevarēja atvešķo peldkostīmu uzvikt. Es gribu bērnus kādreiz dzīvē, taču nezinu vai būtu pilnībā laimīga, ka mans vēders tā izskatītos. Vai plastikās operācija vai lāzera procedūras tiešām palīdzētu?
Laikam esmu pārāk liela perfekcioniste, taču mēs gribam būt skaistas sievietes, ne tikai mātes barotājas. :-D
27.02.2015 01:29 |
 
Reitings 1251
Reģ: 23.03.2010
Arielle, protams, ka tādas sievietes ir. Tomēr, manuprāt, tie tādi ekstrēmi gadījumi.
Man apkārt gandrīz vienas māmiņas (vecums tāds :-D ), bet visas skaistas. Baseinos, pirtīs arī esam kopā bijušas - nav nevienai tāds vēders. Man laikam palaimējies dzīvot/strādāt kopā ar skaistām sievietēm (l)
27.02.2015 09:46 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
MJ vielmaiņa mierīgi var aiziet pa pieskari, bet es nemūžam neticēšu, ka pareizi un sabalansēti ēdot gr.laikā var dabūt virsū nenormālos taukus. Par vēdera izstaipīšanos - tā ir ādas īpatnība. Iespējams, ka tām sievietēm tiešām āda ir mazāk elastīga. Bet pareizi kopjot strauji augošo punci, mitrinot un barojot ādu, tas vienalga nebūs tik briesmīga paskata... Nu jāsaprot, ka ķermenis mainās un pēc dabīgām dzemdībām nebūs tāds pats kā pirms. Kaut vai iegurņa kaula forma pamainās.
27.02.2015 09:48 |
 
Reitings 483
Reģ: 15.08.2013
Es saprotu autori un tāpēc, ka vēlos labu formu pēc bērna nebūt nenozīmē, ka neesmu gatava, būtu slikta māte vai vēl kā savādāk. Mani satrauc šīs visas lietas, jo būšu laimīga māmiņa, būs laimīgs bērniņš.
27.02.2015 09:56 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Surogātmāte! Viņu nesatrauks šīs lietas!
27.02.2015 10:02 |
 
Reitings 2041
Reģ: 21.02.2015
Es agrāk vispār nezināju, kas ir strijas, līdz draudzenei pēc svara nomešanas tādas neparādījās. Man mammai pēc 2 dzemdībām nav nevienas strijas, un šaubos, ka viņa lietota kādus super duper krēmus, jo vispār tādām lietām netic. Liekais svars ir, jā, bet viņas vecumam tas nav nekas ārkārtējs. Es laikam uztrauktos tikai par strijām, jo no tām grūtāk atbrīvoties nekā no liekajiem kg.
27.02.2015 10:03 |
 
Reitings 1251
Reģ: 23.03.2010
zuze*, es arī toreiz satraucos :D Likās, ka grūtniecībā būšu kuģis un pēc grūtniecības mazāks, bet arī kuģis :D Tagad skatoties atpakaļ uz to laiku, liekas, ka biju traka satraukties par tādiem sīkumiem!
Neteikšu, ka uzreiz pēc dzemdībām biju ideālā formā, bet staigājot ar mazo, barojot viņu, viss ātri vien nozuda. Protams, ir mammas, kurās saiet grīstē vielmaiņa (kā jau te daža minēja), bet uz to nevajag ieciklēties.
27.02.2015 10:04 |
 
Reitings 2338
Reģ: 28.06.2012
A ko teikt uzresnējušām bezbērnu sievietēm? Kā tās attaisnosies?


man ir smagi kauli :D labi, labi joks :D bet esmu uzresnējusi bezbērnu sieviete.
27.02.2015 10:52 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Arielle - nu tad tev jādzemdē, lai vari but uzresnējusi un lepna sieviete:-D Labi, joks. Tas nav uzbrauciens par lieko svaru. Es ar savu riepu un drošibas spilvenu arī nelepojos. Ja pēc dzemdībām pazuda viss, kas bija lieks, tad ziema un mazkustība ir darījusi savu. Viss, jāsaņemas un jāsāk tievēt:-D
27.02.2015 11:23 |
 
Reitings 2338
Reģ: 28.06.2012
ziema un mazkustība ir darījusi savu. Viss, jāsaņemas un jāsāk tievēt


+ tur Tev pilnīga taisnība :-D bet tas nekas, mēs ar visām savām riepām un drošības spilveniem esam skaistas (l):-D
27.02.2015 11:29 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Kaarteejaa zhurnaalistu peerle. Es neredzu taniis bildees nevienu sievieti, kurai buutu fitnesa modeles rocinjas, kaajinas, dibens, pleci utt, un tikai tas nelaimiigais veeders karaatos. Viss kjermenis ir nolaists un nekad nav dariits, ja ir dariits, tad tikai parodeejot kaut ko.

Ja cieniijamaas daamas peec gruutnieciibas atraadiis publikai, ka jau mineeju, fitnesa zvaigznes kjermeni un TIKAI tas nelaimiigais veeders karaasies, tad, jaa, es ticeeshu, ka visa iemesls bij gruutnieciiba, un ka tikai plastiskaa kjirurga skalpelis speej liidzeet. Tachu, ja VISS kjermenis ir ljumiigs un netreneets, tad nav ko vainot gruutnieciibu. Mazaak riit un vairaak kusteeties vajag.

Un, ja strijas ir tik shausmiigas kaa titulbildee, tad ir mums muusdienaas plastiskaa kjirurgjija, laazerkjirurgjija utt.

P.S. Tauki rodas riishanas nevis fotosinteezes rezultaataa.
27.02.2015 11:49 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
es nezinu nevienu sievieti, kurai péc dzemdíbám ir táds véders - visas pazinjas átri vien atguvushas iepriekshéjo formu, un nekas nekur nekarájas un nav strijám kláts.... tás laikam tik pie ledusskapja un mc donaldá dzívojushas...:-/
27.02.2015 12:36 |
 
10 gadi
Reitings 6205
Reģ: 01.04.2009
Nu, man tas nebūtu tik svarīgi. Galvenais tomēr ir bērns, nevis tas, kā izdosies vai neizdosies atgūt formu. Šis laikmets bišķiņ par daudz ir aizrāvies ar to "perfekts ķermenis, perfekta forma". Kur tik pagriezies, tur tik dzirdi :D Mūsu mammām un vecmammām gan bija viegla dzīve, jo nekur neskandināja šos vārdus.
27.02.2015 15:28 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Taas bildes ir pabriesmiigas un del taa vien man beernus negribaas. Vel nemot vaaraa visu to piepampumu peedejos grutniecibas meenesos, visas dzemdibu saapes, bet tai pat laikaa noteikti peec dzemdesanas ar sevi jaastraadaa. Katram savaadak . Skolas laikos bija apaliiga meitene ar ko draudzeejos, nu vinai 2 beerni, bet tievina palikusi. Zaudeeja to beerna apalumu..Domaaju tas kaa kuram. Tikaikruts barosanas rezimaa gan nevajadzetu uz drastiskam dietam uzsesties, jo berns uznem vitaminus caur mums.

Katraa zinaa bail tomer, jo to prognozet nevar. ZInu ari dazas kas nekadi svaru nevar dabut nost ari sportojot, stiepjot ratus un edot +/- veseligi
27.02.2015 16:38 |
 
Reitings 2037
Reģ: 08.09.2014
es nezinu nevienu sievieti, kurai péc dzemdíbám ir táds véders - visas pazinjas átri vien atguvushas iepriekshéjo formu, un nekas nekur nekarájas un nav strijám kláts.... tás laikam tik pie ledusskapja un mc donaldá dzívojushas...

Strijas rodas ne tāpēc, ka daudz rij, bet gan tāpēc, ka ir cilvēki ar elastīgu ādu, citas ne tik elastīgu.
27.02.2015 16:47 |
 
Reitings 2037
Reģ: 08.09.2014
Strijas ir ādas plaisiņas, kuras rodas, ādai strauji stiepjoties, gadījumā, kad āda nav pietiekoši elastīga.
27.02.2015 16:48 |
 
10 gadi
Reitings 3512
Reģ: 05.08.2013
Man tfu,tfu,tfu pēc GR un dzemdībām gandrīz nekādu pēdu.
Bet man draudzenei, pilnīgi viss vēders, mugura lejasdaļa, krūtis, rokas un kājas ir tumši lillā strijās.
Bet tur cits stāsts, viņa pati vainīga..


Košums Nu kā lepoties.. tā dzīvē notiek. Sakropļots ķermenis ir suņu saplosīts, vai es nezinu, tur nodurstīts viscaur ar pīrsingiem utt, nevis tāds kā bildēs.
27.02.2015 18:55 |
 
10 gadi
Reitings 1396
Reģ: 18.03.2012
Es nekad neesmu bijusi sportiste, pirms grūtniecības bija lieki 9 kg, tagad ir vēl +3 kg, pusotru gadu pēc dzemdībām.Un jā, man viss vēders ir pārklāts ar strijām.Sauciet mani par nevīžu un sliņķi, es to nenoliegšu.Tas jums statistikai(l):-D
27.02.2015 19:24 |
 
Reitings 538
Reģ: 02.02.2015
Man līdz ar barošanu,piena upēm saplīsa krūtis. Tagad ir arī zaudējušas savu formu mazliet,ir ar strijām,ko īpaši var redzēt pie kairinājuma. Nu neko, esmu pieņēmusi šo savu ķermeņa izmaiņu un saprotu,ka neko tur mainīt nevar,diemžēl. Smērējos ar visu ko,bet zināju,ka krūtis saplīsīs. Paldies dievam,ka vēders nesaplīsa. Bet esmu redzējusi pludmalē jaunu meiteni,gadi 20-22, bet vēders tāds kā tajās bildēs. Izskatās neglīti,jā. Žēl tādu sieviešu, jo ne vienmēr tās ir rīšanas sekas.
27.02.2015 19:42 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Atkal jau sievieshu nezeelestiiba un cietsirdiiba vienai pret otru izpauzjaas pilnaa valjaa.
Staasts iz dziives - paziistamaa, 20 gadi, piedzemdeeja beerninju. Gruutnieciibas laikaa pienjeemaas par 6kg, beebis paats bija 3kg, paareejais nogaaja nedeelju peec dzemdiibaam. Strijas ir pamatiigas un aada ir nokaraajusies. Vinja gan kreemus smeereeja, gan elljas, bet nekaa. Iemesls - liidz 7 meenesim gandriiz nevareeja pateikt ka ir staavoklii, tad peekshnji meenesha laikaa veeders izauga milziigs. Peec vinjas vaardiem, vinja vareeja pat just, kaa taa aada pliist. Arii vinjas maatei bija daudz striju. Gjeneetika, neko tur nepadariisi.
27.02.2015 19:56 |
 
Reitings 65
Reģ: 16.06.2014
Es arī nepazīstu nevienu kam pēc dzemdībām būtu tāds augums. Man jau dažas dienas pēc meitas piedzimšanas neviens nevarēja pateikt,ka jebkad būtu dzemdējusi. Svarā nepieņēmos un tagad esmu labākajā formā kādā esmu bijusi. Nodarbojos ar sportu visu grūtniecības laiku un neriju bezjēgā. Tā kā viss ir pašu rokās!
09.04.2015 23:56 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits