Darba intervija un intraverts cilvēks

 
Reitings 4655
Reģ: 23.11.2014
Sveikas.
Tēmas nosaukums ir par mani.. :(
Gribēju painteresēties no meitenēm, kuras ir klusākas, kautrīgākas un intravertas - vai vispār mums, šādiem cilvēkiem, ir iespējams atrast normālu darbu un darba intervijā kaut kā izcelties?
Tieši nesen biju darba intervijā, viss bija, normāli, bet ne vairāk, ticu, ka nekādu paliekošu iespaidu neatstāju :( Kad bija jāparunā angliski un krieviski uztraukumā vārdu krājums kļuva vēl mazāks nekā tas jau ir, par sevi pastāstīju varētu teikt, ka virspusēji, un tikai pēc intervijas apdomājot ienāca prātā, ko nepateicu, bet būtu varējusi pateikt. Es sāku domāt, ka man būs nereāli grūti atrast darbu tikai tāpēc vien, ka es nemāku improvizēt un aizraujoši pastāstīt par sevi un momentā izdomāt kaut ko oriģinālu - esmu tāds cilvēks, tāpēc nederēs padoms, kas ir pretēji tam, kāda iekšēji esmu kopš dzimšanas!
Nezinu, ko sagaidu no jums - iesakiet kādu padomu vai pastāstiet savu pieredzi. Kā pareizi sagatavoties, kā nomierināties turpmāk?
25.02.2015 11:57 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Laikam, ticu, ka savā ziņā tā ir kāda komforta zona. To, ka tā bija "komforta zona" apzinies tikai tad, kad izkļūsti no tās, esi SPIESTA izkļūt no tās!
25.02.2015 15:11 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
anonymous, nevajag šo manu piemēru uztvert kā galējību, bet nereti, daudz runājot, var gadīties arī pateikt kaut ko lieku vai arī atstāt augstprātīga, iedomīga cilvēka iespaidu. Protams, ka vislabākais ir zelta vidusceļš.
25.02.2015 15:12 |
 
Reitings 121
Reģ: 29.12.2014
Nekad neesmu pieredzējusi grupu interviju- tur laikam man būtu nereāli dabūt darbu- esmu diezgan intraverta. Šķiet tādā intervijā uzvarētājs ir tas, kurš māk visveiklāk izrunāties....
Un jā- esmu novērojusi, ka intravertos cilvēkus sabiedrība (ne tikai darba devēji) vērtē zemāk- neskatoties uz to, ka saka tur "klusie ūdeņi tie dziļākie", bla bla....
25.02.2015 20:50 |
 
Reitings 4655
Reģ: 23.11.2014
Šodien biju uz intervijas 2.kārtu, man par brīnumu tiku uzaicināta.
Un es arī sev neuzlieku zīmogu, vienkārši saprotu, ka mums - intravertajiem cilvēkiem - vairāk un biežāk jāizkāpj no savas komforta zonas un "jāpārkāpj sev pāri".
Kaut kādā ziņā droši vien piekrītu Smiltniece! :(
27.02.2015 22:34 |
 
Reitings 1256
Reģ: 29.01.2009
Es neesmu baigi runiga, bet stradaju tirdznieciba. Taka viss iespejams.;-)
27.02.2015 22:46 |
 
Reitings 538
Reģ: 02.02.2015
Es esmu komunikabls intraverts. Īsu brīdi varu atrasties cilvēku pūlī,baroties no viņu enerģijām. Bet tad vienā brīdī šo enerģiju sāku atdot atpakaļ. Arī esmu tā klusā, parasti klausos, ne runāju. Bet, kad jāuzstājas auditorijas priekšā,tad vnk pārvaru to savu kautrīgumu,piedomājot,ka tas ir tikai uz īsu brīdi. Un jau pirms runāšanas apdomāju,ko es varētu teikt, atbildot uz tādu vai šitādu jautājumu.
27.02.2015 22:47 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Bet, Lola, Tev nešķiet, ka mēs bieži vien esam, piemēram, vērīgāki par ekstravertajiem, pamanām un uztveram dažādas nianses un detaļas, ko citi palaiž garām, nereti esam smalkjūtīgāki, taktiskāki..;-)
Kaut gan par to kāpšanu ārpus komforta zonas piekrītu, tā tas ir! Ja vēlamies iekļauties sabiedrībā un sistēmā, tas ir jādara.
27.02.2015 22:47 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
tiesi taa taas lielaakaas plaapas bus ari pamatiigas intrugu veerpeetaajas nu nekad envar zinaat.

Iesaku taadiem cilvekiem vnk sagatavot kaartigi savu CV un patreneeties kaut pie spogula sniedzot sev atbildes uz iespeejamiem jautaajumiem.

Protams, viss atkarigs uz kadu amatu pretendee;)
27.02.2015 22:50 |
 
Reitings 4655
Reģ: 23.11.2014
Jackie , protam, piekrītu Te. Nekādā ziņā intraverti cilvēki nav sliktāki, tādiem ir plaša iekšējā pasaule un daudz kas tiek paturēts sevī, nevis kladzināts par jebkād lietu un ļaut sevi lasīt kā atvērtu grāmatu.
Cilvēki ir dažādi un katram savi plusi un mīnusi. :)
27.02.2015 23:39 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits