Labvakar Dāmas.

 
Reitings 57
Reģ: 22.02.2015
Nāku pie Jums ar lūgumu pēc palīdzības, pec apǧērba un apaviem! Par cik es nevaru atļauties sev labas drebes,tapec vaicaju vai kādai nebūtu kādas nevajadzīgas drēbes. Esmu no Rīgas. Būšu priecīga par jeb kādu palīdzību.
Ar cieņu Laura.
22.02.2015 19:26 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Jāpriecājas par katru komentāru, jo tie paceļ tēmu :D
22.02.2015 22:20 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Gribot negribot jāpiekrīt Neonam. Mums ir jauna cosmo lāpītāja! :D
22.02.2015 22:20 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Es necepjos , man vienkārši besī diedelētāji, jebkādā izpausmē , arī liela daļa akciju slimo bērnu ārstēšanai, vecāki apzināti izvēlas laist pasaulē slimus bērnus un tad žēlojas , bet tas jau ir cits stāsts ...
Nu ja galīgi čābīgi nu lai iet uz labdarības organizācijām , bet nu es neticu ,mūsdienās nevar nopirkt drēbes , uz caka ielas ir veikals ,kur apkasbikses tirgo pat sakot no 0.20 centiem , kedas sakot no 2.00 ....
22.02.2015 22:25 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
piekriitu katram wee teiktajam,naudu jaamak nopelnit!!

Bez tam nebija tik viena kas suutija dreebes bija lee un veel viena kuras vaardu neatceros!! Bet taimeicai nebija pilns rublis, sutija vestules te vairaakaam, prasija fake matus un vel visko!! Nah palidzet taadiem kas pec tam vel nodirsis kaa mazaaais to darija. Ar taadu muti maizi veel eed, fuj!

Un tas ir divaini ak peeksni peiregisteras un saadu topiku uzreiz cel augsaaa trollolool.
22.02.2015 22:39 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Nekā personīga pret pašu autori, bet iedomājos sevi viņas situācijā... Forums būtu laikam pēdējā vieta, kur es kaut ko lūgtu, ja vispār izmantotu šādu opciju. Ietu pa visiem sociālajiem un meklētu pabalstus, sarkanajā krustā jautātu un uzmeklētu organizācijas, kas palīdz tādiem cilvēkiem. Tāpēc jau tādas pastāv!

Nav žēl ziedot drēbes, bet nepamet sajūta, ka tiek meklēts vieglākais ceļš, īslaicīgākais risinājums un tāpat, šķiet, cilvēkam ir visai maza dabiskā kauna sajūta, ka var tā publiski lūgt palīdzību un it kā kautrīgi nozust (nav pat situācija apstāstīta, ne arī iesaistās pašā diskusijā palīdzot kaut ko vairāk saprast). Būtībā, man rada negācijas nevis pats fakts, ka drēbes paprasīja, bet drīzāk tās "aizkulises", kuras liek apšaubīt motīvu patiesumu. Un man negribās palīdzēt un atbalstīt melīgus, liekulīgus cilvēkus (tas nav apgalvojums, ka tāda ir autore), kas izmanto citu cilvēku lētticību. Labdarības balstās uz citiem principiem.
22.02.2015 22:42 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Nekā personīga pret pašu autori, bet iedomājos sevi viņas situācijā... Forums būtu laikam pēdējā vieta, kur es kaut ko lūgtu, ja vispār izmantotu šādu opciju. Ietu pa visiem sociālajiem un meklētu pabalstus, sarkanajā krustā jautātu un uzmeklētu organizācijas, kas palīdz tādiem cilvēkiem. Tāpēc jau tādas pastāv!


++ ar sociaaliem, radiem ir jaasaak nu ne jau cosmo forumaaa!! Mums katram ir ari savas probleemas, savi reekini kas jaapmaksaa, viss parejais nu neapgrozas te miljonaares, ari tas turiigakas visu sasnsiegusas saviem speekiem cinoties vai vnk ir apprecejusas ar turiigaku virieti. Kaada starpiiba?

Autore uzaudzee biezu aadu un saac pati riikoties kaut pamazaam saac ar mazaak apmaksaatu darbinu un saac pakaapties kur!
22.02.2015 22:47 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
neon, neglaimo sev :) nevajag šo forumu tik nopietni uztvert :) tas, cik ilgi es šeit esmu nenozīmē, ka man pēc kaut kādas grāmatas šeit kaut kas jāiekomentē! Vai arī šeit cilvēkiem tiek atļauts kaut ko teikt tikai pēc konkrēta laika? Atvaino, mīļā sirds, bet nemāci man ko teikt un ko neteikt :)
23.02.2015 00:45 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Atvaino, mīļā sirds, bet nemāci man ko teikt un ko neteikt

Nu un kāpēc pati māci citus ko teikt un ko neteikt? Kāpēc tev tādas tiesības, bet citiem tādu nav?.. Un, ja nebūs tev pa prātam, tad nosūdzēsi... Nice! :-D
23.02.2015 00:48 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
Nevis man nebūs pa prātam, bet ja tiks apvainotas citas meitenes un tiks apzināti veidots kašķis :) Palasi cosmo.lv lietošanas noteikumus, ja rodas kādi tālāki jautājumi! Tu mani, protams, atvaino, bet sarunu ar tevi turpināt nevēlos! ;)

p.s. Nav nepieciešams visur gāzt ārā savas negācijas! ;) :) pamēģini, varbūt vieglāk dzīvot paliks! 8-)
23.02.2015 00:57 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Iemācies atšķirt viedokļu atšķirību no reāliem nepamatotiem apvainojumiem un naida kurināšanu, provokācijām.
Mana pretenzija nav pret to, ka esi jauniņā, bet pret to, ka tu izsaki nelokāmu viedokli un pati apvaino citas lietotājas, neko nezinot par šī foruma vēsturi. Tu izdari secinājumus, balstoties uz savu saprašanu tikko ienākot pa durvīm iekšā. Ne tu zini, kas ir troļļi un kāpēc viņi te tik bieži tiek pieminēti un kāpēc liela daļa ļoti bieži un daudz apšauba kādas diskusijas autentitāti un patiesumu. Te ir bijis nežēlīgs troļļu uzbrukums, kur daudz lietotājas reāli cieta (tika publiskota privāta informācija, provocēti ļoti smagi un aizskaroši kašķi, pozicionētas vnk pārākās glupības u.tml.), un kopumā - tu pat nestādies priekšā, kas ir kas šajā forumā, bet steidzies jau izdarīt secinājumus un sūdzēties pa labi un pa kreisi... Pārmetu tev, ka esi jauniņā tā iemesla dēļ, ka gribu "piedāvāt tev mīksto ērto krēslu" - pasēdi un pavēro, pirms izdarīt secinājumus par pārākām negācijām. Iespējams, kad sapratīsi iemeslus - pati piekritīsi šiem viedokļiem. Nesteidzies izdarīt secinājumus pirms laika.

Saprotu pati, ja tev saka, ka esi tizla atklātā tekstā un sūta tevi nosprāgt - lūk, šis ir aizvainojoši, pazemojoši un aizskaroši un var tikt nosūdzēts. Taču, ja tiek pateikts, ka kāda diskusija izskatās pēc provokācijas, vai arī kāds vnk nenotic diskusijas stāstam - nu kāds te pārkāpums? Tas ir vnk skarbs viedoklis. Jā, autoram iespējams nav patīkami, bet kritika ir kritika - tas nav pārkāpums.
23.02.2015 01:13 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
*saproti
23.02.2015 01:16 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
balstoties uz noteikumiem, savs viedoklis ir jāmāk izteikt pieklājīgi. Manuprāt, jau tā vispār ir norma, nevis tikai kāda foruma lietošanas noteikums. Veselīgi par kaut ko vai kādu pasmieties dažreiz var, bet pieņemt to, ka šī ir viltus diskusija, pārmest un aizskart cilvēku, par kuru tu neko nezini, ir vienkārši glupi, zemiski un nepieklājīgi.

Es pieļauju, ka cosmo.lv administratori spēj izvērtēt kuri komentāri ir pieņemami un kuri nē, bet es, savukārt, to uzskatu par savu pienākumu noziņot par komentāriem, kuri manuprāt bijuši neadekvāti vai rupji! Es būšu daudz priecīgāka apgrozīties pozitīvu un jauku cilvēku forumā, nevis mūžīgo īgņu midzenī, tādēļ arī ļoti labprāt ziņošu par rupjiem komentāriem arī turpmāk.

Jauki bija parunāties, bet es neesmu ieinteresēta būt kašķa "varone"! Visu gaišu!
23.02.2015 01:26 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Mana pretenzija nav pret to, ka esi jauniņā, bet pret to, ka tu izsaki nelokāmu viedokli un pati apvaino citas lietotājas, neko nezinot par šī foruma vēsturi. Tu izdari secinājumus, balstoties uz savu saprašanu tikko ienākot pa durvīm iekšā.


Vai tad meooooww nav agnese_m kārtējais profils? Izklausās ļoti. Gan jau patiesībā ir vēl senāka nekā tu vai es :D Cosmo pa īstam jauno lietotāju ir diezgan maz :D
23.02.2015 01:30 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
Kaut kur lasīju, ka cosmo ik dienas apmeklējot 20 000 cilvēku, bet to, cik daudz lietotāju ir šim forumam gan būtu interesanti zināt. Vai kāda no jums ir arī citos forumos? Pagaidām esmu piereģistrējusies tikai šeit, bet lasu, ka calis.lv un atceries.lv arī esot populāri. Interesanti vai tur arī tāda bezmērķīga kašķēšanās regulāri notiek? (t)
23.02.2015 01:39 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
es par to pasu iedomaaajos ja ne agnese, tad skapis pavisam noteikti!!!
23.02.2015 01:43 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
meoow, jaa sis ir forums un te ir tiesiibas nepiekrist citu teiktajam taksto pati neuztver visu tik personigi seit:)

Jauku naksninu tev beerns.:)
23.02.2015 01:44 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
??? :-|
23.02.2015 01:44 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
MADasaHATTER, neņem ļaunā, man vienkārši palika žēl meitenes. Viņai neviens pat nedeva iespēju paskaidrot kāda ir situācija utt, bet uzreiz viņu nolika līdz ar zemi. Neko nevaru padarīt, ka gribas aizstāvēt! :)

Tev arī labu nakti, un nevajag lūdzu mētāties ar izteikumiem par bērniem un tamlīdzīgi. Esam taču pieauguši cilvēki - uzvedīsimies kulturāli! :)
23.02.2015 01:46 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
meooooww, neko nepieklājīgu parastas kritikas izteikšanā neredzu. Šajā forumā nav nekādas cenzūras uz elementāru viedokļu atšķirību, diskusiju un pat nelieliem strīdiem pieklājības robežās. No tava teksta izriet, ja kāds nepiekrīt konkrētam viedoklim (t.i. netic un nepiekrīt visam, ko izlasa), tā ir nepieklājīga negatīva uzvedība un domāšana, kura ir jānosūdz... Izklausās baigi utopiski. Well... Dari ko gribi, bet esmu vairāk kā pārliecināta, ka liels vairums tavu sūdzību būs izskatītas kā totāli nepamatotas. Un gribās arī tā banāli teikt, ja reiz tev tik ļoti nepatīk šī forma sabiedrība, varbūt tā nav īstā vieta priekš tevis?...

Elizabete., man gan neradās sajūta, ka šī lietotāja tiešām kaut ko zina par šo forumu un varētu būt kāda vecā lietotāja zem jauna nika. Bet nu kas zin, kas zin... Šajā forumā ne tikai tas vien ir iespējams! :D Jūtu būs interesanti pavērot, kā izvērtīsies viņas nelokāmā apņēmība mainīt šo forumu līdz nepazīšanai. Galu galā, kurš gan cits, ja ne super varone meooooww, kura visiem tagad atvērs acis uz lietu patieso būtību!.. :-P
23.02.2015 01:50 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
es par to pasu iedomaaajos ja ne agnese, tad skapis pavisam noteikti!!!

Skapis diez vai... Tomēr agnese un skapis bija sava ziņā ļoti atšķirīgas.
23.02.2015 01:59 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits